Форум Рідного Міста

Чи потрібно Україні проводити зимові Олімпійські ігри 2022?

Соломія Федушко - 19-9-2010 у 20:11

Нинішня влада має намір подати заявку на проведення зимової Олімпіади-2022 в Україні. http://zik.com.ua/ua/news/2010/09/19/245661

Для цього потрібно буде побудувати мінімум два олімпійських села і до 2014 року 50% об'єктів, які потрібні для проведення Олімпіади.
Ось виникло питання чи нам це потрібно? Ледь кінці зводимо з тим Євро-2012. І так не відомо, що ми будемо робити після цього заходу з тією інфраструктурою (з великою кількістю готелів, кав'ярень і т.д.)
Що в нас мало проблем у державі, щоб шукати собі на "голову" ще щось? Чи просто таким методом легше гроші чиновникам собі в кишеню покласти?

Андрій Пелещишин - 19-9-2010 у 20:14

Цитата:
Чи просто таким методом легше гроші чиновникам собі в кишеню покласти?

Не тільки покласти.
А ще за державні гроші протягнути інфраструктуру до місць, які вже приватизовано.
Ситуація з Буковелем саме з тим і пов'язана.

Галина Лев - 19-9-2010 у 20:48

Їх уже приватизовано. В горах вже державного мало. При тому Львівська частина Карпат захоплена Бютівцями і НУНС-ом, там уже люди не мають права в своєму рідному селі нормально худобу випасати чи по гриби піти, то яка різниця? Але якщо впорядкують дороги і все решту, якщо буде туристів більше, якщо люди будуть мати достатньо роботи, якщо наша збірна буде мати де тренуватись, то хіба так зле? Правда, якщо збірну до того допустять...

Ігор Домін - 19-9-2010 у 20:54

здається будувати за наши кошти, а прибутки - усе нагорі розділять. хіба не так вони планують? з тим євро щось мало хто ворушиться. щось не хочеться лізти в олімпіаду, тим більше, це не прибуткова подія, а кампанія з підняття репутації країни. а в нас на такий спосіб грошей немає.

Юрій Сєров - 19-9-2010 у 21:54

Думаю зарано хвилюватися. Ніхто нам Олімпіаду проводити не дасть. Особливо дивлячись на наші "потуги" з Євро-2012.
А сенс пропозиції - очевидний і ви його вже обговорили :)

Галина Лев - 19-9-2010 у 23:58

Окрім того, все одно вирішать без нас.

Соломія Федушко - 20-9-2010 у 17:15

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Думаю зарано хвилюватися. Ніхто нам Олімпіаду проводити не дасть. Особливо дивлячись на наші "потуги" з Євро-2012.
А сенс пропозиції - очевидний і ви його вже обговорили :)

Але ж дивись, як я зрозуміла, наша влада до 2014 збирається 50% об'єктів збудувати і їх не цікавить дасть чи не дасть хтось проводити цю Олімпіаду.

Hanor Narasson - 20-9-2010 у 17:29

Цитата:
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ніхто нам Олімпіаду проводити не дасть.


Я не радив би бути аж настільки категоричним. У міжнародних спортивних організаціях є настільки багато "підводних течій":saint:
, що може бути різне. От, наприклад, пару недавніх статтей з "мого" спорту:
http://www.morient.org.ua/new_060910.html
http://www.morient.org.ua/iof_0909.html
То так, для загального ознайомлення. В інших федераціях - те саме. Не вірте тому, що говорять спортивні чиновники прилюдно. Насправді все вирішується в ході "поєдинку під килимом":cool:

Hanor Narasson - 21-9-2010 у 18:51

Пошукав по темі... Ооооой.... Це ж вони на Тисовець намилились... :mad: Я ж думав про Буковель...:(

Іван Дівеєв - 22-9-2010 у 09:17

над емблемою можна довго не думати


дешевий піар + бюджетні попили

Demyan - 22-9-2010 у 10:28

А для чого тоді нам Євро? так само собі примножать гроші....Може вже хватить рахувати чиїсь гроші і хто скільки положить в кишеню? Ну положать собі, зато і кожен з нас в тому теж виграє так чи інакше, Не було б Євро не було б доріг, освітлень і т.д.
Чим це пагано? Жаба дусить, що вони кладуть в кишеню, а ви ні?
Тому я за - мене жаба не дусить, а те що і для мене щось покращиться це 100%.

Юрій Сєров - 22-9-2010 у 10:51

За Вашою логікою дороги і освітлення лише в Києві, Львові, Донецьку і Харкові. В усіх інших містах - розруха.
Та й Буковель побудували без усяких Олімпіад.
Відносно рахування грошей... Якби ж то чиїсь рахували. Свої рахуємо. Скажімо на будівництво стадіону місто Львів набрало купу кредитів. Які віддаватимуть певно ще наступні покоління мешканців.

Demyan - 22-9-2010 у 11:36

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
За Вашою логікою дороги і освітлення лише в Києві, Львові, Донецьку і Харкові. В усіх інших містах - розруха.
Та й Буковель побудували без усяких Олімпіад.
Відносно рахування грошей... Якби ж то чиїсь рахували. Свої рахуємо. Скажімо на будівництво стадіону місто Львів набрало купу кредитів. Які віддаватимуть певно ще наступні покоління мешканців.

Ні за моєю логікою якщо одне йде краще то інше теж буде краще.
Так звісно що свої гроші, а що й далі хочемо жити "на халяву" чи чекати коли хтось дасть? Хочемо стадіон, хочемо дороги..звісно що ми маємо платити за це, а хто інший? це наше місто, наша держава...те що ми не заплатимо будуть платити покоління, але вони вже будуть жити в кращих умовах ніж ми..і надіюся що в них поміняються думки - вони крадуть, а я не хочу платити ітак вкрадуть, а чому я повинен платити...

Юрій Сєров - 22-9-2010 у 12:34

Ви хочете ще один стадіон? Я - ні. Хто там буде грати?

Demyan - 22-9-2010 у 13:42

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ви хочете ще один стадіон? Я - ні. Хто там буде грати?

Карпати і ФК Львів :)

Соломія Федушко - 22-9-2010 у 19:24

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ви хочете ще один стадіон? Я - ні. Хто там буде грати?

Карпати і ФК Львів :)

А не зажирно для хоч рідних, але посередніх команд :)

Юрій Сєров - 22-9-2010 у 20:28

Цитата:

Карпати і ФК Львів :)

Гарна мрія. Але невідомо чи Карпати схочуть орендувати новий стадіон а ФК Львів навряд чи матиме такі кошти.
Навіть міланські команди не будують 2 стадіони, а грають на СанСіро.

Demyan - 23-9-2010 у 07:57

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:

Карпати і ФК Львів :)

Гарна мрія. Але невідомо чи Карпати схочуть орендувати новий стадіон а ФК Львів навряд чи матиме такі кошти.
Навіть міланські команди не будують 2 стадіони, а грають на СанСіро.

Тому і поставив смайлик...але мрію про таке серейозно...

Оля Покровецька - 2-12-2011 у 20:27

Думаю, нам це зайве)
Побачимо, як переживе держава Євро, тоді можна подискутувати:)