Форум Рідного Міста

Не думав, що і в нас святкують день десантника

Андрій Пелещишин - 3-8-2011 у 16:21

Вчора був свідком, як доволі велика група пяної в дупель молоді біля Вежі Крамарів в безглуздих "тільняшках" святкували "день десантника", ревли якусь безглузду пісню про "сінєву", чіплялись до перехожих...
Стало гидко на душі, соромно за місто, а ще подумалося, що це люди які в СРСР і не жили фактично, і колись думалося, що вже це покоління не матиме духовної привязки до того дрантя.

Рост - 3-8-2011 у 23:56

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Вчора був свідком, як доволі велика група пяної в дупель молоді біля Вежі Крамарів в безглуздих "тільняшках" святкували "день десантника", ревли якусь безглузду пісню про "сінєву", чіплялись до перехожих...
Стало гидко на душі, соромно за місто, а ще подумалося, що це люди які в СРСР і не жили фактично, і колись думалося, що вже це покоління не матиме духовної привязки до того дрантя.

От куди вони поділися. А то біля мене чомусь дуже тихо було (я біля голубоберетної частини живу).
Думаю, десяток-другий років надто малий термін.

Oleksij Kulko - 4-8-2011 у 09:41

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Вчора був свідком, як доволі велика група пяної в дупель молоді біля Вежі Крамарів в безглуздих "тільняшках" святкували "день десантника", ревли якусь безглузду пісню про "сінєву", чіплялись до перехожих...
Не треба робити занадто сильних висновків: в нас це був лише поодинокий інцидент, у всіх великих російських містах + Харкові/Одесі ці святкування дійсно перетворюються на якесь стихійне лихо.

Роман Голощук - 4-8-2011 у 10:43

Цитата: Початково розміщене учасником Oleksij Kulko  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Вчора був свідком, як доволі велика група пяної в дупель молоді біля Вежі Крамарів в безглуздих "тільняшках" святкували "день десантника", ревли якусь безглузду пісню про "сінєву", чіплялись до перехожих...
Не треба робити занадто сильних висновків: в нас це був лише поодинокий інцидент, у всіх великих російських містах + Харкові/Одесі ці святкування дійсно перетворюються на якесь стихійне лихо.


Не поодинокий - вони ще пошкодили фонтан у центрі Львова - http://zik.ua/ua/news/2011/08/03/301980

Oleksij Kulko - 4-8-2011 у 16:18

Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Не поодинокий - вони ще пошкодили фонтан у центрі Львова - [url]http://zik.ua/ua/news/2011/08/03/301980
Дебіли...[/url] що тут ще сказати. Але це дійсно не перший випадок, коли фонтан ламають.

Андрій Пелещишин - 4-8-2011 у 17:43

Та я би тоже казав - поодинокий.. Але у тім то річ, що вони збиралися організовано, у числі кількадесят чоловік, я якраз чекав транспорт і бачив як вони всі злазяться. Половина вже була п'яна..