Форум Рідного Міста

3 квітня, четвер. Виступ гурту Далі!!!

Nazar - 19-3-2003 у 20:40

Ура, дочекались!

Нарешті знову видно змогу почути Далі наживо. Давно чекали!

Відбірковий тур до рок-фестивалю “Тарас Бульба”. Виступ групи “Далі”

Вхід платний

На фотці - як то було минулого виступу.:sing:

Василь - 2-4-2003 у 07:55

Шановні дописувачі форуму, не забудьте 3 квітня підтримати нашу улюблену Соломійку Чубай (активного учасника форуму). Отож всі на виступ гурту "Далі". Зустрічаємось в четвер о 20.00 біля Ляльки.

Nazar - 2-4-2003 у 08:00

Краще о 19,40 - тоді ще хоч стоячі місця залишаться. Але з тим не вгадаєш, бо може затягнутись репа і доведетьсяя чекати надворі.

Василь - 2-4-2003 у 08:09

Можу прийти раніше. Однак з кафедри багато хто збирається піти на концерт, тому спочатку ми зустрічаємось на роботі. Отже всяке може трапитись, але до 20.00 точно будемо.

Василь - 4-4-2003 у 08:18

В рамках відбіркового туру до рок-фестивалю “Тарас Бульба”, крім "Далі" виступали "Хмарочос" та вже добре відомий нам Audi Sile з Тернопільщини. Вже не пам'ятаю всіх хто входив у склад жюрі, але точно там були Юрій Шаріфов та Калич. Останній після виступів молодих груп організував такий блюз, що всі просто були в захваті. Йому допомагали Джон-Сук з "Метвого півня" та Тарас Чубай. Пізніше підключилась Соломійка Чубай та музиканти "Далі".
Про самих конкурсантів. Почав "Хмарочос" з пісні "Це любов". Кожна група виконувала по 5 пісень. "Хмарочос" молода команда і все у них в майбутньому.
Audi Sile недавно чув під час готичного концерту. За останній місяць в гурті сталось поповнення, а саме жіночий вокал.
Особисто для себе відкрив "Далі" оскільки до вчорашнього дня ніколи їх не чув. Самою більшою несподіванкою було те, що в склад "Далі" входить студент третього курсу, який навчається на нашій кафедрі. Як мені здалось він і є керівником гурту, хоча сам цього він не підтвердив. Апаратуру для виступу "Далі" настроював сам Тарас Чубай, тому звук був шикарний. Плюс чудовий роковий голос Соломійки створило атмосферу справжнього свята.

Nazar - 4-4-2003 у 09:12

Та, свято вдалось наславу!!! Я доречі також вчора відкрив для себе Далі(наголос на будь-якому складі-С.Ч.), бо звукорежисер зробив чудо, зміни в перкусії, а яка шикарна була Соломія! Одним словом я закохався в Далі не тому, що надворі весна, на то були дуже вагомі причини. З великим нетерпінням чекаю на демо запис, який має невдовзі з"явитись. Наразі то буде лише дві композиції, хоча можливо щось вдасться змінити в кількості записаних пісень.

А післяконцертна імпровізація - то сила! Крім перерахованих Василем, там ще були Блюз-Плюс, а потім Калич сів на друмель - взагалі небачене мною видовище.

Одним словом, ще довго буду перетравлювати свої враження та грітись позитивною енергетикою, що отримав вчора!:sing:

А фестиваль доречі тепер носить назву "Тарас Лялька".
І ще - заздрю пану Василю бо він поки єдиний, хто має запис Далі.

І ще про вчора - хтось заплатив за спиртне, і всіх пригощав на-шару. Підозрюю, що то Калич з грошей за вхід.:saint:

Василь - 4-4-2003 у 10:59

Назаре, можеш не заздрити. На своїх записах важко щось розібрати. Найкраще записався "Хмарочос", кінцевий блюз та перша пісня "Далі". Гірше Audi Sile. Чи то Ярко по столі стукав під музику, чи були погано настроєні інструменти.