Форум Рідного Міста

Бездарна реклама Президента

Андрій Пелещишин - 26-3-2003 у 18:59

Про те, які фахівці (зокрема з глубокою внутрішньою культурою та потужним інтелектом) оточують нашого Президента, можна судити з Інтернет-банера, який часто трапляється тепер мені на сайтах - я прикріпив його до повідомлення.

Хочу зауважити, що ніяких "срочних сообщений" на сайті Президента не має. Останнє оновлення - 4 дні тому.
Пропоную використати ще більш ефективні надписи - "Чорнобиль вибухнув - Евакуація з Київа", "Почалась третя світова" та "Мій наступник - Павло Лазаренко"

Не може офіційне представництво влади (навіть в Інтернеті) використовувати дешеві (та неправдиві) способи зацікавлення громадян у своїй діяльності. Та й смислу ніякого в тому не має.

Користувач Олесь - 26-3-2003 у 22:06

Той банер якийсь покоцаний, то так має бути, чи мені зле стягнуло? (обрубок потрету - чоло, півтора ока, кавалок краватки і пару надписів). Якщо він такий і є, то це дійсно шедевр.

Роман Голощук - 26-3-2003 у 23:10

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Якщо він такий і є, то це дійсно шедевр.


Це Ви про реального президента?:lol::lol::lol::lol::lol:

Андрій Пелещишин - 27-3-2003 у 08:44

Ні - ні - банер нормальний - він просто пошкодився на Форумі. Якщо знайду ще десь - знов причіплю

Але суть і на тому видно - напис вгорі - "срочное сообщение"

Василь - 27-3-2003 у 09:49

А яка вчора буда "дарна" прес-конференція Кучми. Справа прес-секретарка "а-ля-хлопчик" з усмішкою в той момент, коли гарант ніби то жартує. Мабуть єдина, хто розумів, що це жарт. А хітом була фраза Кучми, що глава адміністрації не гальмо і не тормоз.

Шедевр

Користувач Олесь - 27-3-2003 у 11:41

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Це Ви про реального президента?:lol::lol::lol::lol::lol:


До речі, про реального президента. От як прокоментував словацький тижневик "Плюс 7 днів" візит Гаранта до Словаччини. Стаття називається "Двійко друзів". Оригінал є тут: http://www.plus7dni.sk/index.cfm?Page=ShowArticle&ArticleID=851...

Скорочений переклад:

При зустрічі український президент передав своєму словацькому колезі примірник його книги "Ультиматум" в українському перекладі... ...Гірше є те, що за два місяці до нашого (словацького) референдуму щодо вступу до Євросоюзу, за два дні до отримання остаточного запрошення на членство в НАТО, Рудольф Шустер братається з людиною, котру підозрюють в шахруванні на виборах, участі у вбивстві журналіста і централізації тотальної влади. І саме в той час, коли він перебуває у нас з візитом, на українських вулицях відбуваються масові антикучмівські демонстрації.

Олександр Ганущин - 27-3-2003 у 15:35

Прошу не дивуватися тим банерам. Проблеми з кадрами э всюди. Ну де братися спеціалістам. А сам був свідком, коли вночі сидів в Інтернеті, якраз під виступ Гаранта у кінці серпня чи то восени про реформу в країні. Так виступ був десь о 19 00 по телевізору (ясна річ, що з запису) а повідомлення на http://www.president.gov.ua причепили десь о 5 ранку. Не кажу вже про останній виступ знову ж таки про ту реформу. Побачити його не зміг, але друзі по телефону переказали. Я тоді на сайт - ну хоч текст подивлюся. А в тексті ні гу-гу про пожиттєве сенаторство як форму захисту президентів на пенсії. Думаю, випадки такі можна наводити і далі. А справа реклами політичної реклами в Інтернеті тільки починається. Може вартує починати збирати вже якусь і колекцію