Форум Рідного Міста

Добре морозиво

Юрій Сєров - 24-6-2010 у 22:27

Чи є якесь зараз добре морозиво-пломбір?
Я про таке, що у відерках/сосисках.

Андрій Пелещишин - 24-6-2010 у 22:30

Самому зробити можна. Тоді буде добре

Рост - 25-6-2010 у 08:59

Добре є в Індії. А в нас одна хімія тепер. В мене он для експерименту лімо в відерку другий тиждень на столі стоїть. Не тане.

Соломія Федушко - 25-6-2010 у 09:57

Якби ж тільки хімія була б, а то й смак жахливий, якийсь водянистий без шоколаду чи варення їсти його нереально. І немає різниці який виробник - вже перевірила давно :) Та й про те, що молоком в теперішньому морозиві навіть не пахне теж не секрет. Ось яке морозиво було в моєму дитинтві, зараз про таке тільки мріяти можна. Одне, радує, що наїлась його тоді вдосталь :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Самому зробити можна. Тоді буде добре

У вас, мабуть, є хороший рецепт?;)

Юрій Сєров - 25-6-2010 у 09:58

Цитата:
Самому зробити можна. Тоді буде добре

Діліться рецептом.

Цитата:
Добре є в Індії.

Навряд чи хтось імпортує.

Андрій Пелещишин - 25-6-2010 у 10:23

Цитата:

Діліться рецептом.

Зроблю - поділюся. Зараз маю технічну проблему - діти попростуджувалися. Виздоровіють, тоді зроблю і на них відтестую.
А рецептів в WWW просто неміряно :)

Hanor Narasson - 25-6-2010 у 13:28

Для того, щоб домашнє морозиво було добре - потрібно щоб одночасно відбувалися два процеси: охолодження і перемішування. От з перемішуваням в морозилці - не дуже уявляю як здійснити.

Ігор Домін - 1-7-2010 у 18:32

раніше купляв геркулес та ласку, але все тепер - гмо. знайомий робить смачні коктейлі: молоко, морозиво, варення чи шоколад змішує у блендері. супер. а те, що в магазині по декілька місяців лежить - отрута. ще подобається морозиво, що роблять на вулиці. м'яке, ніби свіже. купляли в київі, але у львові не бачили

Рост - 1-7-2010 у 22:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
але все тепер - гмо.

Проблема не в ГМО. ГМО - це все рівно природній продукт. Мічурін теж генні модифікації робив, тільки розтягнуті у часі. А що таке виведення якогось сорту? Взяв представників породи за певними ознаками, схрестив, знову взяв, знову - і так, поки не вийде очікуване. Генна інженерія робить те ж самі, тільки швидко, прямо в ДНК. Я не маю однозначного відношення до генної інженерії, тому що не знаю все зсередини достатньо. Зрештою, вважаю, що нам цього не потрібно. У нас така природа, такі землі, що на одному перегної можна і себе, і всю Європу кормити. Тільки нензи у нас при владі, забашляла їм Європа, щоб не конкурували ми з їхнім нікчемним сільським господарством, от і стоять наші чорноземи, лісом заростають.
А нам підсовують одну хімію - от в чому проблема. Скоро ми, як в Європі, будемо їсти помідори і огірки без смаку. Зате як гарно вони виглядають, ні одного хробачка! Так хробаки не дурні! Це ми дурні.
Просто смішно читати на "маслі", яке в рот брати не хочеться, бо гидота, що воно "без ГМО". А нащо хімії генні модифікації?

Ігор Домін - 3-7-2010 у 18:17

так, згоден. гмо - це для мене просто огидне слово, що характеризує огидні продукти. не маю нічого проти генної інженерії - а що ще робити, коли стільки ротів, а картоплю саджати ніхто не хоче? але продукти у нас вже настільки неїстівними стали, що це вже небезпечно. не знаю в якому морожені є молоко, та яке воно взагалі має бути. нам молоко від корови подруга жінки привозить, а в магазині вже давно не купляємо.
про те що Європа забашляла, щоб не конкурували - наврядше. куди нам. своїми руками все знищили, втопили чернозем у пестицидах та накрили Чорнобильским пилом - хто винен? але самі можемо все виправити: ні в яких союзах не приймаємо участь, можемо сіяти та продавати що захочемо, якщо захочемо. якщо всі захочуть. я не правий?

Іван Андрєєв - 4-7-2010 у 21:43

Цікава стаття, якраз з цього питання:
Як журналісти шукали справжнє морозиво.

P.S. Нажаль, зараз багато фірм роблять свою продукцію вкрай нечесно: пишуть ДСТУ 4733:2007, але продовжують додавати рослинні жири (часто навіть в більшій концентрації від молочних).
Останнім часом я більш-менш задоволений морозивом від Житомирського маслозаводу (Рудь). Це не реклама, бо до Житомиру я відношення не маю аж ніякого. Це моє IMHO. Найбільш до вподоби мені їхній Пломбір №1.

Ігор Домін - 4-7-2010 у 22:25

що це за мода така пішла - хвалити все радянське без розбору: і ковбаса смачна, і морозиво справжнє, і водка - супер. що вже забули про туалетний папір у ковбасі? а коли в стаканчику замість пломбіру лід був? я пам'ятаю. навіщо озиратись та говорити що раніше краще було? живемо сьогодні, так треба робити краще сьогодні а не згадувати минуле крізь рожеві окуляри. це я про журналістські розслідування. яка користь мені узнати, що я їм погані харчі, якщо ніякого виходу ніхто не пропонує і ці розслідування ні до чого не призводять?

Іван Андрєєв - 4-7-2010 у 23:09

За часів совку була чітка градація продуктів харчування. Так, наприклад, вищезгадана Вами ковбаса могла бути вищого ґатунку, могла бути першого чи навіть другого. І в ковбасі вищого ґатунку "туалетного папіру" просто не могло бути (проблемою був лише дефіцит). А лід в ГОСТівському морозиві радянських часів міг бути лише при порушенні умов зберігання: коли воно кілька разів тануло та знов замерзало (це вже провина продавців, що залишали його в реалізації).
Зараз же взагалі безлад: я хочу заплатити дорого та мати якісний товар. Але я не можу бути впевненим в тому, що за 150 грн/кг я не куплю ту саму сою, що й в ковбасі за 30 грн/кг, бо в нашій постсовковій державі ще майже всі хочуть працювати на 500% прибутки. Коли ж нарешті ціна буде відповідати якості? Хтось хоче заплатити 1,50 за морозиво з пальмовою олією - будь ласка, ось твоя цінова категорія товару. А хтось хоче в 5 разів більше, але щоб відчути там смак реального молока і ніяких консервантів! Але заплативши 6-7 грн. за ріжок я ніяких суттєвих відмінностей від дешевого не відчуваю. Це виробники з нас глузують?

Юрій Сєров - 4-7-2010 у 23:41

Мало того! Іноді буває, що дешевше - краще. Напр. хліб "Формовий" (цеглинка), пиво "Опілля".

Катерина Слобода - 5-7-2010 у 09:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мало того! Іноді буває, що дешевше - краще. Напр. хліб "Формовий" (цеглинка), пиво "Опілля".

За пиво не знаю:saint:, але той хліб справді ще має смак хліба...

Станкевічас Сергій - 5-7-2010 у 18:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
.... діти попростуджувалися. Виздоровіють, тоді зроблю і на них відтестую.
А рецептів в WWW просто неміряно :)


В домашніх умовах все рівно не настільки смачне :P

Ігор Домін - 5-7-2010 у 19:27

згоден. в домашніх умовах не виходить такий красивий майонез та морозиво, як у рекламі. не вистачає загустителів, підсилювачів смаку, ароматизаторів, до яких ми вже так звикли.

Tempika - 5-7-2010 у 21:31

деколи роблю домашній майонез - з магазинним не порівняти, настільки смачний.

Ігор Домін - 5-7-2010 у 21:52

а як його робити? в блендері? чомусь дуже рідкий та постійно розділяється на составні частини

Андрій Пелещишин - 7-7-2010 у 10:37

О, якраз стаття на тему якісного морозива зявилася.
http://life.pravda.com.ua/problem/4c342ef7ea0f3/

Юрій Сєров - 7-7-2010 у 10:40

Вони читають наш форум :)

Лінда Коваль - 7-7-2010 у 13:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
а як його робити? в блендері? чомусь дуже рідкий та постійно розділяється на составні частини

Бачила в продажу морозивниці спеціальні. Ось такі:
http://www.ekomaster.com.ua/morozhenitsyi/morozhenitsa-trisa-tr-771...
Хочу купити, як розживуся :) Кортить спробувати.

Demyan - 7-7-2010 у 13:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мало того! Іноді буває, що дешевше - краще. Напр. хліб "Формовий" (цеглинка), пиво "Опілля".


О пиво Опілля на розлив то дійсно жесть! Тільки б не споганилися...

Demyan - 7-7-2010 у 13:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
деколи роблю домашній майонез - з магазинним не порівняти, настільки смачний.

А яйця? гірчицю Олію Ви теж самі робите? Чи це все натур продукт :)
Справа в тому що для себе ви кидаєте більше дорожчих продуктів -самі яйця олію - тому і виходить смачніше - бо концентрація більша, а менше води і всього такого.

Лінда Коваль - 7-7-2010 у 20:45

У домашньому майонезі всього такого точно менше, а саме - немає крохмалю модифікованого, барвників, ідентичних натуральним, ароматизаторів, ідентичних натуральним (як "гірчиця з медом" у Торчина), та іншої гидоти. Крім того, в купованих майонезах немає яєць взагалі. І причім тут "самі яйця робите?" - я так і не зрозуміла.
Майонез роблю не з гірчиці, а з гірчичного порошку. Теж дуже смачно :)

Tempika - 7-7-2010 у 20:47

Олія оливкова з італійського магазину, яйця з села :-)

Катерина Слобода - 7-7-2010 у 22:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вони читають наш форум :)

Ясно! Стільки реферрерів з форуму на УП...певно, що читають! :) Журналісти газет львівських також читають...:)

Ігор Домін - 9-7-2010 у 22:22

а що це за італійський магазин? де знаходиться?

Tempika - 10-7-2010 у 01:05

вуличка, що веде від площі івана франка вверх, там з одного боку тої вулиці, вірніше, на куті, дендраріум (все перейменували, назви вулиці не пам*таяю)


Соломія Федушко - 14-7-2010 у 09:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Олія оливкова з італійського магазину, яйця з села :-)

Я спробувала зготувати, тільки олія не італійська, а іспанська. Думаю різниці великої нема. Понад усяке порівняння з магазинним майонезом, дуже смачний вийшов...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
.... діти попростуджувалися. Виздоровіють, тоді зроблю і на них відтестую.
А рецептів в WWW просто неміряно :)

В домашніх умовах все рівно не настільки смачне :P

Навпаки! В домашніх умовах все виходить НАБАГАТО смачніше, звичайно, якщо готувати в доброму гуморі і з бажанням :)


Tempika - 14-7-2010 у 11:05

Іспанська олія, мо, й навіть краща, - тілько дуже дорога :-))

До речі, про морозиво. Недавно єкспериментальним шляхом знайшла один вид пломбіру від ЛІМО, що зроблений по правильному ДСТУ, що закінчується на 33 :-) Це так званий справжній пломбір (на паличці), і таке враження, що з*явився цей сорт зовсім недавно. Дійсно дуже смачно.

Катерина Слобода - 14-7-2010 у 20:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
До речі, про морозиво. Недавно єкспериментальним шляхом знайшла один вид пломбіру від ЛІМО, що зроблений по правильному ДСТУ, що закінчується на 33 :-) Це так званий справжній пломбір (на паличці), і таке враження, що з*явився цей сорт зовсім недавно. Дійсно дуже смачно.

Так, дуже добре. Таке як колись було...

Соломія Федушко - 27-7-2010 у 00:08

Вирішила я нарешті зробити морозиво. Ось пошукала в Мережі і зупинилась на цьому варіанті, правда трішки з своїми корективами. Витратила я на приготування цього морозива 20 хв. , а, можливо, і менше. І не так складно, але досить смачно :) Моя малеча залюбки ласувала цією смакотою, та й не тільки малеча :)
Отже, як я робила:

Інгредієнти:
500 гр. жирних вершків (я брала домашню сметану)
3 яйця (бажано домашніх)
60 гр. цукру
1п. ванільного цукру
Карамель: 3ст.л. цукру, 2 ст. л. води, 1 п. ванільного цукру.

Від 500 гр. сметани відбираю приблизно півсклянки, а решту додаю у каструльку і ставлю на плиту. Тим часом збиваю 3 жовтки із цукром + пакетик ванільного цукру. Вершки не повинні закипіти. До збитих жовтків додаю сметану, яку відклала спочатку, і збиваю, доки маса не збільшиться в 2 рази в об’ємі. Тоді додаю теплу сметану і швидко розмішую. Переливаю у чисту каструлю і, постійно помішуючи, доводжу до кипіння (не слід кип’ятити!) доки маса відчутно не загусне. Знімаю з плити. У принципі, морозиво вже готове, але щоб було смачніше, можна зробити ще карамель.
Змішую всі інгредієнти і кладу на вогонь. Помішуючи, чекаю, доки карамель не стане коричневого кольору, тоді тоненькою цівочкою додаю до морозива.
Вистуджую і кладу в морозильну камеру, закривши щільно кришкою, на 8-10 годин. Перші 5 годин перемішувати дерев’яною ложкою кожну годину, щоб морозиво вийшло однорідним.
Якщо не додавати карамель, я й так спробувала, то можна додати смачне варення чи джем.
Смачного! :)

P.S. Щоб солодше спалось, можна трішки поласувати перед сном :)

Tempika - 1-8-2010 у 15:17

..сьогодні спробували Плобмір класичний виробництва ГЕРКУЛЕС, - це щось фантастичне.. я вже й забула смак радянського морозива, а воно існує... ось картинка упаковки: http://agrobiz.net/modules/goods/images/200_200_594_plomb.jpg

Ігор Домін - 1-8-2010 у 15:23

раніше завжди брав геркулес у пакетах 1 кг, але останнім часом воно стало таке ж саме, як і інші. може зараз знову стали приділяти увагу якості продукту. треба спробувати.

Tempika - 1-8-2010 у 19:18

звичайний гуркулес в пакетах ДСТУ з 35 в кінці, звичайне таке собі морозиво,. а цей Пломбір класичний - зовсім інший, просто супер.

Оксана Тиндик - 1-8-2010 у 19:54

А мені подобається морозиво Три Ведмеді - особливо з чорносливом та горішками:sing: