Форум Рідного Міста

Привіт! (+)

Рост - 3-4-2003 у 16:16

Вітаю, друзі!
Мені, напевно, ганьба! ;) Але я тільки сьогодні, шукаючи в мережі фотографії гуцулів, надибав цей сайт (фото таки не знайшов :( ).

Релігійна тематика мені не чужа, тож я радий, що існує такий форум.

Одразу дам трохи реклами :)
У храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові, щонеділі протягом посту, увечері, після літургії, відбувається "Хресна дорога". Це після 19 години. Дуже рекомендую відвідати!
Ведучий - о.Орест, парох цього храму. Співає молодіжний хор, який, на мій скромний погляд, є одним з найкращих у Львові.
Цієї неділі не буде, бо переддень Благовіщення. Але хор буде співати літургію.

Яндрух - 3-4-2003 у 16:40

Як на мене, то отці вищезгаданого храму - найсучасніші священники в Україні! І, недивно, що у храмі завжди так багацько вірних...

Рост - 3-4-2003 у 17:23

Так, вони молодці!
Є в сучасній Україні дуже мало прикладів людей, що перебувають на своєму місці. А про багатьох отців цієї церкви, і особливо, про отця Ореста, це вірно в квадраті!

Dмитрик - 3-4-2003 у 19:29

На мою думку, о.Орест дуже цікава й розумна людина!!!

Дмитро - 4-4-2003 у 16:30

Вітаю, NetGuy !

:)
Що значить плюс (+) у Ваших повідомленнях? :)

Рост - 4-4-2003 у 16:37

Ну, в інет-форумах прийнято, якщо тіло повідомлення не пусте, то в кінці теми ставиться (+), якщо повідомлення складається лише з теми, а тіло порожнє, тобто, всередині нічого нема, тоді (-)
Щоб не доводилось відкривати зайвих постінгів.

Така собі культура спілкування :)

Дмитро - 4-4-2003 у 16:49

Наскільки я знаю, це особливість деревовидних форумів. Наш форум до таких не відноситься :) На форумах аналогічної структури (наприклад на http://webmasterworld.com) я таких значків не зустрічав.
Стосовно порожніх постінгів - на нашому форумі їх практично не має :D.
PS
Хоча позначка (-) має сенс і у на цьому форумі :).

Nazar - 4-4-2003 у 18:04

Тю!
То виявилось плюс, а в мене чомусь виникли асоціації з хрестиком, бо тема релігійна.:D

Рост - 7-4-2003 у 08:34

2 Дмитро - Ну, звичка - є звичка :) Хоча все ж деякий сенс таки є...

2 Назар - :D