Форум Рідного Міста

Океан Ельзи. Суперсиметрія

Роман Голощук - 30-3-2003 у 10:38

Зверніть увагу на назву альбому - вона дуже точно виказує його вміст, суть. Композиція альбому та кожної окремої пісні, їх форми та змісту тяжіє до логічної гармонійності, вивіреності кожного музичного ходу, кожної ноти. Здається, маємо суміш цнотливої меланхолійності та пристрасної невпевненості, бентежної безвиході та гіркувато-філософічної відстороненості. Здається, маємо барви зимової прірви, яка вже приречена на весну, але ще не усвідомлює цього і тримається за своє тіло, що невпинно тане. Танцює на лезі тонкої криги та ризикує кожної миті зслизнути у темну воду, але глибинні риби вже не сплять, і ніхто не знає - засліпить зустріч з молодим сонцем чи піднесе крила теплим вітром та звільнить від земної тіні. Ніхто не знає. Тому чекаємо та відкидаємо останні сподівання - адже сподівання ведуть за собою страх, а з таким вантажем злетіти буде неможливо. Тож прощавай, минуле. На себе нових чекаємо.

1. Кішка
2. Дівчина (з іншого життя)
3. Вільний
4. Susy
5. Мене
6. Для тебе
7. Леді
8. Майже весна
9. Холодно
10. Віддам
11. Невидима сім`я

Джерело - umka

Dмитрик - 30-3-2003 у 21:56

На мою думку альбом вийшов досить непоганим, зрештою, як і три попередні!!!!
СЛАВКО - МОЛОДЕЦЬ!

Nazar - 31-3-2003 у 08:24

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
СЛАВКО - МОЛОДЕЦЬ!


І що, може заслуговує на номінацію Галицького лицара???
Достойніший за решту номінантів???

Хоча в своїй площині для свого слухача він (та й не лише він, а вся та команда, особливо продюсери) зробили таки щось добре... Та й російською не співає:D

Dмитрик - 31-3-2003 у 16:03

А які ще є номінанти ?

13angel - 14-5-2003 у 22:55

Я з вами повністю згідний, продукт вартий уваги на світовій сцені, тільки постає два питання - чому вони не розкручуються в Європі, і друге - на скільки їх вистарчить, чи довго вони ше будуть нас радувати своїми піснями, чи вони не видохнуться раніше часу???

vovka - 15-5-2003 у 20:22

А як на мене то альбом вийшов трохи слабшим за "Модель".
Щось не дуже пісні запамятовуються... Так одну-дві можна наспівати а про решту забуваєш.. А от про "Модель" я такого не можу сказати...

marco - 15-5-2003 у 21:04

А мені цей альбом не сподобався, ніякий він якийсь...
Хоча я не є палким прихильником ОЕ, але деякі попередні речі під відповідний настрій йдуть класно.
Може з часом і це запишеться на рівні підсвідомості .... ;)

bobik - 16-5-2003 у 12:54

Попередній альбом Океанів був попсовим, чого не скажеш про "Яананебібув", він мені найбільше сподобався, але і Суперсиметрія заслуговує уваги. Приємно, Славко і його група засвоюють нові горизонти, включають в свої пісні класичні мотиви, скрипку, фортепіано. Альбом вийшов дуже мелодійним. Спочатку він також мені не дуже сподобався, але прослухавши його декілька разів, якардинально змінив свою думку.