Форум Рідного Міста

Опитування: Як зіграє зб.України у групі до ЧЄ-2004?

Павло Жежнич - 10-9-2002 у 17:09


Ярема - 11-10-2002 у 10:01

Потрапить - ich bin - оптиміст.

Ігор - 11-10-2002 у 11:15

We are the champions!

Павло Жежнич - 19-10-2002 у 02:27

Після гри з Пн.Ірландією я не можу бути оптимістом. За моїм прогнозом:
Іспанія - 1-е місце. За 2-е місце будуть боротися Україна та Греція.
Зараз Україна - 5 очок, Греція - 3 очки.
Україна:
-Вірменія +,(*)
-Греція (+),-
-Пн.Ірландія +,(*)
-Іспанія *,-
Греція:
-Іспанія (-),-
-Україна +,(-)
-Пн.Ірландія (+),+
-Вірменія +,+
Україна виграє 2 матчі та зіграє в нічию 1 матч. Греція виграє 4 матчі.
В результаті Україна - 12 очок, Греція - 15 очок. Навіть перемога над Іспанцями нічого не вирішує.:(

Теодор - 29-10-2002 у 14:38

Ну zizu ти ж все-таки оптиміст ! А як інакше назвати того хто ставить на нічию у матчі Україна - Іспанія. Але і я оптиміст. Тому на відміну від тебе не вірю в таку пеззаперечну перевагу греків. Вся боротьба попереду !

кецо - 29-10-2002 у 18:45

Ні ну друге місце гарантовано, а потім плей-оф, а потім або Словенія або хтось в тім роді і вже потім "НАША МЕТА 2006"

Павло Жежнич - 3-11-2002 у 13:38

Взагалі я оптиміст ;). Але з теперішніми збірною, тренером та функціонерами нам, на мою думку, нічого не світить в найближчі 2 роки. І далі можна ставити яку хочеш мету (2006, 2008, 2010... :o), але поки нічого не зміниться в нашому футбольному господарстві, доти ми не будемо мати збірної, доти я не бачу сенсу дивитися на збірну оптимістично.

репортер - 4-11-2002 у 14:54

Треба мене на поле випустити. Я б їх ...:mad:

Юрій Сєров - 14-11-2002 у 23:17

На другий відбір замість гімну хай їм ВІА Гра "Попитку №5" заспіває, може та барани хоть то підспівають :)
А те що друге місце будемо мати то це стопроцентово!!!

Юрій Сєров - 14-11-2002 у 23:20

zizu
Ми в греків на їх полі виграємо.
Бо на виїзді на наших гравців не давлять власні уболівальники :) - це так вже повелося :)

Павло Жежнич - 22-11-2002 у 00:39

Цитата:

Юра: Ми в греків на їх полі виграємо.
Бо на виїзді на наших гравців не давлять власні уболівальники


Остання гра зі словаками (1-1) на їх полі ПОКАЗАЛА МАЙСТЕРНІСТЬ НАШИХ ГРАВЦІВ.
Не те, що з греками на виїзді нема що робити, а з вірменами чи пн.ірландцями вдома навряд чи виграємо.:(

Юрій Сєров - 27-11-2002 у 14:04

Цитата:

Остання гра зі словаками (1-1) на їх полі ПОКАЗАЛА МАЙСТЕНІСТЬ НАШИХ ГРАВЦІВ.

Взагалі кажучи по цій грі не можна оцінити абсолютно нічого.
Я взагалі не розумію навіщо якийсь, вибачте на слові, інтелектуал домовився про цю зустріч в такі строки. :mad::mad:
Збірна приїхала в такому складі:
Ті що з Динамо думали про КУЕФА;
Шева після травми
Решта подумки вже у відпустці.
Єдине корисне - запросили Євгена Левченка (не впевнений чи правильно запам'ятав прізвище), як на мене з нього будуть люди.
А нашо було викликати Лужного я взагалі не розумію... на оглядини???? :o:o. Тим більше він не зміг зіграти бо був травмований.
Якщо вже робити такий товарняк, то краще було запросити гравців найближчого резерву (наприклад половину молодіжної+половину Дніпра і можливо ще декількох виконавців які не проходять в збірну)
Так що я вірю що ми здолаємо греків та ірландців і зможемо зайняти почесне 2 місце :). А там... Бабка на двоє ворожила: або вмре або буде жила :)

Павло Жежнич - 30-11-2002 у 03:14

Збірна має багато проблем: близькоглядне керівництво ФФУ, з великою фантазією головний тренер, гравці у незрозумілій готовності.
Крім того всього ще й хаотичний графік підготовки.
Складається враження, що збірна наша - це придаток до прихватизованих 1-2 клубів. Збірна підлаштовується під клуби. А товариські ігри вона грає для відмазки .:mad:

Юрій Сєров - 10-2-2003 у 00:33

12 лютого починається новий рік для ЗбУ. Товариською грою з турками. Суперник надзвичайно сильний (3 місце на ЧС). Як на мене потрібно було знайти слабшого суперника, щоб спробувати хоч трохи зіграти команду.
Склад на цей матч наступний:
В о р о т а р і: Олександр ШОВКОВСЬКИЙ ("Динамо" Київ), Дмитро ШУТКОВ ("Шахтар" Донецьк).
З а х и с н и к и: Михайло СТАРОСТЯК, Сергій ПОПОВ (обидва - "Шахтар" Донецьк), Юрій ДМИТРУЛІН, Андрій НЕСМАЧНИЙ, Олександр РАДЧЕНКО, Сергій ФЕДОРОВ (усі - "Динамо" Київ), Олег ЛУЖНИЙ ("Арсенал" Англія), Володимир ЄЗЕРСЬКИЙ ("Дніпро" Дніпропетровськ), Віктор СКРИПНИК (“Вердер” Німеччина).
П і в з а х и с н и к и: Анатолій ТИМОЩУК, Геннадій ЗУБОВ (обидва - "Шахтар" Донецьк), Андрій ГУСІН ("Динамо" Київ), Руслан РОТАНЬ (“Дніпро” Дніпропетровськ), Сергій КОНОВАЛОВ (“Арсенал” Київ), Сергій КОРМИЛЬЦЕВ ("Торпедо" Росія), Максим КАЛІНІЧЕНКО ("Спартак" Москва), Сергій СЕРЕБРЕННИКОВ (“Брюгге” Бельгія).
Н а п а д а ю ч і: Андрій ВОРОБЕЙ ("Шахтар" Донецьк), Олександр МЕЛАЩЕНКО ("Динамо" Київ), Андрій ШЕВЧЕНКО ("Мілан" Італія), Андрій ВОРОНІН ("Майнц" Німеччина), Сергій РЕБРОВ (“Фенербахче” Туреччина).

Туреччина – Україна 0:0

Юрій Сєров - 13-2-2003 у 13:41

Гра залишила двояке враження...
Напад – непогано. Знову Шевченко на вістрі атаки, а не в глибині, постійно націлений на ворота, активний. Позитивно вплинув перехід на Реброва, який заграв краще. Воронін також сподобався, активний, кілька разів непогано бив по брамі.
Півзахист – його немає. Там пробував грати Серебренніков, але в нього не дуже виходило
Захист – одне лиш слово. Старостяк, Несмачний, Гусин і Дмитрулін грали в захисті на початку. Несмачний хоч до атак кілька разів непогано підключався, а так морозили по-чорному всі. Кілька разів врятував Гусин від неминучого гола.
Словом з захистом і півзахистом у нас просто гаплик. Але вцілому гра вселила певний оптимізм – не програли все ж таки...
Але оптимізм швидко розсіявся, після того як я подивився Іспанія – Німеччина. Нам грати з іспанцями десь за місяць чи півтора.
Іспанці в другому таймі (який я власне і подивився) просто змели німців. Півзахист - надзвичайно мобільний, про напад, на вістрі якого Рауль – просто супер. Рауль забив два голи (один з пенальті), і ще один – Ґуті.
Якщо не відбудеться нічого надзвичайного, то іспанцям ми програємо з таким рахунком, що Буряк зможе подавати у відставку. Пропоную вже зараз перекопати поле Олімпійського і посадити там бульбу :), тоді шанси з’являться :).
А якщо серйозно – ми не програємо лише у випадку, якщо або наша збірна круто додасть у грі або іспанці круто збавлять. Ну першого ми чекаємо вже років зо 5, тому на це сподіватися марно. Іспанці також навряд чи опустяться зі свого рівня.
План на гру можу запропонувати вже зараз. Грати за схемою 1-9-1. У воротях – будь-хто з наших воротарів, попереду Шева і 9 захисників. :sing:

Василь - 14-2-2003 у 18:44

Вчора чув інтерв'ю після матчу Гусіна, де він запевняє, що за такої гри ми виграєм в Іспанії. Мабуть під час перегляду матчів я путав турків з нашими та іспанців з німцями.

Василь - 14-2-2003 у 18:51

Вчора чув інтерв'ю після матчу Гусіна, де він запевняє, що за такої гри ми виграєм в Іспанії. Мабуть під час перегляду матчів я путав турків з нашими та іспанців з німцями.

Alien_ua - 19-3-2003 у 16:41

to => Юра

схема 1-9-1 супер!!!!!:sing:

Dмитрик - 30-3-2003 у 01:26

Україна - Іспанія 2:2
Будуть ще якісь пропозиції на оголошену zizu тему :) ??

Роман Голощук - 30-3-2003 у 11:19

Zizu виявиися правим у своєму прогнозі щодо результату Україна-Іспанія (може варто робити ставки у різних тоталізаторах - купу грошей може заробити :) А от щодо подальших прогнозів, то тут я не згоден з Zizu - вважаю, що 2-ге місце буде наше. Хоча час покаже.
Вчора тішився від гри збірної Росії. Програти албанцям 3:1 - це треба вміти :) Хочу побажати їм наступних перемог (себто албанцям :)

Юрій Сєров - 1-4-2003 у 22:18

Греки не візмуть 3 очки у Белфасті - буде нічия - імхо, та й з Вірменами не так все просто.
І крім того наші будуть останніми баранами, як програють у Греції. Ця гра мабуть буде вирішальна.
Зачекаємо до середи. Якщо греки не виграють у ірландців, то нам буде досить не програти грекам з різницею у 2 голи, якщо все решта закінчиться як передбачається

Василь - 2-4-2003 у 08:15

Юра: "якщо все решта закінчиться як передбачається". Себто Україна далі сама миролюбива держава, а отже ище 4 нічиї.

Юрій Сєров - 2-4-2003 у 18:13

"як передбачається" - це як розрахував zizu
p.s. ми зможемо програти грекам, якщо вони програють нині ірландцям

Василь - 9-6-2003 у 08:26

Ще ніколи так смішно не було як в суботу. Вірмен шкода. В збірної Укр гри взагалі нема, самий сумбур, невідомо хто куда бігає. А третій гол вірмен - це просто знущання.
Правда появилась ще одна сторона: фактор Шевченка. Навіть німець повівся на його падіння (пенальті лівий)

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 00:47

Ну все... Мабуть таки восени ми не будемо переживати 2 кошмари. Після поразки грекам ми, майже напевно втратили шанси на вихід з групи. Правда є ще маленький шанс. Бо іспанці замутили нічию знову. Треба просто виграти в Іспанії на її полі ;). (за такої гри - це сон божевільного :) ). Але як виграють - то я вже ладен попереживати. Але перед цим потрібно виграти в ірландців. поживемо - побачимо.
Суддя нині був 100-процентовий Педерсен :baddevil:

Павло Жежнич - 16-6-2003 у 02:02

Для того, щоб суддя не був педерсоном, треба хоч трохи грати. А з греками гри не було. Ні в захисті, ні в центрі. А один Шевченко не воїн!

Суркіс “наїхав” на Буряка

Роман Голощук - 18-6-2003 у 22:23

ВІД ЖОДНОГО з уболівальників, з якими доводилося спілкуватися після ігор нашої національної збірної з вірменами та греками, автору цих рядків не вдалося почути позитивних відгуків про ці матчі. От лише головний тренер нашої збірної Леонід Буряк на прес-конференції після матчу з греками наважився заявити, що ця гра футбольним гурманам мала би сподобатися. Напевно, футбольним грецьким гурманам вона і справді сподобалася, але, схоже, Леонід Йосипович мав на увазі українських уболівальників. Якщо це так, то пан Буряк просто знущається. Тому цілком зрозуміло, що і виступ збірної в останніх поєдинках і такі заяви Буряка розлютили і чи не основного українського вболівальника – президента Федерації футболу України Григорія Суркіса. Та якщо на думки простих фанів Буряку зважати, звичайно, ранг не дозволяє, то слова Григорія Михайловича мали би серйозно занепокоїти наставника. Адже в інтерв’ю телепередачі “Поект F” президент федерації наважився на дуже сміливі заяви і в “пух і прах” розкритикував Буряка.

Щодо вже згадуваної фрази Буряка на прес-конференції Г.Суркіс сказав: “Можливо, я і не такий гурман, як Леонід Йосипович або інші гурмани, але я згідний із думкою нашого видатного футболіста Олега Блохіна, який сказав, що у матчі з Грецією нашій збірній не вистачало конструктивного гравця у центрі поля. І лише за хвилину до закінчення матчу на поле вийшли саме такі конструктори атак – Пуканич і Калиниченко”. Однак це були не єдині закиди Суркіса стосовно “кадрової політики” Буряка. “Після київського матчу з Грецією Леонід Йосипович сказав, що зробив відкриття: для збірної знайдено корисного гравця захисту Радченка, який у тому матчі вийшов на заміну. До речі, Радченко – правий захисник, а не лівий. Проте йому не знайшлося місця у стартовому складі у матчі в Афінах, не вийшов Радченко і на заміну. Не зрозуміло, для чого запросили у табір збірної Дмитрулін, який тільки-но набирає форму. Але коли його запросили, то, думаю, цьому досвідченому бійцеві можна було знайти місце на полі хоч би на якийсь час. Злам складу, неадекватність рішень, на мій погляд, і спричинили поразку від збірної Греції ще до виходу на поле”, – зазначив Г.Сурікс. А ще президент Федерації футболу України вважає, що, “можливо, діють принципи подвійних стандартів щодо гравців, яких запрошують у збірну”.

А щодо поєдинку у Львові проти вірмен Григорій Михайлович цілком слушно зауважив, що “це не була вистраждана перемога”. Зрозуміло, що після таких гострих заяв голови Федерації футболу України напрошуються думки щодо доцільності перебування Леоніда Буряка на посаді головного тренера національної збірної. І хоча тут Суркіс не був таким категоричним, все ж із його слів можна зробити однозначні висновки. Спершу Григорій Михайлович зауважив, що “президент ФФУ не має повноважень знімати і призначати головного тренера збірної. Такі повноваження – у компетенції Виконкому ФФУ. Безумовно, до вересня відбудеться Виконком, на якому розглянуть результати матчів у Львові й Афінах, висловлять думки фахівці, члени Виконкому.

Та Григорій Суркіс пригрозив: “Тренери повинні зробити певні висновки і насамперед забути, що вони самі були гравцями, і перетворитися у хороших фахівців. Вони займаються не тим, щоб ми через енну кількість циклів потрапили у фінальну частину чемпіонату світу чи Європи, а тим, щоб ми зіграли у фінальній частині Євро-2004. Для цього тренери повинні зробити певні висновки. Якщо таких висновків не зроблять, то висновки зробить Виконком”. Які саме – здогадатися не важко. І хоч те, що сам Григорій Михайлович стверджує, що ще залишаються шанси навіть на перше місце у групі, дуже сумнівно, що така прагматична людина сказала б це щиро. Тому після завершення відбіркового циклу відбудеться ще одна епопея виборів нового тренера національної збірної.

Захар Федорак
Джерело - [url= http://www.gazeta.lviv.ua/2003/06/18/NewspaperArticle.2003-06-17.29... Львівська газета [/url]

Василь - 19-6-2003 у 07:48

Колись на динамівській "Стіні" було гарно сказано: "Буряка в борщ"

Nick - 22-8-2003 у 09:01

Ну все, кришка. Після гри з румунами нашим вівцям хіба хвости бикам на фермі в'язати. Який play-off?

Василь Яворський - 22-8-2003 у 13:26

та про що тут говорити, грати вмыють але не хочуть... чудаки (на букву "М" )

Юрій Сєров - 25-8-2003 у 12:37

Мабуть справді поки буде Буряк "у руля" вболівати за збірну немає сенсу. Хоча я все одно вболіватиму... нажаль. Стільки нервів йде...

Nick - 28-8-2003 у 22:14

А це правда, що Суркіс хоче запросити іноземного тренера для зб. України?

Василь - 29-8-2003 у 08:46

Згадую двохрічний цирк навколо Блажевича, якого Суркіс запросив на посаду головного тренера збірної Укр., а сам голосував за "овоч". Як на мене: Суркіс сам не знає чого хоче.

Василь Яворський - 29-8-2003 у 15:46

Суркіс якраз добре знає чого хоче $$$$$$$$$$$$$$

Юрій Сєров - 31-8-2003 у 14:19

Буряк залишився... нажаль. Тепер ще два матчі українські вболівальники-мазохісти спостерігатимуть як мучиться наша збірна і випивати всі домашні запаси валер'янки.
А може виробництво валер'янки - бізнес Суркіса??? :)

Юрій Сєров - 9-10-2003 у 16:42

Опитування закривається. Як це не дивно, але більшість вгадала :(

Олексій Мачехін - 9-10-2003 у 16:45

Чого це має бути дивним? Ми вже звикли :(