Форум Рідного Міста

Speed dating у Львові

Соломія Федушко - 18-12-2010 у 20:30

Натрапила на очі ось така статейка про Speed dating:
Цитата:
Speed dating – це на сьогоднішній день найефективніший і найшвидший спосіб знайомства. Зародившись в Америці він розповсюдився по цілому світі, включаючи Україну.
Ви – успішна і різнобічно розвинута людина, проте завантажені роботою чи навчанням, які не дозволяють вам знайти час на особисте життя?
Ви стомилися від нічних клубів і сайтів знайомств?
Тоді Speed Dating це саме для вас!

Як проходять Speed Dating вечірки?
Протягом 120 хвилин у романтичній та затишній атмосфері кав’ярні ви матимете змогу познайомитись із 10-ма представниками протилежної статі. На спілкування із кожним учасником відведено 7 хвилин. Після сигналу ведучого чоловіки пересідають за інші столики, таким чином щоразу утворюється 10 пар.
Усім учасникам будуть роздані бейджики з іменами і короткою інформацією про них, яка б полегшувала запам’ятовування. Вам буде також надано аркуш паперу, на якому зможете занотовувати, хто із кандидатів завоював вашу симпатію. Якщо зацікавленість виявиться взаємною, учасники отримають контакти одне одного через організаторів.
Учасники заходу повинні попередньо зареєструватися, надіславши нам листа на e-mail sdating@ukr.net, в якому вказати Ім’я, вік та контактний номер телефону. Реєстрація триває до 13 грудня 2010 року.

За день до вечірки Вас буде повідомлено про місце зустрічі.
Брати участь у заході можуть лише особи віком від 22 до 35 років.
Вартість становить 50 грн для чоловіків в 25 грн для жінок.
У вартість включено участі у заході, отримання контактів у випадку взаємної симпатії та безалкогольні напої (чай, кава, сік).


Цікаво, чи результатом такого знайомства можуть бути доволі міцні стосунки, які призвели б до шлюбу?
Мені здається, це доволі хороший метод для "завалених роботою по самі вуха"людей знайти другу половинку, але тут треба позбавитись комплексів. :)

Tempika - 19-12-2010 у 11:06

*від 22 до 35 років*

а після 35-ти всьо, гаплик, - пенсія! :yawn::lol::o

Андрій Пелещишин - 19-12-2010 у 11:54

Цитата:
Протягом 120 хвилин у романтичній та затишній атмосфері кав’ярні ви матимете змогу познайомитись із 10-ма представниками протилежної статі. На спілкування із кожним учасником відведено 7 хвилин. Після сигналу ведучого чоловіки пересідають за інші столики, таким чином щоразу утворюється 10 пар.

Романтика!
Сигнали сподіваюся подаються свистками або ударами по висячій рельсі, для більшої романтичності? :D

Катерина Слобода - 19-12-2010 у 17:46

я до того ставлюся досить скептично, але закордоном такий "спорт" користується популярністю, може і в нас приживеться :)

Соломія Федушко - 19-12-2010 у 18:40

Чого ж одразу "спорт"? :)
"Сигнали сподіваюся подаються свистками або ударами по висячій рельсі..." - а можливо там культурно все, якісь дзвіночки милі чи щось таке :lol:

Demyan - 20-12-2010 у 10:46

Якщо людина "заваленої роботою" краще взагалі нічого не починати...якщо часу нема то коли ж будете зустрічатися ходити кудись?
А взагалі це комплекс і відмазка - я не маю часу знайомитися, в мене багато роботи і т.д. Познайомитися можна і по дорозі на роботу і на роботі і в трансопрті і будь-де лишби було бажання хоч якесь. А інакше буде:

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
*від 22 до 35 років*

а після 35-ти всьо, гаплик, - пенсія! :yawn::lol::o

Яринка Мельник - 30-12-2010 у 15:44

"спорт" -- це пік-ап у барі :) а тут організація і т. д. ... не думаю, що воно у нас швидко приживеться, бо люди у нас трохи скептичні до таких заходів, але майбутнє у цього спід-дейту є, напевно... якщо доля чекає тебе на спід-дейті, то там і зустрінеш, а якщо на роботі, чи в транспорті, то відповідно там теж зустрінеш... долю точно не заплануєш, і твоє він тебе не втече:)

Катерина Слобода - 30-12-2010 у 16:21

Цитата: Початково розміщене учасником Яринка Мельник  
долю точно не заплануєш, і твоє від тебе не втече:)

а якби часом і почало тікати, то ті висячі рельси не дадуть! :lol: ;)

Яринка Мельник - 30-12-2010 у 18:41

аххахахах :lol: я мала на увазі не зовсім це :))))
висячі рельси це вже трохи tough ... я б не хотіла, щоб мою долю тою рельсою шарахнуло...

Соломія Федушко - 4-1-2011 у 21:33

Цитата: Початково розміщене учасником Яринка Мельник  
аххахахах :lol: я мала на увазі не зовсім це :))))
висячі рельси це вже трохи tough ... я б не хотіла, щоб мою долю тою рельсою шарахнуло...

Та не шарахнуло, а може трошки приглушило, щоб нікуди не бігала та доля :lol::lol::lol:

Яринка Мельник - 4-1-2011 у 23:47

:lol::lol::lol: якщо доля, то куди ж побіжить?? а як і побіжить, то повернеться:) головне дочекатися... і не бити, особливо рельсою:)

Юрій Сєров - 4-1-2011 у 23:57

Цитата:

Та не шарахнуло, а може трошки приглушило, щоб нікуди не бігала та доля :lol::lol::lol:

Краще по ногах, як у фільмі Misery :). По голові бити небезпечно...

Ігор Домін - 5-1-2011 у 00:07

Цікаво, які люди приходять туди? Та чи дійсно це дає якийсь шанс?

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 00:18

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
Цікаво, які люди приходять туди? Та чи дійсно це дає якийсь шанс?

Без поняття... Ось тут знайшла сайт львівський: http://www.dating.lviv.ua

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 00:40

може, хтось би чисто зі спортивного інтересу сходив?:rolleyes::):)

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 00:59

Цитата: Початково розміщене учасником Яринка Мельник  
може, хтось би чисто зі спортивного інтересу сходив?:rolleyes::):)

Ага :) Ну я, мабуть, вже не зможу піти... Але якщо ви маєте бажання та змогу, то сходіть і нам розкажете :) Задовільнете нашу цікавість :) Чи справді це серйозно, чи так розвага...
Там ще десь телефони є...

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 01:15

:) хороша ідея, як тільки буде вільний час, то цим і займуся... мені якраз зараз не вистачає гострих відчуттів:) лиш би ніхто рельсою не бив...:)

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 01:23

Та не думаю, що жінок будуть рельсою... Можливо, щось приємніше вас чекатиме, скажімо блискавка чи що там ще допоміжних засобів, щоб закохати дівчину в себе... ;)

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 01:25

:) блискавкою теж не треба, хоча кажуть, що після такого можуть екстрасенсорні здібності прокинутися:o може, якось мирніше свої почуття виражати?..не продумали...

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 01:27

Ну, тоді метеликів запустять :)

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 01:28

:):):) можна і так...

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 01:30

Цитата: Початково розміщене учасником Яринка Мельник  
:):):) можна і так...

Буду чекати ваших вражень :)

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 01:33

:)я і сама буду на них чекати:)

Катерина Слобода - 5-1-2011 у 14:22

Переважно такі експерименти (чисто зі спортивного інтересу) закінчуються весіллям ;)

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 14:30

:lol::lol:ахахахах :) як у фільмі :)але весіллям, як правило, все тільки починається, тому я туди не поспішаю...:)

Андрій Пелещишин - 5-1-2011 у 17:17

Підозрюю, що там буде як на бальних танцях - 2 дівчини на одного парубка. Принаймні гендерна нерівність у обговеренні цієї теми наштовхує на таку думку ;) :D

Катерина Слобода - 5-1-2011 у 18:15

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Підозрюю, що там буде як на бальних танцях - 2 дівчини на одного парубка. Принаймні гендерна нерівність у обговеренні цієї теми наштовхує на таку думку ;) :D

ага :) мені один знайомий розказував, що за нього на танцях дівчата билися :D то рельси певно згодяться :baddevil:

Соломія Федушко - 5-1-2011 у 21:39

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Підозрюю, що там буде як на бальних танцях - 2 дівчини на одного парубка. Принаймні гендерна нерівність у обговеренні цієї теми наштовхує на таку думку ;) :D

ага :) мені один знайомий розказував, що за нього на танцях дівчата билися :D то рельси певно згодяться :baddevil:

:lol: Ще б сказали, що буде в пригоді чорний пояс з карате, то точно відіб'ємо бажання туди йти...

Яринка Мельник - 5-1-2011 у 22:38

це ж які там мають бути витязі, щоб за них битися.....:o:)

Соломія Федушко - 9-1-2011 у 22:38

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Переважно такі експерименти (чисто зі спортивного інтересу) закінчуються весіллям ;)

А Ви звідки знаєте, що так впевнено стверджуєте? Полюбляєте подібного роду "спорт"? ;)

Олена Масюк - 15-3-2011 у 10:48

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Підозрюю, що там буде як на бальних танцях - 2 дівчини на одного парубка. Принаймні гендерна нерівність у обговеренні цієї теми наштовхує на таку думку ;) :D


То абсурд
Якщо не набирають рівної кількості чоловіків та жінок - то вечірка експрес-знайомств не проводиться)))


Нестор Думанський - 17-3-2011 у 12:05

Одне з правил цього експерименту: Учасники «Speed dating» можуть обговорювати усе, окрім політики, грошей, роботи, релігії.
А якщо для мене дуже важливо які релігійні переконання в людини чи політичні погляди....

Хоча, загалом, ідея цікава. Можна використати навіть для розвитку комунікабельності в замкнутих людях. :)

Олена Масюк - 19-3-2011 у 09:54

Цитата: Початково розміщене учасником Нестор Думанський  
Одне з правил цього експерименту: Учасники «Speed dating» можуть обговорювати усе, окрім політики, грошей, роботи, релігії.
А якщо для мене дуже важливо які релігійні переконання в людини чи політичні погляди....


Взагалі-то різні організатори встановлюють різні правила
Є такі вечірки, де заборонений обмін телефонами під знайомства)) дуже передбачливо
У нас у Львові щось таке починалось розвиватись, але видко наша публіка з тим не знайома і скептично ставиться
Є такий клуб шанувальників спід дейту вконтакті http://vkontakte.ru/club24882071
Ще трошки, і група загниє :lol:
Не витримує Львівського ринку послуг)))) тут більшою популярністю би користувався бар-забігайлівка де продають вино по 3 грн і пиво по 4))

Олена Масюк - 19-3-2011 у 09:55

П.С. Вибачаюсь за оффтоп, але як можна приаттачити фото до свого профілю? В мене щось не виходить. Буду вдячна за допомогу

Олена Масюк - 27-3-2011 у 21:22

Ось мені прислали вконтакті


Благодійна акція "Відвідай REAL DATINGS - подаруй дитині посмішку"

Суть акції - Ви можете відвідати побачення REAL DATINGS, провести цікаво вечір, оплативши мінімальну вартість і одночасно допомогти дитині-сироті цими коштами.

Як це відбувається - Ми організовуємо романтичне знайомство 10 дівчат і 10 хлопців в затишному приміщенні, котрі за один вечір зможуть познайомитись один з одним. Захід триває близько 2 годин. Кожне побачення буде тривати до 5 хв.
Як потрапити на захід - все що Вам необхідно це подати заявку -анкету організатору акції через...

Я питала, такий захід коштуватиме всього 10 грн.
Небагато, як на мене
Хто бажає прийняти участь можете мені в лічку писати, я перешлю вам ссилку вконтакті, де описуються деталі

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:28

Будь-який спосіб знайомства може привести до шлюбу і щасливого життя. І аналогічно навпаки...

Михайло Клен - 4-1-2015 у 11:51

Думаю, що Speed Dating - гарна ідея, але, звичайно, не підходить кожному, як і не підходить кожному автомобіль "Мереседес". Необхідний ще Speed Dating-2 для осіб від 35 до 75 (тут можна і з шиною - свисток не всі можуть почути).