Форум Рідного Міста

Чи може бути забагато уваги чоловіку\жінці?

Соломія Федушко - 6-5-2010 у 10:35

Цікаво, можна перебільшити з виявом уваги? Суджу по собі, якщо чоловік трясеться незнати як над жінкою, приділяє над-надувагу, то з часом не тільки може цієї уваги завжди бракувати і ти її прагнутимеш все її більше й більше - то це ще не так погано. А ось, коли та увага стає буденністю і банальною звичкою, від якої хочеться втекти. :rolleyes: І якщо будь-яку забаганку твою виконують, хоч найбезглуздішу - то це занадто легко і нецікаво. Хоча, можливо, коли щось здобуваєш, не додавши особливих зусиль, це для мене не цікаво. Адже, ти цінуєш тільке те, що здобулось не дуже легко. Я не говорю про свята чи пам'ятні дати.
Я гадаю, таке трапляється тільки в період зустрічання, адже коли пара побереться, то в більшості ця увага зменшується.
Отже, як на вашу думку, якщо увага людини, яка тебе кохана, стає надмірною для тебе і не бажаною в такій мірі... Це щось має означати? Тобто почуття зникають чи лиш те, що друга половинка - маніакально тобою захоплена?

Марія Павлюх - 6-5-2010 у 12:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
... друга половинка - маніакально тобою захоплена?

Звучить як діагноз ... . А може це ЛЮБОВ :saint:.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Я гадаю, таке трапляється тільки в період зустрічання, адже коли пара побереться, то в більшості ця увага зменшується.

Прояв уваги може бути різним, як романтично-піднесеним так і повсякденно-простим. Наприклад, допомогти дружині на кухні це також прояв уваги і турботи, який дуже цінується у сімейному житті і т.д. :)


Юрій Сєров - 6-5-2010 у 17:23

Звичайно, що може. І потім це не цінується...

Катерина Слобода - 6-5-2010 у 17:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І потім це не цінується...

та ну...чому не цінується? і коли "потім"?
як безперервно 24*7 надокучати з надмірними виявами уваги, то ясно, що набридне, але то справді вже якийсь маніяк мав би бути..
мені не здається, що такі дрібнички як подане крісло, добре слово чи притримані двері можуть набриднути і не цінуватися. Навпаки кожного разу все приємніше.:) Але треба просто знати міру...


Юрій Ришковець - 6-5-2010 у 17:52

Як і з якого боку дивитись. Буває любов фанатична, коли ти виконуєш всі забаганки, а тебе ставлять ні за що. А, на мою думку, любов включає у себе взаємовідносини між двома сторонами не лише у вигляді виділення у однієї із сторін більшої уваги (усіляке трапляється), а й у розумінні другої половини певних життєвих ситуацій. Останнє особливим чином впливає на стосунки між коханими і показує ХТО Є ХТО.

Катерина Слобода - 6-5-2010 у 17:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
Буває любов фанатична, коли ти виконуєш всі забаганки, а тебе ставлять ні за що.
то швидше, напевно, певна форма залежності...:rolleyes:

Соломія Федушко - 6-5-2010 у 18:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
Як і з якого боку дивитись. Буває любов фанатична, коли ти виконуєш всі забаганки, а тебе ставлять ні за що. А, на мою думку, любов включає у себе взаємовідносини між двома сторонами не лише у вигляді виділення у однієї із сторін більшої уваги (усіляке трапляється), а й у розумінні другої половини певних життєвих ситуацій. Останнє особливим чином впливає на стосунки між коханими і показує ХТО Є ХТО.

Звичайно, показувати "хто" є "хто" не варто, але обов'язково має бути якийсь особистий простір у любові, неможливо цілодобово бути об'єктом фанатичної любові.

Галина Руденко - 18-5-2012 у 09:58

Інколи буває забагато уваги...
І тоді людина починає набридати..