Форум Рідного Міста

Наплечники - де, які, по чому?

romano - 24-3-2003 у 17:11

Всім доброго здоров`я

Маю бажання придбати наплечник для племінника, сам користуюсь єрмаком, але це, мабуть, вже не останнє слово :-) техніки.

Якщо хтось може щось путнє порадити: які наплечники можна придбати у Львові і де, за скільки, яких не варто купувати.

Дякую

Рост - 4-4-2003 у 10:37

Мені швагро з Польші привіз. Альпіну на 70 літрів. 72 уо.
І вигляд має, і функціональність достатня. Не промокає, кріплення регулюється по висоті.
У Львові, боюсь, такого не купити.

Maluy - 7-4-2003 у 08:07

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy

У Львові, боюсь, такого не купити.


Я з тобою не зовсім погоджуюсь, тому, що купити у Львові можливо все, тількм треба знати що, де і як! :) Правда з вартістю то вже інше питання.

Хватає зайти тільки в центральні спорт-тувари що на пр. Свободи і там ярмаків і польські і українські починаючи від 50л і закінчуючи 100л.

Яндрух - 9-6-2003 у 08:56

На Зеленій, забув вже під яким номером, є магазин "Інтерспорт" - там торгують речами австрийської фірми Volki: там, окрім гірськолижного спорядження, є нормальні наплечники за доступними цінами.

(То є за Львівводоканалом, якшо прямувати до центру.)

Олексій Мачехін - 2-7-2003 у 11:47

В Києві є представництво французької фірми Фіорд. Вони шиють тут свої наплічники від 25 до 100 л. Наша компанія вже 5 років в них накуповується і ще ніхто не шкодував. Щоправда намети гидкі в них стали.
Ціни майже ті ж -
60 літрів рік тому був десь 200 гривень
75 та 100 літрів - 245 гривень

Щоправда 100-ка має внизу невелике розширення і тому карімат поставити трубою нераціонально - багато місця гуляє.
60-ки та 75-ки - традиційні труби.
У цих трьох моделей (класік, бескид, атлант) регулюється підвіска вертикально, лямки зверху і внизу, карабін на грудях не дає роз'їзджатися лямкам, підвіски для рук, поясний хват, м'яка спина, нижній клапан для діставання речей з дна, бокові підвіски.
Тобто цілком прийстойні наплічники.
Є в них і штурмові моделі, але в цьому я ніц не тямлю.

Sophijka - 2-7-2003 у 12:14

Ще одна можливість - магазин на бічній Личаківської - Команчеро (думаю, практично всі його знають... А вулиці я, на жаль, не пам'ятаю)
Принаймні, минулого року свій наплечник там купила... (ну 100л мені забагато :rolleyes: , але тиждень з ним відходила, та й наче нічого :-) ). В той час мені здалося, що вибір там більший, ніж на просп. Свободи.

Юрій Сєров - 2-7-2003 у 15:56

Я також недавно дивився собі за наплечником.
В центральних спорттоварах є від 280 до 340 грн. (80-100л) і я не знаю чи це дорого чи ні.
Чи хтось знає наплечники яких фірм вважаються хорошими і співвідношення об'єм-вартість?

Олексій Мачехін - 2-7-2003 у 16:28

Зазвичай в Україні нормальною вважається ціна 1л=0,6$
В зах. Європі 1л=1$
Найрозповсюдженішою маркою в Україні є Адвенчер, наплечники з непоганої тканини, функціональні, проте, як на мене, не дуже зручні щодо розміщення об'єму (часто непряма труба), багато зайвих наворотів замість додаткових ремінів, тощо. Але це виключно моя думка. Сам під таким наплічником ходив пів дня і нічого конкретнішого сказати не можу. Хіба що за ціною вони трохи дорожчі ніж 60 центів літр.

Я прихильник Фіорда - головного їх конкурента. Ці рюкзаки трохи простіші, але й функціональніші. Витримують до 0,8 кг/літр більше не завантажував.

Та бачив вже українські наплечники такої ж якості в меншу ціну - десь 50-55 центів літр. Щоправда знову ж - не ходив під ними, не знаю.

Олексій Мачехін - 4-7-2003 у 11:48

Роздивився вчора той український наплічник:

Тканина така сама, що в фіорді (читай адвенчер). Наявні такі вади:
- немає м"якої спини. Натомість підвіска (що регулюється не за принципом жорсткої перестановки рівня а за принципом вільного підтягування ремінем) зроблена із м"якою підкладкою під спину.
- Зовнішні кишені дещо непродумані - при повному наповненні підпираються з середини і дістати або покласти в них щось неплоске дуже важко.
- Металеві пластини винесено назовні

Але в цілому наплечники дуже пристойні. Особливо за ціною - 80 літрів коштує 205 гривень. Купити можна в Києві біля Ленінградської площі.

Maluy - 8-7-2003 у 21:24

Цитата:
Першим відправив користувач Sophijka
Ще одна можливість - магазин на бічній Личаківської - Команчеро

На скільки правдиві плітки не знаю але мене повідомили що той магазин вже закрито і вони переїхали на пр. Чорновола (конкретного адресу не знаю!)!!! Отаке то!!!:(

Галина Лев - 14-7-2014 у 19:54

Знайшла! Добре, що є така тема. Бачу, давня, але актуальна.

Вчора вирішила, що мені конче потрібен добротний "рюкзак" для мандрів (не альпінізму). Кілька днів полазила на невеликі відстані з простим "Кемпінгом", і мало не відпали плечі. До того ж спина постійно мокра. Після таких походеньок мала радикуліт, а вдягати штани звикла самостійно, тому це не варіант.

Підійде щось між 35-ти і 75-ти літрами об'єму. Як писалось у попередніх повідомленнях, в нас тепер є все, але те все дорого коштує. Перегорнула купу форумів, понавиписувала менш-більш варті уваги марки, але в нових ціни кусаються. Тому подумала, що можна і в когось трохи вживаний придбати.

Отже, будьте добрі, порадьте чи підкажіть де і в кого можу купити наплічник з чохлом від дощу, середнього розміру в гарному стані.
("Salewa", "Berghaus", "Karrimor", "Vaude", "Wisport", "Wolf Gang", "Deuter", "Tatonka", "Fjord Nansen" і т.д.)

Трекінґове взуття теж цікавить, але то не так нагле.


Знаю, що на Зеленій, 59 є магазин з якісними копіями, але щось мене не приваблює копія. Краще вже вживаний оригінал.

А ще може хтось споміж форумців має досвід користування українських "Commandor"?

Юрій Сєров - 22-7-2014 у 16:38

Не користувався крутими брендами, але у мене враження, що спина буде мокра, незалежно від бренду...