Π€ΠΎΡ€ΡƒΠΌ Π Ρ–Π΄Π½ΠΎΠ³ΠΎ ΠœΡ–ΡΡ‚Π°

ΠžΠ±ΠΌΡ–Π½ Π΅Π»Π΅ΠΊΡ‚Ρ€ΠΎΠ½Π½ΠΈΠΌΠΈ ΠΊΠ½ΠΈΠΆΠΊΠ°ΠΌΠΈ

Π―Ρ€Π΅ΠΌΠ° П. - 7-7-2011 Ρƒ 22:12

Π―ΠΊΡ‰ΠΎ Ρ…Ρ‚ΠΎΡΡŒ Π±Π°ΠΆΠ°Ρ”, ΠΌΠΎΠΆΡƒ Π²Ρ–Π΄ΠΊΡ€ΠΈΡ‚ΠΈ Π½Π° дСякий час доступ Π΄ΠΎ своєї Π±Ρ–Π±Π»Ρ–ΠΎΡ‚Π΅ΠΊΠΈ Π΅Π»Π΅ΠΊΡ‚Ρ€ΠΎΠ½Π½ΠΈΡ… ΠΊΠ½ΠΈΠΆΠΎΠΊ. КниТки структуровані Π² ΠΌΡ–Ρ€Ρƒ ΠΌΠΎΡ—Ρ… моТливостСй, Π· описом. На Ρ€Π°Π·Ρ– маю Π±Ρ–Π»ΡŒΡˆΠ΅ 2.500 ΠΊΠ½ΠΈΠΆΠΎΠΊ, Π² основному Π½Π°ΡƒΠΊΠΎΠ²ΠΎΡ— Ρ‚Π΅ΠΌΠ°Ρ‚ΠΈΠΊΠΈ (Ρ„Ρ–Π·ΠΈΠΊΠ°, ΠΌΠ°Ρ‚Π΅ΠΌΠ°Ρ‚ΠΈΠΊΠ°, хімія) Ρ€Ρ–Π·Π½ΠΈΠΌΠΈ ΠΌΠΎΠ²Π°ΠΌΠΈ, Ρ– Ρ‚Π°ΠΊΠΎΠΆ Π±Ρ–Π±Π»Ρ–ΠΎΡ‚Π΅ΠΊΠ° Ρ…ΡƒΠ΄ΠΎΠΆΠ½Ρ–Ρ…, публіцистичних Ρ‚Π° історичних ΠΊΠ½ΠΈΠΆΠΎΠΊ. Π„ ΠΏΠΎΡˆΡƒΠΊ.

Π‘Π°ΠΌΠΎ собою, Ρ‰ΠΎ я Π± Π· задоволСнням глянув, Ρ‰ΠΎ Ρ” Ρƒ Вас, для прочитання Ρ– поповнСння своєї.

Π― Π΄ΡƒΠΌΠ°ΡŽ, ΠΊΡ€Π°Ρ‰Π΅ Π±ΡƒΠ΄Π΅ звСрнутися ΠΏΠΎ U2U, я вишлю Π»Ρ–Π½ΠΊ Ρ– ΠΏΠ°Ρ€ΠΎΠ»ΡŒ.

Боломія Π€Π΅Π΄ΡƒΡˆΠΊΠΎ - 8-7-2011 Ρƒ 09:56

Π―, я... я Ρ…ΠΎΡ‡Ρƒ.... :sing::sing::sing:
АлС Π½Π°Ρ‚ΠΎΠΌΡ–ΡΡ‚ΡŒ я Π²Π°ΠΌ Π½Π΅ ΠΌΠΎΠΆΡƒ Π·Π°ΠΏΡ€ΠΎΠΏΠΎΠ½ΡƒΠ²Π°Ρ‚ΠΈ свою.. :(

Π―Ρ€Π΅ΠΌΠ° П. - 8-7-2011 Ρƒ 10:52

Π©ΠΎΠ± Π½Π΅ ΠΏΠΎΠ²Ρ‚ΠΎΡ€ΡŽΠ²Π°Ρ‚ΠΈΡΡ - якщо Π½Π΅ΠΏΡ€Π°Π²ΠΈΠ»ΡŒΠ½ΠΎ Π²Ρ–Π΄ΠΎΠ±Ρ€Π°ΠΆΠ°Ρ”Ρ‚ΡŒΡΡ кирилиця, Ρ‚ΠΎ Π²ΠΈΠ±Ρ€Π°Ρ‚ΠΈ кодування UTF-8. Якогось Ρ‡ΠΎΡ€Ρ‚Π° постійно ΠΏΠ΅Ρ€Π΅ΠΊΠΈΠ΄Π°Ρ” Π½Π° cp-1251, Π² Ρ‡ΠΎΠΌΡƒ справа я Ρ‰Π΅ Π½Π΅ розібрався.

ПБ Π§ΠΎΠΌΡƒΡΡŒ Ρ†Π΅ Ρ‚Ρ–Π»ΡŒΠΊΠΈ Π² ВогнСлисиці 5.0 ΠΏΠΎΠΌΡ–Ρ‡Π΅Π½ΠΎ, Π½Π° Ρ€Π΅ΡˆΡ‚Ρ– пСрСглядарках всС Π΄ΠΎΠ±Ρ€Π΅. Π‘Ρ…ΠΎΠΆΠ΅ Ρ†Π΅ Ρ‰ΠΎΡΡŒ Π² Π€Π€ 5.0.

ΠšΠ°Ρ‚Π΅Ρ€ΠΈΠ½Π° Π‘Π»ΠΎΠ±ΠΎΠ΄Π° - 8-7-2011 Ρƒ 17:27

Π― Ρ‚Π°ΠΊΠΎΠΆ Ρ…ΠΎΡ‡Ρƒ, Π°Π»Π΅ своїх Π½Π΅ маю, як Ρ– Боломія... ΠΏΠΎΡ‡Π½Π΅ΠΌ Π·Π±ΠΈΡ€Π°Ρ‚ΠΈ, Π² ΠΌΠ°ΠΉΠ±ΡƒΡ‚Π½ΡŒΠΎΠΌΡƒ Π²Ρ–Π΄Π΄Π°ΠΌΠΎ :)

Π―Ρ€Π΅ΠΌΠ° П. - 8-7-2011 Ρƒ 17:47

Π―ΠΊ Π½Π΅ΠΌΠ°? А Π’Π°ΡˆΡ– Π΅Π»Π΅ΠΊΡ‚Ρ€ΠΎΠ½Π½Ρ– пристрої для читання ΠΊΠ½ΠΈΠ³ повітря Ρ‡ΠΈΡ‚Π°ΡŽΡ‚ΡŒ? ;)