Форум Рідного Міста

Чи повернуть борги по заробітній платі???

Олег Лірник - 24-6-2010 у 23:55

На підприємствах Львівщини накопичились величезні борги перед працівниками, нова влада декларує зміни на краще в цьому питанні. Як думаєте щось з цього вийде? Думаю, що з такими сумами їм навряд вдасться щось виправити, та ще й в часи кризи!

Андрій Пелещишин - 25-6-2010 у 21:52

А про які саме борги і на яких підприємствах ідеться? Державних, приватних?

Олег Лірник - 28-6-2010 у 14:55

Маю на увазі перш за все, державні.
Та, погодьтесь, держава має вплив і на приватних власників

Андрій Пелещишин - 28-6-2010 у 14:58

Так які ж це підприємства? Назвіть, будь-ласка.

Олег Лірник - 2-7-2010 у 00:24

Точно знаю про танковий, Жидівський целюлозний ітд.
Щоб ви розуміли чому підняв цю тему поясню, час від часу читаю новини на електронних змі і там пишуть, що от ЛОДА піднімає питання про заборгованості(навіть були суми, але нежаль не памятаю, річ про мільйони) на підприємствах, і обіцяє виправити ситуацію, а так як це обіцюли і раніше, але не так активно, виникло і відповідне запитання...

Hanor Narasson - 2-7-2010 у 12:29

Очікуєте від ЛОДА (с) "покращення життя вже сьогодні"?:baddevil:

Олег Лірник - 7-7-2010 у 00:39

Очікую, хоч якихось змін, бо вже задрало те, що відбувається в державі!

Ольга Косовська - 7-7-2010 у 07:25

незнаю як у Львові, а в Трускавці в одному із приватних підприємств, по документах (бо людям гроші платили) була заборгованість. То місцева влада наклала штрафи триповерхові, і навіть передала справу в суд.

Виникає питаня, то чому ж так твориться, десь штрафують за нізащо, а десь дійсно люди страждають?

Олег Лірник - 8-7-2010 у 21:08

Думаю, це тому, що багато чого залежить і від влади на місцях, бо саме вона представляє тут владу як таку, тому хочеться вірити в те, що Горбаль щось змінить на краще, бо принаймні береться зараз за багато наболілих питань на Львівщині.