Форум Рідного Міста

Про пиво та футбол

Андрій Пелещишин - 26-12-2010 у 21:36

Цікава стаття
http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/balashov/a30385
я практично зі всім згоден з автором, лише би добавив до пива горілку.

Юрій Сєров - 26-12-2010 у 21:37

... і забрав би футбол :)

Андрій Пелещишин - 26-12-2010 у 22:54

Ну а в чому автор неправий щодо футболу? Точніше вболівання за групи людей, зібраних у одну команду в першу чергу з врахуванням фінансових можливостей власників клубів і в другу - з міркувань піару?

Юрій Сєров - 27-12-2010 у 00:14

Можна ще погодитися, щодо вболівання на стадіоні, А от щодо уболівання, в принципі, не згідний.

І відмовитися від алкоголю і цигарок - це правильно. Але навряд чи від цього перестанеш бути бідним.

Dmy - 27-12-2010 у 04:49

Ага.
Не відаю, можливо, в Англії і заборонене паління на стадіоні, але пивком і чіпсами тамті вболівальники бавляться. І що цікаво: серед них - тих, хто купує квитки (і п'є пиво) - зустрічаються найрізноманітніші шари населення, ну, хіба що окрім ду-уже заможних - ці прагнуть до VIP-лож, але знову таки не на халяву, а також найбідніших(!) - бо квитки на футбол там не дуже дешеві, назвемо це таким словом. А ось середній клас - у всій красі. Тобто - саме ті люди що, на думку автора, "никогда не займутся зарабатыванием денег для себя". Що, правда? Треба буде пошукати якось британського фана із середніми, як на британські стандарти, статками - цього барана зі стада, представника біомаси - і поцікавитися, на що він, за перепрошенням, живе (звичайно, якщо це рабсько-раболепське животіння можна назвати життям)?
Звичайно, сам я таке робити не буду, а ось як таке соцопитування робить "політичний психоаналітик" Геннадій Балашов, подивився би з майже садистським задоволенням. На камеру би засняв.

Тупі, натомість, з апломбом висловлені трюїзми про те, що багаті:
не п'ють пива;
не палять;
не користуються ліками і взагалі не хворіють,
не цікавляться футболом,
я навіть не коментую. Звичайно, вони смішні - навіть лише порившись в інеті, можна знайти купу контрприкладів, але на тлі "стада, що ніколи не зароблятиме на себе" просто тьмяніють.

Маю 3 версії даного текста, ну, крім тої, що треба же чимось заповнювати блог, аби не забули.
1. Пан Балашов елементарно не любить футбол. Просто так.
2. Пан Балашов не любить футбол не просто так. Можливо, в дитинстві маленький Гєна отримував недостатньо уваги від батька - футбольного вболівальника. Не обов'язково через футбол, але осад залишився.
3. Все значно простіше і без Фройда - пан Балашов, окрім як пописувати в блогах, ще "займався зароблянням грошей для себе", тримаючи ларьок із пивом загальною площею 10 кв.м. Можливо, навіть поблизу стадіона "Динамо".
Десь так.

Чи хтось може мене просвітити: що то за монстр такий "політичний психоаналітик"?

Demyan - 27-12-2010 у 09:09

Це давно відомо, так само можна відмовитися від фільмів, від концертів, від музики - адже все це шоу, концерти і т.д. стоврені для звичайних людей. Вони платять пару раз в рік щоб сходити на це, а відповідно виконавці і вся їх команда на тому заробляють мільйони.
Але так побудована людина, їй потрібно дівати кудись емоції, кудись ходити, комусь морду набити, десь піти в вільний час, десь зібратися випити і поговорити про життя, подивитися фільм і т.д.
Від того ніде ми не дінемося, тому всі ті виконавці (спортсмени, музиканти, актори, продюсери і т.д.) будуть заробляти на нас.
Згадаємо ту ж історію - греків, бої гладіаторів. Було три категорії
1. Гладіатори - люди яким подобалося показувати що ти сильніший, битися, виступати перед публікою, бути відомими
2. Їхні "продюсери" - ті хто забезпечували їх всім, шукали парнтерів...
3. Звичайний народ, який приходив на арену щоб скинути емоції, зробити ставки, подивитися, спустити адреналін...

Андрій Пелещишин - 27-12-2010 у 09:19

Цитата:
Згадаємо ту ж історію - греків, бої гладіаторів. Було три категорії
1. Гладіатори - люди яким подобалося показувати що ти сильніший, битися, виступати перед публікою, бути відомими
2. Їхні "продюсери" - ті хто забезпечували їх всім, шукали парнтерів...
3. Звичайний народ, який приходив на арену щоб скинути емоції, зробити ставки, подивитися, спустити адреналін...

Кгм...
Так сталося, що греки придумали Олімпійські ігри.
Бої гладіаторів - винахід Римлян часів пізньої Республіки.

Demyan - 27-12-2010 у 10:29

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
Згадаємо ту ж історію - греків, бої гладіаторів. Було три категорії
1. Гладіатори - люди яким подобалося показувати що ти сильніший, битися, виступати перед публікою, бути відомими
2. Їхні "продюсери" - ті хто забезпечували їх всім, шукали парнтерів...
3. Звичайний народ, який приходив на арену щоб скинути емоції, зробити ставки, подивитися, спустити адреналін...

Кгм...
Так сталося, що греки придумали Олімпійські ігри.
Бої гладіаторів - винахід Римлян часів пізньої Республіки.

Так ніхто і не спорить - я ж як приклад навів, греки ще багато чого азартного придумали. Суть же теми не в тому хто що придумав а що воно впливає на простих людей, а для інших це великий заробіток

Ігор Домін - 27-12-2010 у 20:01

автор або божевільний, або падлюка. ніякої логіки в його оповіданні не знайшов. хіба на стадіони ходять одні дебіли щоб покричати? хіба цінувати смачне (навіть і дороге) пиво - це гірше ніж пити віно? а хто в нас лікується від сигарет? не знаю таких. але знаю, що всі хвороби пов*язані з розладом нервової системи через постійні стреси. а щодо рятування країни шляхом ігнорування пива та футболу: здається в наступному опусі він запропонує якісь рятівні продукти (наприклад кола, гумка, шоколад), якими сам торгує. звісно, я проти паління та пияцтва, але в словах автора не бачу шляху для рятування нашої "біомасової" країни. неприємно було читати таку фігню. вибачте за емоції