Форум Рідного Міста

Чемпіонат світу з футболу 2014

Роман Голощук - 30-7-2011 у 22:23

Відбулося жеребкування кваліфікації ЧС-2014.
Україна потрапила до групи H. Повний склад групи:
Група H: Англія, Чорногорія, УКРАЇНА, Польща, Молдова, Сан-Марино

З усіх інших найлегша на мою думку Група G: Греція, Словаччина, Боснія і Герцеговина, Литва, Латвія, Ліхтенштейн

Юрій Сєров - 31-7-2011 у 06:12

Група непогана. З Англією можна грати, проте за перше місце посперечатися буде важкувато. Але плей-офф повинен бути наш! Без ніяких відмазок, про ріст рівня чорногорського футболу :)

Юрій Сєров - 31-7-2011 у 06:17

Білорусам з грузинами не дуже повезло :baddevil:

Demyan - 1-8-2011 у 12:06

Та ну яке можна грати? Англія хоч і спадає але всеодно не пустить, а тут і Польша і Чорногорія і навіть молдавани можуть шось огризнутися. так шо так щоб навіть 70% сказати що пройдуть не можу. Подивимся ще на ЧЄ...що покажують поляки і що ми.

Oleksij Kulko - 1-8-2011 у 18:10

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
Та ну яке можна грати? Англія хоч і спадає але всеодно не пустить, а тут і Польша і Чорногорія і навіть молдавани можуть шось огризнутися. так шо так щоб навіть 70% сказати що пройдуть не можу. Подивимся ще на ЧЄ...що покажують поляки і що ми.
Польша останніми роками дуже слабу гру демонтсрує - з Чорногорією буде значно складніше грати. Але все одно з такої групи треба спокійно виходити.

Юрій Сєров - 1-8-2011 у 18:35

Ну, якщо ми з Хорватами на рівних грали, то не бачу причин не обіграти чорногорців.

Oleksij Kulko - 2-8-2011 у 19:18

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ну, якщо ми з Хорватами на рівних грали, то не бачу причин не обіграти чорногорців.
Якщо мова йде про 97-й рік, то тоді в нас була найсильніша збірна за всі часи незалежності. Зараз, незважаючи на позитивні тенденції, рівень на голову нижчий.

Юрій Сєров - 2-8-2011 у 20:04

Та чому 97? Минулий відбір під керівництвом Михайличенка.

Dmy - 3-8-2011 у 01:10

Про чорногорців взагалі нічого не знаю.
Про ангелів говорити зарано - до призначення нового тренера. Наступного року і Капелло пійде, і деякі "стовпи", напевно, теж.
А ось із поляками ми завжди кепсько граємо. В якому би стані вони не перебували.

Demyan - 3-8-2011 у 07:28

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Про чорногорців взагалі нічого не знаю.
Про ангелів говорити зарано - до призначення нового тренера. Наступного року і Капелло пійде, і деякі "стовпи", напевно, теж.
А ось із поляками ми завжди кепсько граємо. В якому би стані вони не перебували.

Ну чому з Поляками кепсько? 1 перемога, 2 нічї, 2 поразки, 5-7.
Не дуже кепсько.
Вот з Анлією кепсько
1 перемога 3 поразки 2-7 мячі.
З молдаванами теж 1 перемога 1 нічя...
А Чорногорія - йде в відбірковому євро 2012 на рівні з Англією, жодної поразки.

ТАк шо чекати можна будь-чого. Єдине що можна з впевненсітю сказати, від команди буде мало чого залежати, більше буде залежати як будуть грати інші команди, думаю що після невдалого виступу на євро (думаю що так воно і буде) - знову почнуть тренерів міняти і т.д...

Dmy - 3-8-2011 у 07:58

Та-а! То загальні цифри.
З Англію зіграли 2 офіційні матчі. Нещодавно. +1-1, 2-2. Як для ігор зі стабільною командою топ-рівня - незле. А 2 поразки із загальним рахунком 0:5 - то 2 нікому не цікаві товарняки.
А Польща, за ідеєю, - збірна нашого рівня. І ось із нею ми теж відмучили 2 офіційні гри: =1-1, 2-4. Із 3 товарняків 2 грали в Україні: 1 виграли, 1 програли, а в Польщі рік тому відскочили в компенсований час. Гадаю, для збірної свого рівня статистика не надто обнадійлива.
Що там із Молдовою наваяли - не має жодного значення: 2 товариських матчі за царя Гороха. Наразі й у нас геть інша збірна, і молдовани теж радикально змінилися.

Oleksij Kulko - 3-8-2011 у 08:45

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Про ангелів говорити зарано - до призначення нового тренера. Наступного року і Капелло пійде, і деякі "стовпи", напевно, теж..
Кістяк збірної в Англії збережеться, а молоді там вистачає... на молодіжному Євро навіть без 5-6 лідерів показували досить непогану гру.

Юрій Сєров - 3-8-2011 у 19:03

У нас після Євро буде зміна поколінь. Але покоління підходить непогане. У наступному відбрі вже гратимуть гравці з теперішньої молодіжки Яковенка, яка попри провал на Євро відбір пройшла непогано.
Мені здається, друге місце мало б бути нашим.

Dmy - 4-8-2011 у 02:03

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Кістяк збірної в Англії збережеться, а молоді там вистачає... на молодіжному Євро навіть без 5-6 лідерів показували досить непогану гру.
Наша молодіжка, проваливши загалом Євро, саме Англію непогано повозила.

Demyan - 4-8-2011 у 07:27

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
У нас після Євро буде зміна поколінь. Але покоління підходить непогане.

Як це покоління підросте - будуть сидіти в клубах на лаві, або грати в слабших клубах - а бігати будуть негри, розвитку того покоління буде 0...то про що ж можна говорити? Про які перспективи

Юрій Сєров - 4-8-2011 у 07:46

Та не все аж так зле :)
З воротніками ніби проблем нема. Коваль, Рибка, Худжамов, П'ятов, Каніболоцький, Бойко...
Коноплянка в Дніпрі грає.
Віценець, Степаненко та Ракицький в Шахті грають. Лише останній в основі.
Ярмоленко за ДК грає, Гармаш на заміні.
Голодюк непогано в Карпатах виглядає.

З тих що лишаться грати - також є достойні, тому з захистом-півзахистом якихось серйозних проблем не мало б бути.

Найбільші проблеми у нас будуть з нападом. В топ-клубах на цих позиціях лише легіонери. Теоретично, хіба що Ярмоленко зможе грати, Кравець не може набрати форму після травми.

Слід також не забувати, що далеко не всі, хто добре грав у молодіжці стають гравцями основної команди. Можуть вистрілити інші. Але погоджуся, що з тим засиллям легіонерів і орендами, які лише туди-назад шарпають гравців треба щось вирішувати.

Oleksij Kulko - 4-8-2011 у 09:38

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

З воротніками ніби проблем нема. Коваль, Рибка, Худжамов, П'ятов, Каніболоцький, Бойко...
Коноплянка в Дніпрі грає.
Віценець, Степаненко та Ракицький в Шахті грають. Лише останній в основі.
Ярмоленко за ДК грає, Гармаш на заміні.
Голодюк непогано в Карпатах виглядає.
Зворотарями дійсно все гаразд. Коноплянка вже став "суперстаром" і тепер скоріш за все почне деградувати. Віценцю мало що світить в Шахтарі, хоч в нього і вірять дуже сильно; Степаненку теж потрібно чимало фарту (на позицію опорника в Шахтарі складно пробитися). Ярмоленко - це взагалі не гравець, Гармаш занадто ще молодий і несформований. В Голодюка нормальні преспективи: гра його досить радує. З нападом треба просто надіятися на чудо... нормальних форвардів нема вже 5 років і не буде ще, мабуть, років 10. :(

Оля Покровецька - 25-11-2011 у 00:21

Вчора у Варшаві відбулися переговори щодо затвердження календаря ігор відбіркового турніру до чемпіонату світу 2014 року в групі Н.
Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України, переговори пройшли успішно і сторони прийшли до компромісу у спірних питаннях. Згідно з результатами розкладу змагань, кваліфікацію до ЧС-2014 українська збірна почне матчем з фаворитом групи збірною Англії:wow:.

Джерело:
http://news.liga.net/ua/news/sport/565729-blokh_n_pogodiv_kalendar_...

Тарас Гись - 30-11-2011 у 12:23

Цікаво - цікаво, Польша зара також обертів набирає...
ЇЇ також не варта списувати з рахунків...

Оля Покровецька - 30-11-2011 у 13:50

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гись  
Цікаво - цікаво, Польша зара також обертів набирає...
ЇЇ також не варта списувати з рахунків...


наші б так обертів набирали))) Хоча товариські матчі пройшли на славу!

Юрій Сєров - 15-8-2012 у 14:36

Ну що ж... Сьогодні на Львів-Арені відбудеться остання репетиція перед стартом відбору.

Погода жахлива, але думаю буде аншлаг.
Тим часом Блохін у притаманному йому хамському стилі дав передматчеве інтерв'ю, з якого зрозуміло, що нічого не зрозуміло. Зрозуміло одне - що Блохін слабо уявляє, хто на що здатен з наших, а про чехів взагалі мало що знає. Але це все ще товарняк, важливо, щоб він потім знав, з ким граємо.

Dmy - 15-8-2012 у 22:00

Нє, ну нічьо:)
Хоч наші й не виграли вперше у Львові, але грали достойно, як на мене. І з головою і, головне, затято.

Юрій Сєров - 16-8-2012 у 00:04

Мені на стадіоні інакше виглядало.
Руху мало, перед штрафною не знають, що з м'ячем робити, незіграні. У першому таймі без Ярмоленка і Гусєва - взагалі капець, Коноплянка з Девічем хіба щось пробували загострювати, Селезньова в запас.
У другому веселіше, але чому Коноплянку не лишили?

Хто то так обрізався наприкінці, ото би файно гімн заспівали...

Ну і по стадіону питання ті самі: коли його і навколо все дороблять?

Dmy - 16-8-2012 у 00:32

Не знаючи, що робити із м'ячем, менше з тим, створили кілька моментів. Причому, самі створили - не можна сказати, що чехи подарували.
Коноплянка - егоїст!:( Дуже мене роздратувала ситуація, коли виходили 3 у 2, і він замість розіграти зайвого, тягнув і тягнув, уперся, розвернувся і віддав, коли чехів було вже 5 проти 3. А на 2-й тайм не лишили, бо Блохін багатьом хотів дати зіграти,так і сказав. До того же,якщо лишити Коноплянку, то кого не випускати: Ярмоленка чи Гусева? Обивда, начебто, каші не псували. До того ж у них у всіх зараз по 2 гри на тиждень, то хай хоч у товарняках по тайму відпочинуть.
Обрізався Степаненко, а врятував "львівський фарт" Хачериді, за що і отримав за хвилину від чеха ліктиком. Досі дивуюся, чому того не вилучили: такі ж ситуації без варіантів.

Юрій Сєров - 16-8-2012 у 01:24

З травмами я не зовсім зрозумів, не дуже добре було видно. Мені здалося, що після того як наші вирубали чеха, якого винесли, комусь з наших чехи помстилися, Ярмоленкові здається.

Моменти створили, але ні разу пробити прицільно не змогли: то простріл, то мимо. Мені сподобалися моменти першого тайму, коли були гарні діагоналі. А те що надирдирили в другому, то з англійцями такого не вийде. Ті будуть виносити м'яч з ногами.

Та ще й склалося враження, що чехи насправді не дуже викладалися.

Буде гра з Англією - будемо робити якісь висновки. А наразі - нормальна гра (як для нашої збірної), враховуючи, що Шевченко пішов, Тимощук ще не грає і т.д.

Молодь є, треба тренера. І я не певний, що Блохін - той тренер, який таке зможе поставити гру.

Dmy - 16-8-2012 у 01:30

Помстилися, справді, Ярмоленкові. І не хтось там, а Хюбшман. Хто би сумнівався?:(

Юрій Сєров - 23-8-2012 у 17:03

Головний тренер збірної України Олег Блохін оголосив список із 22 гравців, викликаних на перший матч відбірного циклу чемпіонату світу 2014 року проти Англії, що відбудеться 11 вересня у Лондоні. Цього разу «Динамо» та «Шахтар» делегували у склад збірної по шість гравців. «Дніпро» представлений чотирма футболістами, двох відряджає до національної команди полтавська «Ворскла».
У порівнянні зі списком викликаних на попередній контрольний матч синьо-жовтих − проти Чехії, у таборі збірної лише одна зміна: відсутній нападник «Шахтаря» Євген Селезньов.
Національна команда України збереться 4 вересня під Києвом на навчально-тренувальній базі ФК «Динамо» в Кончі-Заспі. До Лондона синьо-жовті вилетять 10 вересня чартерним рейсом. Цього ж дня о 16.45 за місцевим часом головний тренер збірної Олег Блохін зустрінеться з мас-медіа у конференц-залі стадіону «Уемблі». О 17.00 на лондонській арені розпочнеться тренування національної команди, перші 15 хвилин якого будуть відкритими для представників засобів масової інформації.
Склад збірної України
Воротарі: Андрій Дикань («Спартак» Москва, Росія), Максим Коваль («Динамо» Київ), Андрій П’ятов («Шахтар» Донецьк).
Захисники: Богдан Бутко («Іллічівець» Маріуполь), Олександр Кучер («Шахтар»), Віталій Мандзюк («Дніпро» Дніпропетровськ), Тарас Михалик («Динамо»), Ярослав Ракицький («Шахтар»), Євген Селін («Ворскла» Полтава), Євген Хачеріді («Динамо»), В’ячеслав Шевчук («Шахтар»).
Півзахисники: Роман Безус («Ворскла»), Денис Гармаш («Динамо»), Олег Гусєв («Динамо»), Євген Коноплянка («Дніпро»), Сергій Назаренко («Таврія», Сімферополь), Руслан Ротань («Дніпро»), Тарас Степаненко («Шахтар»), Анатолій Тимощук («Баварія» Мюнхен, Німеччина), Андрій Ярмоленко («Динамо»).
Нападники: Марко Девич («Шахтар»), Роман Зозуля («Дніпро»).
Трансляція матчу збірних Англії та України відбудеться 11 вересня на телеканалі «Інтер» (початок гри − о 22.00).

Юрій Сєров - 8-9-2012 у 14:24

Відбір стартував, поки що без нас.

Англія без проблем розтовкла молдаван 5:0, а от чорногорці дуже навіть добре (для нас) зіграли з поляками 2:2.
З нетерпінням чекаємо вівторка!

Юрій Сєров - 12-9-2012 у 10:14

Ну що ж... З почином! Думаю, він вдався. Так, по моментах ми програли, по грі десь трохи поступалися, але вона (гра) була!
Нашим навіть вдавалося контролювати м'яч і грати в пас. Фортуна, звісно, віддала нам борг за ЧЄ, деякі гравці могли зіграти краще, але потенціял безумовно є. Як і позитивний результат вчора. Далі просто потрібно брати "свої" очки.

Demyan - 12-9-2012 у 11:56

Це точно. Я теж приємно здивований. Дуже гарно грали, нова тактика, нова схема гри.

Юрій Сєров - 10-10-2012 у 13:32

Наближаються два важливі групові матчі відбору, а навколо збірної якась нездорова атмосфера... Блохін пішов у Динамо і ніби мав суміщати, але занедужав. Тепер до матчів буде готувати команду Баль, але не сам, а з Заваровим і Кузнєцовим. В принципі мені подобалася гра Арсенала за Заварова і цілком може бути, що в нього вийде. Зрештою, хай хоч все Динамо-86 поставлять тренувати збірну, аби лиш та вигравала! :)

Dmy - 11-10-2012 у 00:31

Тренери - то таке. Там уже грати нікому. З молдованами, принаймні, не буде Ракицького, Мандзюка, Коноплянки, Девіча. Останніх двох, можливо, трохи відновлять на Чорногорію. І це - лише середа.

Юрій Сєров - 11-10-2012 у 16:04

Молдаванів і тими що є треба перемагати. Але боюся 6 очок не візьмемо у цих матчах.

Юрій Сєров - 13-10-2012 у 11:26

Знатно наші вчора облажалися. І то треба було грати внічию з Англією? Ліпше б там програли, а вчора виграли.
На Чорногорію прогнози також не найкращі...

Юрій Сєров - 16-10-2012 у 22:17

Слів нема, одні матюки :mad:

Так, Блохіна висмикнули зі збірної, так захворів... Але у цих двох матчах взяти хоча б 4 очки будь-який тренер був просто зобов'язаний!

Шанс на вихід на ЧС втрачений. Ще нічия давала шанси поборотися за другу путівку. А так...

Юрій Сєров - 16-10-2012 у 22:57

От шведи сьогодні потішили своїх уболівальників. Програючи 0:4 на виїзді НІМЦЯМ, вирвали нічию. Оце характер.

Тим часом Баль на пресусі смалить напалмом:

"Что из тренерского арсенала было использовано, чтобы вывести ребят из шока после матча с Молдовой?
У нас все ребята профессионалы, после Молдовы они должны были перестроиться на черногорцев. Были беседы, но быстрый гол сломал ребят. " - відколи це гол на 45-ій хвилині швидкий?

"Вы попрощались с командой? -Нет." Ну хоч би хтось найшов у собі сили подати у відставку...

Франція тим часом на 94 хвилині вирвала нічию з чемпіонами Світу і Європи.

Юрій Сєров - 3-11-2012 у 01:13

У рамках підготовки(?) до наступних відбіркових матчів наші грають 14 листопада товариську гру з Болгарією. Доречність цієї зустрічі у мене викликає сумніви, особливо на фоні відсутності головного тренера. Як влучно прокоментували новину на одному футбольному сайті: гравців викликали, а тренера - забули... :)

Demyan - 5-11-2012 у 10:08

тільки мабуть не в ту тему повідомлення :)

Юрій Сєров - 5-11-2012 у 21:00

Тим часом у збірну на посаду головного тренера повним ходом сватають Заварова....
Ну не знаю, там ще й Дем'яненко збірну не тренував і Безсонов, і ... тих динамівців ще ціла купа...

Юрій Сєров - 12-11-2012 у 16:54

В стані..., мабуть, "аффекту" Коньков запропонував очолити збірну Андрію Шевченку...

Demyan - 13-11-2012 у 12:26

та нехай буде, втрачати ітак нічого нема. А так якщо повезе і вийде з групи то буде такий ажіотаж - а не вийде нічого ну то через 2 роки буде Заваров :)

Юрій Сєров - 13-11-2012 у 12:41

Та ну... Скільки вже можна знущатися над уболівальниками!?!? По-перше, в Шевченка навіть ліцензії немає. Вже мовчу про те, що він ніколи нікого не тренував.

І потім Заваров??? Коли вже вони дійдуть до очевидної думки, що треба призначити сильного тренера з-за кордону?

Юрій Сєров - 14-11-2012 у 23:03

У рамках підготовки до невідомо чого наша збірна зіграла невідомо кому потрібний матч з болгарами.
Матч був такий важливий, що я забув його подивитися :) Але судячи з коментарів "отличный матч! отлично выспался!)" я багато не втратив.

Мотивація могла бути лише в Заварова, який, думаю, хотів довести, що він гідний очолити збірну. Виглядало, що саме Заваров має очолити збірну, аж поки Коньков не видумав кандидатури Шевченка. Може, це якийсь хитрий план. Заварова не хотіли, а тепер і раді всі будуть, аби лиш не Шевченко... :)
Пакращення настали і у вітчизняному футболі...

Юрій Сєров - 15-11-2012 у 10:47

Супер-гол Ібрагімовіча англійцям: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1WR0yot4...
Must see!

Андрій Пелещишин - 15-11-2012 у 20:22

Формально воротар все майже правильно робив... Хто би міг подумати, що можна і таке утяти :)

Юрій Сєров - 15-11-2012 у 20:54

Воротар погано прорахував відскок і відповідно погано обрав позицію, тому йому вдалося буцнути лише м'яч вгору, а не вибити в аут.
Інша річ, що майстерність Ібрагімовіча, в тому числі й "каратешна" на найвищому рівні. :)

Юрій Сєров - 19-11-2012 у 12:54

Вистачило Шевченкові розуму відмовитися. Правда навіщо було так довго думати, та й взагалі навіщо було думати :rolleyes:

Тепер тренером стане Заваров, мабуть. Хоча ситуація ідіотична, як і після призначення Маркевича. Коли призначили Маркевича, але Суркіс зізнався, що Луческу був би кращим тренером.

Dmy - 20-11-2012 у 04:56

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Вистачило Тепер тренером стане Заваров, мабуть.
Саша Денісов натякає на Реднапа.
Хоча, Заваров учергове прилюдно заявив, що він - готовий.

Юрій Сєров - 20-11-2012 у 12:29

Наступна заява Заварова мабуть буде в стилі "Ну візьміть мене, будь ласка! :'(".

Реднап? Не знаю. Мабуть ліпше, ніж Заваров...

Юрій Сєров - 6-2-2013 у 14:45

Новий рік, новий тренер, перший спаринг: Норвегія-Україна, старі відмазки Ракицького... :)

Dmy - 6-2-2013 у 22:29

Впоралися і без Ракицького.

Юрій Сєров - 6-2-2013 у 22:31

Дуже навіть непогано виглядали наші хлопці. Чому так з молдаванами не грали? Можливо минулий сезон був занадто виснажливий? Хоча з ШД, Дніпро і Динамо ніби нормально бігали...

Demyan - 7-2-2013 у 08:56

А коли наші на товариських погано грають? Норвежці зовсім не грали. Думаю досить вже будувати ілюзій про команду яка щось може в футболі. Рівень зібрної - вже ничже середнього європейського футболу, а далі просто як повезе. "Відмазки" тренера вже є - типу "теоретично ми ще можемо пройти, але будемо готувати команду до Євро 2016", і десь я вже це чув...будемо готувати команду до ЧС-2014...:), буде провал в відборі Євро-2016 - поміняють тренера знову ну і т.д.

Dmy - 7-2-2013 у 15:31

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
А коли наші на товариських погано грають?
Та майже завжди :)
Свіжий приклад: прийшов Маркевич, завдяки алієвській гарматі виграв 3 матчі за тиждень, потім через 3 місяці зганяв нічию із третім складом голландців і пішов.
І почалося: що в Калитвинцева, що попервах у Блохіна. Майже 2 роки. Тільки перед Євро почали якісь результати давати.
Та і в перший прихід Блохіна теж у товарняках летіли кому не попадя.

Юрій Сєров - 7-2-2013 у 23:23

Ой, в Калітвінцева взагалі мрак був.

А тут, мабуть Толіку треба подякувати і наразі не викликати, а всі інші більш-менш по ділу в збірній.

Юрій Сєров - 22-3-2013 у 12:00

Сьогодні час Х для нашої збірної.
Не виграють - можна оголошувати нову Мету, розслаблятися, грати прощальні матчі Шевченка, Тимощука і інших, награвати новий склад.

Юрій Сєров - 23-3-2013 у 00:06

Схоже, наша збірна грає лише тоді, коли на неї вже всі махнули рукою :)

Дуже несподівана перемога. :sing:
Не сподобалося, що при 2:0 так притиснулися до своїх воріт. І в другому таймі треба було забивати свої моменти і не створювати нервозності на кінець гри.
Маємо дуже гарну команду за кадрами, шкода, що втратили стільки очок на рівному місці.

Від поляків очікував більшого. :rolleyes:

Юрій Сєров - 26-3-2013 у 17:03

Сьогодні для збірної знову час Х.
Як і всі наступні матчі, якщо наші хлопці будуть вигравати попередні матчі. :)

Після перемоги у Варшаві, настрій мав би бути кращим, головне не зазвіздитися. Буде важко, імхо, важче ніж з поляками. Молдавани стануть в захист, а у нас бракує нападників, які б могли продавлювати такий захист. І погода має бути трохи зимовою...

Dmy - 26-3-2013 у 18:23

Нехай Селя штовхається, а Девіч водиться, заробляє штрафні, пенальті та картки.

Юрій Сєров - 26-3-2013 у 23:59

Вимучили.
Інтрига переноситься в Чорногорію.

Юрій Сєров - 8-6-2013 у 13:41

Інтрига наростає!!!
Попри прогнози "доброжелатєлєй" типу Срни наші хлопці приємно здивували навіть найпалкіших уболівальників! Так тримати!

Юрій Сєров - 13-9-2013 у 22:54

Розтрощивши Сан-Марино, чомусь наші в грі з Англією побоялися ризикнути наприкінці матчу, наприклад випустити Девіча.
Хоча ризикнути було варто, оскільки можлива поразка не надто впливала на шанси здобути 2 місце, натомість перемога давала величезні шанси на 1 місце в групі...

Андрій Пелещишин - 14-9-2013 у 12:05

Тому що Англія не Сан-Марино :lol:

Юрій Сєров - 14-10-2013 у 12:55

Можна привітати наших з виходом в плей-офф (сумніваюся, що Англія втратить очки з поляками), а от далі, зважаючи на попередній досвід, стає сумно.

З більш-менш прохідних команд - Греція, Хорватія, від яких ми вже вилітали...

Юрій Сєров - 16-10-2013 у 08:59

Ну що ж... Страх піти на ризик у матчі з Англією призвів до надійного, але все ж другого місця.
Чи стане Фоменко 5-им тренером зб.України, що програв плей-офф?

Прикольна ситуація була у Вірменії. Перед останнім туром, практично без шансів на друге місце, вони, виявляється, мали дуже хороші шанси на плей-офф.

Юрій Сєров - 16-10-2013 у 13:01

Сподобалося ще вчора мудрування Шустера, типу нам найбільше підходить Ісландія. Це й дурневі зрозуміло! :)

Юрій Сєров - 21-10-2013 у 14:25

Аукнулася боязлива тактика з Англією.
Цього разу вилетимо від французів.

Петро Гонсалес - 21-10-2013 у 23:41

Принаймні, у цій битві, яка складатиметься з двох баталій-матчів, супроти французів укр. нація буде з'єднуватися, спаюватися, зцементовуватися - "ворог"-то один-єдиний і для Заходу, і для Сходу! :wow:
Як то кажуть, немає такого поганого, щоб на добре не вийшло. :saint:

Петро Гонсалес - 21-10-2013 у 23:53

Та, зрештою, вона - укр. нація - вже, відразу по оголошенню суперника збірній Україні стала проявляти щире непідробне почуття переживання за свою долю - а це перші ознаки громадського суспільства.

Юрій Сєров - 22-10-2013 у 09:46

Думаю, проти румунів чи ісландців нація також би об'єдналася... :)

Двох "баталій" може і не вийти, якщо в першому матчі програємо, то другий буде формальністю...

Андрій Пелещишин - 22-10-2013 у 10:45

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Та, зрештою, вона - укр. нація - вже, відразу по оголошенню суперника збірній Україні стала проявляти щире непідробне почуття переживання за свою долю - а це перші ознаки громадського суспільства.


З яких це пір спільність футбольних симпатій є ознакою громадянського суспільства? Щось дивне.. Ну стадності - могла би згодитися :) а от громадянського суспільства - вибачте, ні.

Андрій Пасічник - 22-10-2013 у 12:34

Цікаво як складуться відносини після гри Суркіса і Платіні. І що Григорій Михайлович не зміг "помазати" наприклад Ісландію, чи Румунію ?

Петро Гонсалес - 22-10-2013 у 13:51

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Думаю, проти румунів чи ісландців нація також би об'єдналася... :)

Двох "баталій" може і не вийти, якщо в першому матчі програємо, то другий буде формальністю...

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Та, зрештою, вона - укр. нація - вже, відразу по оголошенню суперника збірній Україні стала проявляти щире непідробне почуття переживання за свою долю - а це перші ознаки громадського суспільства.

З яких це пір спільність футбольних симпатій є ознакою громадянського суспільства? Щось дивне.. Ну стадності - могла би згодитися :) а от громадянського суспільства - вибачте, ні.

Та спільність будь-яких симпатій, не тільки футбольних. Але тут не так симпатії, як спільність "ворога". Хоча це наївно звучить, але ми ще не вийшла зі совка (а це і була певна стадність, культурна щоправда), для котрого під час "холодної війни", згадайте, ідейним натхнеником для згуртування був саме образ ворога - буржуазний імперіалізм, капіталізм, імперіалісти вкупі з капіталістами. Тому, гадаю, чим ближче до матчу Україна-Франція 15 листопада, тим більше буде нагнітатися атмосфера фатальності: щось на кшталт, "перемога або смерть", "перемогти або вмерти", "лягти кістьми", "наші битимуться до кінця/до смерті" тощо. Далеко ходити не треба: на Євро-2012 матч з тою ж таки Францією після Англії, котрій ми несправедливо поступилися 0:1, розглядався саме, як вендета, тобто помста за покривдження нас у попередньому бою. Вендети не сталося, ми пішли з поля бою з похнюпленими носами - французи надавали козакам по носі... Ще можна було запримітити, що під час матчу з Францією вулиці були підозріло пустими, а ті поодинокі перехожі, хто пересувався безлюдними вулицями, запросто міг отримати чимось по голові згори...

Так що матч серії плей-оф Україна-Франція 15 листопада - це буде "згадати все" за попередні вчинені образи: час розплати-покарання "за Англію", "за Францію" на нашому Євро-2012 - настав! Хто не знами, той проти нас!

Петро Гонсалес - 22-10-2013 у 14:23

За всім цим стоять великі ГРОШІ. Від України до Бразилії може собі дозволити поїхати і тратити там гроші який 1%, а від Франції - половина її населення! Тому це чисто прагматичний підхід: біднякам і жебракам нема там чого робити, а західний світ таке перейшов ще у 19 сторіччі. Так що, на думку ситих і вгодованих буржуїв, спершу Україна хай підписує Асоціацію, а потім ще раз доводить свою профпридатність на черговому Євро і тільки тоді хай стукається до чергового Чемпіонату світу. Бо ігри закінчилися, про себе тепер треба серйозно заявляти на міжнародній арені.

Юрій Сєров - 22-10-2013 у 15:40

Так само, як після матчу Україна-Франція в Донецьку... і багатьох інших попередніх матчів.

Andreas - 22-10-2013 у 16:16

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
За всім цим стоять великі ГРОШІ. Від України до Бразилії може собі дозволити поїхати і тратити там гроші який 1%, а від Франції - половина її населення! Тому це чисто прагматичний підхід: біднякам і жебракам нема там чого робити,


Ню-ню... Половина Францї - то Сенегал, Алжир, і подібна гоп-компанія. Так вони вам і "ломанулися" до Бразілії єврами смітити, якіх в них зроду не було. Для решти Мундіалє не така вже незвичайна річ, щоб кудись за півсвіту летіти, а не з комфортом біля широкоформатного HD-телика сидіти.
А для України це подія, ще й яка.

Андрій Пелещишин - 22-10-2013 у 17:19

Цитата:
Та спільність будь-яких симпатій, не тільки футбольних. Але тут не так симпатії, як спільність "ворога". Хоча це наївно звучить, але ми ще не вийшла зі совка (а це і була певна стадність, культурна щоправда), для котрого під час "холодної війни", згадайте, ідейним натхнеником для згуртування був саме образ ворога - буржуазний імперіалізм, капіталізм, імперіалісти вкупі з капіталістами. Тому, гадаю, чим ближче до матчу Україна-Франція 15 листопада, тим більше буде нагнітатися атмосфера фатальності: щось на кшталт, "перемога або смерть", "перемогти або вмерти", "лягти кістьми", "наші битимуться до кінця/до смерті" тощо. Далеко ходити не треба: на Євро-2012 матч з тою ж таки Францією після Англії, котрій ми несправедливо поступилися 0:1, розглядався саме, як вендета, тобто помста за покривдження нас у попередньому бою. Вендети не сталося, ми пішли з поля бою з похнюпленими носами - французи надавали козакам по носі... Ще можна було запримітити, що під час матчу з Францією вулиці були підозріло пустими, а ті поодинокі перехожі, хто пересувався безлюдними вулицями, запросто міг отримати чимось по голові згори...

Так що матч серії плей-оф Україна-Франція 15 листопада - це буде "згадати все" за попередні вчинені образи: час розплати-покарання "за Англію", "за Францію" на нашому Євро-2012 - настав! Хто не знами, той проти нас!

згоден на всі 100% . Тільки не розумію, де тут "громадянське суспільство" :) . Напевно, ми цей термін по різному розуміємо. А досліджувати його тут це вже буде офтоп :)

Dmy - 22-10-2013 у 23:37

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
спільність будь-яких симпатій, не тільки футбольних. Але тут не так симпатії, як спільність "ворога". Хоча це наївно звучить, але ми ще не вийшла зі совка (а це і була певна стадність, культурна щоправда), для котрого під час "холодної війни", згадайте, ідейним натхнеником для згуртування був саме образ ворога - буржуазний імперіалізм, капіталізм, імперіалісти вкупі з капіталістами. Тому, гадаю, чим ближче до матчу Україна-Франція 15 листопада, тим більше буде нагнітатися атмосфера фатальності: щось на кшталт, "перемога або смерть", "перемогти або вмерти", "лягти кістьми", "наші битимуться до кінця/до смерті" тощо.
І до чого тут совок? Цілком стандартна поведінкова схема: гуртуватися перед лицем спільного ворога, яка трансформується у так само стару як світ технологію штучного створення образа такого ворога заради гуртування спільноти. Люди однакові завжди і всюди.
Цитата:
Далеко ходити не треба: на Євро-2012 матч з тою ж таки Францією після Англії, котрій ми несправедливо поступилися 0:1, розглядався саме, як вендета, тобто помста за покривдження нас у попередньому бою. Вендети не сталося, ми пішли з поля бою з похнюпленими носами - французи надавали козакам по носі...
Забавно. Надто, якщо врахувати, що з Англією ми грали після Франції. Так що вендетою матч із французами міг розглядатися лише за покривдження нас зливою над Донбас-ареною :D

Dmy - 23-10-2013 у 00:08

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
За всім цим стоять великі ГРОШІ. Від України до Бразилії може собі дозволити поїхати і тратити там гроші який 1%, а від Франції - половина її населення! Тому це чисто прагматичний підхід: біднякам і жебракам нема там чого робити, а західний світ таке перейшов ще у 19 сторіччі. Так що, на думку ситих і вгодованих буржуїв, спершу Україна хай підписує Асоціацію, а потім ще раз доводить свою профпридатність на черговому Євро і тільки тоді хай стукається до чергового Чемпіонату світу. Бо ігри закінчилися, про себе тепер треба серйозно заявляти на міжнародній арені.
Сиджу і не нарадюся: яка гарна логіка, як переконливо вона все пояснює! Одна біда - за цією логікою завсідниками мундіалів мали би бути Люксембург, Данія з Норвегією, Австрія, Канада, Нова Зеландія. А вони там доволі рідкі гості. Натомість, брали участь і не раз Сербія, Румунія, а Хорватія з Болгарією взагалі медалі вигравали. Гондурас приїздив, Ангола, в якій у 100 метрах за межами Луанди нищеброд на нищеброді нищебродом поганяє. КНДР 4 роки тому пробилася крізь азійські нафтомільярди. І таких прикладів...

Юрій Сєров - 15-11-2013 у 19:09

Прогнозну на фарт. Україна-Франція 0:1.

Dmy - 16-11-2013 у 01:09

Спрацювало;)

Юрій Сєров - 17-11-2013 у 23:15

Треба буде у вівторок ще раз так зробити! :)

Петро Гонсалес - 20-11-2013 у 10:38

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Треба буде у вівторок ще раз так зробити! :)

Причини непотрапляння збірної України на ЧСФ-2014 у Бразилії:

- психологічний трюк з букмекереми, поширений через західні ЗМІ, за яким Україна в сумі двох матчів з Францією виграє і дістає путівку до Бразилії - як наслідок, не тільки наші футболісти, а й тренери, вболівальники, ЗМІ втратили чуйність, а Франція дістала фору,
- недооцінювання суперника, який вийшов на футбольне поле у матчі вдома, як на останню битву (слова Рібері: "я не уявляю собі, що Франції не буде на Чемпіонаті", а вона могла цілком не потрапити), тобто кожен французький футболіст мав не просто викладатися "на 100", а грати "через не можу",
- підготовка нашої команди до матчу у тихій місцині за Парижем - а потрібно було в саму гущу подій, щоб хлопці не розсляблялися, жили тими переживаннями,
- конкуренція як така у Західному світі, за якою: розслабився - тебе з'їдять; нагадаємо, що в нас донедавна не було конкуренції,
- істерію нагнітають ЗМІ - це було видно по тому, як пересічні французи реагують на поразку своєї збірної: ну і що! що, кінець світу?! А на Стад де Франс був заповнений вщерть, шалена звукова і візуальна (флаєри) підтримка своєї команди,
- французькі футболісти на голову вище від українських - головно за рахунок команди численних "зірок", котрі грають у провідних європейських клубах, напротивагу команді-"зірки", яка на матчі в Парижі не засяяла

Висновок. Сьогоднішні українці не гідні називатися козаками, котрі в минулому, як відомо, у складі загону легіонерів хитрістю підступилися до французької фортеці, викликавши на себе фальшиве обурення зі сторони французів і їхнє апелювання до тодішньої "міжнародної спільноти": мовляв, як так можна, це не за правилами ведення бою! На що козаки тільки посміхалися в вус: адже переможців не судять. Тепер французи обхитрували невдячних нащадків козаків. З того часу багато води витекло, та комуністичний 70-річний експеримент на слов'янській землі дався взнаки: 70 років ми жили, як у Раю, нами правив Бог - ЦК КПРС, який нами опікувався, провадив нас через усенька наше житті, ми лише йому зобов'язувалися служити і поклонятися. Як наслідок, після розвалу Раю, ми, як той Адам і Єва, увійшли в реальний жорстокий світ, у якому треба самому боротися за виживання.

Юрій Сєров - 20-11-2013 у 11:46

Без шансів. Просто у першій грі французи нас недооцінили + трохи повезло.

Петро Гонсалес - 20-11-2013 у 16:15

По суті спорту як такого сьогодні у світі немає: це, що ми маємо сьогодні за честь лицезріти, за висловлюванням Віталія Кличка щодо професійного боксу, називається синтез шоу і спорту. І ще його слова: "Я вважаю, що тільки завдяки цьому синтезу існує така цікавість до профбоксу". І не тільки до боксу, але й до інших видів спорту, поміж тим і футболу. Але Віталій просто не захотів казати, що цей "синтез" має ще іншу назву - Бізнес. Великий Бізнес.

Чистий, первинний спорт існував короткий відтинок часу в історії людської цивілізації - це т.зв. Олімпійські ігри у Стародавній Греції. Тобто непрофесійне заняття людьми спортом - для возвеличення людського духу і т.інше. Донедавна такий альтруїстичний спорт існував лише в Лівії за часів диктатора Кадафі: там, приміром, окрім професійного боксу (як і в СРСР), заборонені були... глядацькі трибуни стадіонів та інших спортивних споруд.
Цитата:
Тысячи аплодирующих и смеющихся зрителей, заполняющих трибуны стадионов, - это тысячи введенных в заблуждение людей, которые, не имея возможности заниматься спортом лично, праздно сидят на трибунах и аплодируют чемпионам, которые перехватили у них инициативу, оттеснили их и монополизировали спорт, используя в своих интересах возможности, предоставленные им массами. Трибуны стадионов существуют лишь для того, чтобы закрыть массам доступ на спортивные поля и к спортивным сооружениям, не дать массам возможности заниматься спортом. Трибуны стадионов опустеют и исчезнут тогда, когда массы, осознав, что спорт - это вид социальной активности, хлынут на спортивные арены и начнут заниматься спортом, выступая в качестве участников, а не зрителей. Разумнее предположить обратное, а именно, чтобы в роли пассивных зрителей выступало меньшинство, не способное заниматься спортом.
Трибуны стадионов исчезнут, когда на них некому будет сидеть. (Муаммар Аль-Каддафи - Зеленая Книга)

З великою натяжкою Спорт існував і в СРСР: великі маси населення мали змогу займатися спортом для власної індивідуальної потреби і не стикатися з великою машиною під назвою Професійний Спорт, яка буде вичавлювати з тебе всі соки задля меркантильних інтересів групки мільярдерів.

Тому, коли ми сьогодні чи то на трибунах, чи то в кафе, чи вдома коло телевізорів спостерігаємо футбольний матч. ми бачимо не футболістів, а... гладіаторів. Новітніх гладіаторів, котрі через примхи своїх власників віддали їм у професійну експлуатацію свій талан, свої професійні навички, і б'ється за перемогу над суперником. А ми платимо гроші, щоб бачити це професійне видовище. Звичайно, до смерті не доходить, як у випадку з римськими гладіаторами. До фізичної смерті: Церква, приміром, прирівнює до вбивства не лише фізичну смерть, але й моральне, психічне знущання. А як по-іншому можна назвати оті шахраювання у спорті, допінги, штучне відсіювання команд-учасників у сьогоднішньому відбірковому, приміром, турнірі? А перемога будь-що, результат понад усе?

Тому ми сьогодні дивимося по ТБ не футбол, а рекламу певних західних цінностей, на пропагуванні яких мільярдери і дістають свої прибутки. І ми домомагаємо їм у цьому.

Юрій Сєров - 7-12-2013 у 14:33

Жеребкування фінального турніру ЧС:
http://www.champion.com.ua/wc2014/2013/12/6/557801/

І росіянам знову пощастило:
Бельгія
Алжир
Росія
Південна Корея

Найцікавішою, мабуть, буде група Д:
Уругвай
Коста-Ріка
Англія
Італія

Німці зіграють в групі з командою Юрґена Клінсмана.

Юрій Сєров - 5-6-2014 у 22:09

Свято наближається... :)

Рівно через тиждень матч-відкриття Бразилія-Хорватія. Цікавенька там група підібралася.

З сіткою трансляцій дещо дивно. Деякі матчі о 04:00 годині за Києвом...

Наталя Пилипців - 6-6-2014 у 11:52

Будемо вболівати проти Терорашки

Юрій Сєров - 8-6-2014 у 21:46

Цитата:
Будемо вболівати проти Терорашки

Ну це само собою :baddevil:

Юрій Сєров - 12-6-2014 у 14:29

Сьогодні, о 22:00 відкриття. О 23:00 - матч-відкриття Бразилія-Хорватія.

Андрій Пелещишин - 18-6-2014 у 20:46

Австралія дуже сподобался. Шкода що поступилися голандцям

Юрій Сєров - 25-6-2014 у 13:23

Наразі багато гучних вильотів європейських команд: Іспанія, Англія, Італія. Разом з тим Голандія і Франція дуже симпатично виглядають.
А південноамериканські команди, схоже, в своїй тарілці. Дуже добре виступають.

Юрій Сєров - 26-6-2014 у 23:54

Рашисти вилетіли! :sing:

На рівні з Іраном найнудніша команда

Вадим Іванов - 4-8-2014 у 21:18

шкода, що Аргентинці програли, я вболівав із самого початку за них:(

Юрій Сєров - 5-8-2014 у 02:23

Також за них уболівав, але реально німці заслужили...

Вадим Іванов - 31-8-2014 у 20:50

цікаво, а є шанси перенесення наступного ЧС із росії, поки що фифа не реагує