Форум Рідного Міста

Смерть радіо "Ініціатива"

Юрій Карашівський - 31-3-2003 у 16:56

Власне, така тема давно б мала існувати на цьому форумі. Короткий некролог не завадить.

Найбільше мене особисто тішить позиція людей, які вважають винними в тому, що радіо "Ініціатива" більше не існує не її засновників і активістів, і навіть не львів'ян (тобто самих себе), а керівництво радіо "Ніко".

І навіть вельмишановна МО "Дзига" не спромоглася дати бодай якусь більш-менш оригінальну відповідь на питання, що вже РІК мордує всіх відвідувачів Форуму: "ЧОМУ ЗНИКЛА ІНІЦІАТИВА і ХТО ТОМУ ВИНЕН?"

Найбільш цікаві отримали невизначене "У зв'язку зі зміною формату, що суперечить нашій культурно-ідеологічній концепції на даний момент Мистецьке Об'єднання "ДЗИҐА" відмовилось від співпраці з "сьогоднішнім" радіо НІКО ФМ. " Інших пояснень не отримав ніхто.

Доводжу до відома всіх присутніх - "формат радіостанції" не є поняттям мовної культури, а жнарової спрямлваності, тобто музичного наповнення.

Dмитрик - 31-3-2003 у 20:34

Пане Юрію, Ініціативи уже нема майже рік і вже, що найреальніше, небуде :( , отже не потрібно вкотре "сипати сіль на рану її шанувальникам" З цим уже нічого не поробиш:(
ПІСЛЯ БІЙКИ КУЛАКАМИ НЕ МАШУТЬ!

Для любителів некрологів

marco - 31-3-2003 у 23:17

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
Власне, така тема давно б мала існувати на цьому форумі. Короткий некролог не завадить.


Пане Юрію, ви яко новак, можливо не слідкували за дискусіями, які велися в цьому форумі приблизно місяць тому. На жаль, відтворити хід дискусій зараз неможливо завдяки наполегливим старанням такого пана Редактора (Ви його добре знаєте), який стирав усі несприятливі для нього повідомлення з розділів форуму, наданих йому до модерування.

Можу Вас запевнити що ця тема була дискутована досить широко і всі бажаючі вже висловилися. Тема правда називалася "Смерть радіо НІКО", але йшла мова про НІКО, яке було продовженням Ініціативи, а не те що є зараз. :mad:

Тому не бачу жодної потреби піднімати цю дискусію знову. Якщо Вас цікавить думка користувачів форуму то пошукайте в архівах форумів НБМ та приватних архівах пана Редактора.
Якщо Вас спонукає бажання написати некролог, то направду не варто...
навряд чи Ви та людина яка повинна його писати, навіть для самореалізації...

ЦІкавий матеріал. Нажаль - непрофесійний.

Юрій Карашівський - 4-4-2003 у 10:08

От, щоб таки розібратися в ситуації, копнув трохи глибше і ось на такий матеріал натрапив. Починається він наступним чином:

"З 1 квітня львівське радіо “Ініціатива "Niko 102,5FM" припинила своє існування як окрема радіостанція і влилося в мережу чернівецької ТРК “НБМ-Ніко”. "

Як перший факт непрофесійності - перекручення назви телерадіокомпанії журналістом, що підготував матеріал. Журналіст, який не взмозі встановити, що "Ніко" FM є лише рподуктом ТРК "НБМ", береться за підготовку такого громіздкого та пізнавального матеріалу, тратить на це сили, час і гроші, а в результаті - ТРК "НБМ" може спокійно подати на нього до суду за наклеп.

Тепер до деяких цитат.

"Перехід від "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM" до "Niko FM", який відбувся у ніч на 1 квітня, був досить цікавим. "Ініціатива" (принаймні - перша) відійшла у вічність під міксовані звуки "Похоронного маршу", після якого з Гімну України розпочалася трансляція "Niko FM". Одні кажуть, що цей казус стався через тимчасову несправність апаратури, що в ефір випадково пішла не та музика. Інші стверджують, що це всього-на-всього був першоквітневий жарт. "

Мабуть, було дуже смішно чути поєднання національного гімну з похоронним маршем. Підсудна справа, хоча мабуть на такі "веселі" речі патріотизм певних людей не розповсюджується.
Як бачимо, "ініціативні" хлопці в зародку поставили масний хрест на подальшому існуванні "Ініціативи", однак вони продовжували запевняти всіх і вся, що то є не "смерть Ініціативи", а перемога львів'ян! Читаємо далі:

"Прес-секретар МО "Дзиґа" Оксана Горелик, яку ми попросили прокоментувати ситуацію навколо збору підписів, сказала: "Дуже приємно, що люди переживають за "Ініціативу". Це свідчить про те, що радіо було популярним, і що те, що ми робили, було правильним". Водночас вона зазначила, що "Дзиґу", яка й надалі формує програми, тепер вже радіо "Niko FM" (у Львові залишається продакшн-студія, на якій робляться програми Тараса Батенка, Юрка Іздрика і т. д., які потім переправляють у Чернівці) навряд чи можна звинувачувати у якійсь зраді, однак "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM" у тому вигляді, в якому воно було, вже не повернути. З кількох причин. По-перше, частота, на якій виходило це радіо, ніколи не належало "Дзизі" і не належить зараз. По-друге, "те, що збір підписів почався ще перед виходом нового "Niko FM" в ефір, свідчить про те, що насправді люди не розуміють того, що сталося..."

"Дзига" спробувала на самому початку дистанціюватися від проблеми зникнення "Ініціативи". Очевидно, її керівники розуміли, що з таким форматом як у "Ініціативи" вони ніколи не будуть прибутковим радіо (хоча могли б таким стати, якби "налягли на весла" - бо позиціонували ж себе як аналог знаменитого радіо "Б-2", що в дійсності було лише завищенням самооцінки), не отримають частоти (і не лише через свою опозиційність, а в першу чергу - через непрофесійність та відсутність відповідної бази) тощо.

І от вам "апогей", про який я вже згадав - заява про "ПЕРЕМОГУ":

"...А сталася, за словами Оксани Горелик, "велика перемога". "Треба радіти", що перемогу здобула концепція, яка на 70% є концепцією "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM". "Треба радіти", що перемогу здобули львів'яни. Тим більше, що, як сказала прес-секретар "Дзиґи", "Niko FM" не просто виграло ліцензію на частоту, але й отримало дозвіл на мережеве мовлення..."

Всі ці цитати не вихоплені з контексту і не перекручені мною. Читайте їх на сайті Інституту Масової Інформації, і спробуйте хоча б тепер подивитися на дану проблему з іншого боку - об'єктивно, абстрагувавшись трохи від Львова, його духу, атмосфери, патріотизму, національних проблем і проблем взагалі. Отак, панове, дивіться завджи в корінь, навіть якщо він закопаний не на вашому городі. :cool:

marco - 4-4-2003 у 11:25

Цитати справжні, але вибрані лише ті які вигідні і відповідно інтерпретовані уже у власному самозахопленому намаганні переконати що проект "Ініціатива" (і його продовження "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM";) був калікою від народження, приніс лише шкоду і похований своїми ж батьками.

Добре, також процитую ту саму статтю http://www.imi.org.ua/articles/1018281145945/:
"4 березня 2002 року стався прецедент – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вперше у своїй історії була одностайною і концепція мережевого радіо "Niko FM", яке планує продукувати на 100% український продукт у 10 західних регіонах України, стало переможцем в оголошеному ще у липні минулого року конкурсі.
.. така одностайність з боку Нацради є свідченням вдалості концепції, підготовленої Романом Чайкою і Юрієм Стецем, її потрібності, актуальності і т. д., і т. п. ."


Може Нацраді слід переглянути своє рішення через відхід теперішнього Ніко від цієї концепції? А Ніко принаймі бути вдячним Ромкові.

"Утім ця ж сама одностайність, те, що Нацрада все ж таки впродовж багатьох місяців не змогла вирішитися, а також те, що рішення це припало на час передвиборної кампанії, спонукають до припущень, що аргументом на користь НБМ-Niko слугувало щось інше. Просто факти. 3 вересня 1999 року телерадіокомпанія НБМ-Niko уклала контракт з радіо "Довіра" про трансляцію на своїх частотах програм "Довіри". Контракт був дійсний до 1 квітня 2002 року. 20 січня ціього року на радіо "Свобода", яке в Україні перетрансльовувало радіо "Довіра", а у свою чергу на своїх частотах, згідно з контрактом, і НБМ-Niko, вийшла програма про плагіат лідера виборчого блоку "За Єдину Україну" Володимира Литвина. За три дні -- 23 січня -- на "Свободі" відбулися радіодебати між лідером СДПУ(О) Віктором Медведчуком та лідером "Б’ЮТі" Юлією Тимошенко.

Відразу після цього "Niko" вимкнуло "Довіру" на своїй частоті. Відтак в Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Закарпатській і Хмельницькій областях в FM-діапазоні не стало програм радіо "Свобода". Згодом генеральний директор радіо "Довіра" Сергій Сай-Боднар отримав листа (про що сам повідомив) від генерального директора телерадіокомпанії НБМ Івана Адамчука, в якому той заявив, що у зв'язку з умовами, які висунула Нацрада, "є неможливою наша подальша співпраця з радіо "Довіра".

Утім, генеральний директор телерадіокомпанії НБМ Іван Адамчук, з яким нам вдалося порозмовляти, спростовує ці підозри. Він вважає, що співпраця з "Довірою" стала неможливою просто через те, що НБМ отримала дозвіл на мережеве мовлення. Також він зазначив, що телерадіокомпанія ніколи не підписувала ніяких угод із радіо "Свобода". Іван Адамчук був відвертим і не приховував своєї радості з приводу того, що "нарешті вдалося позбавитися "Довіри" і взятися за продукування свого, на 100% українського радіо". Щодо "Довіри", то це радіо, окрім того, що перетрансльовувало програми радіо "Свобода", за великим рахунком, і справді нічим особливим не вирізнялося. Властиво від тих решти радіо, які буквально "забруднюють" український ефір російськомовною музикою.


без коментарів :rolleyes:

Напевно "Niko FM" і справді є тією альтернативою, якої всі так довго чекали. Щоправда, не хотілося б вірити, що той ентузіазм, ті наміри "завоювати Україну", якими заразилися члени львівського десанту у Чернівцях, міг би бути використаний для прикриття якихось нечистих махінацій. Зрештою, використаних і проти самих "завойовників". Власне ідея мережевого мовлення могла б бути використаною як спосіб розколоти "незручне радіо" -- одних "купити", інших "кинути" (адже саме такими словами слухачі найчастіше характеризують зміни на "Ініціативі";). Але будемо сподіватися, що людям, які творили таке прогресивне радіо, яким було "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM", ніхто не зможе диктувати свої умови. Будемо сподіватися, що "Niko FM", як свого часу й "Ініціатива", також буде дотримуватися принциповості і об'єктивності у висвітленні подій, і музика на цьому радіо завжди буде якісною.

Сподівання виявилися марними :(
Слід зауважити, що стаття написана рік тому 08.04.2002 18:52, коли ще Ніко було іншим.
Про цей період з квітня 2002 по березень 2003 коли вже не було Ініціативи, але було "гарне" Ніко, корте називалось "Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM" пан Юрій-Редактор воліє якось не згадувати, ніби і його не було.
Чим цікаво тоді займався пан Юрій-Редактор? Невже з такою ненавистю до львівських ініціатив працював на тому нікчемному радіо???

Немає сенсу передруковувати всю статтю

NBM-Redaktor - 4-4-2003 у 13:06

Стаття є, читачі є, що ще треба? No coments.

Хіба щодо деяких перекрутів я таки висловлюсь.

Я НЕ СТВЕРДЖУВАВ, що ""Радіо Ініціатива "Niko 102,5FM" був калікою від народження, приніс лише шкоду". Я лише зауважив, що ідея такого радіо себе не виправдала. А поховали її дійсно батьки-засновники. Якщо Ви цього не розусмієте, пропоную припинити битися головою об стелю і запастися заспокійливим.

Далі. Я працюю в цій компанії з 2000 року, живу всіма проблемами ТРК НБМ і НІко FM і відчуваюї їх не лише "на вухо", але й всіма іншими частинами свого єства.

Ще один недоречний перекрут: про перекриття "Свободи". Цього не було.

"Свобода" зникла з ефіру разом із "Довірою". А поки йшла співпраця, програми "Свободи" йшли до ефіру без змін, не було в програмі тільки вечірніх блоків мовлення з 20.00 до 23.00, однак їх не було від першого дня співпраці "Ніко" і "Довіра". І ТРК НБМ справді не підписувала жодних угод зі "Свободою" - це суперечить законодавству України.

Ім'я Романа Чайки фігурує не лише в цій статті. В ній наведено частину прес-релізу, який був розісланий всім мас-медіа і був ними відображений без змін.

Подякувати Роману Чайці? За що??? За 9 місяців (майже рік) він не спромігся втілити заделаровану ідею в життя. Руки йому ніхто не зв'язував.
Саме тому всі його висловлювання, які він собі тут дозволяв, є некоректними по відношенню в першу чергу до ТРК НБМ, а вже потім до конкретних особистостей.

Марко, скажіть відверто - ви спілкувалися з Чайкою особисто, працювали з ним в одній команді? Якщо ні, то обговорювати з Вами його персуну я не маю жодного бажання. Інакше б ви не ідеалізували цю людину. (Мене особисто насторожує той факт, що Ви не вказуєте в своїх даних на Форумі ні місця праці, ні прізвища Вашого. Можливо, я маю справу з Маркіяном Іващишиним? )

Все решту - це є справа ТРК НБМ, втручатися в роботу якої не може ніхто - ні президент, ні Нацрада, ні хто-небудь інший.

А чим я займався в період з 1 квітня 2002 до 1 квітня 2003 року? Абсолютно протилежним до того, чим я займаюсь на цьому Форумі. Різниця лише в тому, що тоді я вірив в ідею існування українського радіо без російської музики і намагався перконати в цьому інших. А зараз я намагаюся переконати людей, що ідея, посіяна в несприятливий грунт не дасть плодів і викличе лише спротив усіх сторін: перших, які б мали підтримати всім загалом таку ідею на загальнодержавному рівні (тобто тих самих львів'ян), тому що "це вже не "Ініціатива", вона спопсилась і т.д." і других (совків, бізнесменів, непатріотів і т.д.), бо немає рос. музики!

А тепер розсудіть самі, що робити радіостанції, яку не слухають ні прихилдьники нац.ідеї, ані люди, що ставляться до останньої якщо не вороже, то байдуже? Відповідь ми отримали 1 березня 2003 року. І концепція радіо - то не є незмінний постулат, за відхилення від якого Нацрада забирає ліцензію. Зрештою, продовжувати цю безглузду суперечку можна, але я не буду. Дякую, Маркіяне, за таку увагу до радіо "Ніко", до мене особисто, але на майбутнє наполегливо раджу Вам більше не піднімати цієї теми. Вона вже давно вичерпана і закрита, а Ваші рефлексії - то лише залишки пари, не випущеної в своєчасно. Радий, якщо допоміг чимось Вам зробити саме це.

Бажаю всім львів'янам таки створити СВОЄ львівське радіо і більше не звертати увагу на рзні "яцькі" прояви у вигляді "Ніко" FM. Думаю, що це радіо ще змусить Вас і ваших однодумців змінити свою думку на протилежну. Але я про це не дізнаюсь мабуть. Ларі відері, як кажуть на Буковині ;)

marco - 4-4-2003 у 13:54

- процитував я статті практично стілки само як і Ви
- спілкувався і знаю його ще з студентських років
- я не Іващишин, принаймі не такий великий :)
- цілком погоджуюсь що тема закрита і продовжувати її не варто. Це я стверджував багато раз, в тому числі і в цій темі, невідомо чому початій Вами ;)

На завершення

Юрій Карашівський - 7-4-2003 у 09:04

Розділ "Смерть радіо "Ініціатива" - це, по-перше - контраргумент на існування розділу "Смерть радіо "Ніко", а по-друге - з цього варто було б починати обговорення проблеми. Ви й далі вважаєте (вперто, як віслюки), що "Ніко" знищило "Ініціативу".

А насправді нічого подібного не відбувалося.


Якщо Ви вважаєте, що тема була вичерпана - то для чого було писати в цей розділ? Крім того, під словами "тема вичерпана" я мав на увазі, що Ваші заклики на адресу радіо "Ніко" повернутися до формату радіо "Ініціатива" були заздалегідь приречені на непотрібне бовтання в банці з водою (а не сметаною), щільно закритою покришкою: повернути російську музики в ефір - це серйозний крок, на який було болісно і неприємно зважуватися. Компанією керують аж ніяк не дурні люди, які, власне, є прикладом патріотизму багатьом в цій країні. Те, що Ви цього не визнаєте через нерозуміння і власну затятість - то лише Ваші проблеми особисті. Ці зміни ретельно обдумувались. І радіо тепер стало якісно кращим, ніж було рік тому, два роки тому, 5 років тому. Саме тому, фіксуючи ці якісні зміни в кращий бік, керівництво ТРК НБМ не буде брати до уваги випади НЕЗМИРЕННИХ прихильників "Ініціативи". Тож "не тратьте, куме, сили". Стукайте в інші двері - можливо Вам відкриють...



:D :D :D Хай живе радіо "НІКО"!!! :D :D :D

marco - 7-4-2003 у 10:09

Qui se ipse laudat, cito derisorem invenit

тихий вечір - 7-4-2003 у 16:26

ну це вже взагалі!!!

для чого ви підняли знову цю тему
ще щось маєте сказати важливе???
справді, тема невідомо чому почата, хоча в принципі відомо чому... але то таке.

невже не видно, що ніко зараз не на новому якісному щаблі, а котиться все нище і нище. вже скоро тупі рускоязичні реклами будете давати (одну вже чув в суботу).

ну що це за висловлювання:
"Саме тому, фіксуючи ці якісні зміни в кращий бік, керівництво ТРК НБМ не буде брати до уваги випади НЕЗМИРЕННИХ прихильників "Ініціативи". Тож "не тратьте, куме, сили". Стукайте в інші двері - можливо Вам відкриють..."

- що хіба не видно що це ви чогось стукаєте в якісь там двері, щоб вас почули, і почали слухати вашу попсу...
Які випади маєте на увазі? оті 2х-місячної давності? чи річної?
З вами (з ніко) все ясно.
Навіщо компроментувати себе цією гнилою демагогією, і цими випадами щодо О. Горелик, Дзиги.
Смердить від цього, направду...

тихий вечір - 7-4-2003 у 16:35

ага і ще одне:
шановний NBM-Redaktor,
мені наприклад, було цікаво дізнатися про ту статтю що цитував Марко і Ю. Карашівський як про ще одне джерело інформації, я про неї до цього часу не знав...
а з ваших слів виходить що мені і не треба було про неї знати:

"Немає сенсу передруковувати всю статтю
Стаття є, читачі є, що ще треба? No coments."

а як же свобода інформації??? Що вам шкода було щоб хтось ще прочитав, отримав доступ до іншої точки зору, підвищив рівень об’єктивності... я звичайно узагальнюю, але все-таки

Де Ваша логіка???

Юрій Карашівський - 7-4-2003 у 18:16

Цитата:
користувач тихий вечір шепотів
а з ваших слів виходить що мені і не треба було про неї знати:
"Немає сенсу передруковувати всю статтю
Стаття є, читачі є, що ще треба? No coments."
а як же свобода інформації???


(Марко, у Вас є хороші послідовники ;)

А зараз по суті запитання. Якби я не хотів, щоб матеріал прочитали, то не залишав би тут лінк на статтю. Про яку "свободу інформації" Ви говорите? І знову це небажання вказувати про себе бодай якісь особисті дані... Така загадковість...

А що Вас більше обурило? "НЕЗМИРЕННІ" прихильники" чи порівняння зі стукачами (в двері)? :sing:

Impedit ira animum ne possit cernere verum

Юрій Карашівський - 7-4-2003 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Qui se ipse laudat, cito derisorem invenit


Aegroto dum anima est, spes esse dicitur;

Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt ;

Aliorum vitia cernere, oblivisci suorum;

Це стосується всіх НЕЗМИРЕННИХ прихильників та чорних хлопців.

А щодо себе, то можу сказати одне. Homo locum ornat, non hominem locus

Assiduum mirabile non est - це стосується Вас особисто, Марко, якщо вже дійсно переходити на особистості. Або іншими словами: Video meliora proboque deteriora sequor ;)
Хоча... Errare humanum est

тихий вечір - 7-4-2003 у 18:39

Aegroto dum anima est, spes esse dicitur;
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt ;
Aliorum vitia cernere, oblivisci suorum;
Це стосується всіх НЕЗМИРЕННИХ прихильників та чорних хлопців.

- я перепрошую, але чи не могли б ви це перекласти, оскільки думаю що це мене стосується, а латинки на жаль ще не вивчив

тихий вечір - 7-4-2003 у 18:49

Ю. Карашівський:
>>
"А зараз по суті запитання. Якби я не хотів, щоб матеріал прочитали, то не залишав би тут лінк на статтю. Про яку "свободу інформації" Ви говорите? І знову це небажання вказувати про себе бодай якісь особисті дані... Така загадковість...
А що Вас більше обурило? "НЕЗМИРЕННІ" прихильники" чи порівняння зі стукачами (в двері)?"

- 1. я мав на увазі вашу неадекватну реакцію на ширше цитування статті
2. я на форумі більше трьох місяців, під іншим ім’ям, і слідкував за попередніми обговореннями щодо Ніко, крім того брав участь в подіях по закриттю радіо, зараз є студентом.
і за Ініціативу мені болить, а ви певно спеціально намагаєтесь дістати, ... може проводите соціологічний експеримент, досліджуєте нас???

тихий вечір - 7-4-2003 у 18:59

ще одна заувага, що стосується вашого початкового повідомлення

так от зацитую повідомлення від імені Дзиги з іншого форуму, хоч і не знаю чи потрібно:

"...Щодо повного розриву взаємовідносин з Радіо НІКО, то тут все просто: ми не порушуємо свої обіцянки і в принципових питаннях не йдемо на компроміси. Нами і керівництвом НІКО було обіцяно: збереження в ефірі 20% програм “Ініціативи”, з Романом Чайкою включно, та відсутність російськомовної музики в ефірі. Обидва пункти порушені. До речі, нам це стало відомо як постфактум, і ми трохи попереривали “русскіх”, але, зрозуміло, що це радше демонстраційно-епатажна позиція, яка не мала перспектив..."
джерело: http://www.ii.lviv.ua/index.php3?lang=ukr&ac=gbook

це я не вам, це так - щоб всі знали...

Dмитрик - 7-4-2003 у 20:55

Ви не думаєте закрити цю безглузду суперечку!!!!
Може вже досить переливати воду з одного горнятка в інше???
Адже і те і те ПУСТЕ!

Юрій Карашівський - 8-4-2003 у 14:44

Цитата:
Першим відправив користувач тихий вечір
Aegroto dum anima est, spes esse dicitur;
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt ;
Aliorum vitia cernere, oblivisci suorum;
Це стосується всіх НЕЗМИРЕННИХ прихильників та чорних хлопців.

- я перепрошую, але чи не могли б ви це перекласти, оскільки думаю що це мене стосується, а латинки на жаль ще не вивчив


Це не для хизування було написано, а як відповідь Маркові. Не полінйтеся - візьміть хороший словник іншомовних слів і відшукайте всі ці вислови ззаді на форзаці.

Як на мене - відповідь "Дзиги" непереконлива.

Власне, переливанням з порожнього в порожнє почалося не мною і не 2 тижні тому. Ініціатори цього процесу нам усім відомі і Марко серед них. От їх і запитуйте, навіщо вони це робили. Я лише намагаюся адекватно реагувати на такі речі, як людина із здоровою психікою і нормальним рівнем розвитку. Не маю жодних претензій до них. Однак тут спрацьовує описаний колись Nazarom "ефект дзеркала". Ви, тут присутні, дзеркало моїх дій, а я, в свою чергу - Ваших. Різниця в тому, що я один, а вас щонайменше 5.

marco - 8-4-2003 у 15:58

Цитата:
Це не для хизування було написано, а як відповідь Маркові. Не полінйтеся - візьміть хороший словник іншомовних слів і відшукайте всі ці вислови ззаді на форзаці.

Про ззаді форзаці я мовчу :-)
Не шукали Ви того в книжках, для того є Інтернет, але то між іншим.

На прохання "тихого вечора" дам переклади словесної еквілібристики Пана Редактора, і не можу стриматись від деяких коментарів ;)

На моє коротеньке справедливе зауваження щодо повідомлення Пана Редактора (яке чомусь називалось "На завершення";)
Цитата:
Qui se ipse laudat, cito derisorem invenit (Хто сам себе вихваляє, той швидко знаходить насмішників)


Пан Редактор видав цілу купу латинських фраз:
Цитата:
Aegroto dum anima est, spes esse dicitur; (Поки у хворого є дихання, кажуть, що е надія)

Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt ; (Чужі недоліки у нас перед очима, а свої-за спиною)

Aliorum vitia cernere, oblivisci suorum; (Бачити чужі недоліки, забуваючи про свої)

Це стосується всіх НЕЗМИРЕННИХ прихильників та чорних хлопців.

Абсолютно це стосується і теперішнього НІКО ...

Цитата:
А щодо себе, то можу сказати одне. Homo locum ornat, non hominem locus (Людина прикрашає місце, а не місце людину)

Стримаюсь від коментування :lol:

Цитата:
Assiduum mirabile non est (Звичне не захоплює) - це стосується Вас особисто, Марко, якщо вже дійсно переходити на особистості. Або іншими словами: Video meliora proboque deteriora sequor (Бачу хороше, схвалюю його, однак тягне мене на погане) ;)
Хоча... Errare humanum est (Людині властиво помилятися)

Біда, хлоп видить мене наскрізь :(

стверджуючи при цьому, що він людина із здоровою психікою і нормальним рівнем розвитку
Я не беруся оспорювати це твердження. оскільки не є психіатром і надіть до медицини маю тільки лише побіжний стосунок, але чи така реакція є адекватною???

Пропозиція до Адміністратора, закрити цю тему для нових повідомлень і надалі уникати тем які стосуються і Ініціативи і Ніко.
По моєму вже давно пора це зробити.

Для чого, Марко?

Юрій Карашівський - 8-4-2003 у 18:14

Постійні прирікання з Вашого боку і намагання перевести розмову в русло прискіпувань, придирок до слів, взаємних звинувачень та нарікань робить обговорення будь-якої теми (а особливо теми радіо) абсурдним.

Я не бачу потреби закривати цей розділ. І книжки я брав до рук, бо латину ніколи не вчив, але Вам то байдуже.
Як на мене, Марко - Ви категоричні зовсім не там, де це треба. Та й взагалі, на мій погляд, Ви ведете боротьбу за Право останнього слова, чи я помиляюсь?

З іншого боку - йде нормальне спілкування на задану тему. Якщо Вам нецікава ця тема, якщо Ви вважаєте її вичерпаною - НЕ ПИШІТЬ ТУТ нічого. Створіть іншу тему, яка цікавить Вас. Здається, правила Форуму таке не забороняють.

Будь ласка, НЕ пишіть нічого, якщо Ви не вірите в смерть Ініціативи, якщо Ви й далі тихо волочитесь від записів на касетках - будь-ласка, але я не страждаю на напади ностальгії і романтизму.

Існування одного такого радіо (Ініціатива) в цілій Україні - то не феномен, то НОНСЕНС, то недоречність, яка згладжується часом. От радіо "ШАНСОН" - оце супер, це клас, це рівень!!! Це той рівень, який визначає нашу країну (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Харків, Полтаву).
Того не змінить ні новий президент, ні Дядечко Сем, ні хто-небудь інший.

А все через те, що ШАНСОН закладе за пояс будь-яку радіостанцію цієї країни, чи то "Ніко", яке ви так ненавидите, чи "Ініціативу", яку любите і обожнюєте. Зрозумійте це нарешті. Замість того, щоб підтримувати - ви нападаєте. Замість того, щоб думати головою і виробляти дійсну, РЕАЛЬНУ концепцію українського радіо, ви тратите ГОДИНИ, ДНІ і ТИЖНІ на суперечки у Форумах.

Недоречність ось у чому. Радіостанція не може обмежувати себе мовними рамками. І "формат" - то не російська чи українська пісня. Формат - то музичний стиль радіо, його акцент, його саунд, його енергія.
Незаперечним фактом є те, що всі радіостанції ставлять в ефір понад 50% російської музики, в них російськомовні ведучі і російське мислення. І є серед них одна єдина радіостанція, яка не наслідує загальні тенденції, яка постійно експерементує і намагається виробити своє звучання. Десь краще, десь гірше. І російська музика в ефірі (Ніко) - то є звичайна музика, а НЕ мУЗИКА СТАРШОГО БРАТА. Я розумію, що Ви не можете того сприймати, але так воно є. Цей рудимент нашої свідомості з часом відімре. Маю на увазі, що повністю витіснити все російське з нашого життя не вдасться НІКОМУ і ніколи, хіба б Україну перекинули десь у південну півкулю. А жити з цим треба і можна. Хороші зміни - це поступові зміни. Інакше то все перетворюється на 1917-й рік...
Ще раз наголошу - перестаньте сприймати Росію як старшого брата, а присутність їхньої музики в ефірі (Ніко) - як експансію рос-культури. Ніхто не винен, що на інших ФМ-ах такої музики більше і Ви її чуєте частіше. Все пізнається в порівнянні.

marco - 8-4-2003 у 19:14

Лишаю останнє слово за Вами і більше сюди не пишу.
Прошу надалі до мене у своїх повідомленнях не звертатись.