Форум Рідного Міста

Літній відпочинок (+)

Рост - 4-4-2003 у 10:46

Куди можна поїхати сім`єю (дитина 16 років) на відпочинок?
Можуть бути гори, може море. Якщо гори, то добре, якщо буде озеро чисте, щоб поплавати.
Прийнятні ціни, достатній сервіс, хороше харчування.

Який у кого є досвід?

Андрій Пелещишин - 4-4-2003 у 10:57

Моршин, санаторій "Перелина Прикарпаття", харчування ресторанного типу. Умови на сайті http://perlyna.ridne.net/

Василь - 4-4-2003 у 11:06

В Карпати дикарем з палаткою і не треба ніяких грошей. Якщо чисто озеро, то найкраще на Синевир або Чорногірський хребет (там Несамовите та Бербенеску).

Рост - 4-4-2003 у 11:32

2 Андрій Пелещишин
Дякую, але трохи не те. Моршин - це буденність, а хочеться на відпочинку трохи свята у всьому...
Крім того тоді вже краще їхати в Східницю, там природа значно краща, проживання - від найрозкішніших санаторіїв до приватного сектору в 5 грн/носа.
Повітря просто чудове, біля двадцяти різних джерел з цілющими водами.

2 Василь
Ні, хочеться відпочити від турбот. Повністю. А тут же варити їсти, та ще й на кострі... :) Крім того прив`язаний до намету.

2 All - а закордонні варіанти якісь є цікаві? Бо всі знають - Хорватія, Чорногорія, Балатон, Балтика... А вот особистий досвід є у когось?

Maluy - 7-4-2003 у 08:45

Я б вам порадив с. Дземброня, Верховинськокого р-ну, Франківської обл. Правда озера нема, але є малесенький гірський струмок де можна помочити ноги. :) Але там дійсно спавжній відпочинок.

Прожиття від 15 до 25 гр. за добу з снідінком і вечерею (годують до відпаду). В ту суму може входити баня без обмеженого часу. Житло потрібно винаймати у людей бо бази там нема але кожен хто дає житло для туристів то це окрема хата високо в горах (800м. над рів. моря).

Словом це село розташоване між трьома найвищими точками України.

Я там минулого літа відпочивав просто не забутні враження!!!! ;)

кецо - 7-4-2003 у 10:54

А можна конкретніше?

Nazar - 7-4-2003 у 11:34

Мене так само цікавить "Зелений туризм". Хочу цього літа спробувати в якийсь глухий хутір в горах до когось на хату на декілька днів. Може хто має вже обжите місце, то поділіться координатами.

А от з морем, то поїду знову в Крим, буду жити в пансіонаті. Харчування превідмінне, та й смачно по-нашому (моя Зоряна їсть фактично всі страви - а цим непохваляться більшість наших ресторанів!), та й інші атрибути перебування дружини є (то душ з ванною в номері, балкон з виглядом на море, недалечко дикий пляж з чайками, чисті номера (відносно), на пляжах носять все, та й на скутерах можна покататись. Можу дати туди телефон, там потрібно за два-три тижні забронювати номер на своє прізвище, вартість була 62 грн./добу з чоловіка, а були й дешевші, без телевізора та із спільним душом. А ще ціни залежать від місяця. відповідно найдешевший червень, а найдорожчий на 10-40% серпень.(Ціну я навів за серпень).

Рост - 7-4-2003 у 12:27

2 Nazar
Якщо можеш - давай координати. А ну ж знадобиться...
А де це чудо знаходиться? Чи є в пансіоната свій пляж?
Дикий пляж - це те, що я подумав? :)

Nazar - 7-4-2003 у 14:14

Саме те!!!
Я мав на увазі повну відсутність людей туди-сюди кілометр.Вистачає. Хоча по дорозі зустрічається нудистський пляж:rolleyes:

Координати дам телефоном або поштою, бо тур. фірми за це гроші беруть і не хочу перешкоджати їх бізнесу, сам свого часу за цей номер заплатив фірмі.

свій пляж? В них є територія, яку вони прибирають, але туди ходять всі... І ще, там галька, яка як на мене була пріоритетною при виборі пляжу, бо пісок занадто дратує.

Мій телефон та скринька в мому досьє.

Maluy - 9-4-2003 у 18:49

Цитата:
Першим відправив користувач кецо
А можна конкретніше?


Ащо саме конкретніше?

Добиратись туди трохи важко, як такого прямого транспорту то нема потрібно з пересадками, але не знаю з якими саме бо ми винаймали автобус який нас туди віз!

З житлом думаю що проблем нема Ви приходите в любу хату і питаєтесь чи можна виняти хату! З телефоном теж там проблеми бо телефон один на всьо село або два! :)

Там настояща гуцульська дичина чим і "прикол"!!!

Ви задавайте конкретні питання і тоді можна відповідати!!!

Maluy - 9-4-2003 у 18:51

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Мене так само цікавить "Зелений туризм". Хочу цього літа спробувати в якийсь глухий хутір в горах до когось на хату на декілька днів. Може хто має вже обжите місце, то поділіться координатами.

А от з морем, то поїду знову в Крим, буду жити в пансіонаті. Харчування превідмінне, та й смачно по-нашому (моя Зоряна їсть фактично всі страви - а цим непохваляться більшість наших ресторанів!), та й інші атрибути перебування дружини є (то душ з ванною в номері, балкон з виглядом на море, недалечко дикий пляж з чайками, чисті номера (відносно), на пляжах носять все, та й на скутерах можна покататись. Можу дати туди телефон, там потрібно за два-три тижні забронювати номер на своє прізвище, вартість була 62 грн./добу з чоловіка, а були й дешевші, без телевізора та із спільним душом. А ще ціни залежать від місяця. відповідно найдешевший червень, а найдорожчий на 10-40% серпень.(Ціну я навів за серпень).



Дивись:
Maluy

Дописувач

Повідомлення: 21
Зареєстровано: 24-3-2003
Місцезнаходження: Львів
Автор присутній

Василь - 10-4-2003 у 07:19

В с. Дземброні був два роки тому назад. Дійсно дуже класно. Ми тоді мандрували Говерла-Чорногора-Верховина. Також сподобалось в Шибенах. Трохи далі мінеральні джерела, де відпочивала Леся Українка. Там маю контакт з місцевим лісництвом, де можна зупинитись на кілька днів на шару.
Крім того у Верховині є фірма "Гомін Карпат", яка займається "Зеленим туризмом". Кого цікавить можу дати їх телефони. Вони знайдуть Вам місце проживання на Ваш смак і за різними цінами.

Maluy - 15-4-2003 у 01:11

Якщо Вам не важко, то я б хотів детальніше взнати про фірму "Гомін Карпат"!

Сезон відпочинку розпочався

Роман Голощук - 23-4-2003 у 21:50

З приходом весни та літа львів’яни намагаються якнайшвидше поїхати відпочивати. Серед молоді та студентства великою популярністю користуються рідні Карпати: і якісно, і недорого. Щодо закордону, то більшість відпочиваючих уже традиційно надають перевагу Чорногорії, Болгарії (Золоті Піски), Криму, рідше Хорватії (візова країна). А оскільки війна в Іраку наближається до завершення, багато хто їде у Туреччину – сюди туристів приваблюють високий сервіс та помірні ціни. Для тих же, хто полюбляє щось екзотичне, туристичні агентства Львова пропонують тури на Мальту, Кіпр, Сейшельські та Мальдівські острови, навіть у далекий та екзотичний Таїланд. Також можна гарно відпочити в Іспанії, Італії, на чарівних озерах Австрії. Багато львів’ян Великодні Свята зустрінуть у Єгипті або в Тунісі, куди вже немає вільних квитків.

Львів як туристична зона теж приваблює багато іноземців. Для них турагенції організовують екскурсії містом англійською, німецькою чи французькою мовами. Закордонних туристів найбільше зачаровують архітектурні пам’ятки міста Лева. Але є й такі гості, які охоче відвідують львівські кав’ярні, бари, кафе, ресторани та нічні клуби. У нинішньому Львові є достатньо місць, де можна розважитися. Щоправда, при цьому кожен іноземець повинен пам’ятати про безпеку: не носити з собою цінних речей, гроші, паспорт, не відвідувати віддалених куточків незнайомого міста (скажімо, Високого замку).

Останнім часом Україна зробила певний поступ на шляху розвитку туризму. Зокрема, за розпорядженням Кабміну, всі ціни на готельні послуги і для українських туристів, і для гостей з близького і далекого зарубіжжя є однаковими. Отож, національна дискримінація вже не відштовхуватиме туристів від подорожей в Україну.

Натомість відштовхнути їх можуть інші речі. Безкультур’я на українських кордонах, відсутність “зеленого коридору” для туристів, які змушені годинами стояти у чергах, – усе це зменшує іноземний потік охочих відпочити в Україні. Щодо наших громадян, то для них “болюче” питання – паспорти, адже з грудня немає бланків, а туристичний сезон уже розпочався.

Проте із розвитком туризму в Україні не все так безнадійно! Щорічно відбуваються ярмарки, на яких учасники-турфірми обмінюються набутим досвідом у сфері послуг, пропонують цікаві тури та пропозиції. Аби взяти участь в акції, фірмі потрібно звернутися у Державну туристичну адміністрацію, зробити замовлення та провести оплату. На цих ярмарках відбувається розпродаж болгарського, турецького ринків, Криму тощо.

Як зазначив директор туристичної фірми “Вербена” Орест Жукевич, на таких ярмарках зустрічаються старі друзі, партнери, які обговорюють майбутні плани, обмінюються досвідом з представниками не тільки туристичних фірм України, але й зі своїми друзями по туристичному бізнесу з інших країн, обговорюють цінові питання. А велика кількість журналів, газет, буклетів, прайс-листів допомагає учасникам познайомитися зі специфікою роботи та сферою послуг різних туристичних агентств. О.Жукевич бажає колегам, партнерам вдалого туристичного сезону, а львів’янам – гарного відпочину.

Юлія Біда
Джерело - Львівська газета