Форум Рідного Міста

Як правильно створити генеалогічне дерево?

Катерина Слобода - 20-4-2010 у 11:37

Хочу створити собі генеалогічне дерево.:cool: Але коли почала думати як то зробити зрозуміла, що треба вибрати (або придумати) якусь стратегію. Почала шукати по сайтах- пропонують певні програми для створення такого дерева, але вони мені не дуже подобаються.
Поділіться, будь ласка, досвідом або припущеннями як то найкраще зробити.
Може хтось знає зручну програму для автоматизації процесу...

Іван Дівеєв - 20-4-2010 у 12:55

Користуюсь онлайн сервісом http://www.geni.com/ Дуже просто і зручно, регулярно оновляється, масштабується, побічні гілки красиво можна сховати, можна фото додавати і навіть якісь соціальні елементи там є.

Ярема П. - 20-4-2010 у 13:36

Рекомендую http://www.myheritage.com.ua .

Павло Жежнич - 20-4-2010 у 18:07

Можна пристосувати MediaWiki (двигун, на якому крутиться Вікіпедія) - http://www.mediawiki.org
Розгортається без проблем локально.

Катерина Слобода - 20-4-2010 у 18:46

Дякую! Порівняю їх і напишу що вибрала згодом.

Hanor Narasson - 20-4-2010 у 19:06

Перш ніж створювати - варто визначитись "в яку сторону". В одну сторону необхідною умовою є наявність нащадків.:saint:

Катерина Слобода - 21-4-2010 у 07:26

Нащадків ще нема, тому прийдеться створювати "задом наперед" ;)

Ярема П. - 21-4-2010 у 09:45

Головне щоб ви нормально на світ появилися, не всякі там бузьки і капуста, а то і предків не знайдете:P

Катерина Слобода - 25-4-2010 у 08:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Головне щоб ви нормально на світ появилися, не всякі там бузьки і капуста, а то і предків не знайдете:P

Та яка там капуста.:lol: Мене ще встигли за союзу в магазині по карточці взяти...і бузьки тут ні при чім...:P

Роман Голощук - 25-4-2010 у 09:04

Пора започаткувати тему "Як ви з'явилися на світ?"... :)

Для побудови свого родоводу я використовую програму "Древо жизни" - http://www.genery.com/ru/

Юрій Сєров - 25-4-2010 у 13:23

Цікаво чи ті інтернет-сервіси роблять якийсь аналіз даних і пошук родичів, які можуть бути зареєстровані у тому ж сервісі.
Цікава була б "фіча".

Катерина Слобода - 25-4-2010 у 19:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цікаво чи ті інтернет-сервіси роблять якийсь аналіз даних і пошук родичів, які можуть бути зареєстровані у тому ж сервісі.

Та для того Вконтактє.ру цілком годиться...

Андрій Пелещишин - 25-4-2010 у 19:56

Цитата:
Та для того Вконтактє.ру цілком годиться...


Не зовсім.

Генеалогічна система може знайти наприклад троюрідних братів, які живуть в різних містах і не мати спільного прізвища. Системам з "плоскими" персональними даними це не під силу.

Катерина Слобода - 25-4-2010 у 20:40

Я мала на увазі, що треба буде просто трохи "включити інтуїцію". Я так цілу купу родичів познаходила з якими не те що не бачилась, не знала, що такі є. :)

Андрій Пелещишин - 25-4-2010 у 20:55

Все-рівно, навіть "з включеною інтуїцією" можна знайти лише зареєстрованих. А в генеалогічній системі - будь-яких, інформація про яких є занесеною.

Катерина Слобода - 25-4-2010 у 20:56

Власне тому я і не зупинилася на вже досягнутому, а хочу продовжити :)

Юрій Сєров - 25-4-2010 у 22:08

Я можу навіть не знати про існування цих родичів, тому Вконтактє не підійде. Старші люди вкантактах не реєструються.
Наприклад у мене той приклад, який навів Андрій, точно знаю, що є троюрідні брати/сестри, а де, хто і скільки - без поняття.
Система по наприклад спільних прабабусях-прадідусях (імена, прізвища, дати народжень) могла б знаходити родичів.

Не те, щоб це було життєво необхідним особисто для мене, але риса була б корисна і інколи таке потрібне.

Катерина Слобода - 26-4-2010 у 15:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Я можу навіть не знати про існування цих родичів, тому Вконтактє не підійде. Старші люди вкантактах не реєструються.
Наприклад у мене той приклад, який навів Андрій, точно знаю, що є троюрідні брати/сестри, а де, хто і скільки - без поняття.
Система по наприклад спільних прабабусях-прадідусях (імена, прізвища, дати народжень) могла б знаходити родичів.

А чи передбачала б така можливість, що і інші люди ваші ймовірні родичі мали б бути там зареєстровані, чи ви маєте на увазі, що має існувати якась одна пошукова система, з архівними даними, в якій можна було б перевірити?
Було б справді і цікаво і зручно, але, знаєте, після прочитання роману Забужко сильно сумніваюся чи то завжди варто знати всіх своїх родичів...:rolleyes:
Цитата:
Не те, щоб це було життєво необхідним особисто для мене

а чому б і ні?:saint: