Форум Рідного Міста

Куплю човен. Може хто продає?

Рост - 27-5-2010 у 23:27

"То просто якийсь... позор..." (с) Швондєр із Собачого серця.

http://weather.cnn.com/weather/forecast.jsp?locCode=UPXX0017&zi...

pogodashobjiji.gif - 13kB

Hanor Narasson - 28-5-2010 у 20:22

Та човен ныби ще рано, а от гумаки давно пора!:o

Соломія Федушко - 28-5-2010 у 23:41

Росте, а форумчан до себе в човен візьмете? Боюсь, що таке приладдя незабаром у дефіциті буде... :lol:

Катерина Слобода - 28-5-2010 у 23:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Росте, а форумчан до себе в човен візьмете? Боюсь, що таке приладдя незабаром у дефіциті буде... :lol:

в тому випадку прийдеться скинутися всім по-трохи і купити вже якусь яхту б/у...:)

Рост - 28-5-2010 у 23:54

Форумчан ні. Тільки форумчанок!
Нащо мені форумчани? Горілки я практично не п'ю, тому на трьох "соображати" не буде потреби, а хороше вино (треба теж почати запасатись, до речі) з форумчанками приємніше пити.

Соломія Федушко - 29-5-2010 у 00:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Форумчан ні. Тільки форумчанок!
Нащо мені форумчани? Горілки я практично не п'ю, тому на трьох "соображати" не буде потреби, а хороше вино (треба теж почати запасатись, до речі) з форумчанками приємніше пити.

О, це добре. :) Оскільки треба, якось себе рятувати, а "скромність винагороджується тільки в романах", то скажу, що хороше вино теж люблю. :lol:

Рост - 29-5-2010 у 00:08

Голос диктора з гучномовця:
- Шановні форумчанки! Оголошується посадка на човен, рейсом ФоРуМ-ТудиДеНемаДощу, поспішайте придбати квитки. Хто буде довго роздумувати, того не візьмуть, а хто запізниться, той не поїде. Гарантуємо хороше вино та приємну компанію на весь час подорожі!

Соломія Федушко - 29-5-2010 у 00:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Голос диктора з гучномовця:
- Шановні форумчанки! Оголошується посадка на човен, рейсом ФоРуМ-ТудиДеНемаДощу, поспішайте придбати квитки. Хто буде довго роздумувати, того не візьмуть, а хто запізниться, той не поїде. Гарантуємо хороше вино та приємну компанію на весь час подорожі!

Ой, Ви таким оголошенням всіх налякали :)

Рост - 29-5-2010 у 00:16

Зі мною буде ще боцман, на прізвисько Лапа. Він теж погоджується на форумчанок, якщо вони будуть шкробати його за вухом. Каже, у форумчанок це має краще виходити, у них нігті довші.

Рост - 29-5-2010 у 00:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Ой, Ви таким оголошенням всіх налякали :)

А може я хотів відсіяти мнітєльних форумчанок? А то помнуть потім всі вітрила, як під такими вітрилами плавати?

Соломія Федушко - 29-5-2010 у 00:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Зі мною буде ще боцман, на прізвисько Лапа. Він теж погоджується на форумчанок, якщо вони будуть шкробати його за вухом. Каже, у форумчанок це має краще виходити, у них нігті довші.

Ні, це вже наглість з Вашого боку. Купувати квиток і ще (я так розумію Лапа- це собака?) шкробати за вухом собаці, жертвуючи свої нігтики...

Рост - 29-5-2010 у 00:26

Хто собака? Лапа? Який же він собака? Вилитий боцман! Он, сидить, хвостом махає... Упс, палюся...

Еее... Так що, ми вас вичьоркуємо?

Соломія Федушко - 29-5-2010 у 00:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Хто собака? Лапа? Який же він собака? Вилитий боцман! Он, сидить, хвостом махає... Упс, палюся...

Еее... Так що, ми вас вичьоркуємо?

Вам же не тре пом"яті вітрила? :lol::lol::lol:

Рост - 29-5-2010 у 00:33

Лапа, ми знову двоє... Уявляєш, човен, море, чайки, вино іскриться в бокалі... Ух-ти! І Ріо-Де-Женейро, де нас чекають молоді мулатки, і всі поголовно ходять в білих штанах.
Ну як в Ріо-Де-Женейро приплисти з пом'ятими вітрилами? А нам же можуть ще й штани пом'яти, уявляєш?
Ніі, мнітєльних нам не треба.

Hanor Narasson - 29-5-2010 у 11:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Форумчан ні. Тільки форумчанок!
Нащо мені форумчани? Горілки я практично не п'ю, тому на трьох "соображати" не буде потреби, а хороше вино (треба теж почати запасатись, до речі) з форумчанками приємніше пити.


Історія вчить, що оптимальний склад є "сім пар чистих і сім пар нечистих" В процесі нечистих можна помити, коли чисті забрудняться. (дефіциту дощівки не передбачається):lol: А для того, щоб знати, де причалювати, треба запастися от таким:


Юрій Сєров - 29-5-2010 у 16:20

Зате в лісах уже є гриби.

Hanor Narasson - 29-5-2010 у 21:28

Як компенсація на неврожай маку і коноплі?:cool:

Рост - 29-5-2010 у 22:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зате в лісах уже є гриби.

Які? Був сьогодні в лісі, ніц не бачив.

Рост - 29-5-2010 у 22:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Форумчан ні. Тільки форумчанок!
Нащо мені форумчани? Горілки я практично не п'ю, тому на трьох "соображати" не буде потреби, а хороше вино (треба теж почати запасатись, до речі) з форумчанками приємніше пити.


Історія вчить, що оптимальний склад є "сім пар чистих і сім пар нечистих" В процесі нечистих можна помити, коли чисті забрудняться. (дефіциту дощівки не передбачається):lol: А для того, щоб знати, де причалювати, треба запастися от таким:


Про 2 рази по сім подумаю...

А стосовно коняку - то не моє. Я ось чим запасуся, любимим:

dt.jpg - 17kB

Катерина Слобода - 29-5-2010 у 22:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Голос диктора з гучномовця:
- Шановні форумчанки! Оголошується посадка на човен, рейсом ФоРуМ-ТудиДеНемаДощу, поспішайте придбати квитки.

А за "бездурно" не берете? :saint:

Рост - 29-5-2010 у 23:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Голос диктора з гучномовця:
- Шановні форумчанки! Оголошується посадка на човен, рейсом ФоРуМ-ТудиДеНемаДощу, поспішайте придбати квитки.

А за "бездурно" не берете? :saint:

Тобто, це принципове питання? Бо за ціну квитка ще досі ніхто не питався - а може він одну копійку коштує?

Взагалі життєвий досвід привчив мене за все платити, тому що за те, що отримуєш безкоштовно, часто доводиться розраховуватись "безліччю дрібних послуг" :)
Хоча якщо ви саме на це розраховуєте... :lol:

До речі, Катю, все хотів запитатись, але якось підходящої теми не було. А Карпати, куди ви хочете - це гори чи футбольна команда?

Катерина Слобода - 29-5-2010 у 23:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Хоча якщо ви саме на це розраховуєте...

я власне розраховувала прихопити зі собою до вина сиру доброго :saint:

Цитата:
До речі, Катю, все хотів запитатись, але якось підходящої теми не було. А Карпати, куди ви хочете - це гори чи футбольна команда?

А це принципове питання? ;) Це гори :)

Рост - 30-5-2010 у 00:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Хоча якщо ви саме на це розраховуєте...

я власне розраховувала прихопити зі собою до вина сиру доброго :saint:

Ага... Боцман Лапа! Де наш список? Боцман Лапа, залиш муху в спокої, все рівно ти її не зловиш! Список! Ну от, Катерина Слобода. Увага-увага, шановні форумчанки, продовжується посадка на човен рейсом Звідси-Туди, поспіщайте придбати квитки! Тепер у нас крім хорошої компанії і хорошого ж вина є хороший сир... Стоп! Сир який? Надіюсь не той, як його, з пеніциліном природнього походження? А то він весь смак вина відіб'є.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
До речі, Катю, все хотів запитатись, але якось підходящої теми не було. А Карпати, куди ви хочете - це гори чи футбольна команда?

А це принципове питання? ;) Це гори :)

Ні, ну... я... просто подумав... там... дитяча мрія... а тут, в якийсь момент тобі кажуть - дитинко, який футбол, ти ж дівчинка! Але ж мрія, вона така... А тепер от емансипація, фемінізація, жінки теж подуріли, 22 кубіти в трусах за м'ячем гонють!
Коротше, я радий, що це гори!

Hanor Narasson - 30-5-2010 у 09:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

А стосовно коняку - то не моє. Я ось чим запасуся, любимим:


Так я пропонував не для пиття, а виключно "для навігації":lol: Пливете і дивитеся навкруги. Як тільки бачите, що з під води стирчить щось таке, як на етикетці - то значить: Арарат, приплили, можна висаджуватись.:lol:

Катерина Слобода - 30-5-2010 у 11:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Стоп! Сир який? Надіюсь не той, як його, з пеніциліном природнього походження?

Та саме той! Сир з голубою цвіллю...;) Просто до нього вино треба, напевно, не дисертне... :)

Рост - 30-5-2010 у 13:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

А стосовно коняку - то не моє. Я ось чим запасуся, любимим:


Так я пропонував не для пиття, а виключно "для навігації":lol: Пливете і дивитеся навкруги. Як тільки бачите, що з під води стирчить щось таке, як на етикетці - то значить: Арарат, приплили, можна висаджуватись.:lol:

А якщо ми припливемо з другого боку, ніж на етикетці?

Рост - 30-5-2010 у 13:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Стоп! Сир який? Надіюсь не той, як його, з пеніциліном природнього походження?

Та саме той! Сир з голубою цвіллю...;) Просто до нього вино треба, напевно, не дисертне... :)

Нііі, тільки не це! Або берете людський сир, або вас ми теж викреслюємо!
А десертні вина я не люблю, тільки ординарні, напівсолодкі.

Hanor Narasson - 30-5-2010 у 16:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

А якщо ми припливемо з другого боку, ніж на етикетці?


Ох, мОлодіж, мОлодіж... :rolleyes: Коли ж ви вже досвіду наберетеся...:( Та ж фляшка прозора, повернете фляшку і подивитеся з другого боку!:cool:

Рост - 30-5-2010 у 17:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

А якщо ми припливемо з другого боку, ніж на етикетці?


Ох, мОлодіж, мОлодіж... :rolleyes: Коли ж ви вже досвіду наберетеся...:( Та ж фляшка прозора, повернете фляшку і подивитеся з другого боку!:cool:

Пляшка-то прозора, але після того, як коняк випити. А я вже казав, коняк - то не моє.
Та й, зрештою, чого це ми маємо повторювати вже пройдений шлях? Кудись та й запливемо.

Катерина Слобода - 30-5-2010 у 20:33

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Нііі, тільки не це! Або берете людський сир, або вас ми теж викреслюємо!

Ви знаєте, я певно не зможу знайти "людського сиру" :lol:
Може вже якось звичайним обійдемось, або на крайній випадок бринзою...:)
Або прийдеться Вам тоді самому з Лапою їхати...;)

Соломія Федушко - 30-5-2010 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зате в лісах уже є гриби.

Які? Був сьогодні в лісі, ніц не бачив.

Не знаю щодо грибів, а ось комарів через таку погоду багацько. :(