Форум Рідного Міста

доставка їжі додому

Гайнетдінов Денис - 9-2-2011 у 15:59

хто підскаже де можно у нашому місті замовити піцу додому??? і хто чув щось про pizzalviv.com, що це за ребята такі?

Aндpiй - 10-2-2011 у 11:00

Сайт - дебільний
Спосіб реклами - тупий
що це за ребята такі?

P.S. Є одна нормальна думка на сайті: Піца "Зроби сам" :lol:

Demyan - 10-2-2011 у 13:36

Замовляю часто на вихідні коли якась компанія а готувати нічого не хочеться. Перепробував багато, лишилось три основні доставщики які подобаютсья але мають свої +/-

1. Деманджаро http://www.demandjaro.com/
Високі ціни, більше 100 грн - замовлення - доставка безкоштовна - неправда, часто кажуть що треба платити і все. Але найбільшим шоком - доставлють в маршрутці :o. Мій район обслуговує дівчинка невисокого зросту, яка несе ті піци і смішно виглядає. Тому піца приходить холодна. Реальні терміни після замовлення 40-60 хвилин


2. http://pizza-lviv.at.ua/index/dostavka_picy_lviv/0-6
Професійна доставка піци, доставляють в термоящиках - піца приходить гаряча, більше 100 грн замовлення - доставка безкоштовна. Досить непогано, терміни доставки 40-80 хвилин.

3. ЕльГреко - найбільше подобається. Найдешевший варіант. 2 піци вихиодть в середньому 70-90 грн. Третя піца безкоштовна, замовили 2 третя задурно, доставка безкоштонва. Розвозять транспортом, привозять вчасно 40-60 хвилин.

Гайнетдінов Денис - 12-2-2011 у 12:42

Дякую за відповіді!!! але поки ви думали я знайшов, що шукав - pizzalviv.com просто вони працюють в районі Наукова якраз там де я живу. до мого будинку доставляють за 15 хв ще пар іде. піца дійсно італійська, можу судити бо там жив. а решта піцерій Б-317, ель греко, деманжа, челентано - роблять не піцу, а ватрушки з начинкою.

Юрій Сєров - 12-2-2011 у 19:27

Примітивненький піар :)
Краще б вже чесно написали, що ось пропонуємо піццу і є сайт, де можна замовити...

Юрій Сєров - 12-2-2011 у 19:46

Цитата:
3. ЕльГреко - найбільше подобається. Найдешевший варіант. 2 піци вихиодть в середньому 70-90 грн. Третя піца безкоштовна, замовили 2 третя задурно, доставка безкоштонва. Розвозять транспортом, привозять вчасно 40-60 хвилин.

А подзвонити, замовити і самому забрати в них можна? 90 грн за 3 піцци - досить дешево...