Форум Рідного Міста

Карантини

Андрій Пелещишин - 9-12-2010 у 13:45

Школи в багатьох містах, у тому числі і в Львові, знову закрито на карантин.
Не знаю, чомусь цього року мене це розізлило.
Невже для здоров'я дитини так класно 2 тижні сидіти дома чи лазити по вулицях з калюжами та болотом, мочити ноги? Притому, що карантин оголошений явно запізно - хто міг той вже заразився грипом.
Я розумію, що класи поділилися пополам - на хворих і здорових. І не хочеться, щоби хворі відставали в навчанні. То можна не давати нового матеріалу, а обмежитися повторенням і засвоєнням...
Чомусь в голові вертиться думка, що насправді це заради економії витрат на тепло, світло та, можливо, зарплату.

Demyan - 9-12-2010 у 14:19

Я не погоджуюся і згдіний з карантином, бо якщо зараз половина здорова, то прийде один який ще ніби здоровий але вірус має, заразить ще 5 ті 5 заразять в транспорті ще когось...в кінці кінців в класі нікого не лишиться і вірус буде гуляти.
А якщо дитина сидить вдома - то це вже батьки мають дбати щоб вона відповідно робила те що корисне їй а не бавитися в ігри і дивитися телевізор.
А вот в мене питання якщо дитина в школі - карантин мама і тато на роботі, дитини нема з ким лишити - тоді дають лікарняний чи як?

Ольга Косовська - 9-12-2010 у 18:15

незнаю як у Львові, а в Дрогобичі ще веселіша історія: школи позакривали на карантин, а садочки ні. Постає питання: "А що в садочку діти не хворіють?"

Андрій Пелещишин - 9-12-2010 у 21:43

Цитата:
А якщо дитина сидить вдома - то це вже батьки мають дбати щоб вона відповідно робила те що корисне їй а не бавитися в ігри і дивитися телевізор.
А вот в мене питання якщо дитина в школі - карантин мама і тато на роботі, дитини нема з ким лишити - тоді дають лікарняний чи як?

А це зовсім "маленька" проблема :)
Цитата:
Я не погоджуюся і згдіний з карантином, бо якщо зараз половина здорова, то прийде один який ще ніби здоровий але вірус має, заразить ще 5 ті 5 заразять в транспорті ще когось...в кінці кінців в класі нікого не лишиться і вірус буде гуляти.

Не так. Хто міг заразитися, при летючості вірусу грипу вже заразився. Просто до кожного виду грипу люди мають опірність.
Мій малий перегрипував два тижні тому. Тепер його вже не бере. Чого він має сидіти дома і не ходити на заняття?
От тут багато людей виступало проти примусових щеплень. А чому ж не виступати проти примусового карантину? Нехай, якщо я боюся за дитину, я її не поведу в школу. Але хто хоче - хай веде! На те вони і батьки, щоби нести відповідальність, чому мають вирішувати за них?!

Андрій Пелещишин - 22-12-2010 у 20:24

Карантин закінчився разом з першими морозами, і тепер слякоть, ідеальна погода для поширення вірусів. Ну і діти пішли в школу... Сьогодні в класі було вдвічі менше дітей ніж перед карантином.

Юрій Сєров - 23-12-2010 у 15:33

А ще в школах на час карантину відключали опалення, то ж вчора дехто зі здорових встиг захворіти.