Форум Рідного Міста

Мода на одностатеві шлюби

Соломія Федушко - 1-7-2010 у 08:44

Чим далі, тим більше країн дозволяє реєструвати одностатеві шлюби. Так, у Данії (перша країна, в якій законодавство дозволило узаконити такі стосунки), Швеції, Аргентині, Мексиці, Ісландії, Південній Африці, Канада, Андоррі, Уругваї, Норвегія, США, Португалії та ще, можливо, в якихось країнах представники сексуальних меншин можуть звертатися до рагсів та реєструвати шлюб.

Польщі, Литві та Латвії "гей/лесбо"-шлюби суворо заборонені. На відміну, до речі, від України, де їх просто не реєструють. А можливо, це тільки поки що?
Президенту України запропонували легалізувати гомосексуалізм – Церкви категорично проти

Нова влада готується легалізувати в Україні одностатеві шлюби

Нещодавно у Європі укладено перший гомосексуальний шлюб на урядовому рівні – шлюбом зі своєю подругою поєдналася прем'єр-міністр Ісландії Йоханна Сігурдардоттір.
Прем’єр Ісландії уклала одностатевий шлюб
Думаю, ця подія зробить свій досить вагомий внесок в боротьбу за рівність в укладанні шлюбів між одностатевими парами.

Парламент Ісландії прийняв документ одноголосно. Тепер у законі буде записано, що шлюб може укладатися не тільки між чоловіком і жінкою, але також між "чоловіком і чоловіком, жінкою і жінкою".

Це що відбувається моральне падіння суспільства? Я не засуджую людей з нетрадиційною орієнтацією, та нехай живуть собі разом, але навіщо брати шлюб? І позиція церкви мені не дуже зрозуміла - змиритись і все. Хоча наші, українські, священослужителі проти.

Невже мода реєструвати одностатеві шлюби перекинеться на Україну чи в нас буде дость вагомим аргумент морального осуду? Адже, наш менталітет не настільки розвинений для таких сміливих вчинків, але і в країнах Африки він теж слабенький.

Катерина Слобода - 1-7-2010 у 14:19

Я минулого тижня попала на передшлюбні науки, і священник мав цікаву проповідь про шкідливість протизаплідних засобів на організм не тільки жінки, але й її майбутніх дітей. Британські вчені стверджують, що в жінок, які приймають такі таблетки сини народжуються зі схильністю до всяких відхилень...

Ігор Домін - 1-7-2010 у 18:39

навіщо взагалі такі шлюби? хто їх освячує? церква, бог? тупість якась. хочете жити разом - живіть, вже ніхто не заважає. тепер ці неправильні пару хочуть мати неправильних дітей. це неетично та аморально. треба захищати інститут сім'ї.

Ігор Келехов - 1-7-2010 у 19:17

одностатеві шлюби - це абсолютний жах!!!!... ще в 70-х роках минулого сторіччя американські психологи довели, що люди з нестандартною сексуальною орієнтацією - це психічно хворі люди.... треба всіх геїв та лесбійок запроторити до психлікарні - і нехай вони там влаштовують імпровізовані РАГСИ та одружуються скільки завгодно і з ким завгодно!:)

Рост - 1-7-2010 у 22:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Це що відбувається моральне падіння суспільства? Я не засуджую людей з нетрадиційною орієнтацією, та нехай живуть собі разом, але навіщо брати шлюб? І позиція церкви мені не дуже зрозуміла - змиритись і все. Хоча наші, українські, священослужителі проти.

Невже мода реєструвати одностатеві шлюби перекинеться на Україну чи в нас буде дость вагомим аргумент морального осуду? Адже, наш менталітет не настільки розвинений для таких сміливих вчинків, але і в країнах Африки він теж слабенький.

Надто розвинений менталітет, при атрофії духовного і призводить до цього. Розум - не керівник, а лише інструмент, але в світі робиться все, щоб вивести розум на перше місце, щоб позбавити нас щастя, замінивши його задоволенням. Щастя - це єдність чоловіка і жінки, в дусі, в розумі, в емоціях, тілесно. Як двох різних начал. Так все в природі робиться, так створено Творцем. І тільки так можна бути щасливим. В принципі, тільки коли є + і - може потекти струм. Це закон природи.
А уся ця гомосексуальна бридота - це від розуму, від його пошуків задоволення. Тому що розум не знає, що таке щастя, а от що таке задоволення знає, бо це можна описати його засобами. Чітко сформулювати. А щастя - хоч якесь розумне формулювання цього є? Придумав розум? От і відбулась підміна: щастя = задоволенню.
Європа давно відкинула духовне як основний чинник життя. І йде за задоволенням. Чому мовчить церква? А вона там не має ваги. Там закриваються церкви, тому що людям це не потрібно. В Ірландії уже давно в церквах відкриваються паби.
Просто хай живуть собі? Все рівно, щоб хвора на гангрену людина сказала: "А, хай собі нога хворіє, раз вона так хоче".

Andreas - 2-7-2010 у 01:55


Цитата:

Європа давно відкинула духовне як основний чинник життя. І йде за задоволенням. Чому мовчить церква? А вона там не має ваги. Там закриваються церкви, тому що людям це не потрібно. В Ірландії уже давно в церквах відкриваються паби.


Єрунда. То Україна давно відкинула духовне, а цікавиться більше "а скільки воно коштує?", " а скільки там платять?", " а то в доларах чи гривнях?"

Приїхав до нашого міста хор українських хлопчиків. Перебування оплачував "Карітас", а концерт був благочинним, білетів не було, гроші ми кидали просто в скриньку - хто скільки бажає. Кірха, де вони співали, була повна. Сплошняком - бездуховні німці. А от української-російської я серед публіки не почув щось...
А на концерт Філіпа Кіркорова в м. Ларі явка "духовних" націй була повною, як кажуть, "мєсних" там "нє наблюдалось".

Ну то так, до слова.
Тепер по темі.
Мені здається, що народ плутає "одностатеві шлюби" з "одностатевою любов*ю" взагалі. Але ж то геть різні речі!
Припустимо,два студенти знімають одну квартиру на двох. Ну, щоб дешевше було. Сплять, звісно, в різних кімнатах, але харчуються разом - так дешевше. Бухають, дівчат водять, ну, як заведено... Далі - заводять спільне банківське конто. Ну а як платити за телефон-інтернет-квартиру-газ-світло? Щомісяця скидають туди рівну суму грошей щомісяця, тими грошима і розплачуються.
Закінчили вони університет, почали працювати. З особистим життям не склалося (ну, тобто кожен з них не знайшов своєї "половинки" на все життя), і продовжують вони жити в тій самій квартирі, з тим самим конто в банку. Так само водять дівчат кожен в свою кімнату, так само разом харчуються. Вигідно ж!
Тепер втрачає один з них роботу. Ну, фірма там збанкрутувала, припустимо. Ясний перець, йому належить одержувати "соціальну допомогу" від держави (називається то інакше, та Бог з ним). Але тут - стоп! Чиновник каже, що в вас, шановний, є "лебенпартнерсшафт", тобто, "життєве партнерство", спільний дах, спільний рахунок в банку, спільне господарство. Так що давайте сюди доходи вашого "партнера по життю", а там ми вирішимо, чи платити вам той "соціал", чи (по сукупності доходів) ні.
Помітьте - ніякого шлюбу ще нема. Інтимних стосунків так само. Люди просто живуть під одним дахом.
Живуть роками.
Просто друзі.
Просто так їм вигідніше і зручніше.
Ремарка - 90% таких ситуацій - в дівчат чомусь.
Ну живете так - і живіть собі, хто заважає? І нащо той шлюб потрібний?
Спадщина.
Лебенспартнер ділить всі радості і негаразди, а от на спадщину права не має. В результаті в разі смерті одного з друзів (подруг) право на спадщину отримує якійсь семіюродний племінник "через дорогу навприсядки", а не людина, яка з ним життя поділила.
До речі, якщо "лебенспартнери" різнополі (а буває що живуть десятками років і дітей з онуками мають) права на спадщину вони так само не мають. Але різнополим шлюб укласти просто.
От для того і вводяться одностатеві шлюби.
А ви що подумали?;)

Катерина Слобода - 2-7-2010 у 09:32

До Роста: Цілком згідна!
До Андреаса: То що ви описуєте ні в якому разі не може називатися шлюбом. То є взаємовигідний довготерміновий контракт і більше нічого.

Руслан Кравець - 2-7-2010 у 10:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas

Ну живете так - і живіть собі, хто заважає? І нащо той шлюб потрібний?
Спадщина.
...
От для того і вводяться одностатеві шлюби.
А ви що подумали?;)


А що, у Німеччині заповіти заборонені? :)

Odarka - 2-7-2010 у 18:10

Вибачте, але я вважала, що совдепія у наших розумах вже вмерла, а вона живе і процвітає.
Народ, гомосексуалізм як і лесбійство були завжди. Не винні ті, хто любить лишень жінок чи лишень чоловіків...У мене море таких знайомих всі вони чудові та інтелегентні люди. Вони мають право на щастя. І якщо, вони хочуть одружитися - це не ВАШЕ діло.
Не можна вважати, якщо хлопець кохається лишень з дівчиною то він хороший, побожний і класний...а геї чи лезбійки аморальні істоти...це смішно. Почитайте трішки літератури. так завжди було. І не винні в цьому жодні протизаплідні таблетки:)))
Ми ж не інквізитори і час совдепії вже минув. Краще дивіться за собою і за своїм власним ліжком, ніж осуджувати сексуальні меншини...чомусь вони завжди існували? Можливо Бог їх також любить?:)

Рост - 3-7-2010 у 13:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Вибачте, але я вважала, що совдепія у наших розумах вже вмерла, а вона живе і процвітає.
Народ, гомосексуалізм як і лесбійство були завжди. Не винні ті, хто любить лишень жінок чи лишень чоловіків...У мене море таких знайомих всі вони чудові та інтелегентні люди. Вони мають право на щастя. І якщо, вони хочуть одружитися - це не ВАШЕ діло.
Не можна вважати, якщо хлопець кохається лишень з дівчиною то він хороший, побожний і класний...а геї чи лезбійки аморальні істоти...це смішно. Почитайте трішки літератури. так завжди було. І не винні в цьому жодні протизаплідні таблетки:)))
Ми ж не інквізитори і час совдепії вже минув. Краще дивіться за собою і за своїм власним ліжком, ніж осуджувати сексуальні меншини...чомусь вони завжди існували? Можливо Бог їх також любить?:)

А Бог усіх любить. І що? Це що, означає, що мож робити, що хочеш, грішити як завгодно, бо Бог все рівно тебе любить?
"З чоловіком не сходитимешся, як сходишся з жінкою: це гидота", і т.д, в Біблії чимало однозначно сказано про це.
Те, що таке було завжди відомо. І що це означає? Так і з тваринками було, може теж відновимо?
І це НАШЕ діло. Я не хочу, щоб ця гидота розповзлася довкола, щоб здорова психічно дитина задумувалась, "а може я теж гей", тому що довкола таких купа, тому що про це співають, про це показую по ящику. Раніше діти починали курити, пити під тиском оточення, а тепер...
Соломіє, не зауважувала, що сучасна молодь розмовляє на матерній мові? Не матюкнеться хто, коли молотком по пальцю, і вже навіть не для зв'язування слів, а це стало частиною мови. Пацанки 12 років гнуть матом так, що в мене вуха в трубочки закручуються. І уже не вважають це чимось ненормальним. Я вчився за часів осуджуваної тобою совдепії. І я її не виправдовую. Але не було такого. Не чути було на вулицях, в суспільному транспорті матерщини. Чому тепер?
А тому що зараз це "не наше діло". Кожен навчився гордо промовляти "не ваше діло", "живу, як хочу".
І при совку була наркоманія, був гомосексуалізм. Але законспіровані. Про це не говорили ЗМІ. І був великий шанс, що значна частина дітей досягне свідомого віку, не зіткнувшись з цим. А в свідомому віці уже є опірність, є вже певна власна життєва позиція, власна сила характеру.
А зараз все валиться на дитину з пеленок.
Тому НАШЕ діло.

Рост - 3-7-2010 у 13:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas

Єрунда. То Україна давно відкинула духовне, а цікавиться більше "а скільки воно коштує?", " а скільки там платять?", " а то в доларах чи гривнях?"


Андреасе, а скільки європейців живуть за 100-200 євро в місяць? Цей інтерес не від бездуховності, а від бідності. Скільки європейців регулярно вирішує проблему, що купити, ковбасу, чи на нові мешти відкласти?
Та бюргера вашого перемісти в наші умови, він здохне за пару тижнів.

І не плутайте духовність з мистецтвом.
І не плутайте пожертву від багатства, з пожертвою від бідності.

Катерина Слобода - 4-7-2010 у 22:09

Найстрашніше в тому, що такі шлюби законодавчо підтримуються є те, що через певний час люди, які не належать ні до яких меншин будуть вважатися до певної міри ненормальними. :rolleyes:

Соломія Федушко - 4-7-2010 у 22:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas

Мені здається, що народ плутає "одностатеві шлюби" з "одностатевою любов*ю" взагалі. Але ж то геть різні речі!
Припустимо,два студенти знімають одну квартиру на двох. Ну, щоб дешевше було. Сплять, звісно, в різних кімнатах, але харчуються разом - так дешевше. Бухають, дівчат водять, ну, як заведено... Далі - заводять спільне банківське конто. Ну а як платити за телефон-інтернет-квартиру-газ-світло? Щомісяця скидають туди рівну суму грошей щомісяця, тими грошима і розплачуються.
Закінчили вони університет, почали працювати. З особистим життям не склалося (ну, тобто кожен з них не знайшов своєї "половинки" на все життя), і продовжують вони жити в тій самій квартирі, з тим самим конто в банку. Так само водять дівчат кожен в свою кімнату, так само разом харчуються. Вигідно ж!
Тепер втрачає один з них роботу. Ну, фірма там збанкрутувала, припустимо. Ясний перець, йому належить одержувати "соціальну допомогу" від держави (називається то інакше, та Бог з ним). Але тут - стоп! Чиновник каже, що в вас, шановний, є "лебенпартнерсшафт", тобто, "життєве партнерство", спільний дах, спільний рахунок в банку, спільне господарство. Так що давайте сюди доходи вашого "партнера по життю", а там ми вирішимо, чи платити вам той "соціал", чи (по сукупності доходів) ні.
Помітьте - ніякого шлюбу ще нема. Інтимних стосунків так само. Люди просто живуть під одним дахом.
Живуть роками.
Просто друзі.
Просто так їм вигідніше і зручніше.
Ремарка - 90% таких ситуацій - в дівчат чомусь.
Ну живете так - і живіть собі, хто заважає? І нащо той шлюб потрібний?
Спадщина.
Лебенспартнер ділить всі радості і негаразди, а от на спадщину права не має. В результаті в разі смерті одного з друзів (подруг) право на спадщину отримує якійсь семіюродний племінник "через дорогу навприсядки", а не людина, яка з ним життя поділила.
До речі, якщо "лебенспартнери" різнополі (а буває що живуть десятками років і дітей з онуками мають) права на спадщину вони так само не мають. Але різнополим шлюб укласти просто.
От для того і вводяться одностатеві шлюби.
А ви що подумали?;)


Пане Andreas, я й мала на увазі під терміном "одностатевий шлюб" те, що у вашому розумінні "одностатева любов" тільки з продовженням її у шлюбі. А співжиття двох осіб однієї статі на дружній основі для мене цілком є нормальним явищем. Якщо їм так зручно, то чому ж ні?!

Odarka - 5-7-2010 у 10:16

Рост, я ще раз повторюю вони не винні в тому, що їх тягне до тої ж статі, що й вони самі. Якщо ми будемо нормально без "псіхів" на це реагувати, наші діти будуть також це спокійно сприймати.
А те, що дівчатка в 12 років матеряться в цьому і винна совдепія та наші сусіді, а найпершими винні їхні БАТЬКИ, які взагалі не дивляться за своїми дітьми і кидають їх на призволяще. Наші діти ж такими не виростуть, бо ми будемо включати їм правильну музику та правильні і ВИХОВУВАТИ.
Чомусь діти "совдепії" з якими я вчилася також шалено матюкалися і це залежало лишень від їхньої ситуації в родині.
Це вже і так офтоп, але я напишу
Приклад: Один особняк, на першому поверсі живе брат з родиною, на другому поверсі живе сестра з родиною. Діти війни, діти совдепії. Братова родина - материться. А сестри - ні. Чому? Тому що вони потрапили за молодості в різні кола спількування. І самі обрали як їм легше - материться чи ні.

Рост - 7-7-2010 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Рост, я ще раз повторюю вони не винні в тому, що їх тягне до тої ж статі, що й вони самі. Якщо ми будемо нормально без "псіхів" на це реагувати, наші діти будуть також це спокійно сприймати.

А ще когось на наркотики тягне. А когось на чужих жінок. Вони ж не винні в тому, що їх тягне?
Усіх нас кудись тягне. І що?

Повторюю - не хочу я, щоб наші діти ЦЕ спокійно сприймали.

Andreas - 7-7-2010 у 19:57

Відповідю всім одразу без надмірного цитування.
Те, що я описав до одностатевої "любові" не має жодного відношення. Це - юридичний "трюк" для передачі спадщини, власне для того і узаконюються в Європі одностатеві шлюби, а не для того , для чого ви подумали. Тобто, узаконюється все те не для "одностатевої любові з продовжнгням".
Запорвіти в Німеччині і в решті європейських країн, звівсно, існують. Як існує і право оскарження заповіту, за яким людина, яку заповідодавач (не знаю правильного українського слова, дослівно переклав з німецької) в житті не бачив, може отримати значну частку майна. А так за законом партнер по шлюбу завжди отримує все майно.
Про зв*язок духовності з доходами поговоримо в іншій темі, тут це буде офтопом.
А, про дітей забув. Діти, як правило, законів не читають. Вони казки читають. А там лиса за кота заміж виходить, журавель до цаплі сватається, царевич з жабою одружуються. Тобто - змішування різних видів біологічних істот. То ж взагалі кошмар. Навіть написати не можу, як то юридичною мовою називається. Забанять. Може, і наш форум діточки читають, а?:)

Odarka - 7-7-2010 у 21:27

Рост, до чого тут наркотики?До чого тут чужі жінки?

Ми говоримо не потяги, які виникають у нас раз на рік, чи раз на 50-ть років. А про те, що хлопця не приваблює в сексуальному плані жінка, це геть інші речі. Не може чоловік спати з жінкою...бо вона йому антипатична і з іншими жінками не може, його приваблюють чоловіки...і він з цим нічого не може зробити і він мучиться...думаєш йому чи їй добре??? Поки наше суспільство не почне до цього спокійно ставитися, доти триватимуть ці дискусії, ви зще навчіть своїх дітей вбивати геїв та лезбійок...таким чином будете мати НЕСПОКІЙНЕ ставлення до них...
Абсурд...Дайте цим людям спокійно жити і перестануть кричати і виставляти себе і преса заспокоїться, бо це не буде сенсацією і все.

Лінда Коваль - 7-7-2010 у 22:07

Я нікого не засуджую, і що люди роблять за зачиненими дверима спальні, мене якось не обходить. Просто не розумію цього нав’язування, безкінечного галасу про утиски геїв та лесбійок взагалі, і на роботі зокрема... Може, я така дурна, що за 15 років трудового стажу жодного разу жодному роботодавцю взагалі і словом не обмовилася ані про свою сексуальну орієнтацію, ані про своє особисте життя... Який стосунок то має до роботи? Які мають бути пільги людині за те, що вона – нетрадиційної сексуальної орієнтації? Для чого ці гей-паради з розфарбованими і розібраними до шкіряних трусів брезклими мужиками? Бачила нещодавно цікаву передачу на тему гомосексуалізму - прозріла. Вразила книжечка-комікс для початкової школи. Під відповідними картинками - написи "Мої тато з мамою розлучилися. Зараз тато живе з Фредом. Вони їдять разом, гуляють разом, сплять разом... Вони - геї. Я спочатку не знав, що це значить, але мама пояснила мені. Це просто такий вид любові. Мій тато і Фред дуже щасливі разом". Прекрасна модель сім’ї – тато покинув маму і спить з Фредом. Але найбільше мене шокувала брошурка для підлітків, де хлопцям, зокрема, радять прислухатися до себе – чи комфортно їм у пубертатному періоді, і, якщо ні, замислитися – чи вони справді “натурали”, а чи дівчата їм подобаються лише тому, що цей стереотип вбили їм у голову “неправильні” батьки, а реально вони—геї. На мій погляд, це чистої води маніпуляція, бо мало кому з підлітків комфортно в пубертаті, і багато в чому я згодна з Ростом.
Не знаю, чомусь не віриться, що одностатеві шлюби на Заході – це лише юридичний трюк задля спадщини. Хоча... звідтам, напевне, видніше...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Абсурд...Дайте цим людям спокійно жити і перестануть кричати і виставляти себе і преса заспокоїться, бо це не буде сенсацією і все.

Одарко, а хто їх рухає? Хто їх чіпає узагалі? Може, Рост бігає вулицями з плакатом "Убий гея - врятуй душу" чи взагалі з автоматом? Чи, може, перше питання, яке він ставить людині при знайомстві - чи ви гомосексуаліст? Навряд чи. Вони не заспокояться, бо жити спокійно - це означає не галасувати на всіх перехрестях про свою орієнтацію, про те, які вони особливі, відзначені природою, і як їх гноблять - їм ніхто не заважає і не може завадити, принаймні, нині. Вони активно борються за свої права, активно насаджують свою ідеологію, і один Господь знає, скільки серед геїв тих, хто просто не може із жінкою, а скільки - таких, хто гей, бо це модно, круто, альтернативно, закортіло різноманітності, треба все спробувати, і таке інше.
Все написане - імхо. Як завжди.

rost - 7-7-2010 у 23:03

Цитата:
Дайте цим людям спокійно жити і перестануть кричати і виставляти себе і преса заспокоїться, бо це не буде сенсацією і все.

Та ні, в житті, нажаль, навпаки. Збоченці дістають право пропагувати свої збочення і починають просто глумитися над рештою, людей, котpi бeз збочень. Куди вже спокійніше їм і комфортніше ніж в Канаді, чи інших західних країнах. Сучасний західний лібералізм поступово сповзає сповзає на шлях самознищення. Проблема не в томy, що є геї чи лезбіянки. Це ~ 2% серед людької популяції. Процент людей з іншими відхиленнями від норми, буває і більшим. I навіть не в в тому проблема, в тому, що цей прошарок значно більш вагомим серед людей, які в сучасному інформаційному суспільстві постійно є дуже впливовими. Яке мені діло, чим вони там займаються в ліжку. Що дістає, так те, що патологію, пропагують, як норму.

Уявіть собі, що в центрі міста відбувaється парад на якому напіводягнені чоловіки, облизують жінок в білизні, і без, імітують статеві акти, роздають дітям буклети. Поліція(міліція) втручається і зупинняє таке шоу. А тепер з'являюьтся варіанти.

1. Якщо учасники "параду" були "нормальної" секс-орієнтації, це пpосто аморальні хулігани і дії властей ніхто не піддає сумніву.

2. Але, якщо облизуються і імітують всякi неподобства особи одної статі, то це не аморальні хулігaни, a геї і лезбіянки. Bтручання властей буде оголошено гомофобією і вереск у ЗМІ про пoрушення i утиски "прав" меншин забезпечений.

Чим ліберальніша країна тим важче собі уявити втручання властей в варіанті 2, взагалі. В найбільш "ліберально просунутій" Голандії, потихенько просуваються далі. Там легaльно діє партія Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit (PVND Party for Neighbourly Love, Freedom, and Diversity), яка і інші морaльні і сексуальні збочення хоче узаконити. Наприклад педо і зоофілію, дитячу порнографію і т.д. Ну кохається там хтось з овечкою, "Можливо Бог їх також любить?".

В багатьох західних країнах в шкoлах діток вже навчають, що сім'я де є дві мами, або два татка це нормально і прогресивно. На черзі сім'я де є татко, а замість мами сестричка, або овечка. І шлюби обов'язково реєструвати. А то помре "татко", а овечка навіть соціальної допомоги по втрaті "лебенспартнерa" не дістане. Ви скажете, що заповіт можна і на овечку записати, так і на "лебенспартнерa" теж можна, але того ж мало. Треба ж смачно плюнути в лице тим пихатим 98%, хай знають наших.

Український хлопчик "на замовлення" бельгійських гомосексуалістів

Соломія Федушко - 3-8-2010 у 20:49

В нашій країні одностатевих шлюбів не дозволено, але ніщо не заважає "продавати" дітей парі геїв....

Цитата:
Парочка гомосексуалістів із Бельгії мріяла про дитину. Одностатеве подружжя дізналося, що для таких, як вони, послуги надають лише комерційні структури Індії та України. Мати «жовтеньку» дитину європейські геї не побажали, отож замовили немовля в Україні.


http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/09/224044

Цікаво, як це відіб'ється на психіці дитини, що у всіх дітей "традиційна" сім'я, а ось у неї функцію "мами" виконують по черзі два "тата" :rolleyes:

За словами психотерапевта, Віктора Кудрявцева:

Цитата:
Дитина, яку виховують гомосексуалісти, необов’язково в подальшому також виростає гомосексуалістом. Але такий ризик є. Діти приймають модель поведінки своїх батьків. Це так звані тенденції брендів. Діти дивляться ті ж телепередачі, що й батьки, сповідують ті ж цінності. Якщо одностатеве подружжя поважатиме особистість прийомного сина й виховуватиме його не на своєму прикладі, природа візьме своє, й дитина виросте здоровою. Та якщо прийомний син перейме звички та цінності батьків, його майбутньому не позаздриш.

Значить, великі шанси того, що все буде за сценарієм: "яблуко від яблуні"... чи у нашому випадку: "каштан від каштана" чи ще якось.. :)

Юрій Сєров - 3-8-2010 у 21:19

Більша проблема, те, що в нас процвітає сурогатне материнство, а не те, що геї можуть виховувати дітей.

Соломія Федушко - 3-8-2010 у 22:27

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Більша проблема, те, що в нас процвітає сурогатне материнство, а не те, що геї можуть виховувати дітей.

Так, тут ти правий. Це переростає в торгівлю дітьми... Але краще вже нехай ті "матері" віддають дітей для виховання в сім'ю, яка не може мати дітей і буде любити маля, ніж кидають дитину на вулиці чи в сиротинець віддають. Головне, щоб це не переросло в "жіночий бізнес"...

Елена Войтович - 4-9-2011 у 22:31

Бурда повна. Бардак в світі робиться!!!