Форум Рідного Міста

Чому чоловіки носять жіночі сумочки?

Соломія Федушко - 26-11-2010 у 09:12

Гуляючи парком чи пройшовши по центру міста, ви обов'язково спостерігатимете, як пара йтиме обнявшись, а чоловік гордо(!) нестиме сумочку своєї пасії. Найцікавіше, що чоловіки пропонують допомогу в носінні сумочки навіть на першому побаченні :) В мене одразу виникає сумніви в їх сексуальній орієнтації :)
Звідки така звичка взялась? І хто її ініціатор? Адже, багато жінок вважають, що це неприродно і ознака поганого тону.
Ок, погоджусь, якщо сумка справді важка і дівчині вже не під силу нести, але буває, що розмір її не перевищує розмір косметички, але вона вже належить до "чоловічого" гардеробу...
Я вважаю, що жіноча сумочка виключно призначена для носіння необхідних жінці речей та, щоб підкреслити стиль і особистість жінки, не даремно ми ж так скрупульозно підбираємо, щоб сумочка пасувала взуттю. То що виходить треба купувати цей предмет жіночого гардеробу з чоловіком і слідкувати, щоб і до його взуття пасувало :lol:

Тож, чого зараз чоловіки носять сумки своїх дам? Хто їх цього навчив, якщо більшість жінок вважає, що це суперечить елементарному етикету?
Можливо, у чоловіків це лишилося зі школи, коли хлопчик по дорозі додому ніс портфель дівчинки, яка йому подобалася?

Мені надзвичайно цікаво які ж причини появи таких собі "сумчастих" чоловіків. :rolleyes:
Можу припустити, але незгідна з цим:
1. Вияв поваги і любові з боку чоловіка?
2. Символ довіри чоловіку свого майна?
3. Просто модно?
4. Можливо, сумочка більше пасує до наряду чоловіка? (і таке буває :lol: )
5. Пара думає, що носити жіночі сумочки, то чоловіча справа? (невже додає це мужності?!)
6. Якщо дівчині важко нести її, то навіщо стільки набирати непотребу? (В даному випадку - це тягар, який жінці треба спихнути чоловікові! - ось чому кажуть, що жінки корисливі :) )
7. Чолова уява вичерпалась і це єдиний спосіб показати прихильність?
8. Жінці надважливо показати всьому світу який в неї чоловік слухняний (видресирований), що їй байдуже як він виглядає?
9. Треба ж показувати перемогу жіночого самолюбства над інтелектом?

Найцікавіше, не дуже вже такі уважні представники сильної половини людства до бабусь і жінок похилого віку, які тягнуть важкі сумище!

Андрій Пелещишин - 26-11-2010 у 11:23

За моїми спостереженнями, середня вага "жіночої сумочки з усім необхідним для жінки" десь так між 4 та 7 кг. :D
Тому і хочешться допомогти :)

Олександр Дєдик - 26-11-2010 у 11:45

ось висловлювання одного з противників носіння жіночих сумочок :lol:

Demyan - 26-11-2010 у 12:11

Зустрічне питання а чому жінки люблять одягати чоловічий одяг? особливо футболки і сорочки і так ходити по хаті? Навіть якщо вони більші розміром :D
Питання смішне але щоб так заглиюлюватися в причину :).
Ну відовім:
1. Якщо на першому побаченні чоловік бере сумку - легше вкрасти її - не треба зривати :D
2. Щоб сумку не вирвали - а то прийдеться за крадієм бігти....ще в морду можна получити :D
3. Чоловік просто фетішист :D
4. Хизується перед прохожими - "а в мене дєвка є" :D
5. А може це його сумка звідки ви знаєте? :D

Андрій Пелещишин - 26-11-2010 у 18:15

Цитата:
2. Щоб сумку не вирвали - а то прийдеться за крадієм бігти....ще в морду можна получити :D

Цілком раціональна причина. Притому, що загроза реальна, в 90% дамских сумочок є телефон і хоч якась сума грошей. А дівчата їх так носять, ніби не в Україні живуть.

Hanor Narasson - 26-11-2010 у 20:54

Носіння мужчиною сумочки дами висміювалося ще Боєм (Желенським), як "рагулізм". Прикиньте коли це було.:baddevil:

Трохи офтопік. Коли перший раз прочитав Боя, то знайшов там багацько анекдотів, які подавалися, як "нові".:lol:
Хоча дещо варто запатентувати. Наприклад марку гумових виробів "Кінець династії":baddevil:

Яринка Мельник - 30-12-2010 у 15:50

що погано в тому, що хлопець допоможе з сумочкою? тим більше, зараз "сумочка" як правило, і не сумочка, а торба, велика (це модно і зручно):) якщо хлопець йде з дівчиною, то думаю, воно ніби нормально виглядає, а от якщо сам, то трохи дивно... але зараз стільки метросексуалів, що їм ніби і підходить :) там шарфи різні, чобітки, штанці в обтяжечку ... ну і сумочка :)ой, щось мене понесло ... сорі :)

Онук Юрій - 7-1-2011 у 00:23

А мені здається просто звичайна психологія. За певних часів зникли певні комплекси та обмеження етикету. І чоловік і жінка розпочали ставитися простіше і більш відкрито до того що партнер претендує на їх особистий простір. Пригадаймо чи за комсомолу, чи за речі посполитої дівча дозволяло себе волочити за талію сквером?? Ні. Етикет, комплекси, думка громади. А зараз дівча за милу душу покаже пупок і дасть себе волокти за талію містом. Це перший крок зменшити межу особистого простору для партнера. Саме тому хлоп підсвідомо хапаю ту торбу, щоб зменшити відстань яку потрібно подолати, щоб з часом можна було стояти за спиною і цьомати в вушко. А дівча з тією надією і відає цю торбу та одягає його сорочку. Все нормально зник просто етикет і культура поведінки між чоловіком і жінкою. Сам зауважував що хапаю торбу жінки час від часу, але лише коли там мінімум 5-7 кг. Про зони контакту колись бачив не погану статтю від візуального, вербального до особистого простору це від 50 до 20 см., довкола Вас, а далі горизонталь.

Соломія Федушко - 9-1-2011 у 22:36

Цитата: Початково розміщене учасником Онук Юрій  
.... Це перший крок зменшити межу особистого простору для партнера. Саме тому хлоп підсвідомо хапаю ту торбу щоб зменшити відстань яку потрібно подолати щоб з часом можна було стояти за спиною і цьомати в вушко. А дівча з тією надією і відає цю торбу і одягає його сорочку. Все нормально зник просто етикет і культура поведінки між чоловіком і жінкою. ...

Хм... А крихітка правди у ваших словах таки є... :rolleyes:

Юрій Сєров - 20-1-2011 у 01:30

Як вдало підібрана сумочка під взуття. Навіть не знаєш, кому вона більше личить :lol:

IMAGE_070.jpg - 143kB

Катерина Слобода - 20-1-2011 у 11:51

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Як вдало підібрана сумочка під взуття. Навіть не знаєш, кому вона більше личить :lol:

а може то вони по-черзі носять...:lol:

Hanor Narasson - 20-1-2011 у 14:31

взуття також!!!

офтопік. Старий тест на уяву: уявіть мужчину, у якого всі розміри - 50.:lol:

Яринка Мельник - 20-1-2011 у 15:40

прямо таки всі?:lol:

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:37

Так-так... Це дійсно "прикольно" спостерігати :lol::lol::lol:

Каріна Крутченко - 7-5-2012 у 23:24

я своєму чоловіку ніколи не даю носити свою сумку!