Форум Рідного Міста

Про що говорять чоловіки?

Іван Андрєєв - 11-4-2010 у 22:32

Переглянув на Пасху дуже легку та місцями гумористично-філософську комедію "О чём говорят мужчины?" Переказувати сюжет нема сенсу - бо сюжету, як такого, немає. Йде просто живий діалог чотирьох дорослих чоловіків, стосовно усіх аспектів їхнього життя. Місцями дуже смішно, місцями пізнаєш себе, а у деяких моментах чіпляє за душу. Коротше кажучи, мені фільм сподобався, хоча, кінцівка, як на мене вийшла не дуже продумана й затягнута.

Переглядаючи комедію можна дізнатись про таке:
1. У кого може закохатися Жанна Фриске, переплутавши зліт меліораторів зі зльотом мільярдерів?
2. Яку роль у цій любові може зіграти звичайний кип'ятильник і чому тато Гоши **...ак?
3. У чому різниця в СМСках дружини й коханки? І чиї довші?
4. Як знаходити правильні відповіді й причому тут фашисти?
5. Два варіанта зустрічі з колишньою любов'ю: від Олексія - з білим роялем, й чоловіком, що застрелився. І версія Слави - з обгорілої на сонце пикою й погонею за шикарним лімузином. Який з варіантів більш схожий на правду?
6. Яку роль у бізнесі відіграє каністра з бензином?
7. Що любить почухувати Ромео?
8. Чи варто переводити через дорогу бабусь? І чим це може обернутися.
9. Що таке дифлопе з насіннячками кацуса? Або вся правда про столичні ресторани.
10. Чи варто говорити дружині про зраду? Або світильники не дрімають.
11. Чи можна об'їстися чотирма картопляниками? Особливо якщо перші шість так добре пішли?
12. Хто автор експоната "Туалет не працює"?
13. Чи можна закрутити роман з апетитною ковбаскою? Особливо якщо ковбаска є докторською.
14. Що було б, якби до паління люди відносились так само, як і до сексу? Та ще багато цікавого...

Роман Голощук - 12-4-2010 у 08:37

Непогана комедія, як і попередні фільми від "компанії" - "День выборов" та "День радио" (хоча щодо останього мені більше до вподоби театральна версія).
Тут особливо сподобалось про Фріске та зраду, а також про столичні ресторани - і придорожні забігайлівки :)

Андрій Пелещишин - 20-4-2010 у 13:03

Подивився. Не сподобалося. З "Днем виборів" не порівняти. Набір досить тупих анекдотів, причому кінцівка явно слабша за початок - видно в сценариста часу бракло.
Сподобався епізод з шашликом та з дорогим рестораном.
Епізод з тою Фріске видався мені вульгарним, нелогічним і несмішним. Особливо гидко було від того хлопчика, який кричав "мой папа ...".

Demyan - 20-4-2010 у 13:41

Теж не сподобалося...

Роман Голощук - 20-4-2010 у 20:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Теж не сподобалося...

Буває... На колір і смак...

Соломія Федушко - 22-4-2010 у 19:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Переглядаючи комедію можна дізнатись про таке:
1. У кого може закохатися Жанна Фриске, переплутавши зліт меліораторів зі зльотом мільярдерів?
2. Яку роль у цій любові може зіграти звичайний кип'ятильник і чому тато Гоши **...ак?
3. У чому різниця в СМСках дружини й коханки? І чиї довші?
4. Як знаходити правильні відповіді й причому тут фашисти?
5. Два варіанта зустрічі з колишньою любов'ю: від Олексія - з білим роялем, й чоловіком, що застрелився. І версія Слави - з обгорілої на сонце пикою й погонею за шикарним лімузином. Який з варіантів більш схожий на правду?
6. Яку роль у бізнесі відіграє каністра з бензином?
7. Що любить почухувати Ромео?
8. Чи варто переводити через дорогу бабусь? І чим це може обернутися.
9. Що таке дифлопе з насіннячками кацуса? Або вся правда про столичні ресторани.
10. Чи варто говорити дружині про зраду? Або світильники не дрімають.
11. Чи можна об'їстися чотирма картопляниками? Особливо якщо перші шість так добре пішли?
12. Хто автор експоната "Туалет не працює"?
13. Чи можна закрутити роман з апетитною ковбаскою? Особливо якщо ковбаска є докторською.
14. Що було б, якби до паління люди відносились так само, як і до сексу? Та ще багато цікавого...

можна ще одне додати:
15. На які хитрості здатні чоловіки, що втекти від сімї і обов"язків?

А ось на 14 питання я не пригадую відповіді і, взагалі, є сумніви, що це був експонат тої "виставки". ;)


Галина Лев - 22-4-2010 у 20:44

А я днями переглянула кіно "На море". Дуже влучний опис поведінки "Руссо Турісто" закордоном. Купа задоволення від перегляду. Знятий у якийсь такий спосіб, ніби трішечки документальним форматом пахне, більш правдиво відчувається, ніж звичайне документальне кіно. Відчуття присутності глядача в ньому.

Ігор Домін - 28-5-2010 у 23:07

мені нові російськи стрічки дуже нагадують рімейки голівудських. о чем говорят мужчины - реальные кабаны, 9-я рота - цельнометаллическая оболочка, любовь-морковь - цыпочка, поменяться телами. а вам так не здається?

Андрій Пелещишин - 28-5-2010 у 23:16

Не здається. Я в їхній схожості навіть не сумніваюся :)

Катерина Слобода - 28-5-2010 у 23:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
мені нові російськи стрічки дуже нагадують рімейки голівудських. о чем говорят мужчины - реальные кабаны, 9-я рота - цельнометаллическая оболочка, любовь-морковь - цыпочка, поменяться телами. а вам так не здається?

Здається, хоча я і не бачила деяких з них, але, більшість фільмів справді мають подібні сценарії. Але не завжди. Деколи попадаються і цікаві та неординарні...

Іван Андрєєв - 29-5-2010 у 00:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
мені нові російськи стрічки дуже нагадують рімейки голівудських. о чем говорят мужчины - реальные кабаны, 9-я рота - цельнометаллическая оболочка, любовь-морковь - цыпочка, поменяться телами. а вам так не здається?

Чесно кажучи, я не можу нічого сказати за першу пару фільмів, бо я не бачив "Реальних кабанів", "Full Metal Jacket" дивився досить давно, але там, по-моєму більше приділялося уваги проблемам психічних розладів у американських хлопців, з яких намагалися зробити справжніх вбивць, хоча події розгортались за тим самим сценарієм: жорстка муштра в учєбкє, та відправка на війну. Та тут чогось іншого і не зробити, адже як ти ще покажеш процес переробки звичайного сучасного пацана на бравого солдата? Тільки за таким сценарієм. Але наповнення, все ж, imho, різне.
Що ж до порівняння фільмів "Любовь-морковь" vs "The Hot Chick", то доречніше було б порівнювати з фільмом "Dating the Enemy", в якому сценарій більш подібний до історії подружжя Голубєвих, але ідея обміну тілами показана ще в фільмах: "It's a Boy Girl Thing" (хлопець-дівчина), "Vice Versa" (батько-син) , "Freaky Friday" (мати-донька), "Wish Upon a Star" (сестра-сестра), "Мечтать не вредно" (парень-девушка), та серіалі "Маргоша", ... ще мабуть десь є.

Ігор Келехов - 15-6-2010 у 15:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко


А ось на 14 питання я не пригадую відповіді і, взагалі, є сумніви, що це був експонат тої "виставки". ;)



А я пам'ятаю. Один з героїв фільму представляв, що зайнятися сексом - це так легко як закурити...

Підходить до дівчини.
Він: "Извините, девушка, у Вас не будет потр*хатся".
Вона: "Ой, вы знаете, а я бросила".
Він: "Поздравляю". :lol:

Валерія Голіф - 24-2-2011 у 03:09

Фільм крутий. Цілий фільм одна еронія і стеб і щоб зрозуміти його потрібно об"єктивно відноситися до різноманітних ситуацій і вміти посміятися з себе.

rost - 24-2-2011 у 22:34

Цитата: Початково розміщене учасником Галина Лев  
А я днями переглянула кіно "На море". Дуже влучний ...

А я радий, що натрапив це повідомлення. Стягнув кіно, переглянули. Сподобалося, навіть дуже.

Цитата: Початково розміщене учасником Валерія Голіф  
Фільм крутий.
Здогадуюся, що це радше позитивна оцінка фільму "О чём говорят мужчины"?

Цитата: Початково розміщене учасником Валерія Голіф  
Цілий фільм одна еронія і стеб
А от цього кавалку не розумію зовсім. "еронія і стеб" це що?

Станіслав Лозинський - 13-7-2011 у 15:58

Не бачив, але подивлюсь. А чоловіки натхненно і захоплено говорять про жінок і ... годинами про автозапчастини :))