Форум Рідного Міста

Cексшопи. Чому їх так багато?

Світлана Шупер - 23-10-2010 у 12:53

Мене інтересує нафіга тих секшопів так багато. Якшо вони є ше то значить до них хтось ходе, всякі культурні штучки для удовольствія купляє.... :D:D:D То може хтось мені скаже. Чого туди ходити???? Шо в нас так багато імпотентних чоловіків чи жінки не можуть привлекти їх без тих пошлачок????? Шо в нас жінка такі фригідні? Ліпше салонів краси чи перукарень чи там аптек зробити...
А то пацан сказав мій шо хоче туди піти. А в мене питання зараз НАФІГА??????????? :lol::lol::lol::lol:

Андрій Пелещишин - 23-10-2010 у 14:21

Цитата:
А то пацан сказав мій шо хоче туди піти. А в мене питання зараз НАФІГА?

То запитайте його . Потім і нам розкажете :)

Thror - 23-10-2010 у 15:22

Це ж елементарно, навіть не треба бути психологом - йому чогось не вистачає у стосунках і він пробує знайти там те що допоможе.

Світлана Шупер - 23-10-2010 у 15:40

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
А то пацан сказав мій шо хоче туди піти. А в мене питання зараз НАФІГА?

То запитайте його . Потім і нам розкажете :)

Спитаю. Ви розкажіть чи туди ходите і на що заглядаєтесь вибираєте. Шо бракує вам, якшо туди ходете?

Світлана Шупер - 23-10-2010 у 15:42

Цитата: Початково розміщене учасником Thror  
Це ж елементарно, навіть не треба бути психологом - йому чогось не вистачає у стосунках і він пробує знайти там те що допоможе.


І шо там можна знайти??? :o:o:o:o Збоченські і мазохістські інструменти. Все вистачає. Шо то за чоловік якому треба того шо йому допоможе. То шо це початок імпотенції в нього? :(:(:(:(

Світлана Шупер - 23-10-2010 у 15:44

Я зробила помилку в назві то не сксшопи, а сексшопи

Ігор Домін - 25-10-2010 у 20:49

ви не ображайтесь, Світлано! це просто цікавість. може хоче просто переконатись, що нічого там цікавого немає. а салонів та аптек в нас вже занадто ;)

Світлана Шупер - 25-10-2010 у 21:22

Та нє якраз там повно цікавого :):):):) Ну я так думаю :D

Ігор Домін - 25-10-2010 у 21:36

так сходіть туди разом. нічого поганого в цьому не бачу. можливо додасться якась родзинка чи перчинка до стосунків;)

Світлана Шупер - 25-10-2010 у 21:42

А ви то запропонуйте своїй дівчині чи жінці :o:o:o То будете в тємє!!!!
А я нормальна дівчина і туда не піду.

Ігор Домін - 25-10-2010 у 21:49

ми також нормальні. в такому магазині вже були. нічого цікавого просто до банальності: еротична білизна, презервативи, відео-еротика, якісь креми, мазі, вібратори, ляльки. хоча, що там ще може бути? одного візиту вистачило для того,щоб більше не звертати уваги на ці заклади. в Одесі їх небагато, ніколи не бачив, щоб туди хтось заходив (може ми були єдиними відвідувачами?:D), здається, що це чи економічна помилка, чи місце для відмивання грошей.

Андрій Пелещишин - 25-10-2010 у 21:52

Світлано, ви обіцяли слідкувати за стилістикою дописів!
Навіщо стільки смайлів та перекручені слова?

Світлана Шупер - 25-10-2010 у 21:56

Це мій стиль розмови :( Добре! Буду "фільтрувати базар" :lol: Вибачаюсь знов!!!

Demyan - 26-10-2010 у 09:42

А що тут такого? думаю в першу чергу треба до психолога піти вам бо у вас мабуть комплекси.
А в секс шопі є не тільки садо-мазо інструменти, там і білизна гарна і сексуальна, і одяг.