Форум Рідного Міста

Мрія. За нову політичну партію з такими людьми я б проголосував (40 ук...

Станкевічас Сергій - 11-5-2011 у 23:42

Сумно. Від всіх цих провокацій, "Родіны", "Свободи", табачників, дурненьких президентів, недолугої опозиції. Сумно. Куди рухається (котиться) моя країна. Апатія до "Нашої України", БЮТу, несприйняття "Фронту змін". Безвихідь.
Вирішив помріяти. Як би я хотів, щоб розвивалася політична ситуація в Україні?
У відродження довіри до діючих партій не вірю! І не хочеться! Реальним виходом бачиться творення нової партії, очолити яку повинні лідери з незаперечною репутацією та чіткою європейською візією майбутнього України.

У разі створення такої партії уже після наступних парламентських виборів ми би забули і про радикальних націоналістів, і про маргіналізованих націонал-демократів і, швидше за все, про донецьку більшість.

Ось, як би міг виглядати список керівників партії (40 чоловік)
1. Ліна Костенко
2. Любомир Гузар
3. Юрій Андрухович
4. Сергій Лещенко
5. Віталій Портников
6. Мустафа Наєм
7. Тарас Возняк
8. В’ячеслав Брюховецький
9. Мирослав Попович
10. Олександра Коваль
11. Василь Шкляр
12. Святослав Вакарчук
13. Олександр Палій
14. Іван Малкович
15. Анатолій Гриценко
16. Мирослав Маринович
17. Андрій Шевченко (БЮТ)
18. Володимир Огризко
19. Микола Рябчук
20. Юлія Мостова
21. Олег Медведєв
22. Сергій Рахманін
23. Борис Гудзяк
24. Борис Кушнірук
25. Олексій Гарань
26. Тарас Кузьо
27. Роман Скрипін
28. Дмитро та Віталій Капранови
29. Марія Матіос
30. Єгор Соболєв
31. Сергій Грабовський
32. Ірина Погорєлова
33. Юрій Ключковський
34. Олександр Доній
35. Маркіян Іващишин
36. Тарас Прохасько
37. Ярослав Грицак
38. Андрій Бондар
39. Олена Притула
40. Вадим Скуратівський

Юрій Сєров - 11-5-2011 у 23:59

Ви впевнені, що журналісти стали б добрими політиками чи менеджерами? І чи в такому поєднанні щось би добре вийшло?

Юрій Сєров - 12-5-2011 у 00:09

Та й взагалі, в 7 няньок - дитина без ока. Керівника треба одного!

Dmy - 12-5-2011 у 15:42

Цитата:
28. Дмитро та Віталій Капранови
Капранови по черзі до Ради ходитимуть?

Надто просте рішення.
Про журналістів Ліда Таран казала: я дивуюся, як змінюються мої колеги, пішовши до Парламенту. Стають геть іншими людьми.
Та й "зовнішність" буває оманливою. Ганця Герман виглядала ну ду-уже прогресивно і цілком проєвропейськи на "Свободі" та П'ятому. Аж до травня 2004 року.

Письменники, науковці та інша "совість нації" ломанулися до влади в 1990-у. І що зараз із цією "совістю" сталося?

Станкевічас Сергій - 12-5-2011 у 20:20

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Та й взагалі, в 7 няньок - дитина без ока. Керівника треба одного!

100%!
Тільки немає його, цього керівника.
Є Тягнибок, Яценюк, Тимошенко. Фу!

Станкевічас Сергій - 12-5-2011 у 20:34

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ви впевнені, що журналісти стали б добрими політиками чи менеджерами? І чи в такому поєднанні щось би добре вийшло?
Звісно що ні. Я впевнений в іншому. Ці люди близькі мені світоглядно. Всі вони зробили внесок в розбудову успішної демократичної України не тільки без допомоги, але і всупереч діючій системі.
До озвученої мною ідеї (мрії) ставитися серйозно не потрібно. Вона, в принципі, нездійсненна.
Але чи можете озвучити інакший (свій) варіант оптимістичного сценарію розвитку України на короткострокову перспективу (2-3 роки)?

Станкевічас Сергій - 12-5-2011 у 21:10

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Капранови по черзі до Ради ходитимуть?
Нє-а.:lol: Дмитро буде ходити в парлямент, а Віталій віддуватиметься за більшість у Савіка Шустера
Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Надто просте рішення.
Так це жарт. Утопія. Казка. Але гарна:) Мені подобається
Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Про журналістів Ліда Таран казала: я дивуюся, як змінюються мої колеги, пішовши до Парламенту. Стають геть іншими людьми.
Та й "зовнішність" буває оманливою. Ганця Герман виглядала ну ду-уже прогресивно і цілком проєвропейськи на "Свободі" та П'ятому. Аж до травня 2004 року.
Письменники, науковці та інша "совість нації" ломанулися до влади в 1990-у. І що зараз із цією "совістю" сталося?
ЯЯ. Повністю погоджуюсь. Але все пізнається в порівнянні. "Письменники, науковці та інша "совість нації"" не мислила категоріями системних суспільно-економічних реформ, не були здатні створити "українське диво". Але чи запускали вони технології розколу держави, чи запроваджували корупційні схеми, сиділи на газі, сприяли криміналізації суспільства?


Andreas - 14-5-2011 у 18:19

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

Письменники, науковці та інша "совість нації" ломанулися до влади в 1990-у. І що зараз із цією "совістю" сталося?


Ломанулися? Та ні, просто підняли ту владу з багнюки, в якій вона валялася і благала "Ну візьміть мене, хоч хто небудь..."

Що сталося з нею, з "совістю"? А сталося те, що зжерло її українське маргінальне суспільство, "повісило собак" всїх на тую "совість", слова "демократ" і "інтелігент" стали ледь не лайкою ненормативною...
В результаті маргінального президента отримало то суспільство.
А тепер крутить головою, дивується - "А як то сталося, а?"

Андрій Пелещишин - 15-5-2011 у 17:38

Цитата:
Ось, як би міг виглядати список керівників партії (40 чоловік)

Дуже різношерстні і різновагові люди. Деякі з них у мене жодної симпатії як громадські діячі не викликають.

Odarka - 16-5-2011 у 08:53

Ой, я собі навіть не уявляю, що би було якби Прохасько, Вакарчук (хоча він вже був депутатом і шо?), Андрухович...та ще кілька людей з того списку були б політиками:))) Ойойй....

Demyan - 16-5-2011 у 09:04

1. Андрій Шевченко.
2. Володимир та Віталій Кличко
3. Олександр Шовковський
4. Сестри Бондаренко
5. Сергій Ребров
6. Андрій Воронін
7. Мирон Маркевич
8. Пятов
9-15 - Запропонувати пару неграм громадянство України з подальшою їх політичною діяльністю
16 Софія Ротару
17. Міка Ньютон
18 Руслана
19 Іво Бобул
20-35 колектив Дударики та Сонечко
35 Василь Васильців
36 Ігор Кондратюк
37 Віталій Козловський
38 Володимир Зелінський
39 Я.
40 Моя дружина.

Odarka - 16-5-2011 у 10:35

Дем'яне, ви серйозно? Чи це великий стьоб?:))))))))

Demyan - 16-5-2011 у 10:48

Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
Дем'яне, ви серйозно? Чи це великий стьоб?:))))))))

Серйозно звісно, яка таме така і відповідь :D

Andreas - 17-5-2011 у 19:50

Хм, Дем*яне, як на мій погляд тема серйозна - МРІЯ! А от відповідь Ваша несерйозна. Ви насправді проголосували б за Ваш список?
В списку для голосування моєї мрії НЕ повинно бути функціонерів КПРС, ВЛКСМ, ВЦРПС, людей, які хоча б якимось боком зтикалися з КДБ та МВД, а також займали посади в Радянській Армії. Ну і їхніх нащадків впродовж двох поколінь.
Якщо хтось створить таку партію - хрєн з ним, плюну на той бензин по 1,67 євро за літр і поїду в Мюнхен за 350 км за ню голосувати

Георгій Панін - 27-5-2011 у 17:36

Політикою повинні займатися ті, хто має хист до неї та бажання. Як і кожною іншою справою. Перш за все - молодь. У першу чергу - коханням, сексом, але у другу обов'язково політикою! Але молодь тягне у шоу-бізнес та футбол, тому, доки вона не повернеться обличчям до політики, нею будуть займатися люди вчорашнього дня.

Станкевічас Сергій - 27-5-2011 у 17:54

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Серйозно звісно, яка таме така і відповідь :D
Якщо Дем'ян є прихильником Свободи, або Тимошенко, то йому запропонована тема в принципі не могла сподобатися. Я на це і не розраховував.

Однак, існує значний прошарок суспільства, якому ситуація, що склалася на політичному небосхилі, не зовсім до душі.
Головна думка в моєму повідомленні та, що суспільству необхідно генерувати нову якість опозиційного руху. А для цього потрібно залучати нові не дискредитовані постаті. Шкода, але в нашому опозиційному політичному болоті я їх практично не бачу.:(


Станкевічас Сергій - 27-5-2011 у 18:07

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Дуже різношерстні і різновагові люди
Так, це правда.
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Деякі з них у мене жодної симпатії як громадські діячі не викликають
Про кого мова?
Зрештою, список, складений однією людиною на підставі епізодичного моніторингу інтернету, не може бути еталонним апріорі. Хоча по кожному з сорока я можу прокоментувати причину попадання в список.
Я вибирав людей, які всупереч системі, робили кроки (вчинки) до розвитку українського демократичного суспільства.

Георгій Панін - 27-5-2011 у 19:29

Нову Україну зможе побудувати лише новий український народ, який має сформуватися на основі свого бачення її майбутнього. Яке воно та як прийти до нього - ось головні питання, на які потрібна відповідь. Доки її не буде - не буде поступу!

Станіслав Лозинський - 30-6-2011 у 14:25

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
1. Андрій Шевченко...
36 Ігор Кондратюк
37 Віталій Козловський
38 Володимир Зелінський
39 Я.
40 Моя дружина.
І мене пиши, я таку компанію люблю :)) :sing:Як казала Вєрка Сєрдючка : "А я теж піду у депутати! А че, репетувать умію, кулаками махать теж, кнопки виучу"