Форум Рідного Міста

Чи видаляють тепер аденоїди без загального наркозу

Андрій Пелещишин - 2-5-2010 у 21:09

У пору моєї молодості аденоїди видаляли без наркозу або під місцевим наркозом.
Зараз виникла потреба видалити дитині аденоїди. Проте лікарі вимагають, щоби ця "винятково складна" операція робилася під загальним наркозом.
Чи є в когось інформація з цього приводу? Наскільки це правило обов'язкове, чи є можливість до когось звернутися за більш традиційною операцією?

Катерина Слобода - 2-5-2010 у 21:42

А в якій то лікарні Вам таке кажуть, якщо не секрет?
Ми своїх малих зі всіма проблемами возили в дитячу чорнобильську лікарню. Задоволені були дуже, бо лікарі там справді добрі. І з апендицитами лежали, і до лора, і до кардіолога, і до офтальмолога ходили, і аналізи здавали, і УЗД робили...
А знайомим з подібними проблемами взагалі порадили нічого не рухати, може переросте.
Наркоз загальний дитині робити- то знущання страшне над організмом...потім довго оговтатись годі...

Юрій Сєров - 2-5-2010 у 21:54

Робили мені без ніяких анестезій, якщо я не помиляюся, без загального наркозу точно.
Це наріст і не впевнений, що це можна "перерости".

Катерина Слобода - 2-5-2010 у 21:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це наріст і не впевнений, що це можна "перерости".

То певно малося на увазі, що воно не буде заважати як дитина виросте.

Андрій Пелещишин - 2-5-2010 у 21:59

Та ні, тут уже не обговорюється, усі лікарі єдині у думці, що треба видаляти.
Питання все-таки в наркозі.

Катерина Слобода - 2-5-2010 у 22:03

Якщо маєте можливість спробуйте звернутися в чорнобильську лікарню, що Вам скажуть щодо наркозу... сумніваюся, що будуть радити загальний.

Юрій Сєров - 2-5-2010 у 22:13

Видаляють, бо це заважає жити: частіше і складніший нежить, проблеми зі слухом..
Щодо наркозу, то це мабуть лише лікарі можуть відповісти.
Хірург, як правило, вирішує.