Форум Рідного Міста

Вступна кампанія 2011

Юрій Сєров - 30-3-2011 у 16:38

У 2011 році через значно меншу кількість випускників держзамовлення для ВНЗ скоротиться на 42% і складе 105 тисяч місць.
http://osvita.ua/vnz/news/13073

Конкурс меншим не стане.

Олена Масюк - 31-3-2011 у 13:59

Просто збільшиться кількість платників. А студентів скільки було, стільки й залишиться.

Юрій Сєров - 31-3-2011 у 15:41

Та власне відсотково ніби не змінилася пропорція. На нову кількість випускників шкіл буде той же відсоток державних місць.
По ідеї менш престижні навчальні заклади постраждають більше порівняно з престижнішими.

Ірина Роздольська - 9-7-2011 у 11:14

От мене цікавить питання, чому не подається в системі http://www.vstup.info на спеціальності в 2011 році обсяг державного замовлення. Це що, державна таємниця? Причому у всіх вузах, без винятку. А без цього фактично тяжко оцінити своє місце в рейтингу, вся інформація базується на обсягу з 2010 року, не факт, що 2011 року це число не зміниться.

Андрій Пелещишин - 9-7-2011 у 12:19

Бо ще не роздали. Чому не роздали - не зрозуміло. Напевно йдуть якісь торги чи що.
У понеділок обіцяють до кінця дня.

Андрій Пелещишин - 9-7-2011 у 12:20

До речі, в тему. На УП проскочила інфа, що ряду спеціальностей ОКР "Магістр" Києво-Могилянці замовлення не дали взагалі.

Юрій Сєров - 9-7-2011 у 15:14

Журналістика і соціологія, здається. На Коррі також було.

Ярема П. - 9-7-2011 у 18:53

Як на мене, то аж забагато пільговиків. Та і стільки тих атестатів понамальовували... Ну я в житті не повірю, що біля половини класу має атестати біля 200 - нонсенс. Ну от хоч убий, не повірю, що діти стали краще вчитися. Якась країна вундеркіндів прямо...

ПС Це мої враження після перегляду рейтингів на тій системі Вступ.

Соломія Федушко - 10-7-2011 у 10:21

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Як на мене, то аж забагато пільговиків. Та і стільки тих атестатів понамальовували... Ну я в житті не повірю, що біля половини класу має атестати біля 200 - нонсенс. Ну от хоч убий, не повірю, що діти стали краще вчитися. Якась країна вундеркіндів прямо...

ПС Це мої враження після перегляду рейтингів на тій системі Вступ.


Можливо, я помиляюсь, але мені також здається, що без фальсифікацій не обійшлось, на жаль... Щось справедливості в нашій країні нема ніде :(

Ірина Роздольська - 11-7-2011 у 10:38

О, львівська політехніка напевно найперша виставила сьогодні кількість місць державного замовлення!

Правка: мені сказали, що це було виставлено від самого початку кампанії. Це що, тільки політехніка така свідома?