Форум Рідного Міста

На посаду Львівського губернатора буде призначений Пєтя Писарчук

Andreas - 21-12-2010 у 20:27

На посаду Львівського губернатора буде призначений Петро Писарчук

А чому Пєтя, а не "Петро Іванович"? Та тому, що я знаю його особисто, ще з часів, як він був комсоргом теплотехнічного факультету Львівського Політехнічного. Комуніст-відмінник-ленінський стипендіат по закінченні інституту сходу дременув на "комсомольську роботу", доскочив аж до першого секретаря Лєнінського райкому. Запахло смаженим (перебудова там, народний рух і т.д.) - пошматував партбілет, як мавпа газету - і в бізнесмени подався. Ну а подальшій сценарій самі знаєте - депутатство, політична діяльність, ну й так далі....
Знав я поганих людей по життю, але більшого лайна не бачив.
О, ледь не забув.
На радість борців за українську.
Навіть в брежнєвськи роки шаленого цькування української мови я жодного разу не чув від нього ані слова російською. Тільки українська. Навіть протоколи засідань комітету комсомолу велися українською.

Ірина Роздольська - 21-12-2010 у 20:48

Вміють галичани виживати....

Юрій Сєров - 21-12-2010 у 20:49

Так ніби буде Тернопільський....

Andreas - 21-12-2010 у 21:09

Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Роздольська  
Вміють галичани виживати....


О, так! Галичани "тіпа" Пєті....
Вижив. Ще й як!..

Hanor Narasson - 21-12-2010 у 21:15

отака, як каже МЯА(П) весьолая пісєнька:lol:

Павло Жежнич - 21-12-2010 у 21:42

Цитата:

Звільнений Михаило Цимбалюк с поста глави Тернопольскої облдержадміністрації.

Іншим указом Цимбалюк призначений губернатором Львівської області.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/12/21/5700235/

Юрій Сєров - 21-12-2010 у 22:24

Щось не щастить Писарчуку....

Hanor Narasson - 22-12-2010 у 09:19

От я й повторю: вісєла пісєнька!:lol:

Andreas - 23-12-2010 у 18:03

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Паславський  
Як то кажуть - судіть по справах, фінансування реставрації Золочівського замку не погана справа.


А як же ж! Справа, звісно, непогана. Якщо не приймати до уваги того, що ті гроші, якими фінансувалося, крадені. Зароблені не впертою працею, не геніальним винаходом, не блискучою ідеєю, а завдяки "ти мнє - я тєбє".
А ще буває така штука, як "відкат"... Ну, конкретики, хто кому і як, навести не можу, звісно, змовкаю.
Але правило залізне є - "Добра справа від паскуди доброю не буває"

Андрій Пелещишин - 23-12-2010 у 21:43

Два моменти.
1. Я би просив бути стриманішими у виразах щодо інших людей на Форумі, незажно від того, якими ви їх знаєте чи бачите.
2. Чи існує мінімальна впевненість щодо того, що наприклад, новопризначений кращий за свого означеного конкурента? Що взагалі в множині людей, які можуть претендувати на посаду голови ЛОДА, є хтось, хто не відзначався пристосуванством, вмінням реалізовувати принцип "ти мені - я тобі" і т.п.?
Чи це не є аналогом ситуації, коли працівник фабрики з виробництва чаю п'є тільки каву тому, що знає як робиться чай, але не знає як робиться кава?

Andreas - 27-3-2011 у 00:38

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Два моменти.
1. Я би просив бути стриманішими у виразах щодо інших людей на Форумі, незажно від того, якими ви їх знаєте чи бачите.
2. Чи існує мінімальна впевненість щодо того, що наприклад, новопризначений кращий за свого означеного конкурента? Що взагалі в множині людей, які можуть претендувати на посаду голови ЛОДА, є хтось, хто не відзначався пристосуванством, вмінням реалізовувати принцип "ти мені - я тобі" і т.п.?
Чи це не є аналогом ситуації, коли працівник фабрики з виробництва чаю п'є тільки каву тому, що знає як робиться чай, але не знає як робиться кава?


Андрію, Ви можете мене блокувати, чи ще там якимось чином штрафувати, але я ще раз повторюсь, що Пєтя Пісарчук - то скотина, при чому з останніх скотин.
По пунту2.
Існує МАКСИМАЛЬНА впевненісь, що людина, яка хоча б якимось боком зтикалася за Совдепії з апаратом упавління КПРС, ВЛКСМ, КДБ, МВД, МО, ВЦСПС не може займати навіть найменьшу посаду в керівних органах України. Від Президента до начальника ЖЕКу.
Коли то зрозуміє населення (електорат) України, тоді почнеться рух до Європи.

Andreas - 27-3-2011 у 00:54

Паславському.

"Не здійснює" - оптимум. Вкладає - не вкладає, тікає - не тікає... То вже другорядне.

Hanor Narasson - 2-11-2011 у 20:48

От і Цимбалюка звільнили...:baddevil: