Форум Рідного Міста

Єврокубки 2010/2011

Юрій Сєров - 21-6-2010 у 12:22

Сьогодні, 21 червня, футболісти львівських «Карпат» та їхні уболівальники дізнаються ім’я свого суперника у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, матчі якого пройдуть 15 і 22 липня. Початок жеребкування о 14:00.

Юрій Сєров - 21-6-2010 у 14:49

Карпатам за давньою традицією швидше за все попадуться ірландці :)
Точніше переможець пари КР (Ісландія) – «Гленторан» (Пн. Ірландія).

Павло Жежнич - 22-6-2010 у 09:11

Якщо ісландці пройдуть далі, то Карпати через вулкан будуть на човнах добиратися на їхній острів :).

Юрій Сєров - 7-7-2010 у 19:40

Судячи з того, що в першому матчі на виїзді виграли ісландці 3:0, то полетять Карпати до вулкану :)

Роман Голощук - 15-7-2010 у 13:07

Сьогодні о 22.15 за українським часом розпочнеться гра другого раунду Ліги Європи між ісландським «Рейк’явіком» та львівськими «Карпатами». Матч пройде в Рейк’явіку на місцевому стадіоні «Вьолур». Телетрансляції не передбачено :(

Ігор Домін - 15-7-2010 у 23:43

вперед, Карпати!!!!

Demyan - 16-7-2010 у 09:37

Молодці...вже очко заробили :)...

Dmy - 16-7-2010 у 10:05

Нажаль, всього лише 0,167:(

Demyan - 16-7-2010 у 10:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Нажаль, всього лише 0,167:(


Це коефіцієнт.

А очко вони принесли 1 ! Так само як Шахтар вже приніс 4 очка за групу.

Dmy - 16-7-2010 у 22:46

Пожеребили.
ЛЧ
Динамо - Гент.
Щоби Динамо (при проходженні бельгійців) сіялося в останньому раунді, у парах:
Аякс - ПАОК, Янг Бойз - Фенербахче, Уніря - Зеніт потрібен виліт будь-яких двох з Аякса, Фенера та Зені.
Позаяк Аякс я люблю, нехай вилітають турки з Газпромом.

ЛЄ
Карпати (хтось сумнівається?) - Зестафоні (Грузія) /Дукла (Чехія) (1 матч - 3:0).
Дніпро - Спартак Златібор (Сербія) /Дифферданж (Люксембург) (1 матч - 3:3).
З такими монстрами не те що 1 - мінімум 3,5 очка на двох треба додавати. Плюс ще одне - за Рейк'явик удома.

Юрій Сєров - 27-7-2010 у 21:03

Динамо-Гент 3:0.
Попри розгромний рахунок, який практично забезпечує вихід далі, динамівці продемонстрували не надто переконливу гру. Важкувато буде пройти наступного суперника...

vovka - 28-7-2010 у 01:09

поки є живий і здоровий Шевченко то в групу вони мусять попадати.

йому на хід пас дають на 80 хвилині і він біжить і бореться ) а з мілевського на 10 хвилині матчу вже 7 потів зійшло і ледве ходив )
крім того в активі Шевченка гол (непогана комбінація ) і результативний пас на Зозулю (на повторі ніразу не показали що саме Шева там боровся на своїй половині поля, забрав мяч і віддав пас ).

Андрій Миколайович (як його Вацко назвав :)) ) в свої 34 ще дасть фори багатьом в Динамо :)

Роман Голощук - 30-7-2010 у 08:53

"Карпати" з мінімальним рахунком 1:0 перемогли в домашньому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи грузинський клуб "Зестафоні". На шостій хвилині після пасу Федецького гол забив Худоб’як. Він же міг на останніх хвилинах матчу зробити дубль, однак м’яч з порожніх воріт виніс гравець суперника. Хоча у 2-й таймі грузини володіли ініціативою і мали не один шанс забити...
А "Дніпро" взагалі зганьбився у Сербії, програвши "Спартаку" 2:1

Юрій Сєров - 30-7-2010 у 20:22

Карпати забили гол і почали грати на утримання рахунку, в другому таймі крім моменту Худоб'яка (і як він не забив???) і згадати нічого.
Зестафоні домінувала у другому таймі і має добрі шанси пройти далі. Карпати вже почали нити про напружений графік поєдинків... Хіба не знали як то буде???
Не зовсім зрозуміло, що з відвідуваністю. Усі фани Карпат так хотіли тих єврокубків і, цілком ймовірно, на останню гру у єврокубках у цьому сезоні (а може знову років на 10 вперед) прийшло заледве 10 тисяч. Керівництво Карпат - також молодці, ціни поставили зависокі. Нащо пхатися в ті Єврокубки, щоб потім і гравці не грали і вболівальники не ходили.

Дніпро - це вже діагноз. Купу разів вже зганьбився з якимись колективами фізкультури... В інтернеті вже почали обговорювати варіанти від "сплавляння" Безсонова до гри Коломойського на тоталізаторі...

Ігор Домін - 31-7-2010 у 16:20

які громадяни - такі й футболісти. представляти країну у будь-якому міжнародному турнирі - велика честь. кожна команда колись демонструє вражаючий результат, але наші саме за відсутністю патриотизму та гордісті не можуть дотиснути суперників, слабших по грі, але сильніших за духом. імхо - це серьйозна проблема для країни не тільки у спорті

Юрій Сєров - 31-7-2010 у 17:01

Цитата:
які громадяни - такі й футболісти.

Зараз команди настільки легіонеризовані, що це твердження не надто доречне.

Ігор Домін - 31-7-2010 у 17:32

але ж в команді є атмосфера, яка усіх єднає та заряджує на боротьбу. а ситуація з підтримкою вболівальників мені також не зовсім подобається. в інших країнах ходять і на другу і на третю лігу, а в нас навіть вищу неохоче дивляться.

Юрій Сєров - 4-8-2010 у 23:37

У матчі відповіді Динамо досить впевнено вдруге перемогло Гент з рахунком 3:1. Потішив вихід Гусєва після довгої перерви і його гол.

У наступному раунді Динамо буде несіяним, оскільки Зеніт і Аякс пройшли кваліфікацію...

Юрій Сєров - 4-8-2010 у 23:44

Тепер можливими суперниками є:

1. Севілья
2. Вердер
3. Зеніт
4. Тотенхем
5. Аякс

Можуть пройти всіх, а можуть і вилетіти від всіх.

Зеніт мабуть найслабша команда серед можливих суперників.

vovka - 4-8-2010 у 23:45

шева віддав 2 результативних паси.

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
але ж в команді є атмосфера, яка усіх єднає та заряджує на боротьбу. а ситуація з підтримкою вболівальників мені також не зовсім подобається. в інших країнах ходять і на другу і на третю лігу, а в нас навіть вищу неохоче дивляться.

я думаю це недоопрацювання відділу маркетингу і взагалі погана організація. та і умов нема для вболівальників. починаючи від туалетів і закінчуючи хорошим табло з повторами. це все ж коштує не настільки дорого. особливо якшо порівняти з трансфером якогось гравця.

Юрій Сєров - 6-8-2010 у 05:16

З величезними потугами пройшли далі в лізі Європи Карпати і Дніпро, але судячи з якости гри, далі їм мало що світить.
Дніпро, щоправда, сіяний і має кращі перспективи.

В ЛЧ якась дурня після тієї реформи з "шляхами".

Учасники стикового раунду Ліги чемпіонів УЄФА
Шлях призерів
Сіяні __________________Несіяні
"Севілья" (ESP)_______"Динамо" Київ (UKR)
"Вердер" (GER)_______"Брага" (POR)
"Зеніт" (RUS)_________"Сампдорія" (ITA)
"Тоттенхем" (ENG)_____"Осер" (FRA)
"Аякс" (NED)__________"Янг Бойз" (SUI)

Учасники стикового раунду Ліги чемпіонів УЄФА
Шлях чемпіонів
Сіяні____________________Несіяні
"Базель" (SUI) ___________"Русенборг" (NOR)
"Андерлехт" (BEL) _______"Зальцбург" (AUT)
"Копенгаген" (DEN)_______"Партизан" (SRB)
"Хапоель" Тель-Авів (ISR)___"Жиліна" (SVK)
"Спарта" Прага (CZE)______"Шериф" (MDA)


Серед нечемпіонів хіба Молоді Хлопці і Динамо (частково) можна віднести до рівня команд іншої групи, з яких хтось точно потрапить в групи ЛЧ.

З ЛЄ якісь складніші розклади

Dmy - 6-8-2010 у 13:02

Ну шо - Аякс!
Я радий. Приємний варіант. Тобто найкращого чи найгіршого тут апріорі не було - у кожного свої плюси і мінуси: хто потенційно сильний, але ще не грає, хто слабший, але вже розбігався. Але Аякс - це просто приємно. Динамо ще ніколи не грало офіційні матчі проти цієї легенди світового фтболу.

Цікаво пожеребили - змійкою за рейтингами:
№ 1 сіяний - № 2 несіяний;
№ 2 сіяний - № 3 несіяний;
№ 3 сіяний - № 4 несіяний;
№ 4 сіяний - № 5 несіяний;
№ 5 сіяний - № 1 несіяний.
У нас би уже сказали: "Суркіс всьо купіл!"

Юрій Сєров - 6-8-2010 у 17:47

Відбулося жеребкування і Ліги Європи.

"Байєр" (Німеччина) - "Таврія" (Україна)
"Галатасарай" (Туреччина) - "Карпати" (Україна)
"Омонія" (Кіпр) - "Металіст" (Україна)
"Дніпро" (Дніпропетровськ, Україна) - "Лех" (Познань, Польща)

Таврія вже "награлася", "Карпати" також (можу уявити ціну на квитки), Металіст і Дніпро мали б потрапляти в групу.

Андрій Демчук - 14-8-2010 у 12:13

ціни на квитки звичайно підняли, але...на мою думку краще б не рухали цін з матчу із грузинами, тоді б точно був аншлаг...хоча...побачимо. Команди рівня Галатасараю у Львові ще точно не було.

Юрій Сєров - 14-8-2010 у 18:10

Цитата:
Команди рівня Галатасараю у Львові ще точно не було.

Динамо, Шахтар... А з іноземних - так і Зестафоні екзотика :)

Павло Жежнич - 18-8-2010 у 10:55

Відбір до ЛЧ:
Динамо - Аякс 1-1
ДК зробило перший крок, щоб не пройти до ЛЧ. Чесно кажучи з такими обрізками в захисті в ЛЧ нема що робити. Чи може це тактичні ходи "супер-тренера" Газзаєва?:D

Юрій Сєров - 19-8-2010 у 22:02

Нарешті всі наші команди вступили в боротьбу за ЛЄ. Деякі як вступили, так і де-факто припинили.
Таврія на виїзді прогнозовано програла Баєру 3:0. Надто вже боялися суперника, рахунок міг бути пристойнішим. Можна спробувати пошукати плюси у такій поразці. Вдома більше шансів взяти очки в рейтинг клубу і країни.

Металіст валідольно переміг на Кіпрі Омонію. Слабо зіграли, могла бути й нічия. Але мають йти далі.

Найбільше розчарування дня - Дніпро. Програли Лєху в себе вдома 1:0. Єдині по-справжньому гострі моменти Дніпро створив в компенсований час, але штанга і перекладина врятували поляків.
Скільки вже Коломойський не тратить на нові придбання - все як в чорну діру. Можливо, варто таки змінити тренера? Шанси на вихід все ж таки залишаються. p.s. Що з полем в Дніпрі?

І останній матч дня - Карпати. 2:2. Якщо не дивитися гру або виходити з очікувань, які були перед грою, то результат непоганий. Але, якщо подивитися гру... 2:0 в першому таймі, ще ряд гарних моментів в другому... Кожанов, Батіста, Худоб'як просто зобов'язані були забивати. А так, лише нічия і думаю досить зірковий Галатасарай (навіть не знав, що там Барош і Кюел грають) здобуде у Львові необхідний результат.

Ігор Домін - 19-8-2010 у 22:11

щось мені підказує, що Динамо крупно програє другий матч. чомусь їх завжди вистачає тільки на одну пристойну гру. сподіваюсь на досвід Шеви та на дух команди, буду вболівати.

Павло Жежнич - 19-8-2010 у 22:32

Відбіркові матчі до Ліги Європи

Байєр - Таврія 3-0
Дніпро - Лех 0-1
Омонія - Металіст 0-1
Галатасарай - Карпати 2-2

Дивна гра дніпрян. Металісти могли зіграти краще, але все ж перемогли. А найбільше порадували Карпати. Перед матчем я б сказав, що рахунок 2-2 для Карпат - це просто супер. А от вже під-час гри можна сміло казати, що Карпати втратили перемогу. Хоча фізичну підготовку все ж Карпатам треба піднімати - 2 тайм наші хлопці виглядали важкувато.

Dmy - 20-8-2010 у 00:33

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
думаю досить зірковий Галатасарай (навіть не знав, що там Барош і Кюел грають) здобуде у Львові необхідний результат
Там ще всім нам знайомий Елано Блумер бігає (щоправда, не сьогодні). Та й тренер у Сарая теж нічогенько-зірковий.

Андрій Демчук - 20-8-2010 у 15:42

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
А так, лише нічия і думаю досить зірковий Галатасарай (навіть не знав, що там Барош і Кюел грають) здобуде у Львові необхідний результат.


"Оптиміст".
Звичайно я тверезо оцінюю рівень Карпат і Сарая, але я вірю ща цього евросезону Карпати ще покажуть себе.
Вчорашній матч - супер настрой на гру, кілька не реалізованих морментів, але ВОНИ БУЛИ! РУки в ноги і на стадіон! ВІримо!

Юрій Сєров - 21-8-2010 у 17:36

Радше реаліст. Якби Карпати забили ще, коли були чудові нагоди, або якщо б втримали 1:2, тоді б мали хороші шанси. А так Галатасарай, якому треба забивати, піде вперед і точно заб'є. А от чи заб'ють Карпати більше... Сумніваюся.

Павло Жежнич - 25-8-2010 у 23:00

Динамо подарувало веселу гру з Аяксом, але поразка 1-2 - це кінець виступам у ЛЧ.

Бажання перемогти футболістам не бракувало, але вибрана Газзаєвим тактика "перебгати суперника" виявилася неефективною - Аякс у відкритий футбол грає краще за Динамо. Крім того:
1) Свої моменти треба реалізовувати, особливо в першій половині першого тайму - якби забили б 2-3 м'ячі, то й результат був би інший
2) Фізичної підготовки в такому темпі відбігати навіть перший тайм не вистачає, що в кінцевому результаті привело до першого пропущеного гола, а далі - до занадто великої кількості помилок в передачах аж до кінця гри
3) Для чого робити стільки грубих порушень правил в центрі поля - пів-команди з жовтими картками - це занадто
4) На євротурнірах демонстративне показування Шевченком & Ко, що суддя неправий, до упередженого суддівства проти суперника не приводить - за різкі жести і розмови суддя спокійно міг би і вилучити з поля.

Отже, може Динамо краще зіграє в ЛЄ.

Dmy - 25-8-2010 у 23:29

Ну...:cool: Хоч Зеніт порадував:rolleyes:

Dmy - 27-8-2010 у 00:23

Карпати - браво!!!
Я не пригадую, хто в останнє в такій безнадійній ситуації не зламався і спромігся на камбек! Вести гру, отримати абсолютно ліве вилучення, триматися 20 хвилин, пропустити в компенсований час і відігратися! Вдесятьох! Коли вже "пропало всьо" (с), бо туркам ніц не треба, і они можуть тупо перекатувати м'ячик! Як відчайдушно летів Худоб'як - як в останній політ на землі!
(я так думаю, що Карпати сьогодні заслужили поверенення 9 очок, як бонус;) На відміну від Металіста)

От щодо Металіста, то - ганьба! Хоч він теж вийшов до групи, і теж зробив камбек. Ну, Девіч. Ну, і все. Але вони мусили топтати тих кіпріотів по 3:0 там і тут. І це - та сама "третя сила", яку убиває Суркіс, бо боїться, що вона відсуне Динамо?! Мой плякать.

Дніпро - як завжди:( В Європі. Тобто, ніяк: що із сербами, що з поляками, просто Лех виявився трішки мастеровитішим за братів - південно-західних слов'ян. І цього вистачило.

Таврія - це навіть не Ворскла минулого року.


Із північних братів по розуму в продукуванні позитивних емоцій до Зєні долучився Лохомотив, хоча "тіпа наш" Алієв знову ледь усе не зіпсував. Але по пенальті - це ще прикольніше. Блін, були у нас ганебні прольоти: Тун, Ксамакс, Тімішоара, Белінцона. Але щоби - від команди із другої швайцарської ліги!..:o Таке - хіба у страшному сні. Бай-бай, Лохо - купуй Мілевського за 12-15 лямів, а то у вас там крім Алі й грати-то нікому.

Павло Жежнич - 27-8-2010 у 09:47

Карпати молодці!!!!!!!!! На жаль я не потрапив на стадіон, але емоції, які там були, напевно важко передати.
Перше вилучення - це просто маразм судді. Турок опустив свою голову нижче пояса, крім того Кузнєцов явно грав в м'яч, а голову турка хіба черкнув. Там навіть крові щось не було видно.
Карпати молодці, що після такої несправедливості не здалися, а далі продовжували гнути свою лінію. Також мені здалося, що суддя, зрозумівши свою помилку, далі трошки (але не демонстративно) підсуджував Карпатам.
Ну а після пропущеного м'яча (я спочатку думав, що там в нападаючого Галатасарая був оффсайд, але якщо подивитися відео, то скоріше він був на одній лінії з захисниками Карпат) - супер розв'язка за допомогою Худоб'яка і Федецького.
Останні хвилини матчу Карпати-Галатасарай тут http://www.youtube.com/watch?v=K_0LaZjMkgE

Щодо Металіста, то я не буду кричати ганьба - це не справедливо. Все ж потрібного результату добилися, програючи 0-2 за пів-години до кінця матчу і забивши необхідні 2 м'ячі. Те, що суперником були кіпріоти, не означає, що той супрник був слабий. Омонія тримала м'яч і комбінувала дуже пристойно. Звичайно ці два матчі за вихід до ЛЄ не були найкращими для Металіста, але оцінити його справжню силу можна буде в груповому етапі.

От кому варто казати ганьба, так це Дніпру :mad:. Мати такий склад і не спромогтися забити полякам бодай м'яч - це сором. А як же дніпряни збиралися вигравати цей двобій? Мож Безсонову варто піти - в команді він вже достатньо довго, а результатів нуль.

Таврію важко в чомусь звинувачувати - суперник був найсильніший. На відміну від Кубка України тут не вдалося стрибнути вище голови навіть в одному матчі.

Павло Жежнич - 27-8-2010 у 09:56

Відбулося жеребкування ЛЧ:

Група А
"Інтер" (Італія)
"Вердер" (Німеччина)
"Тоттенгем" (Англія)
"Твенте" (Нідерланди)

Група В
"Ліон" (Франція)
"Бенфика" (Португалія)
"Шальке" (Німеччина)
"Хапоель" (Т-А, Ізраїль)

Група С
"Манчестер Юнайтед" (Англія)
"Валенсія" (Іспанія)
"Рейнджерс" (Шотландія)
"Бурсаспор" (Туреччина)

Група D
"Барселона" (Іспанія)
"Панатинаікос" (Греція)
"Копенгаген" (Данія)
"Рубін" (Росія)

Група Е
"Баварія" (Німеччина)
"Рома" (Італія)
"Базель" (Швейцарія)
ЧФР (Румунія)

Група F
"Челсі" (Англія)
"Марсель" (Франція)
"Спартак" (Росія)
"Жиліна" (Словаччина)

Група G
"Мілан" (Італія)
"Реал" (Іспанія)
"Аякс" (Нідерланди)
"Осер" (Франція)

Група Н
"Арсенал" (Англія)
"ШАХТАР" (Україна)
"Брага" (Португалія)
"Партизан" (Сербія)

В Шахтаря прохідна група. Група G - це група смерті! Знову не повезло Барселоні - зимою в Казань прийдеться їхати :).

Павло Жежнич - 27-8-2010 у 14:26

Жеребкування групового турніру ЛЄ

Група Е
АЗ (Нідерланди)
"ДИНАМО" (Київ, Україна)
БАТЕ (Білорусія)
"Шериф" (Молдавія)

Група I
ПСВ (Нідерланди)
"Сампдорія" (Італія)
"МЕТАЛІСТ" (Україна)
"Дебрецен" (Угорщина)

Група J
"Севілья" (Іспанія)
ПСЖ (Франція)
"Боруссія" (Німеччина)
"КАРПАТИ" (Україна)

Якщо Динамо з такої групи не вийде, то це вже буде смішно.
Металісту буде тяжко, але досвід перемог над Сампдорією вже є.
Ну а за Карпати можна тільки порадіти - суперниками є три титуловані команди.

Ігор Домін - 29-8-2010 у 10:07

Карпати-супер! проявили справжній український дух, якого давно бракувало і не тільки у футболі. бажаю успіху команді, буду вболівати! група яскрава, тим цікавіше. може навіть буде легше грати з іменитими суперниками - не будуть зважати на ганьбу програшу маловідомим, як буває. в будь-якому випадку, це класно, коли в Україну приїжджатимуть не останні команди Європи, і це завдяки Карпатам!

Юрій Сєров - 16-9-2010 у 10:41

Розпочав свої виступи в єрокубках і Шахтар. Розпочав, якщо судити по результату, ніби непогано, 1:0 проти Партизана. Але сама гра залишила багато запитань. Ніби домінували більшу частину гри, але разом з тим цілком могла бути і нічия. Після пропущеного гола "партизани" добряче притиснули шахтарів і якби не П'ятов усе могло б закінчитися інакше...

Павло Жежнич - 17-9-2010 у 09:28

Карпати - Боруссія 3-4
На початку гри надіявся, що може вдасться Карпатам на нічию звести. Але по ходу гри (після 0-2 стало 3-2) виявилося, що треба було німців перемагати! Карпатам досвіду не вистачило, щоб втримати потрібний результат. Прикро за рахунок, але не соромно за продемонстровану гру, тим більше проти надзвичайно сильного суперника.

Динамо - БАТЕ 2-2
З ДК все ясно - Газзаєв остаточно спохабили команду. Цікаво на скільки років Суркіс-джуніор продовжить контракт з цим горе-тренером?:lol:

Дебрецен - Металіст 0-5
Металість порадував градом голів. Команда по трохи набирає форму - має шанс вийти з групи.

Юрій Сєров - 17-9-2010 у 12:35

Шкода Карпат, заслужили хоча б нічию. Не майстерністю, не тактикою, а самовіддачею.
Але заради таких матчів і варто було виходити в ЛЄ. На відміну від Динамо, за Карпати не соромно.
Не вистачило Карпатам досвіду, зокрема і Кононову. Треба було робити заміни, збити темп, потягнути час. Трохи не дотерпіли, 3:3 був би справедливішим.

Ігор Домін - 19-9-2010 у 20:35

карпати грали достойно та показали дух команди. на сьогодні, імхо, це важливіше за отриманий результат. попереду цікаві дуелі, в яких можна не тільки отримати досвід, але й дістати очки, чого їм і бажаю.

Ігор Домін - 3-10-2010 у 17:20

щось укрфутбол далі відбору не йде. прикро. білоруси та молдаване роблять погоду. шахтарю ще пощастило з групою, але все одно молодці, грали виважено та холоднокровно. а головне - результативно. може динамо ще вилізе, але що може вершник без голови? хотілось би щоб карпати заробили бодай одне очко, перемогу там відряпати не в кого. взагалі, нехай щастить впертим та наполегливим!

Павло Жежнич - 4-10-2010 у 12:04

Останній четвер єврокубків називають "чорним", але я б трагедії не робив. Металісту трохи не повезло, зокрема суддя зламав гру. Карпатам треба свої моменти реалізовувати, яких з ПСЖ було достатньо. Ну а про Динамо нема що говорити: пара Суркіс-Газзаєв остаточно розвалила клуб. Єдине питання - скільки ще залишилось цій команді падати в яму?

Юрій Сєров - 19-10-2010 у 23:12

Н-да, показав Арсенал Шахтарю їх справжній рівень. 5:1 це вже ганьба...

Павло Жежнич - 20-10-2010 у 11:15

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Н-да, показав Арсенал Шахтарю їх справжній рівень. 5:1 це вже ганьба...

Ні! Навпаки - це Шахтар показав Арсеналу свій рівень :). Бо лондонці зіграли свій звичний матч, а донеччани навіть і не думали їм протидіяти. Перекатування м'яча на своїй половині поля до його втрати в першому таймі, і декілька вдалих комбінацій вже при безнадійному рахунку в другому таймі - це дійсно ганьба. Може на Донбасарені зіграють краще?

Demyan - 20-10-2010 у 11:43

Цікаво якби от скажем ми з форуму зібралися і грали з Арсеналом і програли їм 20:0 ви б теж кричали ганьба ? :D

Юрій Сєров - 20-10-2010 у 13:42

Якби ми заробляли четвертину того, що заробляють гравці Шахтаря, то думаю варто було б кричати. :)

Demyan - 20-10-2010 у 14:50

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Якби ми заробляли четвертину того, що заробляють гравці Шахтаря, то думаю варто було б кричати. :)

О це точно! Я щось не подумав про таке..Ганьба!

Dmy - 22-10-2010 у 00:09

Динамо нарешті виграло на євроарені. Через 2,5 місяці.
Металіст через раз штампує подвиги.
А Карпати наразі в ямі. Не лише в Європі.

Юрій Сєров - 22-10-2010 у 22:56

Погоджуся, що Карпати в ямі, але вони вже і так стрибнули вище голови, коли пройшли Галатасарай. Та й група їм трапилася майже лігочемпіонівська. Відносно гри з Севільєю, то справді, грали слабо. Як і з Динамо в останньому турі ЧУ.

Відносно Динамо і його матчу з АЗ застосовувати дієслово "виграло" некоректно, імхо. Команда здихає після 60 хвилин гри і лише дивом АЗ не зрівняв, а то й не виграв. Не знаю як, але Лужному треба витягувати їх з тої функціональної ями.

Металісти - молодці! Так тримати :)

Ігор Домін - 8-11-2010 у 20:36

шахтарь реваншувався, якщо можна так казати. велика доля успіху у вболівальниках - вони робили свою справу не гірше за лондонськіх фанів. єдине, що неприємно чіпляє (поки що) - помітно, що іноземні клуби не сприймають наші команди серйозно, не налаштовуються на гру, як на важливу та важку, часто грають в півсили, перевіряють молодь, а якщо й програють через надзусилля та вдачу наших - ненадто переймаються. заробляємо авторитет, нехай знають наших! карпатам бажаю провести роботу над помилками та успіху на всіх фронтах! а за інші команди ще вболіваємо, віримо та сподіваємось!!

Юрій Сєров - 1-12-2010 у 22:23

Металісти - молодці. 2:1! З величезними проблемами, але все ж переграли Дебрецен. Голи кумедні вийшли :)
Маємо першу команду у євровесні! :)

Павло Жежнич - 2-12-2010 у 14:02

З погодою не повезло, хоча поле в Харкові було значно кращим, ніж те, що в Познані (по каналу Футбол зразу після Метала показували гру Леха з Ювентусом). І все ж Металіст показв здатність дотиснути суперника.
Кумедними вийшли перші два голи (0-1 і 1-1) на початку другого тайм. А от другий гол Металіста (2-1) Олійник забив на класі - зімітував простріл, а сам вдарив у ближній кут воріт, до чого воротар не був готовий.

Юрій Сєров - 2-12-2010 у 14:32

Цитата:
Кумедними вийшли перші два голи (0-1 і 1-1) на початку другого тайм. А от другий гол Металіста (2-1) Олійник забив на класі - зімітував простріл, а сам вдарив у ближній кут воріт, до чого воротар не був готовий.

Так, але перед цим другим голом була комедія. З 1 метра в ворота не могли потрапити.

Юрій Сєров - 9-12-2010 у 13:33

Нарешті! Сталося! Уперше в своїй історії вийшли в плей-офф Ліги Чемпіонів! Та ще й з першого місця.

Інші команди, що потрапили в плей-офф.
Перші місця: "Тоттенхем" (Англія), "Шальке" (Німеччина), "Манчестер Юнайтед" (Англія), "Барселона" (Іспанія), "Баварія" (Німеччина), "Челсі" (Англія), "Реал" (Іспанія), "Шахтар" (Україна).

Другі місця: "Інтер" (Італія), "Ліон" (Франція), "Валенсія" (Іспанія), "Копенгаген" (Данія), "Рома" (Італія), "Марсель" (Франція), "Мілан" (Італія), "Арсенал" (Англія).
Перші місця грають з другими, команди з одної країни не грають між собою, команди з однією групи між собою не грають.

Оптимальними суперниками для Шахтаря є Марсель і Копенгаген, імхо.

Demyan - 9-12-2010 у 14:25

Як на мене ще Ліон може бути, а от Копенгаген щось не хочеться.
Плюсом першого місця ще є те що перша гра в себе вдома - друга на виїзді, хоча це як для якої команди, мені було б легше грати першу на виїзді а другу в себе вдома - бо це може бути і додатковий час і якщо вдало на виїзді зіграти психологічно вже вдома легше буде.
А якщо навіть вдома виграти 4:0, то всі команди однакового класу - якщо вони виграли в себе вдома то ми теж можемо :)

Юрій Сєров - 9-12-2010 у 14:30

Цитата:
Плюсом першого місця ще є те що перша гра в себе вдома - друга на виїзді, хоча це як для якої команди, мені було б легше грати першу на виїзді а другу в себе вдома - бо це може бути і додатковий час і якщо вдало на виїзді зіграти психологічно вже вдома легше буде.

Палка з двома кінцями. Голи в овертаймі, що залишають нічийний результат - це вже на користь гостей.

Юрій Сєров - 16-12-2010 у 11:22

Карпати таки взяли очко в груповому турнірі. Проти другого складу ПСЖ. Могли б і 2 взяти, але їм і так можна подякувати за євросезон.

Динамо "реваншувалося" з Шерифом 0:0. Команді потрібні дуже грунтовні зміни.

Юрій Стадницький - 16-12-2010 у 12:05

Це правда щодо подяки Карпатам. Хтось може нарікати, що нічого спеціального не показали. Але сам вихід чого вартий + досвід. Хоча якщо тернера хапнуть і футболістів розпродадуть, то ніякого досвіду і не залишиться в команді, бо ж відомо - люди носії досвіду, а не "міфічна" команда.

Юрій Сєров - 17-12-2010 у 23:44

Металіст також достойно закінчив Євросезон, показавши гарну гру з ПСВ.
Сьогодні відбулося жеребкування.
Шахтар отримав Рому, Металіст - Баєр, а Динамо - Бешикташ.
Металісту буде важко, а решта мали б проходити...

Павло Жежнич - 18-12-2010 у 07:14

І Динамо достойно закінчило Євросезон, створивши купу нереалізованих моментів з Шерифом :). Але ж перше місце в групі зайняло після невдалих перших двох турів!

Щодо жеребкування, то наші команди отримали нормальних суперників, але найсерйознішим є Байєр для Металіста. Хоча могло бутий й гірше:
- Валенсія, Інтер, Мілан для Шахтаря
- Вільяреал, Ліверпуль, Манчестер Сіті, Порту для Металіста
- для Динамо взагалі складно знайти кращий варіант
Проходити далі можуть (чи мали б?) усі, навіть Металіст. Харків'яни в груповому турнірі підтвердили, що можуть нормально грати з добре організованими командами (ПСВ, Сампдорія - першу гру з ПСВ зламав суддя). Крім того, як технічній команді грати з німцями добре показала Севілья в останньому матчі проти Боруссіі (а Байеру до Боруссії далеко, принаймні зараз) - це хороший приклад для Металіста.

Взагалі цей євросезон є досить успішним - при вдалому збігу обставин навесні можна й за 6-е місце в рейтингу УЕФА поборотися, що в майбутньому дасть 3 команди в ЛЧ.

Ігор Домін - 5-1-2011 у 00:04

А що, Рома - прохідна команда для Шахтаря? тим більше у плей-офф. боротьба буде вперта у кожній парі. а кому з жеребкуванням пощастило ще подивимось.

Юрій Сєров - 17-2-2011 у 08:19

Шахтар зробив крок у напрямку 1/4 перегравши на виїзді Рому 3:2. Не програти б ще вдома...

Барса зарано розслабилася і програла в другому таймі Арсеналу. Тим цікавішим буде другий матч.

Demyan - 17-2-2011 у 11:55

я радий за шахтар але треба бути обережнішим, всі голи ізза смішних помилок оборони забили. Результат є це добре , але тре бути обережнішими.

Павло Жежнич - 17-2-2011 у 15:56

В матчі з Ромою відчувалася впевненість шахтарів, з якою вони без проблем мають перемогти у матчі-відповіді. Тим більше, що Донбас-арена поки-що фартова.
Цікаво закінчився матч Мілан-Тотенгем (0-1) - бійкою між Гатузо і помічником головного тренера Тоттенгема.

Dmy - 18-2-2011 у 00:34

Динамо нагадало себе дворічної давнини.
Металіст нагадав, що вони (за словами Маркевича) в Лізі Європи вже награлися, їм у Лізі Європи вже нецікаво.

Юрій Сєров - 18-2-2011 у 04:59

В цьому сезоні точно награлися :)
Погана готовність+незіграний склад зробили свою справу. З такою грою в ЛЧ їм також ранувато.

Динамо потішило. Краще вже хай так грають ніж так, як при Газаєві...

Demyan - 18-2-2011 у 09:38

Да нормально зіграли. бідні турки :)

Юрій Сєров - 23-2-2011 у 16:32

Реал учора не зміг на виїзді переграти Ліон. Ще в цій парі нічого не ясно. Челсі, який переграв Копенгаген 2:0, швидше за все в 1/4.
Сьогодні Інтер-Баварія, має бути цікаво.

Dmy - 24-2-2011 у 02:26

Колись велика Італія цього року в 1/8 всіма трьома призерами минулого чемпіонату вдула всі три домашні матчі на вибір: Англії, Німеччині й Україні.

Павло Жежнич - 25-2-2011 у 13:19

Динамо - Бешикташ 4-0
Байєр - Металіст 2-0

Динамо непогано розправилося з турками, а от Метал зіграв ще гірше (по змісту гри), ніж в першій зустрічі вдома. Маємо мінус одну команду в наступних раундах.

Юрій Сєров - 25-2-2011 у 13:33

Байєр на голову був вищим. Де був захист металістів - незрозуміло. По грі рахунок мав бути десь 5:0. В нападі Девіч показав себе краще, ніж новопридбані латиноси, але забити йому не вдалося.

Динамо класно зіграв по рахунку, Бешикташ по складу непогана команда, а по грі - розчарував...

Юрій Сєров - 8-3-2011 у 23:59

Шахтар в 1/4. Відверто кажучи повезло, навіть дуже. У першому таймі Рома мала ряд нагод, в тому числі пенальті, щоб забити 2-3 голи. Натомість пропустила курйозний гол і на рівному місці Мексес дістав 2 жовтих. Далі Шахтарю вже було простіше.
Барса також пройшла! :) Арбітр Бузакка трохи десь їм поміг, вилучивши ван Персі за удар по м'ячу після свистка на початку другого тайму, але по грі Барса повністю переграла лондонців...

Павло Жежнич - 9-3-2011 у 11:24

Шахтарю повезло хіба в тому, що зараз Рома ніяка! А гольових моментів (навіть в першому таймі) Рома мала не більше ніж Шахтар. Так що з таким же успіхом Шахтар міг забити 2-3 голи в першій половині матчу. З пенальті Ромі повезло, що його призначили (хоч і справедливо). Ну а нереалізація пенальті, постійні провокації, жовті і вилучення - це теперішні проблеми Роми. Більшого вона не була здатна запропонувати.
Так що Шахтар в 1/4 абсолютно заслужено. Чекаємо на жеребкування - тільки б не на Барсу потрапити! :)

Юрій Сєров - 9-3-2011 у 13:39

Та власне я до того і вів. В захисті Шахтаря - суцільний ахтунг! І якщо буде Барса, то там буде добре, якщо в сумі рахунок буде не двоззначний.

Юрій Сєров - 11-3-2011 у 00:10

Молодці динамівці!!! Потішили. Команда на ходу, побачимо, що буде далі.

Demyan - 11-3-2011 у 12:01

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Молодці динамівці!!! Потішили. Команда на ходу, побачимо, що буде далі.

Ага дуже молодці,
Шевченко радує, на сторості років :o

Юрій Сєров - 18-3-2011 у 23:46

Якось ми відволіклися і не назвали усіх чвертьфіналістів, а тим часом відбулося жеребкування.
Отже,
1/4 фіналу
1. "Реал" (Мадрид, Іспанія) - "Тоттенгем" (Лондон, Англія)
2. "Челсі" (Лондон, Англія) - "Манчестер Юнайтед" (Манчестер, Англія)
3. "Барселона" (Барселона, Іспанія) - "ШАХТАР" (ДОНЕЦЬК, УКРАЇНА)
4. "Інтер" (Мілан, Італія) - "Шальке" (Гельзенкірхен, Німеччина)
Перші матчі 5-6 квітня, матчі-відповіді 12-13 квітня.

1/2 фіналу
1. Переможець пари "Інтер"/"Шальке" - переможець пари "Челсі"/"МЮ"
2. Переможець пари "Реал"/"Тоттенгем" - переможець пари "Барселона"/"ШАХТАР"
Перші матчі 26 і 27 квітня, матчі-відповіді - 3 и 4 травня.
Шахтарю дістався один з найсильніших суперників на цьому етапі, хотілося Шальке або Тоттенгем, шансів на вихід буде мало, хоча як сказав один колега, краще їх зараз обіграти ніж в фіналі :)
Інтригує англійське протистояння МЮ-Челсі. І в перспективі ель-классіко в півфіналі....

У Лізі Європи також цікаво.

1/4 фіналу
1. "Порту" (Порту, Португалія) - "Спартак" (Москва, Росія)
2. "Бенфіка" (Ліссабон, Португалія) - ПСВ (Ейндховен, Нідерланди)
3. "Вільярреал" (Вільярреал, Іспанія) - "Твенте" (Енсхеде, Нідерланди)
4. "Брага" (Брага, Португалія) - "ДИНАМО" (КИЇВ, УКРАЇНА)

Шахтар Брагу обігрував у цьому сезоні, тому і для Динамо пройти їх завдання принципове... Усі команди більш-менш рівні, не варто нарікати. А м'ясце, сподіваюсь, вилетить як і ЦСКА :)

1/2 фіналу
1. Переможець пари "Брага"/"ДИНАМО" - переможець пари "Бенфіка"/ПСВ
2. Переможець пари "Порту"/"Спартак" - переможець пари "Вільярреал"/"Твенте"


Юрій Сєров - 6-4-2011 у 13:06

Розпочалися 1/4 в ЛЧ.
Вчора відбулися дуже видовищні (судячи по результатах) матчі. Реал розгромив Тотенгем 4:0, а Інтер вдома програв Шальке 2:5 і в цих протистояннях вже все зрозуміло. Дуже шкода, що наші доступні канали їх не транслювали. :(
Сьогодні Барселона-Шахтар і Челсі-МЮ. Будемо сподіватися, що Шахтар збереже інтригу на матч-відповідь. :)
А в четвер - Динамо-Брага.

Юрій Сєров - 7-4-2011 у 00:51

Какая боль, какая боль... :)
Порівняти Луїсу Адріянові ноги і можна вдома спробувати взяти очки в рейтинг...

Demyan - 7-4-2011 у 10:42

мда....а Барса гарно грає всетаки - хоч захист дирка зато "забємо скільки хочемо".
Якийсь без інтриг 1/4 - вже 3 команди 95% відомі.

Юрій Сєров - 7-4-2011 у 23:35

Чекав від Динамо більшого...
У першому таймі непогано виглядали, мали моменти. А другий - просто жах. "Вдало" у гру увійшов Шевченко, Шпалич побоявся зробити заміни в кінці, коли Мілевський вже повзав по полю. Цю Брагу можна було обігрувати, натомість зіграли внічию і тепер на виїзді буде дуже важко.

Юрій Сєров - 15-4-2011 у 02:15

У слід за Шахтарем припинило свої виступи в єврокубках і Динамо. Дві невиразні гри внічию і ми в прольоті. У другому матчі, коли слід було йти вперед, за годину часу граючи в більшості не створити жодного моменту!
Правильно сказав Шовковський, що Динамо не заслужило виходу в півфінал з такою грою.

Коли наші команди навчаться грати постійно, а не бути місяць в рік на піку форми, а далі не гра, а мука...

Demyan - 15-4-2011 у 11:00

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Коли наші команди навчаться грати постійно, а не бути місяць в рік на піку форми, а далі не гра, а мука...


Коли перестануть купляти третьосортних гравці з Бразилії і негрів, коли вирівняється матеріальне становще хоча б 10 команд в Україні, щоб могли рівноцінно брати хороших гравців.

Юрій Сєров - 15-4-2011 у 23:36

Це дуже вже узагальнено.
Якщо порівняти ДК і ШД, то на мою думку, перші деградують, а другі прогресують.
Вчора, під час матчу, зловив себе на думці, що випустити на поле Сьомін не має кого!!! Трансферна політика Динамо вже давно на порядок гірша за ШД, і річ не в бюджеті, ясно що ДК бідніше. Викидання грошей на Андре, Гільєрме і т.д. - гроші на вітер!
Динамо потрібне дуже якісне кадрове підсилення. Чи є в Суркіса гроші - оце питання.

Цитата:
коли вирівняється матеріальне становще хоча б 10 команд в Україні

Це нереально. Проте ми маємо дуже непоганий "другий" ешелон. Дніпро з Металістом пробують зазіхати на друге місце, Карпати, Таврія, МД підтискають знизу цих двох.
Брати чужих хороших гравців ми найближчим часом не зможемо, тому вихід у вихованні своїх кадрів і дуже якісній селекції легіонерів.
Ну і хороших тренерів як Ковалець чи Кононов нам побільше!

Юрій Сєров - 27-4-2011 у 17:15

У першому півфіналі МЮ на виїзді переміг Шальке 2:0 і, схоже, в цій парі вже все зрозуміло.
Сьогодні третє ель-классіко з 4 запланованих. Думаю, буде гра дуже схожа до двох попередніх, буде нульова нічия або мінімальна перемога однієї з команд.

Юрій Сєров - 29-4-2011 у 14:36

У другому півфіналі результат Барси й Реала ідентичний, але матч вийшов досить скандальним, думаю другий буде також непростим, хоча шанси Барси ясно, що вищі.

У лізі Європи очевидно вже, що буде портгальський фінал. Після того як Порту повторив з Вільяреалом свій "спартаківський" результат (5:1) :). Бенфіка краще виглядала за Брагу. Загалом, дивлячись на гру португальських команд, хочеться побачити тих "експертів", які казали, що МанСіті і Динамо фаворити турніру :lol:

Юрій Сєров - 5-5-2011 у 00:53

Ну що ж... Маємо фіналістів ЛЧ-2011! Спрогнозувати їх можна було ще після перших матчів, однак певна інтрига залишалася.
У фіналі зустрінуться, імхо, справді найсильніші команди цього сезону.

Складно буде визначити свої симпатії, оскільки дві команди дуже симпатичні. Хай буде поменше театру, нервів, ниття і переможе гарний футбол!

Юрій Сєров - 29-5-2011 у 00:47

Фантастична Барселона цілком заслужено перемогла.
Такого рівня команди давно не було і не відомо коли буде наступного разу. Треба просто дивитися і насолоджуватися!

Ренат Зіганшин - 31-5-2011 у 17:56

Наступного року мають боротись за бронзу Карпати... скільки ж можна. Шахтар і той обігрували!

Юрій Сєров - 1-6-2011 у 11:37

Цитата:
Наступного року мають боротись за бронзу Карпати... скільки ж можна. Шахтар і той обігрували!

Мало шансів. Металіст під кінець чемпіонату набрав хід, гравці зігралися, будуть боротися за срібло. Дніпро з Рамосом також буде старатися. А про Динамо й говорити нічого...
Крім того, швидше за все, буде -9 очок. Хай би в єврокубках нормально виступили.