Форум Рідного Міста

Радіо "Ніко" розірвало стосунки з радіо "Ініціатива"

NBM-Redaktor - 1-4-2003 у 13:37

Для остаточного роз'яснення ситуації та щоб запобігти подальших непорозумінь повідомляємо:

Протягом лютого-березня на цьому Форумі активно обговорювалась тема "Радіо "Ніко". Надзвичайно багато уваги приділялося як "формату" радіо, так і ставленню львів'ян до його роботи. Однак під цей галас було випущено з уваги кілька ключових моментів, які ніхто з присутніх так і не зауважив.

В середині лютого МО "Дзига" поширило неправдиву інформацію наступного змісту: "У зв'язку зі зміною формату, що суперечить нашій культурно-ідеологічній концепції на даний момент Мистецьке Об'єднання "ДЗИҐА" відмовилось від співпраці з "сьогоднішнім" радіо "НІКО" ФМ".

1. Від співпраці з МО "Дзига" відмовилась ТРК "НБМ". Це може підтвердити і Маркіян Іващишин, і решту людей, причетних до цього проекту.

2. Радіо "Ніко" існувало задовго до багатьох львівських, чернівецьких, луцьких та інших українських радіостанцій і успішно жиє сьогодні. Чого і Вам усім бажаємо!

3. В зникненні радіо "Ініціатива" з ефіру варто звинувачувати не кого-небудь, а його вторців засновників. Вони його породили, вони й поховали.

marco - 1-4-2003 у 14:20

Яка різниця з чийого боку була подана юридична ініціатива на розрив стосунків. З боку Дзиґи йшла мова про відмову від співпраці де-факто, а НБМ певно постфактум розірвало угоду де-юре.

Тут варте уваги лише те, що Дзиґа задекларувала несумісність сучасного радіо НІКО з культурно-ідеологічними засадами діяльності Дзиґи і неможливість дальшої співпраці з теперішнім керівництвом Ніко.

P.S. Це повідомлення більше пасує до форумів НБМ, взагалі-то (там і підправити можна коли що не так ;) ).

Nazar - 1-4-2003 у 20:54

Тут однозначно хочу підтримати Дзигу. Вірне рішення, бо наприклад в мене вже починали виникати якісь недовірливі флюіди, а так Дзига як завжди БЕСТ, позбавилась тягара, який виявився лайном.

Люди! Нас багато і ми з вами!!!

Василь - 2-4-2003 у 07:41

Юрко, той що з НБМ, наповнює нам розділ Медіа. Ну що ж дякуємо. Ще одне місце, де можна потішитись Дзигою та висловити "райдужні" думки про Ніко.

Яндрух - 9-4-2003 у 09:49

Ніко оновилося, і то в ліпшу сторону!
Голос В. ГадукЄвІчЯ лише чого вартий!

Odarka - 11-4-2003 у 15:30

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Ніко оновилося, і то в ліпшу сторону!
Голос В. ГадукЄвІчЯ лише чого вартий!


Ти серйозно? В яку ліпшу сторону? Я вчора слухала майже цілий день-це жах, ведучі сипиляві з російським акцентом, музіканти поють песдні на родном руском язікє, все попса - УЖАСНО. А ти кажеш в ліпшу сторону?!!!

Василь - 11-4-2003 у 16:12

Одарка, ти ще його (себто Ніко) слухаєш?
Чи була вчора у Ляльці? Якщо так, то розкажи, що там відбувалось.

Odarka - 14-4-2003 у 13:21

Я слухала Ніко один день, тому що їздила цілий день в машині по роботі. Слухала, тому що було цікаво, що з нього зробили. Як я вже казала враження не найкращі!!! Ні я не була в "Ляльці"

Яндрух - 16-4-2003 у 10:12

Ну вже так не говоріть - то не є цілковита попса. Навіть і російська.
Хіба "Сплин", "Чайф", "7Б", "Бр. Карамазови", А. Макаревич etc. - попса?

Odarka - 17-4-2003 у 10:05

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Ну вже так не говоріть - то не є цілковита попса. Навіть і російська.
Хіба "Сплин", "Чайф", "7Б", "Бр. Карамазови", А. Макаревич etc. - попса?

Це руський рок, але руський. Нам потрібно радіо, хоч одне єдине радіо, яке б не крутило взагалі російськомовних пісень. Потрібні закони, а їх немає!!!:mad: