Форум Рідного Міста

Де ви зазвичай купуєте одяг?

Соломія Федушко - 31-3-2011 у 22:39

Хочу звернути увагу на актуальну тему для всіх і кожного, яка є частиною щоденної суєти, як наше життя.
Багато жінок "дивляться в очі такій тварюці у шафі - НІЧОГО ОДЯГТИ" :) , хоч і, на думку чоловіків, одягу їхні шафи тріщать від різноманітного одягу....

Щодо купівлі? То не завжди ціна відповідає якості та і ціни тепер на якісний продукт скажу вам....:rolleyes:

Згідно з проведеним у жовтні 2010 року дослідженням в середньому українська родина витрачає на одяг і взуття близько 400 гривень на місяць або приблизно шосту частину свого бюджету. Зокрема, до 100 гривень витрачає на місяць кожна шоста родина, від 100 до 300 гривень – майже кожна четверта, від 300 до 500 гривень – майже кожна п’ята і т.д.

Якщо брати період еквівалентний середньому календарному року, кожного місяця здійснюють покупки одягу і взуття 16% опитаних, один-два рази на сезон – 41%, один-два рази на рік – 22%, рідше, ніж раз на рік – 13%.

Абсолютна більшість українців купують одяг і взуття на ринках (84%). Третина опитаних здійснює покупки у невеликих магазинах, 14% - в універмагах і супермаркетах, 5% - в магазинах «брендового» одягу, 1% - в інтернеті, 1% - за кордоном.

27% опитаних купують зазвичай одяг та взуття українського виробництва, 22% - з Туреччини, 20% - Польщі, 19% - Китаю, 16% - країн Західної Європи, 11% - Росії, 8% - Білорусії, інші країни – 5%. Разом з тим 42% опитаних не звертає увагу на виробника при покупці.

Ключовою ж перешкодою для купівлі українського одягу та взуття є невідповідність критерію «ціна/якість» (45%) та низька якість продукції (37%), ще 31% назвали малий асортимент і 14% - невідповідність тенденціям моди.
http://vgolos.com.ua/economic/news/3203.html?page=7&rubric=8

57% опитаних респондентів у віці понад 18 років купували коли-небудь товари «секонд хенду», з них 18% - це робили раніше, а 39% - купували і купують зараз. Разом з тим 43% українців ніколи не купували «секонд хенду».
http://www.ratinggroup.com.ua/products/politic/data/entry/13934/

Також є думки, що у багатьох українців є страх купувати речі, а особливо одяг у інтернет-магазина, чи правда це?

Отже, надіятимемось, що наше опитування допоможе нам дізнатись де переважно купують одяг українці.

Цікаво, все ж таки, де, ви, наші форумчани, зазвичай купуєте одяг? :)

Юрій Сєров - 31-3-2011 у 22:55

Відносно інтернет-магазинів, то це радше не страх, а пересторога, щоб не надурили і не вкрали на пошті. Та й класичних інтернет-магазинів у нас ще не багато.
Одяг в інтернет-магазині купувати ще складніше. Потрібно або мати можливість поміряти річ в магазині і запам'ятати розмір або купувати речі, де розмір поняття відносне. Стосовно проблеми розмірів - то в цьому винні і самі виробники, сам стикався з ситуацією, коли кросівки одного виробника підходять 44, а іншого 46 замалі.
За кордон за одягом спеціально не поїдеш, а в кого є можливіть ті 100% купують, бо і дешевше і якісніше. Але так як переважна більшість українців живе дуже скромно, то такі пункти як "інтернет" та "за кордоном" автоматично відпадають, більшість виручає секонд-хенд, який чомусь наполегливо хочуть прикрити "покращувачі".

Demyan - 1-4-2011 у 13:16

Не дуже вдале голосування. Думаю більшість людей так само як і я - купляю у всіх пунктах що вказані в голосуванні. В % відношенні теж не варто судити бо якщо я купляю брендову куртку зимову - то це раз на пару років,а от шкарпетки які частіше купляю бо зношуються я купляю не в брендових магазинах.
Тому навіть не знаю за що голосувати бо купляю всюди, окрім того базар і супермаркет різні речі.

Кирило Блоцький - 30-4-2011 у 17:31

Користуюся шопінг клубами. В основному Престижем. Ціна приємна і замовлюти зручно

Ганна Каптур - 30-4-2011 у 17:48

Так, чула, що Престиж справді недорогий і якісний, але подобається мацати все руками у магазині))

Павло Гротов - 30-4-2011 у 19:02

Цитата: Початково розміщене учасником Ганна Каптур  
Так, чула, що Престиж справді недорогий і якісний, але подобається мацати все руками у магазині))

Я думаю, що і в Престижі є речі, які можна купити не "мацаючи"

Ганна Каптур - 30-4-2011 у 19:12

Звісно є, але все одно

Горват Корнелія - 1-5-2011 у 07:20

Звиняйте за необізнаність, ле шо то є, ті магазини "Престиж"?

Ганна Каптур - 16-5-2011 у 12:05

Цитата: Початково розміщене учасником Горват Корнелія  
Звиняйте за необізнаність, ле шо то є, ті магазини "Престиж"?

То це не зовсім магазини, це, так званий, шопінг-клуб, у них щоденні знижки на одяг, і дуже непогані знижки. Можете почитати тут

Павло Гротов - 30-5-2011 у 17:57

Цитата: Початково розміщене учасником Ганна Каптур  

То це не зовсім магазини, це, так званий, шопінг-клуб, у них щоденні знижки на одяг, і дуже непогані знижки. Можете почитати тут

Тільки єдина проблема, що акції на 1-2 дні, але в цілому подобається, знижки до 80% при нинішніх цінах - саме те, що треба

Ренат Зіганшин - 31-5-2011 у 17:46

Цитата: Початково розміщене учасником Павло Гротов  

Тільки єдина проблема, що акції на 1-2 дні, але в цілому подобається, знижки до 80% при нинішніх цінах - саме те, що треба

а що там зараз за акції, наприклад... чоловічий одяг є?

Павло Гротов - 31-5-2011 у 18:04

Цитата: Початково розміщене учасником Ренат Зіганшин  
Цитата: Початково розміщене учасником Павло Гротов  

Тільки єдина проблема, що акції на 1-2 дні, але в цілому подобається, знижки до 80% при нинішніх цінах - саме те, що треба

а що там зараз за акції, наприклад... чоловічий одяг є?

Так, є. Хороша знижка на Jack & Jones. Якщо зареєструєтесь, вам на пошту будуть приходити пропозиції

Ренат Зіганшин - 31-5-2011 у 19:00

Цитата: Початково розміщене учасником Павло Гротов  
Якщо зареєструєтесь, вам на пошту будуть приходити пропозиції

Це чудово! До речі я вже помітив, що реєстрація напрочуд проста, дякую!