Форум Рідного Міста

Менше часу на соцмережі?

Ганна Каптур - 28-10-2010 у 13:49

Днями подумалося, що кількість мессенджерів, що ними я користуюсь вже вийшла за межі розумного. А окрім skype, googletalk та QIP ще є ВКонтакті, Фейсбук та Твіттер. Навіть якщо тільки перевіряти повідомлення, виходить надто багато часу, а якщо то того ж слідкувати за оновленнями (а навіщо інакше Твіттер), то витрати часу сягають непристойних показників типу 4-5 годин на день. Це заважає і жити, і працювати.

Як один із варіантів знайшла Keenko - фактично, звичайний аддон до Mozilla Firefox. Аддон встановився в браузер після натискання однієї кнопки. Після чтого я синхронізувала його зі своїми аккаунтами ВК, ФБ та Твіттер. зробивши це я отримала можливість слідкувати за оновленнями та вести переписку з друзями, не залишаючи сторінку, на якій я зараз знаходжуся. Виглядає це наступним чином:

Праворуч, просто в браузері є колонка, в якій іде листування. Переходячи на іншу сторінку, я не випускаю це вікно із поля зору. Крім того, вікно не закриває того, що відбувається на екрані, бо його вміст автоматично підганяється під простір, що залишився. Ширина діалогового вікна регулюється.

Окрім цього, аддон дозволив мені взагалі не заходити в соцмережі без зайвої необхідності. Всі оновлення, повідомлення, статуси та новини спливають у невеличких вікнах.

Якщо деякі з повідомлень вам заважають, можна просто зняти відповідні галочки у налаштуваннях і залишити тільки те, що вам цікаво.
До того ж є симпатична фіча - можливість бачити своїх косерферів, або сусідів по сайту: тобто, людей, які також мають Кінко, та знаходять з тобою на одному сайті. Кожному з них можна окремо написати. Тобто, разом із Keenko у мене з"явився ще один мессенджер, який, втім, дозволив мені скоротити кількість активних вікон з листуванням.

Це, звісно, тільки огляд від користувача. Якщо цікаво, більше читати можна тут:

http://keenko.com/feature/ і тут http://vkontakte.ru/club18495403

Встановити можна за будь-яким з цих двох посиланнь, або - швидше - отут https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/161735/?src=external-fea...



keenko.JPG - 70kB keenko 2.JPG - 55kB

Ярема П. - 28-10-2010 у 14:36

А може треба просто відмовитися від кількох месенджерів? Залишити лиш один або максимум два. І нічого не треба встановлювати, думати про вікна для листування і т.д.

Demyan - 28-10-2010 у 15:49

Я теж підртимує Ярему.
Що воно дає ті мережі? Якщо на роботі - то взагалі абсурд - треба працювати, дома - хочете поспілкуватися? Зустріньтеся..а якщо друзі далеко...то для чого кожен день писати хто що пив хто що їв хто кого і куда????

Ганна Каптур - 29-10-2010 у 12:48

Так історично склалося, що месенджери з'являлися у мене поступово, один за одним. І в кожному є свої контакти. Мало хто з людей є у мене декількох месенджерах. Так що це для мене виявилося необхідністю. І я, в принципі, написала цей огляд, сподіваючись на те, що комусь досвід буде корисним.

Соломія Федушко - 29-10-2010 у 13:04

Цитата: Початково розміщене учасником Ганна Каптур  
Так історично склалося, що месенджери з'являлися у мене поступово, один за одним. І в кожному є свої контакти. Мало хто з людей є у мене декількох месенджерах. Так що це для мене виявилося необхідністю. І я, в принципі, написала цей огляд, сподіваючись на те, що комусь досвід буде корисним.

В мене така ж ситуація, ось і розриваюсь на всі :)

Катерина Слобода - 29-10-2010 у 14:31

Досить цікава стаття до теми :) http://habrahabr.ru/blogs/arbeit/107045/#habracut
Я також маю цілу купу різних месенджерів, але в кожному спілкуюся з різними людьми і паралельно всі зразу не включаю. Переважно поки спілкуюся з кимось одним, з іншими друзями не починаю розмови...Тому відчуття "зараз роздеруся" не виникає :) А як включаю, то не відписую всім відразу :)
Телефон практично постійно або в беззвучному режимі, або просто не піднімаю трубки...
Для слідкування за всіма новинами зробила собі екаунт в Google reader, що суттєво економить час.

Ганна Каптур - 29-10-2010 у 16:33

О, і у мене є однодумці. Взагалі-то - це правильне рішення, шукати шляхи до полегшення цього інформаційного навантаження. Стаття, доречі, дуже цікава. Дякую.