Форум Рідного Міста

Де? Як? Хто? (ринок комп*ютерів у Львові)

Tempika - 19-7-2011 у 08:15

Давно тут ніхто не піднімав нових тем. Зроблю це (поштовхом стала, як завжди, нова проблема) :-)

Де, хто, як купує комп*ютерну техніку у Львові? Чи варто купувати онлайн (на дешевше, розетці, фотомагу)? Де розумні ціни, як знайти найактуальніші моделі (наприклад, потужній моноблок)?

Не проходьте мимо, розкажіть про свій досвід (сподіваюся, вказання конкретних фірм не буде визнано за рекламу).

Рост - 19-7-2011 у 21:18

Я в знайомого (A-Z techno) купую. Зараз в нього є практично все, що мені треба, навіть досить екзотичні штучки, типу міні-АТХ материнки, яких ще рік назад у Львові не було.
Про ціни не скажу, я не з тих, хто буде тратити декілька днів свого життя на пошуки, щоб зекономити 20 гривень. Але вроді в нього ціни невисокі.

Юрій Сєров - 19-7-2011 у 21:24

Беру в знайомих на Чупринки. Не знаю, чи в них найдешевше, але завжди порадять щось хороше і в разі чого, можна не переживати за повернення і гарантійні терміни...

Tempika - 19-7-2011 у 21:48

телефони, адреси? :-))) я шукаю зараз моноблок один, і так виглядає, що його в україні й нема.

хто шо скаже поганого про молоблоки? :)

дякую ігорю за інформацію, не можу відповісти через приватні повідомлення, бо вони всі витрачені, а викинути нема шо, -все старовинне і цінне!

Андрій Пелещишин - 19-7-2011 у 23:43

Цитата:
дякую ігорю за інформацію, не можу відповісти через приватні повідомлення, бо вони всі витрачені, а викинути нема шо, -все старовинне і цінне!

Це застаріла інформація ;)

Tempika - 20-7-2011 у 01:12

яке полегшення :-) дякую!

Юрій Марків - 20-7-2011 у 22:00

Купував деякі комплектуючі нещодавно в магазині "Бреін" на Костюшка, 24. Зручно, бо в самому центрі і працюють без вихідних. Ціни особливо не порівнював, наче нормальні.

З тим "дешевше.нет" мав клопіт - то світло вимкнули і забрати товар неможливо, то прислали замовлення з Києва до Львова, а потім помилково відіслали назад. Більше зв'язуватися з ними не дуже хочеться, хоча ціни там класні.

Рост - 23-7-2011 у 10:32

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
телефони, адреси? :-)))


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Я в знайомого (A-Z techno) купую

В дужках - це посилання.
Андрію, було добре, коли посилання виділялися автоматично. Тепер знову це відімкнено. Незручно ж так.

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  

хто шо скаже поганого про молоблоки? :)

Не розумію, який у них смисл. Крім понту.

Tempika - 23-7-2011 у 17:30

посилання я в кінці кінців побачила, подивилась прайси, і не знайшла поки що того, що треба (шукаю монітор NEC 24 дюйми на IPS та невеликий системний блок).

ну у мене наприклад просто нема місця для великого ящика :-( молоблок б вписався ідеально.

Андрій Пелещишин - 23-7-2011 у 18:32

А якісь компактні системні блоки тепер існують? Так, чисто абстрактно цікавлюся. А то справді деколи комп'ютер з функціями нетбука цілу тумбу займає.

Рост - 23-7-2011 у 22:37

Само собою.
От: http://www.mini-box.com/Intel-Mini-ITX-Boards
Там же купа аксесуарів для цих материнок, включаючи маленькі корпуси.
Собі в автомобіль взяв D510MO: http://www.mini-box.com/D510MO-mini-ITX-Intel
В машині вимоги специфічні, якщо комусь цікаво, то можна почитати: http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=10729
Цей автомобільний комп'ютер з SSD-хардом завантажується (ВінХРПро) від натискання кнопки до готовності працювати менше 30 секунд. Дома це не так критично, звичайно, а от в автомобілі, якщо музика починає звучати через типових півтори хвилини, або через 33 секунди - це велика різниця.
До речі, також класно, коли процесор без кулера, просто з радіатором - працювати в повній тиші прикольно.

Рост - 23-7-2011 у 22:41

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
посилання я в кінці кінців побачила, подивилась прайси, і не знайшла поки що того, що треба (шукаю монітор NEC 24 дюйми на IPS та невеликий системний блок).

ну у мене наприклад просто нема місця для великого ящика :-( молоблок б вписався ідеально.


Дивитись прайси і задзвонити запитатись - таки різні речі. А ще краще зайти і поговорити з Володимиром (власник).

Ну і спешелі фор ю: http://www.mini-box.com/M350-universal-mini-itx-enclosure

Tempika - 24-7-2011 у 10:33

ну так, цікава штука :-)

правда, я тут подумала-подумала, побачила, що гряде нове покоління моноблоків з процесорами серії і та матрицею IPS, і вирішила з місяць почекати.. мо, й до нас догряде :-))

Соломія Федушко - 24-7-2011 у 10:58

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

До речі, також класно, коли процесор без кулера, просто з радіатором - працювати в повній тиші прикольно.

Знаю, що питання може з розряду "чайників", не думаю, що варто тратити час на гуглення та нишпорення форумів, коли, надіюсь, ви мені зможете дати компетентну пораду. :) А можна замінити процесор без кулера на з радіатором, або ж просто - кулер на радіатор? Чи це нереально, а варто купити з нуля все?

Рост - 24-7-2011 у 13:41

Цитата: Початково розміщене учасником Tempika  
ну так, цікава штука :-)

правда, я тут подумала-подумала, побачила, що гряде нове покоління моноблоків з процесорами серії і та матрицею IPS, і вирішила з місяць почекати.. мо, й до нас догряде :-))

Та нове покоління постійно гряде, і якщо його постійно чекати, то коли ж користуватися існуючим? :)
Он, вже на підході комп'ютери на базі одного чіпа, тобто все повністю всередині процесора. Думаю, буде явний прорив в швидкодії і енергоспоживанні.

Рост - 24-7-2011 у 13:50

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

До речі, також класно, коли процесор без кулера, просто з радіатором - працювати в повній тиші прикольно.

Знаю, що питання може з розряду "чайників", не думаю, що варто тратити час на гуглення та нишпорення форумів, коли, надіюсь, ви мені зможете дати компетентну пораду. :) А можна замінити процесор без кулера на з радіатором, або ж просто - кулер на радіатор? Чи це нереально, а варто купити з нуля все?

Процесор, як і будь-який пристрій, що виконує роботу, гріється. Щоби він не перегрівся, його потрібно охолоджувати. Тому на процесор ставлять невеликий радіатор і вентилятор, який його обдуває, знижуючи температуру. Ви ж самі теж обмахуєтесь віялом, коли вам гаряче :)
Якщо спробувати обійтися без вентилятора, тоді охолодження буде відбуватися за рахунок природної циркуляції повітря. Тобто, повільніше. Тому радіатор вже буде потрібен значно більший, такий, який буде здатен сам розсіяти все зайве тепло процесора. Щоб знати, чи можна поміняти для конкретного процесора вентиляторне охолодження на пасивне, потрібно знати, скільки тепла буде потрібно розсіяти і підібрати відповідний радіатор. Такі собі невеличкі інженерні розрахунки провести. Або не мучитись, і заглянути в даташит процесора, виробник, думаю, мав би вказати, які варіанти охолодження можна застосовувати для цієї конкретної моделі.
Цілком може бути, що пасивний радіатор буде потрібен таких розмірів, що використання його буде неможливим.

Андрій Пелещишин - 24-7-2011 у 16:25

А як щодо водяного охолодження? ;) воно також безшумне і ефективне. Шум справді заваджає.

Соломія Федушко - 24-7-2011 у 20:57

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А як щодо водяного охолодження? ;) воно також безшумне і ефективне. Шум справді заваджає.

Ага, занурити системний у воду і всі проблеми зникнуть :lol: Не треба ніяких розрахунків і є гарнюща відмазка від роботи літом! :lol::lol::lol:

P.S. Росте, щиро дякую Вам за таке грунтовне пояснення :)