Форум Рідного Міста

Чи підете Ви на вибори?

Юрій Сєров - 28-10-2010 у 12:47

Чи плануєте Ви піти на вибори в цю неділю?

Андрій Пелещишин - 28-10-2010 у 14:11

Схиляюся до відповіді "Ні"

Demyan - 28-10-2010 у 15:50

теж думаю ні....

Tempika - 28-10-2010 у 16:05

піду і всіх повикреслюю (чи як там правильно - проголосую проти всіх)!:baddevil:

Іван Дівеєв - 28-10-2010 у 20:20

планую піти, благо що дільниця через вулицю)

Ігор Домін - 28-10-2010 у 20:28

не піду. бабуся з дідом підуть. вони нам гроші пропонували, щоб ми свій громадянський обов*язок виконали. але ми з жінкою відмовились. нехай самі обирають та не говорять потім, що це молодь в усьому винна зі своїми помаранчевими революціями. ми краще працювати будемо, а пенсіонери нехай в політику бавяться, їм за це вчора кашу видали. все в їхніх руках:D

Dmy - 29-10-2010 у 01:13

З якої радості я маю дарувати будь-кому свій бюлетень?

Катерина Слобода - 29-10-2010 у 08:15

Довго думала не йти, але таки піду.
До речі, в нас коли-небудь перестануть робити вибори на Хелоувін? :baddevil:
Може в нас від того і всі проблеми? :rolleyes:

romano - 29-10-2010 у 10:29

Ну, шановні форумчани, в такому разі нам точно торба.
Тут регіонали 80% виборчих комісій складають, перші місця в бюлетенях прадами-неправдами здобули, про ситуацію з Юльчиною Батьківщиною всі знають... Та фальсифікації будуть з ймовірністю 100%. Тут не просто треба йти на вибори, треба якось відстояти свій вибір, як колись - стояти під дільницею, чекати підрахунку голосів, не впускати зайвих людей в дільницю після закінчення голосування. Таким чином колись кучмин режим посунули, а зараз - як вівці на бойню. Чи може ви хочете жити під регіонами? Ну тоді - здравствуй СССР.
Дивно, коли серйозні люди нехтують своїм голосом.
Блог Тараса Возняка - дуже до теми підходить. http://blogs.pravda.com.ua/authors/voznyak/4cc54be42cdf1/

Demyan - 29-10-2010 у 11:41

Ну так живемо під регіоналами...і нічо ще СССР немає :sing:....
А вот що дивує від як кажете дорослих людей так те що всі кажуть СССР...яки СССР???? та його вже ніколи не буде, хто б не був при владі...може хватить вже тих стереотипів?

як на мене життя покращується кожен рік, незалежно від того хто при владі. Якщо взяти початок 90 і зараз...це небо і земля, при тому, що при владі були вже і ті і ті і знову ті...а потім знову ті будуть :).

Юрій Сєров - 29-10-2010 у 12:13

Цитата:
Ну так живемо під регіоналами...і нічо ще СССР немає :sing:....

Зачекай, Дем'яне... 7 ноября і зарніца вже є. Як так далі піде...

Цитата:
як на мене життя покращується кожен рік, незалежно від того хто при владі.

Якщо порівнювати з початком 90-х, зрозуміло, що після 2000 кожен рік буде виглядати виграшно. Але якщо порівняти цей рік і, наприклад 2007 - то не все так очевидно...

romano - 29-10-2010 у 13:07

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
...яки СССР???? та його вже ніколи не буде, хто б не був при владі...може хватить вже тих стереотипів?

Ну по перше двічі несудимий президент в нас лише з весни. Але вже маємо багато чого, з останніх радісних вісток - українсько-російська комісія, яка має виробити спільний підручник з історії. А події довкла архівів, музею на Лонського... Але вас це не турбує, адже "...життя покращується кожен рік, незалежно від того хто при владі. "

Ігор Домін - 29-10-2010 у 17:41

але ж вибираємо з однієї банди. вони усі разом проти нас, усі ті ющенки, тимошенки, януковичи та безліч інших. від перестановки їх місцями для нас нічого не зміниться.

Іван Андрєєв - 29-10-2010 у 20:00

Піду. Зроблю одразу дві корисні справи: і свій громадський обов’язок виконаю, і попротивсіхаю усе те збіговисько, яке лізе до місцевих рад захищати свої власні інтереси.

А ось ігнорувати вибори не треба. Особливо не розумію в цьому плані жінок. Ну скажіть, навіщо тоді наприкінці ХІХ - початку ХХ століття суфражистки так боролися за надання жінкам виборчого права? Підіть та проголосуйте хоча б заради цього! Пам’ятайте: залишитися вдома, та готувати в день виборів борщ могла дозволити собі й жінка з Середньовіччя, але в неї не було іншого вибору, а у вас він є.

Козачок Сергій - 29-10-2010 у 20:15

На вибори точно не піду... Моя робота самим безпосереднім чином з ними пов’язана, і вони мене уже настільки дістали що ви навіть не уявляєте. :)
В можливіть мосової фальсифікації не вірю, знаючи всю цю кухню. Занадто вже налякані всі ці дільничі комісії. Вони навіть часто бояться виконувати свої прямі обов’язки :)

Ігор Домін - 30-10-2010 у 13:52

та які там фальсифікації? всі результати виборів - це волевиявлення народу. ми обираємо те, що хочемо та самі в цьому винні. а ще, винні в тому, що нема з кого обирати.

Козачок Сергій - 30-10-2010 у 19:37

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
та які там фальсифікації? всі результати виборів - це волевиявлення народу. ми обираємо те, що хочемо та самі в цьому винні. а ще, винні в тому, що нема з кого обирати.

100%! Згоден підписатися під кожним Вашим словом. :):(

Тарас Сорока - 30-10-2010 у 19:43

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
але ж вибираємо з однієї банди. вони усі разом проти нас, усі ті ющенки, тимошенки, януковичи та безліч інших. від перестановки їх місцями для нас нічого не зміниться.


якою тхнуть правдою ці слова!.... невже ж ніколи не перерветься це сатанинське коло....

Іван Дівеєв - 31-10-2010 у 12:57

Сходив проголосував. Ще тільки ранок, а ті, хто на столах видає бюлетені, вже закумарені)
3 з 5ти моїх бюлетенів (а вірніше шапок до них, які відриваються при видачі бюлетеня) могли бути зіпсуті нещасним членом ДВК, якби не моя уважність :saint:

Павло Жежнич - 31-10-2010 у 17:53

Сходив голосувати вже під вечір. Навіть не сподівався побачити аж стільки (декілька метрів!) "достойних" кандидатів :lol:.

Юрій Сєров - 31-10-2010 у 21:05

Виносив сміття, то вже й проголосував заодно :)

Явка дуже мала, хоча людей на дільниці було багато в силу того, що бюлетні видавали повільно і люди довго розбиралися де ставити хрестик.

Ще здивувала голова дільниці, яка ходила і радила не стояти в черзі до кабінок, а голосувати в залі, хоча це очевидне порушення.

Катерина Слобода - 31-10-2010 у 22:15

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Виносив сміття, то вже й проголосував заодно :)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ігор Домін - 31-10-2010 у 22:40

вибори цього року щось дуже тихі. агітації особливої не було, нічого не пояснювали та і усі наголоси на можливості фальсифікацій нікого не цікавили. може у Львові якось інакше, але у нас голосували тільки старі, нікого це вже не турбує, до того ж і голоси ніхто вже не купує. може я помиляюсь.

Ігор Домін - 31-10-2010 у 22:42

у нас усі кандидати за тиждень бігали по місту та саджали дерева. маразм якийсь. за це я їх обирати мушу? усім же зрозуміло, що ці деревця вже за декілька днів загинуть та і як вони можуть допомогти країні? от якщо б вони сміття поприбирали...

Юрій Сєров - 1-11-2010 у 09:14

У нас на форумі свідоміші виборці, ніж загалом по Львову. Явка в районі 55% - такої низької і не пригадаю...

Ігор Домін - 1-11-2010 у 21:33

в Одесі близько 45 відсотків. ніяких несподіванок: Гурвіц в прольоті, Марков рулить. хоча що це змінює? шкода, скоріш за все реставрація історичного центра міста не завершиться. чув, що батьківщина хоче перевиборів у декількох областях, включаючи львівську. це банально, набридло та навіть не смішно. партія влади планує составити більшість у 23 областях. можливо правда. а як там свобода, є привід для радощів для пана Ханора;)?

Hanor Narasson - 2-11-2010 у 07:34

Є привід. Буде час - напишу, чому.

Юрій Сєров - 2-11-2010 у 20:28

По мажоритарці перемогли майже всі "свободівці". Я нарахував 38 з 45.
Я розумію пройшли б відомі постаті, а то і якісь студенти. Хто буде рахуватися з їхньою думкою?

Ігор Домін - 2-11-2010 у 21:40

студенти - прогресивна діюча сила суспільства, недоторкана та чиста від політичної заангажованості та забобонів. сильно на це сподіваюсь, вірю, що молодь буде рухати країну в потрібному напрямку. тільки тепер в Одесі будуть говорити, що у Львові до влади прорвались свободівці-фашисти. але я на то більш не звертаю. цю фігню підтримують тільки убогі ідіоти, що вважають себе якимось тайним суспільством, діючим на благо великої росії, та ще політикани. але тепер вони будуть займатися іншими речами - ще є що грабувати та вивозити з держави. настають звичайні будні роздираємої країни. тримаємось, панове!

Hanor Narasson - 3-11-2010 у 11:25

Українофоби вже так давно і наполегливо твердять, що в Україні будується націоналістично-фашистська держава, що далебі нарешті слід її побудувати!:lol:

Богдана Курилюк - 3-11-2010 у 13:00

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
По мажоритарці перемогли майже всі "свободівці". Я нарахував 38 з 45.
Я розумію пройшли б відомі постаті, а то і якісь студенти. Хто буде рахуватися з їхньою думкою?


Але часом ті відомі постаті мають не дуже світлу історію свого життя.... і багатьох це від Свободи відштовхує... На жаль :(

Максим Стюфляєв - 3-11-2010 у 18:32

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
По мажоритарці перемогли майже всі "свободівці". Я нарахував 38 з 45.
Я розумію пройшли б відомі постаті, а то і якісь студенти. Хто буде рахуватися з їхньою думкою?
Місцеві вибори - не Верховна Рада. Щоб вулиці прибрати чи дороги відремонтувати потрібні не "відомі", а просто такі, хто сумлінно виконуватиме свою роботу. Інша річ, я глибоко сумніваюся, що сумлінна робота на користь громади і ВО Свобода - це сумісні речі. Час покаже.

Юрій Сєров - 4-11-2010 у 15:22

Цитата:
Политики от Партии регионов устали уже опровергать настойчивые слухи о том, что «Свобода» финансируется из олигархической казны ПР. Оно и понятно: кто ж признается в том, что содержит, типа, идейного противника? Более симптоматичной «Обкому» показалась оценка успеха «Свободы» из уст первого зама главы Партии регионов Владимира Рыбака:

- Националисты, в хорошем смысле слова, - это нормально. Они отстаивают интересы государства. Лишь бы это не граничило с национал-фашизмом. Вот за этим нужно следить!

В этом высказывании, по сути, изложен весь план эксплуатации Банковой ультра-правой «Свободы» в ближайшем будущем. Ибо отстаивание интересов государства – хороший повод для того, чтобы позвать Тягнибока в прямой эфир и ткнуть им в лицо Тимошенко. А сходство с национал-фашизмом – опять-таки хороший повод позвать Тягнибока в эфир и, столкнув его с Наталией Витренко, умиленно воскликнуть: «Нет, ну разве, в отличие от этих экстремистов, Янукович не сшивает страну?!». http://obkom.net.ua/articles/2010-11/03.1045.shtml


ІМХО, десь так воно і виглядає...