Форум Рідного Міста

Велосипедні доріжки у Львові

Ярема П. - 23-5-2011 у 18:12

Дивно це звучить, але нарешті щось ніби зарухалося в тому напрямку . Дуже б хотілося, щоб побільшало велосипедів у Львові і менше наглих мажороватих придурків на дорогах старовинної частини міста.

Юрій Сєров - 23-5-2011 у 22:38

Хотілося б, але...
Навіть з велосипедними доріжками мені буде страшно їздити. На відремонтованих вулицях не то шо мажори, на дев'ятках і ланосах так ганяють, що страшно стає...
Але якби сталося диво і всі почали виконувати правила і закони, то було б класно покататися Львовом! :)

Павло Гротов - 30-5-2011 у 17:54

Дуже шкода, але ці доріжки будуть займати машини, будуть паркуватися. Придуркуватих мажорів більше ніж потрібно((

Ярема П. - 30-5-2011 у 21:07

Чому будуть паркуватися? Ха, риторика. Паркуватися будуть, бо невихована сволота. На доріжках заборонено паркуватися, принаймні в тих країнах світу де я був.

Ігор Домін - 18-3-2012 у 22:44

Ці доріжки можуть і не займати дороги для автомобілів. Бачив і таку реалізацію: пішохідні тротуари поділені на 2 смуги - одна для піших, друга - для велосипедів. На мій погляд - раціонально.

Юрій Сєров - 19-3-2012 у 01:48

Можна подумати, у нас хтось зважає, що на тротуарах не можна паркуватися... :)

Ігор Домін - 19-3-2012 у 23:44

А якщо заплатити штраф за паркування на доріжці? Міліція ніколи не відмовиться витягнути з кишені водія, а це - ще одна можливість. Так хоча б можно звільнити тротуари від авто.