Форум Рідного Міста

Продовження навчання

Sofija Ivaniv - 10-9-2010 у 21:15

Привіт. В мене є запитання: брат закінчує цього року Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, іііі не знаєм куди дальше його відправляти на навчання. Підкажіть можливі варіанти. Дякую.

Андрій Пелещишин - 10-9-2010 у 22:47

А хлопця питати не пробували?

Sofija Ivaniv - 10-9-2010 у 22:50

Пробували, але він в нас не надто комунікабельний....

Андрій Пелещишин - 10-9-2010 у 23:08

Тоді точно в Політехніку! В нас можна отримати диплом ні разу рота не відкривши :D

Горват Корнелія - 11-9-2010 у 06:56

Якщо це військовий заклад, то хіба не професія військового - його майбутнє?

Hanor Narasson - 11-9-2010 у 09:10

НЯЗ, нині це не військовий заклад. От "школа-інтернат з поглибленим вивченням ДПЮ і фізкультури".:cool:

Hanor Narasson - 11-9-2010 у 09:11

А в інфіз він не хоче?:wow:

Ярема П. - 11-9-2010 у 13:09

Монастир може?

Соломія Федушко - 11-9-2010 у 13:31

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Монастир може?

Угу, і то в жіночий :lol:

Раджу, все ж таки хлопця розговорити, адже це серйозний крок в його житті, бо в иншому випадку мучитись йому аж 5 років.

Та й Політехніка наша не така вже погана й вибір величезний, та й військова кафедра є.

Ольга Косовська - 12-9-2010 у 08:54

а може в армію на пару років по контракту, а там він вже точно оприділиться що хоче.

Соломія Федушко - 12-9-2010 у 09:23

Можливо, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Там вчаться хлопці з файним рівнем фізичної підготовки.

Галина Лев - 13-9-2010 у 20:36

А може в Іспанію на помаранчі. Там теж добра фізична підготовка потрібна. Люди, дитина має сама вирішити. Дайте йому в руки довідник абітурієнта, в інтернеті хай полазить. Поламаєте лінію долі, а потім буде себе в тридцять шукати.

Юрій Сєров - 13-9-2010 у 21:27

Вважаю хорошим варіант, коли людина одразу після школи піде десь попрацює рік, зрозуміє, що їй більше до вподоби і тоді вже йде вчитися. На Заході багато хто так робить.
Єдиний недолік - можуть до війська загребсти, а це ще мінус рік і можна забути геть чисто, чого в школі вчили. Ну і з зовнішнім тестуванням трохи зле...

Ольга Косовська - 14-9-2010 у 07:12

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Єдиний недолік - можуть до війська загребсти, а це ще мінус рік і можна забути геть чисто, чого в школі вчили.


Військо це теж не погано для багатьох. адже є можливість залишитись по контракту і працюй скільки влізе, працюй на благо народу і над собою. А як усі будуть відхилятись від війська тоді що? вийде як у тій пісні "а я би вийшла за генерала, та генералів чомусь так мало"

Тим паче що "військо" це теж чимось займатись, в мене є багато знайомих які під час проходження військової служби цілими днями сиділи за компютером, тобто така в них була служба.

Юрій Сєров - 14-9-2010 у 08:47

Мабуть я трохи незрозуміло висловився. Я мав на увазі, що у хлопців, які хочуть після школи "пошукати себе" є певні обмеження, зокрема обов'язкова служба у війську.
Відносно армії - абсолютно нічого проти не маю, але вже якщо у цьому напрямку розвиватися, то йти у військовий навчальний заклад. Строкова служба бонусів багато не дає.

Ярина Швець - 16-9-2010 у 21:20

ну якщо він у Вас такий некомунікабельний, то спробуйте самі спробувати йому щось підказати.. Ви ж родина, а тому знаєте, чим цікавиться Ваш брат, до яких дисциплін має нахили, які предмети подобаються найбільше в школі...Хтось у 16р. - вже дорослий, а комусь ще допомагають у вирішенні цього питання...Спеціальностей тепер є - "до вибору і до кольору", тому спробуйте допомогти зробити правильний вибір із батьками.. В іншому ж випадку, є ще такий момент як "друга вища освіта", якщо не до вподоби перша...)) Успіхів у вирішенні такої нелегкої, але дуже важливої справи! ))

P.S. Перелік спеціальностей є на сторінці Львівської політехніки - http://lp.edu.ua/

Sofija Ivaniv - 30-9-2010 у 22:46

ого, яка тут дискусія розгорнудлась поки я була в відрядженні!))) Приємно, що не пройшли мимо )

Ігор Домін - 6-11-2010 у 08:54

вибір навчального закладу - важлива річ. батьки мають активно допомагати дитині шукати життєвий шлях, при цьому не обмежуючи особисту свободу. комунікативність обов*язково треба розвивати. раджу перед вступом піти на підготовче відділення. взагалі, не зле періодично відвідуватти якісь курси, розвиватись, сілкуватись, знайомитись та постійно шукати справу, в якій розкриєш свій талант якнайкраще. з роками перевчатися стає дедалі складніше, тому основний напрямок розвитку краще визначити в молоді роки, коли ще прав та вільностей (а головне - часу) більше ніж обов*язків та начальників. успіху вам!!