Форум Рідного Міста

У 12 поїздах «Львівська залізниця» запускає чоловічі і жіночі купе

Соломія Федушко - 7-4-2010 у 15:46

Львівська залізниця визначила поїзди, у складі яких курсуватимуть вагони з роздільними купе.

Загалом потягів 12 і вони охоплюють основні напрямки пасажиропотоків. Наразі у кожному з них визначено по одному вагону, в якому жінки і чоловіки подорожуватимуть порізно.

Таке нововведення – це крок до вдосконалення сервісного обслуговування пасажирів. До речі, скористатися роздільними купе у поїздах формування Львівської магістралі можна буде вже з 20 квітня цього року, а не з 31 травня (із введенням нового графіка руху), як було заплановано раніше.

Належність купе до «жіночого» або «чоловічого» визначатиметься за першим проданим у нього квитком. Загалом у кожному з обраних вагонів є дев’ять купе (36 місць), тож залізничники сподіваються, що зможуть задовольнити попит подорожуючих.

Львівська залізниця звертає увагу пасажирів, що у касах попереднього продажу вже можна придбати квитки на поїзди з роздільними купе (продаж проїзних документів можна здійснювати за 45 діб).

Перелік поїздів формування Львівської залізниці, у яких курсуватимуть вагони з роздільними купе:
Відправленням зі Львова (з 20.04.2010 року):
№ 26 Львів-Одеса (вагон №14)
№ 98 Львів-Київ (вагон №12)
№ 112 Львів-Харків (вагон № 5)
Відправленням з Ужгорода (з 20.04.2010 року):
№ 100 Ужгород-Київ (вагон №13)
№ 82 Ужгород-Київ (вагон №11)
№ 107 Ужгород-Одеса (вагон №6)
Відправленням з Чернівців (із 20.04.2010 року):
№ 628 Чернівці-Київ (вагон №3)
№ 352 Чернівці-Одеса (вагон №4)

Таку ж послугу надаватимуть у поїздах, котрі відправлятимуться з Івано-Франківська. А саме:
із 20.04.2010 року у поїзді № 44 Івано-Франківськ-Київ (вагон №15)
із 21.04.2010 року поїзд №135 Івано-Франківськ-Одеса (вагон №4)
із 24.04.2010 року поїзд № 144 Івано-Франківськ-Київ (вагон №12).

Із січня у складі фірмового поїзда «Львів» № 92 Львів-Київ у якості експерименту вже курсує вагон, в якому пасажири мають змогу їхати у роздільних купе. Наразі ця послуга більше до душі жінкам, а от чоловіки надають таки перевагу подорожі у традиційних «змішаних» купе.
http://www.vgolos.lviv.ua/economic/news/1820.html

Hanor Narasson - 7-4-2010 у 18:46

Цікаво, чи збережеться у жінок "ентузязизм", коли виявится, що вільні місця залишилися тільки в "чоловічих" купе, і тому квиток не продають?

Andreas - 8-4-2010 у 01:08

Дійсно, в цирку показувати тих залізничників...
А якщо подружня пара збереться подорожувати? "Ні, шановні, ви, жіночко, поїдете в другому вагоні, а ви, мущина, в п'ятнайцятому, тому шо а шо ж?"

А в задрипаній Європі (в Баден-Бадені принаймі) саун нема чоловічих і жіночих - разом сидимо. Дикуни, що взяти...

Андрій Пелещишин - 8-4-2010 у 07:54

Роздільні купе - це не обов'язково, а за бажанням.
А основна причина, чому жінки хочуть їхати окремо від чоловіків - п'янство.

Andreas - 8-4-2010 у 11:11

А якщо чоловік так само не виносить п'яних компаній у потягу, йому можна в жіноче купе попроситися?
Може краще б було запровадити "тверезі купе", чи "тверезі вагони" там, а?

Руслан Кравець - 8-4-2010 у 11:22

Власне, Укрзалізниця так і зробила - запровадила "тверезі" купе.
Просто для конспірації вони названі "жіночими".

Андрій Пелещишин - 8-4-2010 у 11:36

Але сподіваюся, претензію щодо насильного розлучення подружніх пар знято?

Соломія Федушко - 8-4-2010 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Роздільні купе - це не обов'язково, а за бажанням.
А основна причина, чому жінки хочуть їхати окремо від чоловіків - п'янство.

А другою причиною я б назвала - вподобання чоловіків похропувати уві сні. :mad:

Юрій Сєров - 8-4-2010 у 23:15

Цитата:
А другою причиною я б назвала - вподобання чоловіків похропувати уві сні. :mad:

А це вже сексизм. Хропуть однаково і чоловіки і жінки. І залежить це не від статі, а радше від будови носоглотки чи стану здоров'я. Ви ще про запах шкарпеток розкажіть...

Цитата:
Може краще б було запровадити "тверезі купе", чи "тверезі вагони" там, а?

Класна ідея, але я б радив впроваджувати її навпаки. Наприклад назвати купе "третім будеш?" чи купе "анонімних алкоголіків" :) Замість постелі у комплекті пляшка :)

А може, краще слідкувати за дотриманням заборони про розпивання алкоголю в потязі? Курити, до речі, також заборонили, правда більшість курців не дотримується цього закону.

Цитата:
Але сподіваюся, претензію щодо насильного розлучення подружніх пар знято?

Також ідея - купив квиток - і ти вільна людина, ніяких судів :)



Andreas - 9-4-2010 у 01:04

Ні, пане Пелещишин, не знято! :)
Чоловічі-жіночі купе то є послуга? Послуга. Послуга грошей коштує? Коштує. Тобто, той, хто прагне "одностатєвої подорожі" мусить трохи доплатити. Додаткових затрат на чоловічі-жіночі купе залізниця не несе, гроші отримуються "на рівному місці". Що заважає розширити "послугу" на більшість вагонів потягу? Ніщо.
От з часом і виявиться, що вільних місць в звичайних вагонах не буде, а буде лише "з послугою".
Як то колись було з "попереднім продажем квитків". Збирається "комісійний збір". В добу відправлення поїзда виявляється, що квитків вже нема, бо всі продані "попередньо".
До речі, в решті країн Європи попереднє замовленя дає суттєву скидку з ціни квитка.

Андрій Пелещишин - 9-4-2010 у 08:11

Цитата:
Чоловічі-жіночі купе то є послуга? Послуга. Послуга грошей коштує? Коштує.

А звідки така інформація?

Соломія Федушко - 9-4-2010 у 10:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
А другою причиною я б назвала - вподобання чоловіків похропувати уві сні. :mad:

А це вже сексизм. Хропуть однаково і чоловіки і жінки. І залежить це не від статі, а радше від будови носоглотки чи стану здоров'я. Ви ще про запах шкарпеток розкажіть...

Ну то капець повний! Ви хоч самі вірите в те, в чому мене звинувачуєте.:( Феменізм - це куди ще не йшло, а ось сексизм...

Це не мої вигадки, а доказаний факт:
http://news.softpedia.com/news/Men-Snore-Twice-Compared-to-Women-51...
http://doctorstevenpark.com/why-do-men-snore-more-than-women

Хоч не часто їжджу в поїздах, але оскільки в них спати не можу, то сама помітила таку закономірність, що чоловіки хропуть набагато більше, а якщо точно, вчені констатують, що вдвічі більше, ніж жінки!!!

А ось від чоловіків тим сексизмом аж пре!
Цитата:
Дослідники підкреслюють, що ставлення до чоловіків, що хропуть, і жінок різне: жінок, які хропуть, звичайно стороняться та клеймлять як "недостатньо жіночних". Чоловіки ж своє хропіння вважають ненавмисним, а тому прийнятним побутовим явищем. Це вважається проявом мужності, наприклад як відрижка, та чоловіки вважають, що це нормально.

Andreas - 9-4-2010 у 11:06

Цитата:
Андрій Пелещишин
А звідки така інформація?


То не інформація. До досвід (знаю залізницю трохи "зсередини") і сила-силенна аналогій.
Ну і звернули б увагу на смайлик на початку постингу...
;)

Ігор Домін - 15-7-2010 у 23:40

було б добре щоб запустили хоча б один додатковий потяг на Львів. ситуація з квитками - просто жах. за 30 днів до дати відправлення з Одеси вже місць немає. хочемо приїхати наприкінці серпня - а як дістатись? в мандрівках транспорт - це головна проблема. чому це в нас залізниця нерентабельна, якщо бажаючих набагато більше, ніж вагонів? і до чого тут проблема статевого розділу? вирішили б спочатку мою проблему: хочу у Львів - доїхати не можу :)

Aндpiй - 16-7-2010 у 11:25

Тепер на залізниці вже не буде дискримінації сексуальних меншин :lol:

Катерина Слобода - 16-7-2010 у 18:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
вирішили б спочатку мою проблему: хочу у Львів - доїхати не можу :)
а пішки не підійде? ;) за місяць цілком встигнете :)

Ігор Домін - 17-7-2010 у 10:18

у черзі мені було вчора не смішно. білети дістали, але зовсім на іншу дату. помітив, що більшу кількість проблем створюють саме пасажири: викуповують усі квитки, але по різним причинам не їдуть, приходять до каси, звісно, лізуть поза чергою, здають квитки та ще декілька разів їх на щось міняють. треба ж бути більш відповідальними: спланувати поїздку, купити потрібні квитки та поїхати. яка у нас Європа, якщо ми - не європейці?
дякую модераторам за надання інформації:)