Форум Рідного Міста

Рейтинг найбезглуздіших відмовок для начальства

Соломія Федушко - 2-11-2010 у 21:39

Американські соціологи склали рейтинг найбезглуздіших відмовок, що їх працівники придумували для своїх босів.

Дослідження проводила соціологічна компанія Harris Interactive США в на всій території країни, вона опитала більш ніж 3100 працівників і понад 2400 керівників.

Рейтинг був опублікований у британській газеті The Daily Mail і має він такий вигляд:

1. Бос, курка напала на мою матір.
2. Я грав у боулінг і мої пальці застрягли в кулі.
3. Я зважився на пересадку волосся, але все раптом пішло не так, як планувалося.
4. Я так стомився, що заснув за робочим столом, вдарився головою і пошкодив шию.
5. Шеф, ви не повірите, але в мій будинок увірвалися корови і мені довелося викликати страхового агента.
6. Я знаю, це звучить безглуздо, але моя подруга запустила дзигою у вікно їдальні.
7. Я не зможу сьогодні прийти – моя нога застрягла у сміттєпроводі.
8. Вибачте, але сьогодні я не відчуваю себе достатньо розумним для того, щоб працювати.
9. Мені так незручно, але я повинен терміново скосити траву на подвір'ї, інакше мене оштрафує Асоціація домовласників.
10. Тут таке, я обпік рота гарбузовим пирогом ...
11. Я плавав на моторному човні по озеру Ері (воно омиває береги американських штатів Огайо, Пенсільванія і Нью-Йорк та канадської провінції Онтаріо – Ред.), у мене закінчився бензин, і канадські прикордонники відбуксирували мене на свій берег.

Також соціологи не рекомендують дзвонити начальнику прямо з бару, щоб повідомити про свою раптову хворобу.

За даними соціологів, частіше за все, не з'явившись на роботу, працівник посилається на хворобу, і 70% начальників вимагають довідок від лікаря. У минулому році 30% працівників не приходили на роботу через нездужання, хоча насправді хворими не були.

Близько 30% керівників перевіряли "хворих" працівників, щоб з'ясувати реальний стан їхнього здоров'я. Приблизно кожен другий з них дзвонив колезі додому, ще 18% доручали іншому підлеглому подзвонити своєму "хворому" колезі, а 15% не полінувалися особисто приїхати до нього додому, постукавши в двері будинку або квартири.

Інші прогульники діяли чесніше: вони відверто зізнавалися, що настала необхідність відіспатися або просто відпочити. Кожен четвертий керівник вважає, що багато працівників беруть лікарняний, відчуваючи надмірне навантаження або перевтому через економічні труднощі.

Але все ж працівникам, які просто хочуть прогуляти роботу і обманути начальника, слід бути насторожі. З'ясувалося, що 16% керівників доводилося звільняти своїх колег за відсутність на робочому місці без поважної причини.

http://ua.korrespondent.net/strange/1132030-sociologi-sklali-rejtin...

З наведеного безглуздого переліку відмовок, виглядає досить пристойно і прикольно ось ця:
"Вибачте, але сьогодні я не відчуваю себе достатньо розумним для того, щоб працювати. " :lol:

Богдана Курилюк - 3-11-2010 у 13:07

Цікаво б почитати, які відмовки найчастіше використовують українці ;)

Катерина Слобода - 3-11-2010 у 13:20

Думаю, що якісь цікавіші...бо ті вже геть примітивні :)

Demyan - 3-11-2010 у 13:24

- сусіди зранку затопили
- прорвало трубу, весь день сантехніків чекав
- в ліфті застряв, а мобілка там не ловила
- зламався ключ в дверях не міг відкрити

Богдана Курилюк - 3-11-2010 у 14:11

Так, наші таки оригінальніші :)

Пропоную тут писати, які відмовки Ви коли-небудь використовували для шефів.

:D

Богдана Курилюк - 3-11-2010 у 14:13

Памятаю, останній раз в мене було... "Ви знаєте, моя маршрутка запізнилася", або "Вибачте, але я сьогодні почуваюся не найкраще, тому можна я це зроблю завтра?"
;)

Ігор Домін - 4-11-2010 у 23:00

навіть поділитись нічим не можу - не йшов до роботи тільки коли просто не міг йти. але у нас є працівники, що не виходять тому що в них рибалка, треба забухати, дитина перший клас закінчила,...

Hanor Narasson - 5-11-2010 у 12:14

Життя злостиво кумедне. У першому повідомленні всі відмовки виглядають цілком реально.