Форум Рідного Міста

і як мені тепер його відшукати? (((

Sofija Ivaniv - 30-9-2010 у 22:50

Всім привіт!!!
Це напевно трохи незвичне прохання, але я ніколи не думала, що таке трапиться саме зі мною… В ніч з 28 на 29 вересня 2010 їхала в поїзді в Київ по роботі, познайомилися з хлопцем, який також їхав в столицю на роботу, кілька годин розмов, моя рука в його руці… Ніколи не думала, що 8 годин можуть так швидко промайнути. Не знаю з яких причин ми не обмінялися номерами телефонів, але тепер я не можу собі цього пробачити. Не перестаю про нього думати ні на секунду. І страх, що ми можем більше ніколи не побачитись, я більше ніколи не відчую його дотик, погляд… Неймовірно боляче!!! Його звати Юра, йому 25 років, в сім’ї він найстарший ще має 2 брати. Народився і жив кілька років на східній Україні, потім переїхав з сім’єю в Волинську область, зараз проживає в Червонограді (щоправда не впевнена чи безпосередньо в самому місті). Працює з братом на будові в Києві (а до того працював рік в Одесі). Це, на жаль, вся інформація, якою я володію. Я так надіюся, що знайдеться людина, яка «впізнає» саме його по цій інформації допоможе мені його знайти!!! Дуже вас прошу, допоможіть, будь-ласка!!!! Софія

Hanor Narasson - 1-10-2010 у 11:33

Дайте оголошення у Червоноградську газету. І може форум там якийсь є.

Соломія Федушко - 1-10-2010 у 11:49

Софіє! Як прекрасно, любов з першого погляду!:rolleyes: Я вам по-доброму заздрю, що вірите в неї і відчуваєте такі світлі почуття.. що не розчарувались в людях...
Як шкода, що тепер немає іменних квитків на залізниці :(
Щодо газети і форуму гарна ідея Ханоре!
Та й Червоноград не таке вже велике місто. Шанси знайти цю дорогу для Вас людину цілком реальні!
Нехай Вам щастить!

А Ви не знаєте чи цей загадковий хлопець зареєстрований в соціальних мережах? Там контакт, скайп, однокласники, фейсбук і т.д. Можна пошукати ввівши дані (місто - Червоноград, Київ, ім'я - Юрко (і всі варіації його на укр. та англ. мовах) вік - 25 )

Demyan - 1-10-2010 у 13:46

А може так і має бути? може не доля вам бутиразом ?

Sofija Ivaniv - 1-10-2010 у 14:32

Може, але в будь-якому випадку я хочу почути це від нього, або щоб ми прийшли до цього висновку вдвох а не прожити з думкою "А що було б, якби.... "

Sofija Ivaniv - 1-10-2010 у 14:34

Незнаю чи є на соц. мережах зареєстрований, але ці варіанти я вже пробувала - без результатів (або в нього якийсь особливий нік-нейм)

Соломія Федушко - 1-10-2010 у 15:25

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
А може так і має бути? може не доля вам бутиразом ?

ІМХО, тоді ж навіщо вони зустрічались? "Недоля" - то слово для слабких людей! Треба йти до кінця, щоб потім не жаліти про те, що могло б бути. Кожна зустріч і кожне слово не є випадкові у нашому житті і дуже вже сумно, печально і образливо, коли важливі слова і вчинки, зустрічі так легко забуваються...
Шукайте і якщо Вам судилось бути разом, то будете. І точно вже не жалітимете, бо зробите все від Вас залежне. Найпростіше сказати: "Ось не доля і все!". Доля частково в руках Бога, а частково в наших!
А якщо цей хлопчина саме та людина, з якою судилось прожити в коханні все життя і "померти щасливо в один день", а Ви двоє так просто "прогавили" свій шанс?
За щастя треба боротись, вона не падає так просто з неба!

Катерина Слобода - 1-10-2010 у 15:51

Чого "недоля"??? Яка така "недоля"? "Недоля" то сидіти і, склавши руки, навіть не пробувати щось змінити. Точно треба шукати! Оголошення в газети, по радіо, якщо вже в неті пробували.
Але класно! :) Бажаю Вам успіху!

Соломія Федушко - 1-10-2010 у 16:08

Радіо - класна ідея! Раджу спробувати! :)

Hanor Narasson - 1-10-2010 у 17:20

Остаточно, є рекламна агенція, що розміщає рекламні оголошення в поїздах Укрзалізниці. Хоча дорого!!!

Ірина Роздольська - 1-10-2010 у 19:08

Всі можливі радіа - найкраще і найбільш ймовірніше попадання. Однак дороге...

Odarka - 4-10-2010 у 11:42

А я думала, що таке лишень у фільмах буває:)
Софіє, бажаю Вам його знайти:)

Hanor Narasson - 4-10-2010 у 13:34

У фільмах - вона його знаходить. В житті - це все пісями по воді виляно.:rolleyes: Хоча також зичу дівчИні щастя.

Odarka - 4-10-2010 у 16:52

О! Пісями по воді:)) Цікавий вираз (треба занотувати на майбутнє):D

Hanor Narasson - 4-10-2010 у 18:45

Причому цылком можливо, що "щастя" - це коли вона його не знайде...:o

Соломія Федушко - 4-10-2010 у 19:20

Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
Причому цылком можливо, що "щастя" - це коли вона його не знайде...:o

Цілком можливо, Hanor'e, що Ви маєте рацію :(
Адже, Софія, як дівчина емоційна і в потоці почуттів не взяла координат милого серцю хлопчини. А ось він? Чому він про такий важливий момент забув? Можливо, він і не хоче продовження знайомства чи у нього вже є кохана :( А так мило порозмовляти і давати надію, то ви, чоловіки, в цьому неперевершені :(
Є шанси,що це знайомство, він сприйняв, як чергову зустріч з милою дівчиною, з якою є про що поговорити, і нічого більшого... Краще, ніж 8 годин нудьгувати. Така реальність й справді вірогідна :(
Або ж він може виявитись Таким "фруктом", що доля зробить Софійці ВЕЛИЧЕЗНИЙ подарунок, коли вони більше не зустрінуться!
Ой, яку філософію розвела... :rolleyes:
Коротше кажучи, що не робиться - то на краще! :)
Вибачте, Софіє, що так про Вас висловилась в третій особі і, можливо, не зовсім приємні речі. Але я не зі зла, чесно! :saint:

Demyan - 5-10-2010 у 11:39

ну так я відразу про таке писав...може воно й до кращого.
З історій і його "мандрів" по крайіні - якось я вже насторожився. Ви задайте собі питання: будете з ним всюди так їздити де він буде будувати? Чи будете чекати коли він буде рік в Одесі будувати щось?
Якщо чесно я б не шукав, якщо була романтика і любом з першого погляду і при тому не взяти координат, то думаю це просто разове захоплення.

ІМХО:
А може він у вас щось вкрав або зробив? А ви не хотіли писати правду, бо якщо я його знаю і знаю, що він вкрав то не дав би координат, а так романтика, добрі люди може скажуть де його шукати :)...щось я схиляюся до останього варіанту :cool:

Народ але вас розводять, а ви тут вірите..романтика... :) !!!
Софія хватить пріколів, скажи скільки тобі років.:lol::lol::lol:, бо тут дядьки серйозні є ще твоїм батькам все розкажуть :cool:

Соломія Федушко - 5-10-2010 у 11:56

Demyan'e, Ви жорстокий! :( І всюди Вам ввижається брехня та обман.
Невже романтиком можна бути тільки в дитинстві? Знаю, реалії життя такі, що виживають сильніші і в кого гостріші та більші зуби...

Demyan - 5-10-2010 у 12:03

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Demyan'e, Ви жорстокий! :( І всюди Вам ввижається брехня та обман.

Я більше реаліст. А обдурують не мене а вас.

Соломія Федушко - 5-10-2010 у 12:05

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Demyan'e, Ви жорстокий! :( І всюди Вам ввижається брехня та обман.

Я більше реаліст. А обдурують не мене а вас.


Ок, давайте вияснимо.

Софіє, скажіть, будь ласка, скільки Вам років?

Галина Лев - 5-10-2010 у 18:28

А мо він жонатик?

Tempika - 5-10-2010 у 18:59

а нащо його шукати, коли він тебе не шукає?

Галина Лев - 5-10-2010 у 19:04

Теж варіант...

Соломія Федушко - 5-10-2010 у 19:26

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
а нащо його шукати, коли він тебе не шукає?

Ми ж не знаємо чи він шукає чи ні? :rolleyes:
А те, що одружений - це пояснення того, що координати не взяв, хоча...
З таким успіхом можемо і в його гетеросексуалізмі сумніватись :)

Ярема П. - 5-10-2010 у 22:43

І що, які дії вибрала ініціатор дискусії?
Моє припущення - пацан вже давно забув про неї. Дуже дивно, навіть жодного контакту не взяти? Миттєва завірюха в голові і грудях, а на ранок в Києві голова остудилася, а Софія вже собі такого понадумувала, вже напевно і заміж вийшла і т.п. ;)

Demyan - 6-10-2010 у 07:34

люди збейтся вона ходить в 3-4 клас...

Катерина Слобода - 6-10-2010 у 08:01

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
люди збийтеся вона ходить в 3-4 клас...

Після аналізу тексту :) , цілком можу стверджувати, що ні. В 4 класі застосованих в тексті правил орфографії та пунктуації не вчать! :baddevil: :lol:

Demyan - 6-10-2010 у 08:06

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
люди збийтеся вона ходить в 3-4 клас...

Після аналізу тексту :) , цілком можу стверджувати, що ні. В 4 класі застосованих в тексті правил орфографії та пунктуації не вчать! :baddevil: :lol:

Чекаємо Софію і правду ...:)
Якщо проаналізувати мій текст - то я ще в садочок навіт не пішов :) :) :)

Ярина Швець - 9-10-2010 у 19:22

...Софіє, не опускайте руки...раз припав Вам той хлопчина до серця, то спробуйте відшукати... "під лежачий камінь вода не тече"...а може й справді доля!! не нам тут про це судити... Удачі і наполегливості!! )

Sofija Ivaniv - 10-10-2010 у 17:47

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
ну так я відразу про таке писав...може воно й до кращого.
З історій і його "мандрів" по крайіні - якось я вже насторожився. Ви задайте собі питання: будете з ним всюди так їздити де він буде будувати? Чи будете чекати коли він буде рік в Одесі будувати щось?
Якщо чесно я б не шукав, якщо була романтика і любом з першого погляду і при тому не взяти координат, то думаю це просто разове захоплення.

ІМХО:
А може він у вас щось вкрав або зробив? А ви не хотіли писати правду, бо якщо я його знаю і знаю, що він вкрав то не дав би координат, а так романтика, добрі люди може скажуть де його шукати :)...щось я схиляюся до останього варіанту :cool:

Народ але вас розводять, а ви тут вірите..романтика... :) !!!
Софія хватить пріколів, скажи скільки тобі років.:lol::lol::lol:, бо тут дядьки серйозні є ще твоїм батькам все розкажуть :cool:

---ну раз дискусія рогорнулась настільки... то мені 23!!!!! І перед батьками я вже давненько не відчитуюсь оскільки досить непогано "стою на ногах"!!!!!

Sofija Ivaniv - 10-10-2010 у 17:53

І ...знаєте, тема звучить "Як мені його знайти" а не "Чи варто" - тому вважаю багато інформації і думок лишніми (хоча, це вільний форум і кожен має право на власну думку).
Досить не приємно, коли я з вагомих причин не маю нагоди кілька днів заходити на форум - тут розгортається дискусія стосовно мого віку (3-4 ий клас), стосовно того, що і як я собі надумала і т.д....

Ярема П. - 10-10-2010 у 21:01

Ну та що ж Ви хотіли, форум то ж завичайний базар :D І це, як Ви вже зауважили, вільний форум, і кожен має право на власну думку, тому із-за мінімуму інформації і висловлює можливі припущення, в тому числі і про Ваш вік:lol:

Ігор Домін - 26-10-2010 у 18:56

так чим же це все закінчилось? щось і цікавість у Софії пропала:( а що стосовно варіанту Деміана(пограбування) - так чи ні? чи вже ніхто нікого не шукає?

Demyan - 27-10-2010 у 13:13

Ага теж цікаво...як пошуки? як кохання? недоспані ночі були? :sing:

Юрій Сєров - 27-10-2010 у 22:04

Жорстока Ви людина, Дем'яне.
Не можна так над людьми насміхатися.

Соломія Федушко - 27-10-2010 у 22:14

Хм... А я думала, що тільки мені так видалось.
Тут, пан Дем'ян не насміхається, а жорстоко знущається :(

Demyan - 28-10-2010 у 09:43

Зато не наівний як деякі :) Краще бути таким "жорстоким" але зато на речі дивитися реально і щось аналізувати.

Катерина Слобода - 28-10-2010 у 19:52

Класно! :)

Соломія Федушко - 10-11-2010 у 21:27

Мабуть, все ж таки казки не стають дійсністю, жорстокі реалії життя перемогли... :(

Софіє, будьте такі ласкаві, дайте нам знати чи знайшлись ви чи ні? Ми ж переживаємо...

Тарас Сокальський - 13-11-2010 у 14:16

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
недоспані ночі були? :sing:
Ну якщо і були, не бачу жодних підстав тупо ржати з цього приводу:baddevil:
Цитата:
на речі дивитися реально і щось аналізувати
Ну для "реально" і "аналізувати" треба хоча б знати того чувака і переслухати запис їхньої балачки. Чи шановний Дем'ян вже в тіліпати записався?:lol:

Катерина Слобода - 9-1-2011 у 21:10

цікаво таки було б дізнатися чим та історія закінчилася...:rolleyes:

Ярема П. - 9-1-2011 у 22:24

Знайшла якогось іншого "друга"...

Соломія Федушко - 9-1-2011 у 22:28

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  
можна спробувати так:

"Жду тебя там же, в 19.00 каждый день :) "

Цікаво і на скільки днів того хлопця вистачило? Хоч на тиждень чи менше? :rolleyes:

Ігор Домін - 10-1-2011 у 22:11

Якщо вже вистачило і грошей і кмітливості на такий біг-борд - напевно довів справу до кінця. Мабуть воно того було варто

Ігор Домін - 12-1-2011 у 22:23

Ви серйозно про рекламу? Як все прозаїчно. А я повірив. Сентиментальний дурень:) А цей заклад мабуть якийсь оригінальний - цікава реклама

Соломія Федушко - 7-7-2011 у 21:18

Софіє, є у вас новини? Пошуки ви ще продовжуєте чи "пройшла любов - зів'яли помідори"? :(

Ярема П. - 7-7-2011 у 22:00

Софія вже давним давно здиміла з форуму. Зато які страсти на форумі:lol:

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:21

мда... цікаво було би дізнатися, знайшлися вони чи ні...