Форум Рідного Міста

Обов'язковий медогляд

Юрій Сєров - 16-9-2010 у 10:47

Українцям влаштують обов’язковий щорічний медогляд

Без медогляду не братимуть на роботу?


Міністерство охорони здоров'я в середу оприлюднило наказ про запровадження обов'язкового щорічного медичного огляду громадян.

Сама по собі ідея ніби непогана. Але знаючи стан справ у медицині і як все у нас організовують підозрюю, що це знову перетвориться у засоби тиску на працівників і "купування" довідок.
Окрім усього, це ще й здається втручання у приватне життя.

Demyan - 16-9-2010 у 11:11

нема обовязкового. http://ua.proua.com/news/2010/09/14/185429.html
Ну а для чого це робиться? щоб бюджет наповнити.

Вже заарз техогляд авто без мед довідки не пройти - а це брєд більший аніж проходження ТО, яке відношення має стан авто до стану здоровя власника ТЗ? Але за рахунок тої іде непогана копіяка обійшлася - бо щоб зробити ту довідку треба офіційно у Львові викинути більше 100 грн...

romano - 16-9-2010 у 12:34

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
щоб зробити ту довідку треба офіційно у Львові викинути більше 100 грн...


Сертифікат нарколога - 70 грн.
Сертифікат психоневролога - 36 грн.
Медогляд - по різному, нехай 75 грн.
Фотографії - коло 10 грн.
Недоотримані прибутки за 2 (мінімум) втрачені дні :) - /вписати відповідну суму/
-------------------
Разом - не менше 180 грн.

Соломія Федушко - 17-9-2010 у 02:01

ІМХО, такі методи влади стануть поштовхом для ще більшого "хапарництва". Та до погіршення ситуації в медицині, яка зараз і без того на дуже низькому рівні. :(

Ірка Біла - 10-4-2012 у 00:32

Обов'язковий медогляд штука добра, але при умові якщо його насправді проводять. Щорічна перевірка власного здоров'я нікому не завадить.

Цитата: Початково розміщене учасником romano  
Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
щоб зробити ту довідку треба офіційно у Львові викинути більше 100 грн...


Сертифікат нарколога - 70 грн.
Сертифікат психоневролога - 36 грн.
Медогляд - по різному, нехай 75 грн.
Фотографії - коло 10 грн.
Недоотримані прибутки за 2 (мінімум) втрачені дні :) - /вписати відповідну суму/
-------------------
Разом - не менше 180 грн.

Я думаю Ваше здоров'я варте більшого ніж 180 грн., то є раз.

Також слід зазначити, що кожна людина, чи то чоловік, чи жінка ПОВИННІ проходити флюрографічне обстеження, уролога/гінеколога, стоматолога - стільки соціальної реклами зараз можна побачити на вулицях міста і вона все одно нікого нічому не вчить!
Мало хто по своїй волі піде на добровільне обстеження, всі чекатимуть поки "не допече", тому один раз в рік я думаю можна пройти нормальний медогляд.

P.S. А з хабарництвом треба боротись!:baddevil:

Дні діагностики меланоми

Ірка Біла - 5-5-2012 у 10:09

Впродовж травня безпланту консультацію зможуть надати всім українцям стосовно пігментних плям на шкірі в будь-якому обласному шкірно-венерологічному диспансері.