Форум Рідного Міста

Яке ваше ставлення до нової влади?

Олег Лірник - 18-6-2010 у 23:24

Зараз багато говорять про зміну влади в місті та регіоні, цікаво буде почути вашу думку з цього приводу. Очікування, які проблеми будуть вирішені новою владою, чи довіряєте ви новій владі і наскільки,
хто з представників влади на місцях може вирішувати проблеми регіону і скільки на це потрібно часу? Ну і все таке...

Катерина Слобода - 19-6-2010 у 08:09

А це що - соціологічне опитування?

Юрій Сєров - 19-6-2010 у 11:30

Цитата:
Зараз багато говорять про зміну влади в місті та регіоні

Хто говорить.
Наскільки я знаю Садовий має усі шанси переобратися на другий термін, тому зміни влади у місті не буде.
Губернатора маємо вже нового. Депкорпус - якщо й зміниться, то лише прізвища, а не політсили чи погляди. Чеснішою влада не стане, тому ніяких очікувань вона справдити не зможе...

Ігор Келехов - 19-6-2010 у 16:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
А це що - соціологічне опитування?


Нєе... це пошук ярих противників влади:lol:

Соломія Федушко - 19-6-2010 у 20:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
А це що - соціологічне опитування?

Нєе... це пошук ярих противників влади:lol:

Впевнена, що таких багато, а ось прихильників, на жаль, малувато знайдеться. Зрештою, яка влада - таке ставлення до неї.

Галина Лев - 19-6-2010 у 21:41

Була думка написати: "Повбивав би", але згадала, шо тепер на усіх теки заводять. От, панове у чому різниця,- ми цілих п'ять років були бідні, але господарі..., і не думали що і як говорити про владу...

Ігор Келехов - 21-6-2010 у 09:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
А це що - соціологічне опитування?

Нєе... це пошук ярих противників влади:lol:

Впевнена, що таких багато, а ось прихильників, на жаль, малувато знайдеться. Зрештою, яка влада - таке ставлення до неї.


Ну якщо 48% населення країни - це малувато.... ну, значить, малувато;)

Катерина Слобода - 21-6-2010 у 13:19

Кожен народ має те, на що заслуговує. Як то кажуть "Нема чого на дзеркало відказувати, коли..."

Лінда Коваль - 21-6-2010 у 16:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Ну якщо 48% населення країни - це малувато.... ну, значить, малувато;)

А 48% населення країни - це що за цифра?

Олег Лірник - 21-6-2010 у 19:06

Ні, це не соціальне опитування, хоча певно даремно таких не проводять офіційно на форумах, тут важче сфальсифікувати)))
Цікавава виходить ситуація, ніхто нічого не хоче міняти?
:D
Але всі говорять, що зараз хрінова, але як зробити краще, якщо ми не говоримо, що болить, і чого хочеться! Двайте тут зберемо конструктивні бачення змін,а тоді нам буде легше, підставляти до цих баченнь кандидатів які до нас прийдуть!!!

Катерина Слобода - 22-6-2010 у 07:01

А Ви часом не кандидат у депутати або і в президенти? ;)

Олег Лірник - 22-6-2010 у 17:57

В президенти, ще рано, а на депутата не вистачить грошей:D

Катерина Слобода - 22-6-2010 у 18:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Лірник
В президенти, ще рано, а на депутата не вистачить грошей:D
:lol: ага...то або на президента вистачить або на депутата... :D

Ігор Келехов - 22-6-2010 у 19:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Лірник
Двайте тут зберемо конструктивні бачення змін,а тоді нам буде легше, підставляти до цих баченнь кандидатів які до нас прийдуть!!!


Ось це гарна ідея... наприклад, перш за все треба законодавчо посилити боротьбу з корупцією...

Ось мій дядько розповідав: в армії один офіцер був спійманий на отриманні хабара, його за це позбавили військового звання, диплома військового училища та військової пенсії, і заборонили обіймати військові посади мінімум пять років.... і це все сталося коли цьому офіцеру було 45 років! після цього треба було починати все спочатку (ніби щойно школу закінчив... і ніколи не вчився у ВУЗі і ніколи ніде не працював...)

Таке саме варто запровадити у невійськовому житті: у навчальних та медичних закладах, органах державної влади... Наприклад, у ВУЗі одному професору будуть пропонувати хабар на екзамені (у розмірі 100 євро). І він тоді задумається: А чи варто ризикувати заради 100 євро, щоб у нього забрали професорське звання, диплом і весь трудовий стаж (вже не кажучи про репутацію) і ще на додачу поставли заборону працювати у будь-яких навчальних закладах будь-якої форми власності на найближчі пять років :baddevil:

Які є ще пропозиції?;)

Андрій Пелещишин - 22-6-2010 у 20:43

А навіщо писати таким великим шрифтом?

Dmy - 22-6-2010 у 22:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Лірник
Цікавава виходить ситуація, ніхто нічого не хоче міняти?
:D
Але всі говорять, що зараз хрінова, але як зробити краще, якщо ми не говоримо, що болить, і чого хочеться! Двайте тут зберемо конструктивні бачення змін,а тоді нам буде легше, підставляти до цих баченнь кандидатів які до нас прийдуть!!!
Аби не вигадувати колеса спробуйте подивитися тут: Першочергова задача - а раптом обговорення якихось цікавих ідей уже мало місце 6-7 років тому?

Ігор Келехов - 23-6-2010 у 17:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А навіщо писати таким великим шрифтом?


для різноманіття розмірів букв:saint:

Олег Лірник - 23-6-2010 у 22:35

Згоден з думкою про корупцію! можна і жорсткіше!


Олег Лірник - 23-6-2010 у 22:40

Цитата:
Аби не вигадувати колеса спробуйте подивитися тут: Першочергова задача - а раптом обговорення якихось цікавих ідей уже мало місце 6-7 років тому?

Я дозволю собі з вами не погодотись, за останні 6-7 років не багато додалось нових проблем, але погодьтесь, змінилися підходи до їх вирішення, змінились важелі впливу, і як не крутіть змінились самі ми, наше бачення майбутнього і нас в ньому!

Dmy - 24-6-2010 у 00:55

Чомусь я не впевнений, що ви взяли собі за труд прочитати стару тему. Але, попри це
Цитата:
як не крутіть змінились самі ми, наше бачення майбутнього і нас в ньому
Справді? Підозрюю, що ми самі з усіма нашими баченнями не змінюємося вже років так зо пару тисяч. А то і більше. І все те, що ми, начебто, вигадуємо, насправді - "згадуємо".

Олег Лірник - 24-6-2010 у 23:49

я теж знаю вислів, що все нове це добре забуте старе, та всеж, існує ряд обєктивних факторів які впливають на формування нашого світогляду, простий і певно найближчий приклад Помаранчева революція, вона сама змінила, наше ставлення до влади, а потім і розчарування після неї змінило його ще раз... Чи я помиляюсь????

Іван Андрєєв - 25-6-2010 у 20:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
...Ось мій дядько розповідав: в армії один офіцер був спійманий на отриманні хабара, його за це позбавили військового звання, диплома військового училища та військової пенсії, і заборонили обіймати військові посади мінімум пять років.... і це все сталося коли цьому офіцеру було 45 років! після цього треба було починати все спочатку (ніби щойно школу закінчив... і ніколи не вчився у ВУЗі і ніколи ніде не працював...)
Пане Ігор, ви, напевне, не так зрозуміли свого дядька. Справа в тому, що в даному випадку позбавити диплома не могли. Скоріше за все, його розжалували в рядові, себто позбавили офіцерського звання: це майже одне й те саме, що позбавити диплома (бо сенс в навчанні у військовому училищі - отримати звання лейтенанта, якщо ж тебе позбавили цього, то ти ніби і не вчився). Але, в цивільному суспільстві той диплом все одно стане в нагоді: як документ про вищу освіту, з яким він може знайти собі невійськову роботу. Те саме й про стаж: можна позбавити військової пенсії, але стаж в людини забрати не можна.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
Таке саме варто запровадити у невійськовому житті: у навчальних та медичних закладах, органах державної влади...

Це вже кнут, але має бути й пряник. Коли посадовець буде отримувати достойну зарплатню, він сам не буде ризикувати своїм місцем через зайву копійку.

Олег Лірник - 28-6-2010 у 14:59

Це вже кнут, але має бути й пряник. Коли посадовець буде отримувати достойну зарплатню, він сам не буде ризикувати своїм місцем через зайву копійку.

Згоден на всі 100%!!!!!

Ігор Келехов - 30-6-2010 у 21:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Лірник
Це вже кнут, але має бути й пряник. Коли посадовець буде отримувати достойну зарплатню, він сам не буде ризикувати своїм місцем через зайву копійку.

Згоден на всі 100%!!!!!


А хіба звичайні люди (з яких вимагають хабар) винні, що посадовець отримує "недостойну" зарплатню?

Іван Андрєєв - 1-7-2010 у 23:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Келехов
А хіба звичайні люди (з яких вимагають хабар) винні, що посадовець отримує "недостойну" зарплатню?

Знаєте, нехай мене зараз ультраправі-шароварні патріоти хоч заганьблять, але скажу свою думку: з нашим світосприйняттям (на сьогоднішній день) надій на краще бути не може. Взяти хоча б Вашу фразу "звичайні люди". А хіба є "незвичайні"? Може в когось тече в жилах не кров, може хтось не має властивих людям фізіологічних процесів і таке інше? Ні. Але Ви маєте рацію, в нашій країні є люди "незвичайні".
Там, де демократія (в розвинутих країнах): закон один для всіх.
В Україні ж, є "незвичайні люди", для яких не існує жодних заборон. Міліція їх не чіпає, податкова - обходить стороною, ДАЇ не зупиняє навіть, якщо швидкість їхніх авто наближається до швидкості літака. То чи демократія в нас? Ні, і ніколи її не було. То може це якесь лихо до нашої країни прилетіло, може українці намагаються його подолати? Ні, вони аж із шкіри лізуть, щоб з ним бути в злагоді. Візьмемо пересічного середньостатистичного українця: він має бажання, щоб незвичайних людей не було? Ні, він робить все, щоб самому стати трохи незвичайнішим:

- обвішує свою автівку якими тільки завгодно візитками високопосадовців із ДАЇ, щоб мати можливість безкарно порушувати ПДР, бо якщо ти не порушуєш правил, то ти лох, адже в нормальної ділової людини нема часу щоб плестися 90 км/год по трасі і 60 км/год у місті. А ПДР, як вважають багато наших співвітчизників, написано для лохів і пенсіонерів на жигулях. (Навіть на цьому форумі можна було почути думки від дописувачів, що права ліпше купити і не гаяти часу, etc.)

- має (або намагається мати) одного доброго знайомого міліцієнта, щоб той міг відмазати від якогось лиха його синка-розбишаку, якщо той щось по-дурості накоїть, або десь попадеться з травичкою. А навіть, якщо син в тебе ідеальний, то однаково, без знайомого міліцієнта дуже складно. Ти приніс заяву, що в тебе, наприклад, щось поцупили, а вони зайняті, в них стільки справ, і займатись лише одним тобою і твоєю дрібною заявою нема часу. А якщо ти не проконтролював, і заява була прийнята не за формою, без відповідних відміток в облікових журналах, то є велика ймовірність того, що вона буде в смітнику, бо вісяки людям в погонах не потрібні: звітність погіршується.

- має (або намагається мати) родича/знайомого/друга лікаря, бо без цієї протекції в нашій медичній системі нема чого робить, якщо ти тільки не самогубець. І от так, інколи, прийдеш до лікарні, сядеш у чергу, і дивишся, як сестрички заводять до лікаря "своїх", навіть не звертаючи уваги на наявність черги. Потім, якщо в тебе, немає "нужных связей", ти маєш або кланятися в ніжки, або зашелестіти банкноткою, щоб вона тобі призначила за твоїм страховим полісом саме ТІ якісні німецькі брендові пігулки, що не мають таких побічних ефектів, як у огидних аналогів з дарницького хімфарму. Але, не виключено, що лікар тобі відмовить, бо отримує бонуси від страхової компанії за економію.

Ще багато чого можна написати (і про податкову, і про органи місцевої влади, і про енергонагляд, і про освіту,... куди не плюнь, всюди одне й теж), але не буду. Впізнали себе, або когось зі своїх знайомих, родичів чи друзів? Гадаю, що так.
Ну і ще, кілька прикладів: в штатах колись дуже частенько ловили доньку тодішнього президента Буша молодшого, яка полюбляла пити пиво (а їй не було 21). І що з того, відповідала перед законом, як і всі інші підлітки! А що в нас? Ви уявляєте хоч якогось міліціонера, що хоча б наважився комусь з представників золотої молоді зробити зауваження? Син Ющенка стрільби посеред Києва по людях коїв і нічого. Зараз, гадаю, все те саме коїться, тільки пресу трохи придушили, то вона мовчить.
Та й взагалі, що можна сказати про законність в країні, міністр МВС якої (колишній) дозволяє собі п’яні дебоші в іноземних аеропортах.

Ви, пане Ігор, намагаєтесь знайти шлях для досягнення позитивних змін в Україні? Це добре, але позитивні зміни в країні відбудуться лише після того, коли ті самі зміни настануть для кожної окремої людини. І починати треба кожному з себе.

Ігор Домін - 2-7-2010 у 21:33

оце Андрій висловився! мабуть вже дістали мрійники-демагоги. згоден по всіх пунктах. вважаю, що наш президент (кожен з них) - це кращий представник українського народу, тому що досяг найвищої мети кожного з нас та здійснює для себе наші бажання. зізнайтеся, хто б поводився по-іншому, опинившись на посаді президента? (можна розглядати будь-яке владне місце, не має значення: депутат, посадовець, будь-хто, що має хоч якусь владу). хто може відректись від власних потреб та направити усі свої сили на благо Батьківщини? чи є такі українці? чи є вони "звичайні люди"? отож. я піду голосувати тільки тоді, коли навчуся кожного разу кидати сміття в урну, уступати місце в транспорті, захочу платити податки та побачу це навкруги. інакше - це все шаманські танці у сподіванні падіння мани небесної.

Іван Андрєєв - 3-7-2010 у 14:55

to Ігор Домін: Чому це ви вже вдруге називаєте мене Андрієм? ;) Я сам буваю і мрійником і демагогом (коли є настрій). Мене дістали не вони, а ситуація, що склалася. Генерал-фельдмаршал Михайло Кутузов (той самий, що переміг армію Наполеона) колись сказав дуже мудру фразу з цього приводу: "Горе земле, в которой подчинённые, начальники и суды, а не законы управляют гражданами и делами!"

Ігор Домін - 3-7-2010 у 17:57

прошу вибачення, Іване! чомусь в мене плутається. буду уважним.
щодо вислову Кутузова: подчиненные, начальники и суды - це народ, люди. будуть люди ставати кращими - будуть і суди нормальними.

Олег Лірник - 7-7-2010 у 00:45

Цитата:
я піду голосувати тільки тоді, коли навчуся кожного разу кидати сміття в урну, уступати місце в транспорті, захочу платити податки та побачу це навкруги. інакше - це все шаманські танці у сподіванні падіння мани небесної.

Якщо так як ви думатиме хочаб 10 відсотків жителів нашої країни, ми будемо найсилинішою нацією в світі...

Ігор Домін - 9-7-2010 у 21:43

здається ті нагорі якісь нові цікаві книжки про аферистів знайшли, чи фільми подивились. так все складно та чітко стали робити аж рота відкриваєш: декілька місяців тому Україна несподівано виплатила міжнародний борг 15 млрд долларів (чому б не потратити на вирішення внутрішніх проблем, зовнішні борги ніколи не сплачували та ніхто не скаржився), а за тиждень Росія вирішила підняти пенсії (цікаво за які кошти?). сьогодні Азаров сказав що візьме кредит в МВФ на ті ж самі 15 млрд. він що за відсотки працює? і хто тут лох: народ український чи Європа добренька? хіба так можна? чи після них хоч потоп? там на сході що вже геть сліпі живуть чи там ПР кожному хабара за підтримку дає? щось не вірю.
ще приклад. коли західні області в повіні - в МНС тиша, самі рятуйтеся, бандерівці. коли в Одеській області з'явилася можливість прорива дамби (ще й дощів не було) - Шуфрич двічі на тиждень обличчям у нас торгував, якісь гроши обіцяв, заходи оперативні рятувальні, відселення потерпілих...і ось дощик пішов. гроши на допомогу мабуть кудись вирушили, тільки затонули. а Азаров зробив хід конем: звільнив (чи тільки приняв на розгляд заяву про звільнення?) Шуфрича. і що тепер - немає міністра МНС - немає кому відповідати. знову тиша. а Шуфрич ймовірно якимось іншим міністром стане.
а на душі тяжко, тому що навіть в таких ситуаціях ми не про себе думаємо (а ми і є - Україна), а бігаємо з прапорами якихось партій-аферистів. може треба було в школі краще вчитись, щоб хочаб біле від чорного відрізняти? а може вчитись ще не пізно???

Юрій Сєров - 10-7-2010 у 17:04

Відносно цих паводків, то на Прикарпатті хтось незле також собі заробив. Від минулої повені було мало що зроблено, тепер вода забрала все знову. Усі кошти можна чудово списати, сказавши, що все було зроблено рік тому і просити нові.

Oleksij Kulko - 15-7-2010 у 11:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Відносно цих паводків, то на Прикарпатті хтось незле також собі заробив. Від минулої повені було мало що зроблено, тепер вода забрала все знову. Усі кошти можна чудово списати, сказавши, що все було зроблено рік тому і просити нові.


Приблизно така сама ситуація з постійними вибухами в шахатах - доки ця система комусь вигідна, вона буде існувати.

Олег Лірник - 19-7-2010 у 11:18

Якщо заглибитись така сама ситуація і з ремонтом доріг...:)

Ігор Домін - 20-7-2010 у 18:14

у нас дороги ремонтують тільки для тих, хто там нагорі. вони собі шосе від будинка до місця роботи роблять, до місць відпочинку, а ще коли хтось в гості до них приїжджає. сьогодні приїхав патріарх російський - цілий тиждень брудні забори у нас зафарбовували, бордюри розмалювали, навіть у деяких місцях дорогу підлатали. мабуть, дешевше гостей винтокрилом транспортувати. я живу неподалік монастиря, де патріарх зупинився. сьогодні у нас всюди огорожі та міліція, а по тв покажуть натовпи радісних віруючих та щасливі харі костусєва та маркова, вони це люблять.

Юрій Сєров - 24-7-2010 у 21:59

Шахтарі не витримали "покращення життя" і збираються з понеділка оголосити страйк:
http://korrespondent.net/ukraine/events/1099929

Ігор Домін - 25-7-2010 у 07:13

позбираються трохи, а потім послухають обіцянок, отримають пляшку горілки та розійдуться. все одно янукович для них чемпіон. у нас так само. політично активні верстви населення - старі люди, вони вірять на 100 відсотків у тв. кажуть, що януш - супер, то так воно для них і є. а погано живемо через юльку, ющенка та ін. ніхто не подумає, що це від нас залежить, як жити.

Олег Лірник - 26-7-2010 у 13:47

Чемпіон, чемпіоном, та завжди є межа терпіння, правда в кожного своя, думаю що якщо яник допече шахтарів, то вони йому голосно скажуть своє фе...

Ігор Домін - 26-7-2010 у 19:51

так що вони зробили? залізли в шахти і там страйкують. чи це не тупість? пішли геть з очей та нема проблем. і чого вони цим доб'ються? не дай боже, ще підірвуться там. буде ще простіше для адміністрації. тільки освічена людина знає, що хоче та може висловитись та досягти виконання своїх вимог. нажаль шахтарі зовсім інші

Олег Лірник - 29-7-2010 у 23:07

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
ттільки освічена людина знає, що хоче та може висловитись та досягти виконання своїх вимог. нажаль шахтарі зовсім інші


Я б не був такий категоричний, шахтарі теж люди, і те, що вони шахтарі зовсім не значит, що вони не освідчені, просто в них свої методи не покори, а в інших свої!

Олег Лірник - 29-7-2010 у 23:11

Як вам ініціатива Горбаля показати перд виборами як бізнесмени платять податки?

Юрій Сєров - 30-7-2010 у 20:16

Мене більше занепокоїла ось ця ініціатива - СБУШНИКИ ЗЛАМАЛИ БЛОГ ЗА КРИТИКУ ВЛАДИ ТА ВЗЯЛИ ОБІЦЯНКУ (http://www.pravda.com.ua/news/2010/07/30/5264108/).

Служба безпеки України взяла з блогера Олега Шинкаренка письмову обіцянку, що той не критикуватиме владу у своєму блозі.
Про це в ЖЖ повідомив сам Шинкаренко (http://singing-foot.livejournal.com/246399.html).
"Коротко: мене відпустили після письмового свідчення, що я більше не буду у різкій формі критикувати владу у своєму ЖЖ", - розповів він.
"Оскільки конкретних вимог до мене поставлено не було, то слід розуміти це так, що будь-яка критика влади у ЖЖ може викликати нові переслідування", - впевнений Шинкаренко.

Він також вважає, що СБУ зламала його блог, оскільки з нього зникли кілька постів.
"Записи, які були найбільш образливими (з вінком та перепост з російського Луркмора про Януковича) з мого ЖЖ зникли", - написав Шинкаренко.
"Я їх звідти не прибирав. Висновок: СБУ зламала мій ЖЖ, та видалила їх звідти самостійно", - заявив він.
Раніше повідомилося, що в четвер працівники СБУ викликали Шинкаренка на "бесіду" в зв'язку з деякими його постами у блозі.


Ігор Домін - 30-7-2010 у 21:42

так, згоден. некоректно ображати шахтарів. не маю проти них нічого. але ті люди роблять щось не те, результат (негативний) бачать, але щось змінювати на краще не хочуть.

Юрій Сєров - 31-7-2010 у 03:00

Зважаючи на моє повідомлення вище, мабуть варто обережніше висловлюватися про нову владу :baddevil:

сумна - 31-7-2010 у 08:21

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Зважаючи на моє повідомлення вище, мабуть варто обережніше висловлюватися про нову владу :baddevil:


Пане Юрію, це має сприйматися як "крик душі" людини, у котрої відбирають звичну і таку жадану можливість вільно висловлюватися, чи як офіційне модераторське попередження/заклик надалі "фільтрувати базар"? :-)

Судячи зі смайла, все-таки перше? :-)

А якщо серйозно, ми ще й не таке побачимо. І вже десь підсвідомо до того готові, бо, погодьтеся, політичні дискусії на форумі втратили на гостроті і жвавості, і навряд чи пояснюється це лише сезоном відпусток.


Юрій Сєров - 31-7-2010 у 08:34

Та перше звісно, але не хотілося б опинится на місці того чоловіка...
Усі матюкали Ющенка, багато хто голосували противсіх, тепер задоволені??? Не думаю, що за Юлі б таке було...

сумна - 31-7-2010 у 08:52

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Та перше звісно, але не хотілося б опинится на місці того чоловіка...
Усі матюкали Ющенка, багато хто голосували противсіх, тепер задоволені??? Не думаю, що за Юлі б таке було...


Саме так.
І про те ж казав Андрухович у своєму інтерв'ю, за яке назбирав небачену кількість "лучєй поноса".
Але своєї мети таки досяг - трохи розворушив і протверезив.




Ігор Домін - 31-7-2010 у 16:13

а влада у місті до якого табору належить - помаранчеві чи регіональні? в Одесі ніби парадоксальна ситуація: усі за регіоналів, але помаранчевий Гурвіц нікуди не зникає та нічого в адміністрації не змінюється. чому? може домовились? мені здається, що усі ті ющенки, януковичі, тимошенкі та безліч інших - це голови однієї Гідри, яка зветься Влада. і вона готова дати нам те обличчя, яке ми хочемо бачити, коли набридне одна морда - побачимо іншу, свіжішу, приємнішу. усі карти краплені у цій колоді

Dmy - 31-7-2010 у 18:50

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Не думаю, що за Юлі б таке було...
Тут ще не факт. Далеко. За прем'єра Януковича у 2006-07-у теж такого не було. А знаючи методи і пріоритети Юлі та Турчинова ... не факт, не факт.
Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
ми ще й не таке побачимо. І вже десь підсвідомо до того готові, бо, погодьтеся, політичні дискусії на форумі втратили на гостроті і жвавості, і навряд чи пояснюється це лише сезоном відпусток
Не лише сезоном відпусток, і навіть не насамперед. Але також і не тим, що "і не таке побачимо".
Політичні дискусії втратили на гостроті, бо вже давно набридли разом із їхнім предметом.

Юрій Сєров - 31-7-2010 у 19:23

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

Політичні дискусії втратили на гостроті, бо вже давно набридли разом із їхнім предметом.

Та власне і мені так здається.
Тепер потрібно, щоб невдоволення в суспільство наросло, тоді і дискусії поновляться.
Ті "покращення життя", що заплановані на осінь цьому лише сприятимуть.

Ігор Домін - 31-7-2010 у 21:03

ну то й що? чекаєте на погіршення тільки щоб було про що дискутувати?

Юрій Сєров - 1-8-2010 у 00:06

Не на погіршення, а на момент, коли з'явиться альтернатива існуючим лідерам як влади, так і опозиції.

Tempika - 1-8-2010 у 14:41

..вибачте, а звідки з*явиться ця альтернатива?.. ви бачите джерела такої появи, якісь передумови, середовище, звідки може викристалізуватися новий лідер?.. я - ні.

Олег Лірник - 2-8-2010 у 10:39

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
так, згоден. некоректно ображати шахтарів. не маю проти них нічого. але ті люди роблять щось не те, результат (негативний) бачать, але щось змінювати на краще не хочуть.


Чуму не те? Вони привели до влади Яника! Бо на Сході їх більшість і вони задають тон виборам... інше питання що їх кинули і тепер треба бути більш радикальними і обережними до обіцянок!

Олег Лірник - 2-8-2010 у 10:54

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Усі матюкали Ющенка, багато хто голосували противсіх, тепер задоволені??? Не думаю, що за Юлі б таке було...


Не прада, Тимошенко певно теж зайнялась би закручуванням гвинтиків, бо хотіла б раз і назавжди покінчити з Яником, як він зараз хоче з нею. Бо ми перед виборами дали їм на це право кричачи, що навіщо нам демократія з хаосом, нам треба жорстка влада, вони в один голос і співали ми будем жорсткими)))!!!
Тепер і маємо СБУ в інтернет клубах!

Олег Лірник - 2-8-2010 у 10:59

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
..вибачте, а звідки з*явиться ця альтернатива?.. ви бачите джерела такої появи, якісь передумови, середовище, звідки може викристалізуватися новий лідер?.. я - ні.


А звідки вони мають з'являтись? З народу! Просто треба не зациклюватись на клунах що згори, і аналізувати і дивитись на людей поруч, ті хто мають прагнення , сили, розум... і підтримати їх зараз, дати їм імпульс вперед!

Tempika - 2-8-2010 у 11:49

з народу, кажете? а ви в курсі, що теперішня виборча система не дає жодного шансу висуванцям з народу?

Олег Лірник - 6-8-2010 у 20:46

А чому не дає? Ви обмежені у вступі до партії??? Вступайте в підходящу вам по духу, чи створюйте свою і на наступних виборах вперед, чи ви думаєте, що політиками стають з переших же виборів які мають бути переможні????

Юрій Сєров - 6-8-2010 у 21:19

Гарна стаття: "Мнение: Слишком маленькая страна" (http://korrespondent.net/opinions/1104159)

Наші владоможці надуваючи щоки намагаються копіювати радянську і російську владу не маючи для цього жодних підстав...

Іван Андрєєв - 7-8-2010 у 18:10

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Гарна стаття: "Мнение: Слишком маленькая страна" (http://korrespondent.net/opinions/1104159)

Наші владоможці надуваючи щоки намагаються копіювати радянську і російську владу не маючи для цього жодних підстав...

Стаття цікава і особисто я згоден з автором, що в питанні безпеки президента трохи перегинають палицю. Але максимально не підтримую наступних думок:

1) "Министры и президенты Украины могли бы преспокойно ездить на работу на метро (как в Голландии, Норвегии, Дании и т. п.)."
Мабуть Михайло Ганицький забув, що мешкає в банановій республіці, де про культуру ніколи нічого не чули? Та ви хоч уявляєте, що почнеться в тому метро? Людині й пройти не дадуть, кожне почне з проханнями лізти та з порадами, як краще країною керувати - в нас же всі дуже розумні, особливо пенсіонери. Ну все вони знають, і як державою керувати, і кого у відставку і кого призначити. Запитую: "Бабусю, ви на факультеті міжнародних відносин навчалися?" "Ні, - каже, - у сільськогосподарському технікумі."
Тому, шановний Михайло Ганицький, не лізьте, як кажуть в Росії, "со свиным рылом в калашный ряд", і не приміряйте все що робиться в цивілізованій Європі на нашу "ex-рабочє-крєстьянскую" країну.


2) "Это наглядно продемонстрировал в свое время Виктор Ющенко, который в сопровождении одной машины ГАИ с мигалкой частенько толкался в киевских пробках в двух мерседесах с одинаковыми номерами. И вообще выходил без бронежилета пообщаться с демонстрантами на Банковой."
При всій повазі до Віктора Андрійовича скажу, що не треба робити з нього ангела. Бєспрєдєл на дорогах при ньому був не меншим. Тільки й того, що вулиці не перекривали, але для тих кортежів всюди і завжди було зелене світло та головна дорога. В 2006 р. я майже все літо проводив на Південному березі Криму. Там тоді всі просто жахалися автівок з номерними знаками АП (адміністрація Президента). Бо то була справжня смерть на колесах, вони по курортних містах їздили зі швидкістю під 200 км/год., і ніхто не наважувався зупинити. А піаритись вони всі вміють, он голова Донецької ОДА собі позаминулого тижня придбав "Москвич-412". Так всі журналісти тільки про то й сверістіли. Це тепер хтось напише, що Анатолій Михайлович за часи своєї роботи в ОДА їздив на старенькому Москвичі, що повність співпадає з його декларацією про доходи.
А про бронежилет - взагалі туфта, призначена для тих, хто й досі вважає, що бронежилет, то такий величезний агрегат, який неможливо приховати. Друзі, вже давно з’явився такий матеріал, як кевлар. І кевларові бронежилети є настільки м’які, тоненькі та комфортні, що з легкістю ховаються під звичайну сорочку, не кажучи вже про піджак. Тому питання до автора статті: чи він роздягав Віктора Андрійовича? Інакше як пояснити таку впевненість у відсутності бронежилета? :)

Юрій Сєров - 7-8-2010 у 18:22

Автор статті мав на увазі, що заходи безпеки стали значно більшими (і це таки правда) і що підстав для цього немає. До чого тут кевлар і Ющенко? Кевлар від яєць і вінків не захищає.

Іван Андрєєв - 7-8-2010 у 18:29

Пане Юрію, я чудово зрозумів про що йшлася мова.
А щоб Ви зрозуміли до чого кевлар і Ющенко я ще раз процитую уривок зі статті: "...Виктор Ющенко... вообще выходил без бронежилета пообщаться с демонстрантами на Банковой."
От я і поцікавився, а звідки автор статті знає таку вже інтимну річ?

Ігор Домін - 7-8-2010 у 22:27

позавчора бачив на дорозі: на перехресті дві автівки - ровер та якась проста іномарка. водії лаяться та починають битися. але габарити у них приблизно однакові. вирішення ситуації - водій ровера біжить до авто, дістає пістолет, примушує іншого водія впасти на асфальт та б'є ногами. потім сідає у свій ровер (без номерів взагалі) та їде. питання: це який президент навчив? чи це не ми самі таке припускаємо і даємо себе топтати з надією, що є хтось слабший, кого ми затопчемо? ніхто не проти такої поведінки та такого вирішення проблем. так чого не владу грішити, якщо ми згодні з цими правилами гри?

Іван Андрєєв - 8-8-2010 у 01:24

Так, пане Ігоре, ваша правда, діти тих, хто до жовтневої революції керував лише плугом зараз керує автомобілями, думаючи, що правила дорожнього руху написані лише для лохів. Проблема не у владі! Не буде краще не за Юлі, не за Віті, не за будь-ким іншим. Бо справжня проблема в бидловатому менталітеті.

Tempika - 8-8-2010 у 01:56

Цитата: Початково розміщене учасником Олег Лірник  
А чому не дає? Ви обмежені у вступі до партії??? Вступайте в підходящу вам по духу, чи створюйте свою і на наступних виборах вперед, чи ви думаєте, що політиками стають з переших же виборів які мають бути переможні????


..та вступити - прошу дуже.. але щоб потрапити до виборчих списків, тре відвалити недосяжні для простої людини гроші.. та й самі гроші, мабуть, ролі не відіграють, якщо ти ніхто, проста людина без зв*язків.

..таке враження, що ви не знаєте, як все відбувається.

Олег Лірник - 9-8-2010 у 09:13

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  


..та вступити - прошу дуже.. але щоб потрапити до виборчих списків, тре відвалити недосяжні для простої людини гроші.. та й самі гроші, мабуть, ролі не відіграють, якщо ти ніхто, проста людина без зв*язків.

..таке враження, що ви не знаєте, як все відбувається.


Ми про які вибори говоримо???
Я вам малюю алгоритм
1. Вступаєте в партію або реєструєте свою(це зрозуміло проблематичніше)
2. Показуєте свою активніст, ідейність... на наступних виборах у місцеві органи вас ставляють по мажоритарці, ви працюєте ще сильніше стаєте депутатом якоїсь з рад
3. Працюєте ще більше, стаєте людиною публічною
4. Проходить ще термін і далі і далі...
Веду до того, що якщо у вас є впевненість у собі і бажання добититись чогось для людей, а не для себе, то така можливість завжди є!

Ігор Домін - 9-8-2010 у 20:49

погоджусь. створити партію, очолити громадський рух, повести за собою людей - це велика справа. якщо це не заради бабла. якщо вам це дійсно важливо - покладіть життя заради щастя народу, якщо маєте здатність, вдачу та реальні цілі - можете досягнути успіху. в історії частіше щастило злодіям, але це не аксіома. можна витягнути з людей щось розумне, добре, вічне та побороти заздрість, тупість, злість. зусилля однієї людини може не змінять все, але можуть дати імпульс для прокидання та активності позитивних сил.

Олег Лірник - 13-8-2010 у 15:18

Саме про це я говорю!:)

Андрій Пелещишин - 20-8-2010 у 23:09

тут результати якогось опитування з'явилися
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1109204
Цитата:
48% жителів України вважають, що дії Президента країни Віктора Януковича у першу чергу скеровані на захист власних інтересів, а також інтересів свого політичного оточення.

У протилежному впевнені 33% респондентів.

Я просто не вірю, що одна третина громадян така наївна.
Я навіть не про конкретно цю версію влади, а взагалі, невже хтось вірить "у протилежне"?

Dmy - 21-8-2010 у 13:06

Не такі вже і наївні, якщо за 4 місяці кількість упевнених зменшилася майже в 1,5 рази.
А романтиків завжди вистачає, надто перед виборами та відразу після. Інакше таких би й не обирали ніколи.

Ігор Домін - 22-8-2010 у 08:44

а я здогадуюсь звідки ці цифри. Україна - старіюча страна. а наші старі вже звикли підтримувати тих, хто дасть хоча б кіло гречки. якщо ми молоді не піклуємось про старість, то вони вірять у цю кашу, яка дає змогу вижити, а політична активність та освіченість тут ні до чого. звучить абсурдно, але янукович та чернівецький дійсно піклуються за бабцями, а тому ці 30 відсотків завжди у них в кишені.

Олег Лірник - 25-8-2010 у 10:35

Гадаю це неавряд бабці, це скорше за все люди які ідеологічно близькі до влади, ті хто кричить Єдиная Руссссі, дайош руссский єзик, от вони і радіють, що президент тепер з їхніх, а бабці навряд будуть раді, з огляду на ціну на газ,і мороку з субсидією.

Ігор Домін - 25-8-2010 у 17:22

пане Олег! ви погано бабок знаєте! стояння в чергах для сплати комунальних платежів - це їхній хліб. жінка вже 2 дні не може заплатити - вони черги величезні створюють та платять за 2-3 квартири. а щодо субсідій та безкоштовного проїзду та інших пільг - тут їм немає рівних. так що, за ними майбутнє, бо найбільш пристосовані до виживання;)

Олег Лірник - 2-11-2011 у 18:50

Як вам новина про звільнення губернатора????
http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/2/6724281/