Форум Рідного Міста

19 березня - День відкритих дверей інституту комп'ютерних наук та і...

Юрій Сєров - 4-3-2011 у 23:49

19 березня 2011 р. відбудеться День відкритих дверей інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій "Львівської політехніки".
Програма
1) Зустріч з керівництвом інституту та кафедр - 210 ауд. головного корпусу, 10.00
2) Зустріч з представниками комп'ютерних фірм (роботодавцями)
3) Виставка досягнень кафедр
4) Екскурсія головним корпусом та інформаційно-навчальним комплексом
5) Ознайомлення з викладацьким складом та територіями кафедр

Для абітурієнтів - гарна можливість дізнатись більше про ВНЗ і, можливо, здійснити свій вибір.

Онук Юрій - 5-3-2011 у 16:36

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
19 березня 2011 р. відбудеться День відкритих дверей інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій "Львівської політехніки".
Програма
1) Зустріч з керівництвом інституту та кафедр - 210 ауд. головного корпусу, 10.00
2) Зустріч з представниками комп'ютерних фірм (роботодавцями)
3) Виставка досягнень кафедр
4) Екскурсія головним корпусом та інформаційно-навчальним комплексом
5) Ознайомлення з викладацьким складом та територіями кафедр

Для абітурієнтів - гарна можливість дізнатись більше про ВНЗ і, можливо, здійснити свій вибір.


Не бачу в програмі цікавих доповідей??? Керівництво цікаве абітурієнтам, ІТ. фірми й так відомі, їх одиниці та склад не досить новий. Екскурсія гарно. Та чи будуть певні доповідачі і яка їх програма. З задоволенням потрачу робочий час якщо буде можливість почути свіжу думку та досвід. Це не критика, а як пропозиція до заходу.

Андрій Пелещишин - 5-3-2011 у 20:20

Цитата:
З задоволенням потрачу робочий час якщо буде можливість почути свіжу думку та досвід.

Це захід для абітурієнтів.

Онук Юрій - 5-3-2011 у 21:28

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
З задоволенням потрачу робочий час якщо буде можливість почути свіжу думку та досвід.

Це захід для абітурієнтів.
Але хочеться більшого від Політехніки. А до чого тут ІТ фірми - з вакансіями???? Чи це такий спосіб закріпачення ??? Ми Вас навчаємо Ви решту життя працюєте????

Андрій Пелещишин - 5-3-2011 у 21:38

ІТ-фірми є одним з головних працедавців для наших випускників. На днях відкритих дверей та інших профорієнтаційних заходах фактор подальшого працевлаштування є важливим для вибору професії.
Наприклад, коли мене приватно питають поради куди поступати, я завжди задаю зустрічне питання - "а де хочете працювати?".
Наявність профільних вакансій дозволяє нам продемонструвати потенційним студентам, що наш освітній напрям є затребуваним на ринку праці.
Не зовсім зрозуміло, що значить "хочеться більшого"? Роз'ясніть будь-ласка. Нам буде цікаво, якщо це справді гарна ідея то ми її впровадимо.

Щодо "закріпачення" - ви вже вибачте, але це зайві емоції. Львівська політехніка жодним чином не сприяє укладанню невигідних контрактів, навпаки у межах вивчення ряду дисциплін студенти отримують підготовку юридичного та економічного характеру щодо захисту своїх інтересів перед працедавцями.
Щодо співпраці ІКНІ та усієї ЛП з провідними ІТ-фірмами, то цей напрям є важливим і в межах цього напряму, навпаки, усуваються ряд неприємних казусів (прогули пар працівниками фірм, вдосконалення змісту освіти і т.п.), але це не питання профорієнтації.
Зазначу принагідно, що ІКНІ має свого представника у так званому "кластері біізнес-послуг" Львова, який об'єднує міську владу, провідні фірми та ВНЗ регіону. Раніше це був я, зараз - декан ІКНІ Наталя Шаховська.

Онук Юрій - 6-3-2011 у 16:23

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
ІТ-фірми є одним з головних працедавців для наших випускників. На днях відкритих дверей та інших профорієнтаційних заходах фактор подальшого працевлаштування є важливим для вибору професії.
Наприклад, коли мене приватно питають поради куди поступати, я завжди задаю зустрічне питання - "а де хочете працювати?".
Наявність профільних вакансій дозволяє нам продемонструвати потенційним студентам, що наш освітній напрям є затребуваним на ринку праці.
Не зовсім зрозуміло, що значить "хочеться більшого"? Роз'ясніть будь-ласка. Нам буде цікаво, якщо це справді гарна ідея то ми її впровадимо.

Щодо "закріпачення" - ви вже вибачте, але це зайві емоції. Львівська політехніка жодним чином не сприяє укладанню невигідних контрактів, навпаки у межах вивчення ряду дисциплін студенти отримують підготовку юридичного та економічного характеру щодо захисту своїх інтересів перед працедавцями.
Щодо співпраці ІКНІ та усієї ЛП з провідними ІТ-фірмами, то цей напрям є важливим і в межах цього напряму, навпаки, усуваються ряд неприємних казусів (прогули пар працівниками фірм, вдосконалення змісту освіти і т.п.), але це не питання профорієнтації.
Зазначу принагідно, що ІКНІ має свого представника у так званому "кластері біізнес-послуг" Львова, який об'єднує міську владу, провідні фірми та ВНЗ регіону. Раніше це був я, зараз - декан ІКНІ Наталя Шаховська.

Дякую! Цікава відповідь. Саме це хотів почути. Сподіваюся, що згодом ЛП проводитиме цікаві відкриті семінари не лише для абітурієнтів.

Андрій Пелещишин - 6-3-2011 у 16:53

Вони регулярно проводяться.
Наприклад, впродовж кількох років традиційно в межах конференції CSIT проводяться відкриті для всіх бажаючих дебати з ІТ-фірмами щодо розвитку ІТ в регіоні.
Але те, що Політехніка має стати певною мірою "системотворчою" організацією для високотехнологічного бізнесу та науки в регіоні - повністю згоден. На даний час я особисто спостерігаю поступовий ріст зацікавлення керівництва ЛП до такої співпраці.