Форум Рідного Міста

Кому потрібні меблі?

Тарас Паливода - 12-4-2011 у 21:37

Ну, якщо тут пишуть рекламні оголошення, то поспішаю повідомити, що МИ РОБИМО МЕБЛІ: приїдемо, поміряємо, підготуємо ескізи, виготовимо, привеземо і встановимо - саме те, що ви забажаєте. Приклади - по лінку, що в підписі.

Odarka - 13-4-2011 у 14:57

А чи ви робите дитячі меблі?

Тарас Паливода - 13-4-2011 у 16:29

Дивлячись які.
Для немовлят - ні.
Для шкільного віку - робимо.

Tempika - 13-4-2011 у 17:07

матеріал, ціни? скільки коштуватиме такий ось стелаж (аттач)?

файл не прикріпляється :-((

galli.jpg - 76kB

Тарас Паливода - 13-4-2011 у 18:46

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
матеріал, ціни? скільки коштуватиме такий ось стелаж (аттач)?

Значить, так...
Багато залежить від розмірів. Якщо припустити, що стіл має ширину 1000 мм, то полиці по 500 і1000... виходить загальна довжина 4 метри. Ну, і висоту приймаю десь 2300.
Матеріал - ДСП. Колони - МДФ. Робимо задню стінку з ДСП, бо інакше та конструкція буде вкрай нестійка, та і стіна була б вся в отворах... Можна білу, що б було як на картинці, можна іншого кольору - не має значення. Стіл можна зробити відкидним.
Отже, коштувати в нас воно буде 4400 грн.
З доставкою по місту, підйомом на поверх і монтажем, звичайно ж :-)

Tempika - 13-4-2011 у 19:47

італійський оригінал з дерева, і дешевший :-(((

rost - 14-4-2011 у 00:54

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
італійський оригінал з дерева, і дешевший :-(((

То може посилання дайте. Чомусь сумніви беруть. Дерево 100%? Зроблено в Італії? Менше 500USD?

Demyan - 14-4-2011 у 07:58

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
італійський оригінал з дерева, і дешевший :-(((

швидше китайський. Багато є меблів вже таких готових з китаю.

Odarka - 14-4-2011 у 09:14

Тарасе, у нас є вдома шафа купе. Як я була вагітна ( а вагітним колір не можна вибирати:cool:), зробила величезну дурницю і замовила до тої шафи дуже темні двері. Це скло, а на ньому малюнок. Чи можна сам малюнок поміняти, не міняючи двері?

Odarka - 14-4-2011 у 09:15

Тарасе, у нас є вдома шафа купе. Як я була вагітна ( а вагітним колір не можна вибирати:cool:), зробила величезну дурницю і замовила до тої шафи дуже темні двері. Це скло, а на ньому малюнок. Чи можна сам малюнок поміняти, не міняючи двері?

Odarka - 14-4-2011 у 09:15

Тарасе, у нас є вдома шафа купе. Як я була вагітна ( а вагітним колір не можна вибирати:cool:), зробила величезну дурницю і замовила до тої шафи дуже темні двері. Це скло, а на ньому малюнок. Чи можна сам малюнок поміняти, не міняючи двері?

Тарас Паливода - 14-4-2011 у 09:43

Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
Чи можна сам малюнок поміняти, не міняючи двері?

Можна.
Скло фарбоване - 290 грн/м2, дзеркало 120 грн/м2, Малюнок піскоматований, монохромний - 300 грн/м2. Робота - десь 100 грн на одні двері (забрати, переробити, поставити).
Фірму, мабуть, така робота не зацікавить, але якщо Вам потрібно, і умови підходять - я б вам дав майстра, який би то добре зробив. З ним би і домовились про все більш конкретно.

Тарас Паливода - 14-4-2011 у 09:51

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
італійський оригінал з дерева, і дешевший :-(((

Взагалі, серійні вироби завжди будуть значно дешевші за одиничні. Але коли мова йде про італійський деревяний стеллаж, а не про якийсь Сокаль, то я, чесно кажучи, щинро здивований :-)
До речі, був би дуже вдячним за лінк, або координати, де то продається.
Наразі маємо то, що маємо: сьогоднішні ціни на матеріал, а також вимоги життя не дозволяють зробити цю річ дешевшою. Максимум, що можемо - то зкинути 5% як для клієнта з інтернету :-)

Odarka - 14-4-2011 у 12:32

Дякую, тільки я хочу, щоб ви зробміли це скло на якому ззаду практично приклеїний малюнок...(його друкували яко банер).

Odarka - 14-4-2011 у 12:32

Дякую, тільки я хочу, щоб ви зробміли це скло на якому ззаду практично приклеїний малюнок...(його друкували яко банер). Давайте телефон майстра у приват:)

Тарас Паливода - 14-4-2011 у 15:16

Я щось не можу зрозуміти, де тут приватні повідомлення писати...
Тримайте: 0633413818, Іван.

Odarka - 14-4-2011 у 18:05

Дякую!

Tempika - 14-4-2011 у 21:07

Дем*ян, це продавалося в Москві з рік тому, 100% Італія, дерево, назву фірми загубила, інакше б шукала їх магазин в Україні.

Demyan - 15-4-2011 у 10:56

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Дем*ян, це продавалося в Москві з рік тому, 100% Італія, дерево, назву фірми загубила, інакше б шукала їх магазин в Україні.

:D
Рік тому я таку штуку бачив за 200 доларів в харкові, теж Італія, доставка була за їх рахунок, нажаль координати забув і назву фірми :lol::lol::lol:

Demyan - 15-4-2011 у 10:56

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
Дем*ян, це продавалося в Москві з рік тому, 100% Італія, дерево, назву фірми загубила, інакше б шукала їх магазин в Україні.

:D
Рік тому я таку штуку бачив за 200 доларів в харкові, теж Італія, доставка була за їх рахунок, нажаль координати забув і назву фірми :lol::lol::lol: