Форум Рідного Міста

Львівські музичні групи

Дмитро - 2-4-2003 у 18:30

Хтось може оцінити кількість музичних груп, які можна вважати професійними та львівськими?

Василь - 3-4-2003 у 16:38

Перелік професійних груп України можна прочитати в неті, наприклад http://www.fdr.com.ua/
Що стосується суто львівських, однозначно сказати важко, бо необхідно враховувати жанр музики. Альтернативних є в районі двох десятків. Про ініші напрями важко щось сказати.

Василь - 7-4-2003 у 11:54

Вчора кілька разів переслуховував свої записи з Ляльки, що записав минулого четверга. При середньому звуку досить все добре чути і майже без шумів. Тому вдосталь наслухався "Далі". Особливо сподобалось "Вона танцює" та "Сльози це". Також хочеться відмітити пісні "Хмарочосів" "Хто це" та "А відчиняйте".
А кінцевий блюз записало взагалі кльово, прикро, що лише біля 10 хвилин.

Odarka - 11-4-2003 у 15:21

У Львові мало професійних та цікавих груп. Поки що молоді групи ще не досягли рівня "Плачу Єремії", "Королівських зайців", навіть "Мертвого півня". Зараз багато різної музики важко щось створити оригінальне. Щодо професійності - музиканти можуть в групі грати професійно, але музика погана.Зараз, мені здається молоді львівські групи на це хворіють.

Nazar - 11-4-2003 у 19:06

Мені сподобався останній Ваш виступ, тому однозначно скажу що ви його успішно досягли, а мо й переступили деяких...

Ну це я так, зі скромності.
А ще Одарка суперово імпровізувала з "Бессаме", поки друмель(наразі то був Калич) не повів своє принципове... :sing::sing::sing:

Odarka - 14-4-2003 у 13:17

Назар! Дуже дякую тобі та твоїм друзям за підтримку. Ви не уявляєте собі як це важливо, що такі люди як ви є!!!

Nazar - 14-4-2003 у 16:03

Та ми нічого такого не робим, щоб нам дякувати, просто слухаємо хорошу свою музику та насолоджуємось нею.

Але то я так просто, сам таки почервонів, та й не можу підняти очі...

Але таки дякувати потрібно вам, за те, що ви робите ТАКЕ для нас!!!

Юрій Сєров - 14-4-2003 у 21:35

Мені аналогічно дуже сподобався Ваш виступ!!!
Також сподобалася група Хмарочос. Бажаю Вам (себто групі Далі), а також групі Хмарочос, щоб ми швидше мали можливість почути їх на аудіоносіях, бажано лазерних :) :sing:
Успіхів!!!

Odarka - 15-4-2003 у 15:20

Сподіваюся, що скоро з'явиться багато української музики на касетах, компактах і т.д. Бо здається хтось кудись зачухався з грошовитих, що українська нормальна музика пропадає. Кажуть буде попит буде і музіка!!!

Nazar - 15-4-2003 у 15:46

Як на мене, то приблизно такі враження в мене склались, коли послухав інтрев"ю з паном Євтушенком, ну дуже вже він не тягнув на "чорного хлопця"(даруйте за стереотипність), а такою доброю справою зайнявся. Бо рахувати, що фактом видання Антлантіку було бажання заробити на тому грошенят якось не вкладається, повинне бути якесь певне фінансування, щоби повимивати бруд з голів споживачів.

Повертаючись до теми. Чи хтось таки має записи львівської альтмузики, що не є студійними, а наразі перебувають в демоаморфному стані?

Василь - 15-5-2003 у 17:53

Потрібно цифровий запис пісні Віки Врадій "Ти намалюй мені ніч". Хто має - позичте на пару хвилин - зграбити собі.

t-one - 26-10-2003 у 19:58

З рокових: Ніагара, Тостер, NEON інші можете побачити тут http://www.rock.lviv.ua

з реп гуртів: S22W, Заявка, Little Souls, Брати по-духу, Шиколадний помідор.
з електроних музикантів: Derrick, Tee, Max NRG(він переїхав у Київ) усі пишуть Drum'n'Bass
з попси Ліля Ваврін, Оленка

ВЗ

freak - 9-2-2004 у 20:34

Не варто забувати про Верховну Зраду!
Хто не чув вам сюди:
http://www.vopli.com/ukr_web/12/12_members_club.htm src="./images/smilies/cool.gif" style="border:none" alt=":cool:" />

aBbYz - 14-5-2004 у 13:21

>> реп гуртів: S22W, Заявка, Little Souls, Брати по-духу, Шиколадний помідор.

To : t-one ;)) Що 4ріл професіонали ? Матеріал в них просто платиновий. А звідки ти про них знаєш?

Остап_М. - 14-5-2004 у 13:53

Нещодавно був в Далі на рок-вечірці "Кефір". Взнав про такі групи як "Кода" і "Хутч" - пісенька "червоні труси" :) :) :)
Чув що "Верховна Зрада" ніби то буде писати альбом......