Форум Рідного Міста

Тарас Чубай та «Плач Єремії». Новорічний Unplugged

Соломія Федушко - 4-12-2010 у 16:58

3 січня у Львівській опері відбудуться 2 концерти: 18:00 та 20:30

За 20 років творчої діяльності гурт став живою легендою, пісні якого займають значну нішу в музичному житті України. І тепер лише на новорічні свята група заграє відомі та нові пісні у новому акустичному форматі.

Новорічно-різдвяний настрій, душевна атмосфера, вишуканий зал Львівської Опери та легендарні пісні «Плачу Єремії» у новому форматі unplugged.

Святкуйте Новий Рік під улюблені пісні гурту із 20-річною історією!

000syap6.jpg - 75kB

ЦІНИ НА КВИТКИ

Соломія Федушко - 4-12-2010 у 17:00

Партер:
1-4 ряд – 350 грн.
5-8 ряд – 300 грн.
9-12 ряд – 250 грн.
13-16 ряд - 200 грн.
17-20 ряд- 150 грн.

Партерні ложі: 300 грн. і 250 грн.
Перший балкон:
3 ряд – 300 грн.
4 ряд – 250 грн.
5-6 ряд – 200 грн.

Ложі першого балкону: 300 грн. і 250 грн.
Другий балкон:
1 ряд – 300 грн.
2 ряд – 250 грн.
3 ряд – 200 грн.
4 ряд – 150 грн.
5 ряд – 100 грн.

Ложі другого балкону: 250 грн. і 200 грн.
Третій балкон: від 80 грн. до 200 грн.

Замовити квитки можна за телефоном:
Телефон - (032) 2357788.
http://www.dikart.com.ua/anonsi/novina/article/taras-chubai-ta-plac...

Іван Дівеєв - 5-12-2010 у 00:59

дорого :-/

Dmy - 5-12-2010 у 01:26

Чи я правильно побачив, що на афіші Тарас із електрогітарою?
"У новому форматі unplugged" кажете?

Odarka - 5-12-2010 у 12:22

Цитата: Початково розміщене учасником Іван Дівеєв  
дорого :-/


звичайно дорого...іншого коментаря годі було й чекати. Давайте платіть за русских виконавців від 600 грн. і до 2000...а українським (україномовним) не будемо платити нічого...бо дорого...нафіга за них стільки давати??? Хай вони живуть святим духом, можливо, стануть колись святими...:baddevil: А ще краще взагалі перестануть щось творити путнє...то будете потопати у русскій попсі...тому...дійсно не платіть такі гроші...посидіть вдома...включіть телевізор там вам гарно з екрано заспівають вишуканою російською мовою пісні радянського союзу...а Чубай чи Середа...вони собі якось на хліб зароблять...а потім питайтеся...ЧОМУ в НИХ НЕ ВИХОДЯТЬ нові альбоми?:baddevil:

Катерина Слобода - 5-12-2010 у 14:54

Я вважаю, що добрий продукт, незалежно що то є чи пісня, чи виступ, чи що інше має відповідно коштувати!

Андрій Пелещишин - 5-12-2010 у 16:09

Річ не в російській попсі. Не думаю, що аудиторія та сама, різні люди ходять на різні концерти.

Якщо зал буде майже повний - ціна виставлена правильно. Якщо ні - значить завищена, і Чубай сам понесе збитки.
Якщо буде ажіотаж - відповідно занижена.
Смислу опускати ціну, якщо прогнозується повний зал, немає. Тоді заробить не артист, а спекулянти в яких доведеться таки купляти квитки за реальною ціною.

Odarka - 5-12-2010 у 16:34

Якщо Іван Девієв написав "Дорого" ціна від 80 - 350...то він скільки готовий заплатити за Чубая? 10 грн. - 20 грн???

Андрій Пелещишин - 5-12-2010 у 16:59

Соломіє, та що вам допис Івана? Вам же важливо знайти тисячу (чи скільки там в зал вміщається) глядачів. А чи конкретно Івану Дівеєву це дорого, в принципі не є важливо.
Якщо чесно, це і для мене дорого. Якщо я захочу піти з дружиною, то це буде 10-20% моєї місячної професорської зарплати. :(
Але, якщо говорити в принципі, без особистостей, думаю ваша ціна є раціональною. Зал буде, дякувати Богу, забезпечені люди в нас ще є.

Іван Дівеєв - 5-12-2010 у 19:44

дешево %)

Юрій Сєров - 6-12-2010 у 00:23

Цитата:
Якщо зал буде майже повний - ціна виставлена правильно. Якщо ні - значить завищена, і Чубай сам понесе збитки.
Якщо буде ажіотаж - відповідно занижена.
Смислу опускати ціну, якщо прогнозується повний зал, немає. Тоді заробить не артист, а спекулянти в яких доведеться таки купляти квитки за реальною ціною.

Підтримую повністю. Дорого чи дешево - це персональне питання, яке залежить від заробітків особи. Для мене також дорогувато.
Хоча зважаючи на святковий період і відсутність альтернатив, ціна мабуть адекватна.

Цитата:
Давайте платіть за русских виконавців від 600 грн. і до 2000...

Соломіє, аудиторія цього форуму, аналогічно як і аудиторія Тараса Чубая мало перетинається з аудиторією, що слухає російських виконавців. Тому не зовсім зрозуміло до кого ти апелюш... :)

Цитата:
а потім питайтеся...ЧОМУ в НИХ НЕ ВИХОДЯТЬ нові альбоми?:baddevil:

Та ми терплячі, почекаємо іще 7 років :)

p.s. Одного не зрозумів - при чому тут Середа? :)

Dmy - 6-12-2010 у 01:12

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Одного не зрозумів - при чому тут Середа? :)
Аби не було так самотньо.

Odarka - 7-12-2010 у 00:59

Я не є оргнаізатором цього концерту (це для загального розвитку).

Середа до того, бо на його концерт в опері була подібна цінова політика і також писали "дорого". Ні Чубая ні Середу не показують по телебаченню і коли на них ставляться квитки від 80-350 всі починають говорити "дорого". Я не говорю лишень про Форум рідного міста. Навіть якщо б на Півнів поставили таку ціну з вас би хтось написав "дорого" (хоча вони якісь тай альбоми записують)...мова йде про класні групи якіпотребують вашої підтримки - українців, якщо їх не підтримують "форматні" ЗМІ, то ми глядачі мусимо щось з тим робити...інакше якісна українська музика щезне взагалі.


Юрій Сєров - 7-12-2010 у 01:23

Цікаве виникло у мене запитання проти ночі.
Можливо, проблема в тому, що люди, котрі слухають Півнів, Середу і Чубая є до певної міри андеграундом і неформатом, як і самі виконавці. Себто не при посадах і не при "баблі".
А люди, що вже при "баблі" не можуть піти на Півнів, бо це їм не дозволяє статус? Бо перед ким він похвалиться в своєму середовищі, що ходив на Півнів? А на Пугачьову - інша річ, не соромно...
Але це так, не до дискусії.
Думаю, зал буде заповнений.

Odarka - 7-12-2010 у 14:30

Юрко, можливо, ти правий...але бачила львів'ян на концерті Грєбєнщікова, які люблять андеграунду музику і вони зуміли купити квитки від 350 до 700 грн. Зрозуміло, він легенда...

Андрій Пелещишин - 7-12-2010 у 21:00

Цитата:
Можливо, проблема в тому, що люди, котрі слухають Півнів, Середу і Чубая є до певної міри андеграундом і неформатом, як і самі виконавці. Себто не при посадах і не при "баблі".

Не знаю, як там Середа чи Півні, але наприклад, один мій дуже добре забезпечений знайомий, є поціновувачем Чубая, для нього 300-500 грн - не гроші.
Інша справа, що не факт, що він платитиме! Тому що чомусь всяким VIP-особам квитки дістаються безкоштовно. І не на третьому балконі.

Dmy - 7-12-2010 у 22:03

Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
будете потопати у русскій попсі...включіть телевізор там вам гарно з екрано заспівають вишуканою російською мовою пісні радянського союзу
Цитата:
бачила львів'ян на концерті Грєбєнщікова, які люблять андеграунду музику і вони зуміли купити квитки від 350 до 700 грн
Цікавий поворот теми. Тепер буду знати, що Гребенщиков - це російська попса, яка співає пісні радянського союзу.
Зажигаймо надалі!

Odarka - 8-12-2010 у 09:25

Я не писала, що Грєбєнщіков це російськ попса, це геть інший коментар...не плутайте, друзі:)))

DMY, так роблять як ви українські журналісти беруть коментар з одного, підклеюють до іншого і пішло поїхало:cool:

Dmy - 8-12-2010 у 18:44

Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
Я не писала, що Грєбєнщіков це російськ попса, це геть інший коментар...не плутайте, друзі:)))

DMY, так роблять як ви українські журналісти беруть коментар з одного, підклеюють до іншого і пішло поїхало:cool:
Я не знаю, як роблять журналісти, але в чому тут підтасовка?
Було рівно 2 коментарі із протиставленням Чубай (Середа, МП) - хтось іще.
У першому "хтось іще" - це узагальнена російська попса; у наступному - конкретизований Борис Борисич. Все, крапка.
Що залишаеться, крім як звести їх до купи?

Але у відгалуження теми, в розвиток напрямку "чому в них не виходять нові альбоми?" - мене зацікавило інше питання: "А чим Тарас заробляє на життя? Як родину годує?" Без підколок. Я справді не уявляю. Концертів він майже не дає (див. вище), а як дає, то вони недорогі, альбоми у нас збиткові, корпоративи наши рокери начебто не практикують. Ті ж таки Півні: хто журналістом, хто актором, хто звукорежисером, хто ще кимось. Середа, не знаю як зараз, а колись багато реклами озвучував. А тут - нуль інформації.

А, ще...
Тут про Гребенщикова зайшлося. Акваріум було створено влітку 1972 року.
Перший офіційний концерт (якщо не рахувати скандально відомого виступу на фестивалі Тбілісі-1980) - це 1986 рік - через 14 років від дня заснування групи!
Перший офіційний альбом (ті, що в крамницях за гроші купують) видано наприкінці 1986 - на початку 1987 - через 14,5 років.
Більшість музикантів групи (на чолі з БГ) покинули якісь інші роботи і остаточно переключилися на музику році так у 1988-у - через 16 років.
А до того вчилися в університетах, працювали, де могли, до війська дехто, грали, давали квартирники, випускали самопальні альбоми, записані на самопальних студіях. І вхід навіть на офіційні вже концерти - в той же київський Палац спорту чи в "Україну" був по 3-4-5 рублів (при зарплаті рублів у 200-400 - можна порівняти із сьогоденням).
А ось тоді поперло. Ну і пре вже майже чверть століття.
Тут історію розвитку будь із ким із наших важко порівнювти. При всіх теперішніх складностях.

Odarka - 9-12-2010 у 11:47

[rquote=106283&tid=8438&author=Dmy

Але у відгалуження теми, в розвиток напрямку "чому в них не виходять нові альбоми?" - мене зацікавило інше питання: "А чим Тарас заробляє на життя? Як родину годує?" Без підколок. Я справді не уявляю. Концертів він майже не дає (див. вище), а як дає, то вони недорогі, альбоми у нас збиткові, корпоративи наши рокери начебто не практикують.

Не думаю, що це коректне питання "чим Тарас заробляє на життя?":)) Я ж у вас не питаю як ви родину годуєте:)
Корпоративи ще й як практикують, а як інакше жити?:saint::rolleyes:

Dmy - 9-12-2010 у 15:51

Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
Не думаю, що це коректне питання "чим Тарас заробляє на життя?":)) Я ж у вас не питаю як ви родину годуєте:)
Корпоративи ще й як практикують, а як інакше жити?:saint::rolleyes:
Та чого там, корпоративи - так корпоративи. Тільки для кого? Всі ж бажають слухати пісні совіцьких композиторів у виконанні російської попси.

А що некоректного, я не знаю. Я ж не податковою декларацією цікавлюся (і до декларації - що є найцікавіше;)), не "вмістом чужої кишені". На ФоРуМі й уже так по стопіццот разів розповідали, хто де працює і чим промишляє.

Odarka - 9-12-2010 у 16:59

Таке враження, що Тарас не хоче давати концертів...хоче і дає...як тіьки запрошують. ПРошу гянути сюди: http://community.livejournal.com/plach_jeremiyi - тут описана гора концертів на яких виступив Тарас ишень за цей рік.

Odarka - 12-12-2010 у 10:25

Жаль, що Дікарт не пише на своєму сайті, що сценографією концерту займатиметься Олексій Хорошко. Має бути дуже цікаво:)

Odarka - 20-12-2010 у 21:07

21 грудня в ефірі "Радіо Люкс" - Тарас Чубай. Можна буде виграти квиточки на концерт 3 січня!!!!! Телефонуйте в студію.

Odarka - 31-12-2010 у 00:32

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=88663 - одне з останніх інтерву:)

Юрій Сєров - 11-1-2011 у 11:37

Як концерт пройшов? Щось в інтернеті жодних звітів, фоток і т.п.

Odarka - 11-1-2011 у 19:52

Минув добре. Фото є кілька: http://www.facebook.com/event.php?eid=161651050541302

Були навіть нові пісні, що не могло не тішити:)

Юрій Сєров - 11-1-2011 у 20:31

А щось на загальнодоступних ресурсах є?

Катерина Слобода - 11-1-2011 у 20:34

в контакті також є... http://vkontakte.ru/album77466823_125281007

Юрій Сєров - 11-1-2011 у 21:08

чим вконтакт доступніший за фейсбук? :)

Катерина Слобода - 11-1-2011 у 23:06

особисто для Вас доступніший... ;)

Юрій Сєров - 11-1-2011 у 23:14

І перше і друге є закритими соціальними спільнотами.

Odarka - 11-1-2011 у 23:41

Нікому не потрібні такі концерти:) Переконалася після проекту Грицька Чубая та Антонича жоден журналіст не зацікавився...такі концерти поза форматом, тому на інших сайтах ти фоток можеш і не побачити.

Юрій Сєров - 11-1-2011 у 23:50

Тоді трохи було відгуку. Городницька щось написала на Сумно. Та й фотки в неті були.

Odarka - 11-1-2011 у 23:55

Ага після тижня мовчанки і коли прес-секретар Дзиги запитав чому нічого не має?:) Але то таке...
Думаю, що організатори мали б якісь фото виставити.