Форум Рідного Міста

Як настроїти кнопку "Пуск"?

Hanor Narasson - 13-4-2010 у 21:12

Ламерське, звичайно, запитання...:( Але річ в тім, що мені при апгрейді переставили Віндовс ХР, перед тим форматнувши диск С. В новому варіанті, в меню кнопки "Пуск" (класичному) пропав рядок меню "Документи" (там де лінки на останньо відкривані файли). Якось не можу знайти, як то в то основне меню втулити...:(

Соломія Федушко - 13-4-2010 у 21:20

На панелі задач клацніть правою клавішею мишки і виберіть "Свойства", тоді в закладці - "меню пуск". Ось тоді можна вибрати не класичний варіант. Якщо я правильно зрозуміла, вашу проблему :)

Іван Андрєєв - 13-4-2010 у 21:45

Хоч і лінуксоїд, проте пам’ятаю… Всі ярлики на останньо відкривані файли знаходяться тут:
C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Recent
Можете зробити ярлика до папки Recent і додати його хоч на робочий стіл, хоч до меню Пуск.

Володимир Романенко - 13-4-2010 у 22:19

"панель задач" - "властивості" - "меню пуск" - "налаштувати" - "додатково" - "відображати список недавно використовуваних документів"

Hanor Narasson - 14-4-2010 у 03:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Володимир Романенко
"панель задач" - "властивості" - "меню пуск" - "налаштувати" - "додатково" - "відображати список недавно використовуваних документів"


Немає у варіанті "класичне меню" "додатково"... :( Може поставили якусь "криву" "збірку"....

Річ у тому, що привик до "класичного" меню.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Хоч і лінуксоїд, проте пам’ятаю… Всі ярлики на останньо відкривані файли знаходяться тут:
C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Recent
Можете зробити ярлика до папки Recent і додати його хоч на робочий стіл, хоч до меню Пуск.


Та це я пам'ятаю також... Але штука в тому, що ярлик в меню "Пуск" при натисканні на нього не "розгортає" список недавніх документів, а відкриває нове вікно...:(

В усякому випадку дякую всім.

Соломія Федушко - 14-4-2010 у 08:42

Це у Вас там ключить щойно придбана ліцензійна версія Windows XP? :)

Володимир Романенко - 14-4-2010 у 09:05

сорі, тоді подивіться в реєстрі, в розділі
HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ Explorer
чи не увімкнуто
NoRecentDocsMenu

Hanor Narasson - 14-4-2010 у 10:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Це у Вас там ключить щойно придбана ліцензійна версія Windows XP? :)

Ні, то якраз "контрафакт":rolleyes: Ліцензийний "набір" я ще не купив.

Hanor Narasson - 14-4-2010 у 10:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Володимир Романенко
сорі, тоді подивіться в реєстрі, в розділі
HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ Explorer
чи не увімкнуто
NoRecentDocsMenu


Там прописано значення 01 00 00 00
Це увімкнуто, чи вимкнуто?

Між іншим, виявив, що в меню "Пуск" немає і звичної позиції "допомога" :baddevil:

romano - 14-4-2010 у 15:10

Напевно увімкнено. Зробіть MODIFY, виберіть decimal, і поставте 0.

Павло Жежнич - 14-4-2010 у 16:23

А може поставили не Віндовс ХР? У Віндовс 7 класичного вигляду меню пуск нема :(.

Іван Андрєєв - 15-4-2010 у 19:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Володимир Романенко
HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ Explorer
чи не увімкнуто
NoRecentDocsMenu

Там прописано значення 01 00 00 00
Це увімкнуто, чи вимкнуто?

Виправте на 00 00 00 00 і перезагрузіть машину.

Hanor Narasson - 16-4-2010 у 06:44

Дякую, я так і зробив. Інша річ, що то якась дуже "модерна" "збірка", і всі значки мають незвичний вид.