Форум Рідного Міста

Людсько-тваринні ембріони. Експерименти британських науковців.

Катерина Слобода - 2-8-2011 у 14:59

Три британські вищі навчальні заклади в своїх дослідженнях схрещували людей з тваринами. Утворені в наслідок цього ембріони мали слугувати медицині. Лікарі надіялися, що нові клітини допоможуть в лікуванні тяжких хвороб, на котрі страждає людство.

Таємно, протягом останніх років вирощено 155 зародків. Все стало відомо, коли лабораторії забракло коштів на продовження діяльності. Найцікавішим є те, що свої дослідження науковці проводили легально на основі спеціального закону, який надає їм право на таку діяльність.

Як нагадує щоденна газета «Дейлі мейл», зелено світло таким дослідженням дав закон прийнятий в 2008 році, який легалізував виведення різного роду людсько-тваринних гібридів. На початку тваринні яйцеклітини запліднювалися людською спермою, а потій дійшло навіть до прищеплення ядер людських клітин до тваринних.

Науковці з трьох університетів, які проводили ці експерименти пояснюють, що не робили нічого протизаконного, окрім того, відповідно до чинного законодавства знищували гібриди протягом 14 днів від моменту їхньої появи.
http://www.credo-ua.org/2011/08/48678


Як на мене, то повна дурість :o ... а ви як вважаєте?

Рост - 2-8-2011 у 20:56

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  

Як на мене, то повна дурість :o ... а ви як вважаєте?

Щоб сказати, дурість, чи ні, потрібно володіти повною інформацією, бути хоча би в якійсь мірі фахівцем в даній галузі.
Я так думаю.

dr.Trollin - 2-8-2011 у 21:17

нуу... Дурість, Дурниця чи Дурня?
це ж 3 досить різні пласти реальності.
(а якщо ще вказати, що Дурість може бути Простою і Небезпечною - то і навіть більш 3-х)

Приміром - ящо це Не Дурниця то може Дурість Небезпечна, хоч і не Дурня (тобто Глюк аморфний)

e.t.s.

:lol:

Oleksij Kulko - 3-8-2011 у 08:04

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  

Як на мене, то повна дурість :o ... а ви як вважаєте?
З наукової точки зору ніякої дурості нема. Але якщо підійти з категорій моралі чи тим паче християнскього світогляду, то це лише дурний виклик Всесвіту.

Ігор Мацевич - 4-8-2011 у 09:16

І якщо вважати, що в міфах, легендах, літописах стародавнього світу "немає диму без вогню", тобто є хоч краплина реальної правди, то такі експерименти проводились вже 6-7-? тисяч років тому (сфінкси, кентаври...)

Приєднаний файл: phpA3mI9g (66kB)
Цей файл був завантажений 505 разів

Oleksij Kulko - 4-8-2011 у 09:45

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
І якщо вважати, що в міфах, легендах, літописах стародавнього світу "немає диму без вогню", тобто є хоч краплина реальної правди, то такі експерименти проводились вже 6-7-? років тому (сфінкси, кентаври...)
Можливо там і є краплина реальної правди, ось тільки я появу сфінксів/кентаврів скоріше пояснив би якимось "більш-менш" природними мутаціями, аніж свідомими експериментами.

Ігор Мацевич - 4-8-2011 у 14:40

Природні мутації такого типу мали б зустрічатись і сьогодні, особливо після "Чорнобиля", та вони далеко не такі.
А на Єгипетських храмах фараонів перших династій є зображення цілого конвеєра, де людей збирають з "запчастин", при чому, навіть з частин тіла, далеко не людських. Жаль з ходу не знайшов відповідних фото. Знайду - прикріплю.
(В попередньому дописі зробив поправку 6-7-? тисяч років.)