Форум Рідного Міста

Nightwish українською?

Thror - 30-3-2003 у 20:13

Не так давно, пізнім вечером повертаючись додому маршруткою, почув якусь дуже знайому мелодію, за секунду приємно згадалося - Nightwish "Over hills and far away" і ще за мить - де взяли такий жахливий запис?

Нарешті усвідомив, що пісня звучить українською "Понад горами та й вдалечінь..."
Залишимо різні авторські права і нахабство виконавців, але могли хоча б нормально зіграти. Музика так собі, фальшивлять, клавішні лише приблизно подібні до оригіналу. Про вокал мовчу взагалі - з Taria Turunen мало хто може зрівнятись.

От і цікаво хто ж це співав насправді?

Чарівник з міста Гамельн - 30-3-2003 у 21:12

Взагалі-то, Over The Hills And Far Away - пісня зовсім не Nightwish, а Gary Moore - вони просто зробили її ковер, і, формально, невідомі українські виконавці роблять ТОЧНО ТЕ САМЕ :-)


Love is God

Thror - 30-3-2003 у 22:00

Цікава інформація:-)
Але буває ковер, тобто зберігається ноти і слова (я дивувався коли побачив кліп - абсолютно не збігається з текстом, якщо ж пісня Гері Мура то все зрозуміло), а буває просто передирання пісні. Щоправда, переклад вони зробили таким, щоб підходив під кліп оригіналу;-)

Ростислав Антимис - 14-4-2003 у 14:41

Цю пісеньку я досить цасто крутив на Некрополісах в Ляльці і "Over hills and far away" став свого роду гітовим бойовиком серед готичної публіки.

Nazar - 14-4-2003 у 15:57

Власне той, про який йдеться, українською???

Якщо так, то хто ж його виконує, бо заінтригувало.
А мій син (два рочки), взагалі танцює лише під Найтвіш, і то лише під Океанборн. Весело та якось загадково - чого б це?:cool:

Ростислав Антимис - 15-4-2003 у 16:28

а ти спробуй йому іншу музику поставити:)

Nazar - 15-4-2003 у 16:39

:lol: Пробував, фонотеку троха маю. А то взагалі дружина помітила, що він якось дивно рухається під Нейтвіш, навіть запаперувала свої гіпотези по психоделічних впливах дякої музики на малосвідомих. Я не хочу казати, що в мене якась особлива дитина, але багато чим він мене дивує. То вже таке сильне відхилення від теми, але дивним також є несприймання Грін-Грею, чи то в рекламі Маккави, чи в музиці, моментально кричить та рветься перемикнути, невже то гени так передались???

А всеж-таки, то українською?

otarban - 18-7-2003 у 16:36

Я не буду казати 100%, але взагалі-то, здається, то пісня народна :)))

Linderman - 1-5-2004 у 23:34

Народ, музика та голос Тар'ї просто прекрасні...хоча тексти вона купляє...але незважаючи на те, виконує суперово...

Маю майже всі альбоми та відео...на-жаль крім останнього, який вийшов 3 тижні тому...може якщо хтось має, може поділитесь ерочкою?

Буду дуже вдячний!!!

KDI - 10-5-2004 у 00:02

Та ну, народ, Nightwish - абсолютна попса. Так собі, щоби розслабитись.
Звичайно, добре, що наші починають переймати музику хоча б такого рівня і хоча б так, як вони це роблять, але Найтвіш - це несерйозно.