Форум Рідного Міста

Гугл змінив форму видачі результатів?

Андрій Пелещишин - 6-5-2010 у 20:53

Гугл змінив форму видачі результатів?
Чи це тільки в мене з'явилася ліва колонка?
Не зовсім зрозумів основної ідеї оновлення - фактично вверху і збоку одне й теж (ну збоку більше). Можна тоді вже верхні забрати.

Катерина Слобода - 6-5-2010 у 21:48

невеличкий огляд http://habrahabr.ru/company/google/blog/92856/
не люблю таких колонок, вони мали б бути такими, які можна відкрити або сховати, за бажанням.
А то верхнє меню, певно, таки приберуть згодом...:rolleyes:

vovka - 6-5-2010 у 21:50

http://google-ukraine-blog.blogspot.com/2010/05/google.html

криво якось.. тісно виглядає з 3 колонками.

Tempika - 6-5-2010 у 22:16

ага.

Соломія Федушко - 7-5-2010 у 08:13

Щось мені ці зміни не до вподоби, верхнє меню набагато зручніше.

Андрій Пелещишин - 7-5-2010 у 21:46

Думав за добу звикну. Не вдалося :(

Катерина Слобода - 7-5-2010 у 21:58

може то не мені судити, але вигляд в тої панелі трохи "недружний до користувача"...

Max Yuzhakov - 7-5-2010 у 23:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
може то не мені судити, але вигляд в тої панелі трохи "недружний до користувача"...

вигляд як вигляд...
на 1280х1024 виглядає незвично,
але не заважає, принаймні

можливо з правого боку зручніше було би,
але через деякий час, можливо не буде помітно тієї панелі...

у пошуку зображень вона давно присутня

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Думав за добу звикну. Не вдалося :(

якщо на добу користувалися забагато,
то не так швидко може...

Соломія Федушко - 15-5-2010 у 18:29

Не знаю, чим керувались в гугл, змінюючи видачу результатів :baddevil:, але мені вже ОСТОГИДЛО кожен раз, коли вводжу в пошуковик слова, підтверджувати, що я людина :mad::mad::mad:
До цих змін такого не було. Це в мене тільки такі глюки з гуглом чи я не один :)

1.jpg - 36kB

Андрій Пелещишин - 15-5-2010 у 20:18

як це не банально звучить, але можливо, варто перевірити свій комп'ютер на віруси.

Соломія Федушко - 15-5-2010 у 20:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
як це не банально звучить, але можливо, варто перевірити свій комп'ютер на віруси.

угу, я ще постила після перевірки "мого баняка" трьома антивірусниками :mad:

Андрій Пелещишин - 15-5-2010 у 20:59

тоді через якийсь час минеться

Ще варіант - зареєструватися на Гуглі і потім шукати після залогінення

vovka - 15-5-2010 у 22:10

якщо IP в мережі один для багатьох компів, то може десь хацкер у вас є, який парсить видачу гугла у своїх корисливих цілях ))) тоді таке вискакує )


також якщо для firefox наприклад постійно включений плагін типу seoquake або щось схоже - також таке буде через деякий час.

Соломія Федушко - 15-5-2010 у 22:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
тоді через якийсь час минеться

Ще варіант - зареєструватися на Гуглі і потім шукати після залогінення

Я там зарєстрована.

Катерина Слобода - 2-10-2010 у 16:19

Google запустив оновлений інтерфейс і функціонал пошуку для українських користувачів. Тепер миттєвий пошук (instant search) доступний на google.com.ua для користувачів з України, які залогінились в екаунт Google.

Миттєвий пошук дещо скорочує час користувачам, який вони тратять на пошук. Принаймні тиснути на клавішу “Пошук” тепер точно не треба. Видача результатів є динамічною. Результати відображуються і змінюються в процесі введення запиту.

Система автопідказок передбачує продовження пошукового запиту, відмічаючи його світло-сірим кольором. Приємна опція автопідказок – можливість використання прокрутки серед них. Прокручування варіантів запиту відбувається натисканням клавіш “вгору” і “вниз”, при цьому ви зможете миттєво побачити результати для кожного з них.

За наявності хорошого інтернету, миттєвий пошук – дійсно зручна фіча, яку раджу всім спробувати.

Миттєвий пошук підтримується браузерами Chrome (версія 5), Firefox (версія 3), Safari (версія 5) для Mac і Internet Explorer (версія 8). Підтримка Opera буде запущена найближчим часом.
http://watcher.com.ua/?p=7152&utm_source=feedburner&utm_med...

Які в кого враження від нововведення? :)

Ярема П. - 2-10-2010 у 17:02

Погане. Виключив цю фічу.